ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.

Lokalizace firmy

  • celá ČR

Typ firmy

  • Firma, velká (nad 200 zaměstnanců)

O firmě

Česká národní banka je centrální bankou České republiky a orgánem vykonávajícím dohled nad finančním trhem. Je zřízena Ústavou České republiky a svou činnost vyvíjí v souladu se zákonem č. 6/1993 Sb., o České národní bance a dalšími právními předpisy. Má postavení veřejnoprávního subjektu se sídlem v Praze. ČNB je nezávislá instituce. Její hlavní rolí je péče o cenovou a finanční stabilitu. Dohlíží také na finanční systém, podporuje jeho rozvoj a zajišťuje hladký oběh peněz a platební styk.

ČNB patří mezi nejprestižnější zaměstnavatele v České republice, u kterého můžete uplatnit a dále rozvíjet svou ekonomickou odbornost. Zaměstnanci získají stabilního zaměstnavatele, který si cení erudice, profesionality a loajality.

Nabízené benefity

Výhodou jsou také zajímavé mzdové podmínky a systém benefitů:
Kulturní a společenské akce, odborná školení a jazykové kurzy, mezinárodní semináře a stáže, sportovní kluby, sportovní a relaxační centrum, dvě závodní jídelny a kantýna, systém cafeterie, výměnné zahraniční rekreace, nadstandardní zdravotní péče, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, 5 týdnů dovolené a sick days atd...

Aktuální pracovní pozice této firmy

  V současnosti nenabízí firma ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA žádné pracovní pozice

Studenti ČZU se mohou přihlašovat svým uživatelským jménem a heslem jako do UIS

 

Přednášky a akce

 

Facebook PEF
Provozně ekonomická fakulta ČZU v Praze
Pro zobrazení FB widgetu musí být povolena všechna cookies

 

Projekt JOBS PEF

Realizováno v rámci projektu Modernizace studia a studijních programů, kvalita a poradenství na ČZU v Praze, reg. č. CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002386, který je spolufinancován Evropskou unií.

logo-eu.jpg logo-msmt.jpg