HOCHTIEF CZ a.s.

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.
logo

Lokalizace firmy

  • celá ČR
  • Slovensko

Typ firmy

  • Firma, velká (nad 200 zaměstnanců)

O firmě

Stavební společnost HOCHTIEF CZ dlouhodobě patří ke špičce v oboru. V České republice zaměstnáváme více než 1 000 pracovníků, kteří realizují stavby ve všech významných segmentech stavebního trhu. Jsme součástí předního nadnárodního koncernu s téměř 70 000 zaměstnanci a obratem přesahujícím 29 miliard eur. Naše společnost spojuje to nejlepší z české a německé stavitelské tradice. Poskytujeme služby na vysoké kvalitativní úrovni, které jsou založeny na našich zkušenostech a znalostech trhu, stejně jako na vstřícném a odpovědném přístupu. Ve vztahu k zaměstnancům usilujeme o otevřenou firemní kulturu, přátelské vztahy a aktivní firemní život. Své lidi podporujeme v osobním i profesním růstu a důsledně ctíme etické principy.

Nabízené benefity

Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům a další dle pozice

Aktuální pracovní pozice této firmy

  V současnosti nenabízí firma HOCHTIEF CZ a.s. žádné pracovní pozice

Studenti ČZU se mohou přihlašovat svým uživatelským jménem a heslem jako do UIS

 

Přednášky a akce

 

Facebook PEF
Provozně ekonomická fakulta ČZU v Praze
Pro zobrazení FB widgetu musí být povolena všechna cookies

 

Projekt JOBS PEF

Realizováno v rámci projektu Modernizace studia a studijních programů, kvalita a poradenství na ČZU v Praze, reg. č. CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002386, který je spolufinancován Evropskou unií.

logo-eu.jpg logo-msmt.jpg