ASBIS CZ, spol. s r.o.

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.
logo

Lokalizace firmy

  • Praha

Typ firmy

  • Firma, střední (do 200 zaměstnanců)

O firmě

Společnost Asbis CZ je pobočkou jedné z nejvýznamnějších nadnárodních společností ve střední Evropě, zabývající se distribucí informačních technologií a příslušenství. Firma působí ve 28. zemích Evropy. Momentálně je Asbis CZ jednou z nejrychleji rostoucích firem na českém distribučním trhu IT.

Firemní kultura

Neformální prostředí a malé týmy, jednoduchá komunikace a otevřenost inovacím – taková je naše firemní kultura. Poznejte naše hodnoty – jsme upřímní, důvěryhodní, propagujeme různorodost a týmovou práci a zároveň dodržujeme etické principy a pečlivě si vybíráme naše partnery. Nežijeme jen prací, ale rádi uspořádáme společné grilování nebo zajdeme na pivo nebo večeři.

Nabízené benefity

Benefity
Zpříjemněte si práci u nás našimi benefity – můžeme Vám nabídnout od stravenek, drobného občerstvení na pracovišti, delší dovolené a sick days až po bonusy, příspěvky za pracovní výročí a významné životní události.

Osobní rozvoj a vzdělávání
Rozvíjejte u nás svůj potenciál – pomocí online i klasických kurzů, vzájemného sdílení zkušeností, získání technických certifikátů nebo účastí na konferencích. Nabízíme také možnost navštěvovat kurzy angličtiny na pracovišti.

Aktuální pracovní pozice této firmy

  V současnosti nenabízí firma ASBIS CZ, spol. s r.o. žádné pracovní pozice

Studenti ČZU se mohou přihlašovat svým uživatelským jménem a heslem jako do UIS

 

Přednášky a akce

 

Facebook PEF
Provozně ekonomická fakulta ČZU v Praze
Pro zobrazení FB widgetu musí být povolena všechna cookies

 

Projekt JOBS PEF

Realizováno v rámci projektu Modernizace studia a studijních programů, kvalita a poradenství na ČZU v Praze, reg. č. CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002386, který je spolufinancován Evropskou unií.

logo-eu.jpg logo-msmt.jpg