Bíba - zahradní architektura,s.r.o.

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.
logo

Lokalizace firmy

  • Praha

Typ firmy

  • Firma, malá (do 30 zaměstanců)

O firmě

Jsme menší firma rodinného typu s 15ti letou praxí. Zabýváme se především projekcí a realizací soukromých zahrad, příležitostně i veřejné zeleně (Strossmayerovo náměstí, Dětské hřiště na Praze 7, Rekonstrukce zeleně v Parku Tusarova, Rekonstrukce návsi v Rokytovci, Rekonstrukce zeleně v MŠ ... 

Naše práce je naším koníčkem, tedy řešíme veškeré výzvy týkající se zeleně. Naše práce je podtržena znalostmi a zkušenostmi z vlastního pěstování i "nakoukána" z přírodních společenstev.

Firemní kultura

Naším cílem je kvalitně odvedená práce, spokojený zákazník, spokojení zaměstnanci a z tohoto důvodu, si velmi uvědomujeme důležitost kvalitní a včasné komunikace, osobního přístupu a přátelské atmosféry na pracovišti.

Nabízené benefity

Nabízme vám prostředí s nadstandartními vztahy, kde lze v klidu a pohodě vyřešit vše (finance, časové potřeby, firemní paušál, rostlinný materiál za velkoobchodní cenu apod.)

Aktuální pracovní pozice této firmy

  V současnosti nenabízí firma Bíba - zahradní architektura,s.r.o. žádné pracovní pozice

Studenti ČZU se mohou přihlašovat svým uživatelským jménem a heslem jako do UIS

 

Přednášky a akce

 

Facebook PEF
Provozně ekonomická fakulta ČZU v Praze
Pro zobrazení FB widgetu musí být povolena všechna cookies

 

Projekt JOBS PEF

Realizováno v rámci projektu Modernizace studia a studijních programů, kvalita a poradenství na ČZU v Praze, reg. č. CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002386, který je spolufinancován Evropskou unií.

logo-eu.jpg logo-msmt.jpg