DMC management consulting

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.

Lokalizace firmy

  • Praha

Typ firmy

  • Firma, malá (do 30 zaměstanců)

O firmě

Jsme společnost složená z lidí nadšených pro speciální projekty v oblasti řízení lidských zdrojů, zavádění zlepšovacích metod nejen ve výrobě, zprostředkování sdílení know-how mezi našimi klienty a inovátorství v oblasti business consulting.

Našim klientům poskytujeme široké portfolio konzultačních, náborových a školicích služeb, které jim pomáhají jak v době změn (organizační struktury, managementu, rozrůstání nebo útlum obchodních aktivit), tak k podpoře stability podnikání a efektivnějšímu využívání jejich zdrojů k úspěchu.

Naším poznávacím znamením jsou zkušení profesionální konzultanti a lektoři, kteří díky své schopnosti budovat dlouhodobé vztahy s klienty dokážou opravdu porozumět jejich potřebám. V praxi to znamená, že každý náš projekt tvoříme přímo na míru klientovi. U nás si může být jist, že díky propracovanému systému řízení projektů vždy profituje z know-how celého týmu DMC.

Aktuální pracovní pozice této firmy

  V současnosti nenabízí firma DMC management consulting žádné pracovní pozice

Studenti ČZU se mohou přihlašovat svým uživatelským jménem a heslem jako do UIS

 

Přednášky a akce

 

Facebook PEF
Provozně ekonomická fakulta ČZU v Praze
Pro zobrazení FB widgetu musí být povolena všechna cookies

 

Projekt JOBS PEF

Realizováno v rámci projektu Modernizace studia a studijních programů, kvalita a poradenství na ČZU v Praze, reg. č. CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002386, který je spolufinancován Evropskou unií.

logo-eu.jpg logo-msmt.jpg