Corpus Solutions a.s.

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.
logo

Lokalizace firmy

  • Praha

Typ firmy

  • Firma, střední (do 200 zaměstnanců)

O firmě

Corpus Solutions a.s. se řadu let specializujeme na problematiku ICT Security. Firma si za tu dobu vybudovala pevné kompetence v pasivní i aktivní obraně. Naše řešení staví na těch nejlepších technologiích a produktech. Víme, že technologie jsou vždy základ, ale kybernetická bezpečnost je především o lidech. Náš tým specialistů dělá to, o čem mnoho jiných jen mluví. Můžeš být u toho!

 

Firemní kultura

Náš přístup k zákazníkům je postaven na maximálním pochopení jejich potřeb, vysoké odbornosti realizačního týmu. Nabízíme řešení, která znamenají dlouhodobý business přínos pro zákazníky. Naše řešení mají inovativní prvky a opírají se o nejnovější technologické trendy v dané ICT oblasti. Úspěšně působíme na trhu informačních a komunikačních technologií již od roku 1992, jsme primárně ICT společností s ryze českým kapitálem.

Aktuální pracovní pozice této firmy

  V současnosti nenabízí firma Corpus Solutions a.s. žádné pracovní pozice

Studenti ČZU se mohou přihlašovat svým uživatelským jménem a heslem jako do UIS

 

Přednášky a akce

 

Facebook PEF
Provozně ekonomická fakulta ČZU v Praze
Pro zobrazení FB widgetu musí být povolena všechna cookies

 

Projekt JOBS PEF

Realizováno v rámci projektu Modernizace studia a studijních programů, kvalita a poradenství na ČZU v Praze, reg. č. CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002386, který je spolufinancován Evropskou unií.

logo-eu.jpg logo-msmt.jpg