IXPERTA s.r.o.

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.

Lokalizace firmy

  • celá ČR

Typ firmy

  • Firma, velká (nad 200 zaměstnanců)

O firmě

Na trhu informačních a komunikačních technologií působíme přes 25 let. V našich týmech pracuje přes 210 expertů. Historicky jsme vznikli jako součást koncernu Siemens.

Propojujeme světy podnikových komunikací, infrastruktury, bezpečnosti a software. Máme certifikace od předních světových výrobců technologií a disponujeme vlastním vývojovým softwarovým centrem.
Zákazníky máme v České republice, na Slovensku, v Evropě, Asii a Severní Americe, a to ve všech typech organizací, od komerčních firem a výrobních podniků až po státní správu a finanční sektor.

Rozumíme procesům našich zákazníků a navrhujeme jim optimální řešení, včetně integrace aplikací s infrastrukturou. Náš přístup je efektivní ve státní správě, českých i mezinárodních firmách. Při realizaci zakázky dodržujeme rozpočty i termíny. Daří se nám propojovat naše týmy s lidmi od zákazníka i ve velmi rozdílných kulturách. Díky tomu společně dosahujeme špičkových výsledků.

Aktuální pracovní pozice této firmy

  V současnosti nenabízí firma IXPERTA s.r.o. žádné pracovní pozice

Studenti ČZU se mohou přihlašovat svým uživatelským jménem a heslem jako do UIS

 

Přednášky a akce

 

Facebook PEF
Provozně ekonomická fakulta ČZU v Praze
Pro zobrazení FB widgetu musí být povolena všechna cookies

 

Projekt JOBS PEF

Realizováno v rámci projektu Modernizace studia a studijních programů, kvalita a poradenství na ČZU v Praze, reg. č. CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002386, který je spolufinancován Evropskou unií.

logo-eu.jpg logo-msmt.jpg