EKOLA group, spol. s r.o.

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.
logo

Lokalizace firmy

  • Praha

Typ firmy

  • Firma, střední (do 200 zaměstnanců)

O firmě

Společnost EKOLA group, spol. s r.o. je dynamicky se rozvíjející společností, která svou činností pokrývá celou republiku včetně zahraničních aktivit. V současné době se naše pracoviště nacházejí v Praze, Plzni, Teplicích, Turnově a Uherském Hradišti. Společnost spolupracuje s řadou významných pracovišť u nás i v zahraničí.

K naší práci využíváme rozsáhlé technické zázemí včetně vlastní akreditované zkušební akustické laboratoře a laboratoře fyzikálních veličin. Náš pracovní tým je tvořen řadou pracovníků s dlouholetou praxí v oblasti životního prostředí, akustiky a ochrany zdraví, kteří se vedle běžných zakázek podílejí rovněž na realizaci řady výzkumných a vývojových projektů (např. Projekt SP/1b6/193/07 „Stanovení akustického klimatu na území ČR). Společnost je certifikována podle norem ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 18001.

Společnost EKOLA group, spol. s r.o. je výhradním zástupcem firmy NORSONIC, světového výrobce zvukoměrné techniky, pro Českou republiku, výhradním zástupcem německé společnosti DataKustik, která je autorem uživatelsky oblíbených a ve světě velmi rozšířených výpočtových programů CADNA A, CADNA R a Bastian určených k řešení akustické a hlukové problematiky a dodává na náš trh výrobky dalších zahraničních firem, jako např. firmy G.R.A.S., která je předním výrobcem akustických snímačů a snímačů chvění.

Aktuální pracovní pozice této firmy

  V současnosti nenabízí firma EKOLA group, spol. s r.o. žádné pracovní pozice

Studenti ČZU se mohou přihlašovat svým uživatelským jménem a heslem jako do UIS

 

Přednášky a akce

 

Facebook PEF
Provozně ekonomická fakulta ČZU v Praze
Pro zobrazení FB widgetu musí být povolena všechna cookies

 

Projekt JOBS PEF

Realizováno v rámci projektu Modernizace studia a studijních programů, kvalita a poradenství na ČZU v Praze, reg. č. CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002386, který je spolufinancován Evropskou unií.

logo-eu.jpg logo-msmt.jpg