CCS Consulting s.r.o.

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.
logo

Lokalizace firmy

  • Praha

Typ firmy

  • Firma, malá (do 30 zaměstanců)

O firmě

Společnost CCS Consulting, s.r.o. působí od roku 1993 v oblasti daňového poradenství, zpracování mezd a s tím spojené personální agendy, a dále v oblasti mandátního vedení účetnictví včetně zpracování účetních závěrek.

Klientovi tak poskytujeme servis, spočívající v komplexním řešení daňových a účetních otázek, vznikajících při jeho podnikatelské činnosti. Klient se může spolehnout na to, že mu budou poskytnuty služby a poradenství v požadované kvalitě, vycházející z hlubokých znalostí lokálních trhů, jakož i z mezinárodních zkušeností. Výstupy plně odpovídají mezinárodnímu standardu, což je výsledkem úzké spolupráce s partnerskými zahraničními poradenskými kancelářemi.

Společnost má sesterskou společnost v Bratislavě a jako součást poradenské skupiny CCS Group spolupracuje s právními poradci a auditory.

Každý z klientů je proto provázen týmem zkušených poradců z výše uvedených oborů.

Aktuální pracovní pozice této firmy

  V současnosti nenabízí firma CCS Consulting s.r.o. žádné pracovní pozice

Studenti ČZU se mohou přihlašovat svým uživatelským jménem a heslem jako do UIS

 

Přednášky a akce

 

Facebook PEF
Provozně ekonomická fakulta ČZU v Praze
Pro zobrazení FB widgetu musí být povolena všechna cookies

 

Projekt JOBS PEF

Realizováno v rámci projektu Modernizace studia a studijních programů, kvalita a poradenství na ČZU v Praze, reg. č. CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002386, který je spolufinancován Evropskou unií.

logo-eu.jpg logo-msmt.jpg