ARC Consulting Czech Republic, s.r.o.

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.
logo

Lokalizace firmy

  • Praha
  • Polsko

Typ firmy

  • Firma, střední (do 200 zaměstnanců)

O firmě

Spojujeme dva světy – svět businessu a svět technologií

  • Jsme nezávislá konzultační společnost a působíme na českém trhu už 9 let. Rozumíme podnikovým procesům a víme, jak je podpořit využitím toho pravého softwaru. Nasazujeme technologie tam, kde jsou potřebné.
  • Specializujeme se na cloudové aplikace, protože nás baví a vidíme v nich budoucnost. V České republice jsme jedinými dodavateli systému NetSuite a nabízíme i systémy Oracle. Úzce spolupracujeme s naší sesterskou společností ARC Consulting Group v Polsku, se kterou sdílíme zkušenosti a know-how.

Buďte SMART
Umíme vybrat to nejlepší řešení pro malé hráče i velké korporace a podporujeme je na jejich cestě k úspěchu: od analýzy potřeb a požadavků přes výběr vhodného komplexního nebo personálního informačního systému až po jeho implementaci a podporu. Usilujeme o to, abychom byli skutečnými partnery našim klientům.

Aktuální pracovní pozice této firmy

  V současnosti nenabízí firma ARC Consulting Czech Republic, s.r.o. žádné pracovní pozice

Studenti ČZU se mohou přihlašovat svým uživatelským jménem a heslem jako do UIS

 

Přednášky a akce

 

Facebook PEF
Provozně ekonomická fakulta ČZU v Praze
Pro zobrazení FB widgetu musí být povolena všechna cookies

 

Projekt JOBS PEF

Realizováno v rámci projektu Modernizace studia a studijních programů, kvalita a poradenství na ČZU v Praze, reg. č. CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002386, který je spolufinancován Evropskou unií.

logo-eu.jpg logo-msmt.jpg