MAS Stolové hory, z. s.

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.

Lokalizace firmy

  • Královéhradecký kraj

Typ firmy

  • Firma, malá (do 30 zaměstanců)

O firmě

Místní akční skupina Stolové hory je společenství občanů, které zastupuje zájmy obyvatel, podnikatelů, obcí a neziskových organizací. Základním cílem je zlepšit kvalitu života a životního prostředí ve venkovských oblastech především díky aktivnímu získávání a rozdělování dotačních prostředků pro fyzické i právnické osoby z regionu, v němž MAS působí. 

Region MAS Stolové hory, z. s. je tvořen městem Náchod a mikroregiony Hronovsko a Policko. Název Stolové hory byl navržen a přijat s ohledem na to, že stolové hory s pískovcovými skalními městy jsou charakteristickým znakem celého území, přičemž se na jeho území nejen nacházejí (Ostaš), ale zároveň ho i ohraničují (Bor, Hejšovina). Region otevírá vstup do Broumovského výběžku, který je ohraničen Krkonošemi a Orlickými horami. Více než 73% území MAS Stolové hory spadá do CHKO Broumovsko.

MAS Stolové hory, z. s. byla zaregistrována v březnu 2012 a působí na území obcí Bezděkov nad Metují, Bukovice, Česká Metuje, Machov, Police nad Metují, Suchý Důl, Velké Petrovice, Žďár nad Metují, Hronov, Žďárky, Stárkov, Vysoká Srbská, Velké Poříčí, Náchod. Administrativně tedy MAS tvoří 14 obcí, z toho 4 mají status města a 2 městyse. MAS se rozkládá v Královéhradeckém kraji na území okresu Náchod podél státní hranice s Polskem. Celková rozloha MAS Stolové hory, z. s. je 180 km2.

Aktuální pracovní pozice této firmy

  V současnosti nenabízí firma MAS Stolové hory, z. s. žádné pracovní pozice

Studenti ČZU se mohou přihlašovat svým uživatelským jménem a heslem jako do UIS

 

Přednášky a akce

 

Facebook PEF
Provozně ekonomická fakulta ČZU v Praze
Pro zobrazení FB widgetu musí být povolena všechna cookies

 

Projekt JOBS PEF

Realizováno v rámci projektu Modernizace studia a studijních programů, kvalita a poradenství na ČZU v Praze, reg. č. CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002386, který je spolufinancován Evropskou unií.

logo-eu.jpg logo-msmt.jpg