Faurecia Emissions Control Technologies, Mladá Boleslav, s.r.o.

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.
logo

Lokalizace firmy

  • celá ČR

Typ firmy

  • Firma, velká (nad 200 zaměstnanců)

O firmě

Faurecia je mezinárodní společnost vyrábějící komponenty do automobilů s ročním obratem přes 17 miliard EUR. Zabýváme se třemi základními segmenty, kterými jsou výfukové systémy, interiéry a sedačky. Dvěma hlavními oblastmi zájmu jsou pro nás kokpit budoucnosti a udržitelná mobilita. Každé třetí auto na světe má něco od nás.

Firemní kultura

Naší nejsilnější stránkou je odhodlání, profesionalita a rozmanitost týmů Faurecia a tyto prvky vzájemně spojuje kultura pracovního výkonu, která nás povzbuzuje v dosahování výsledků a vytváření hodnot. Ať už oslavujeme společné hodnoty, oceňujeme úspěch nebo projevujeme svůj vděk hostitelským komunitám, veškeré aktivity zaměstnanců jsou odrazem kultury společnosti Faurecia.

Pro Faurecii znamená kultura více než jen abstraktní pojem. Kultury si ceníme jako základního stavebního kamene růstu strategie naší společnosti, hovoříme o ní, pečujeme o ni a oslavujeme ji.

Naše kultura „Jsem součástí Faurecia“ je založená na hodnotách podnikání, autonomie a zodpovědnosti, respektu, energie a příkladnosti. Tvoří základ naší schopnosti vytvářet hodnoty a udržovat vůdčí náskok v našem průmyslovém procesu, nabídce produktů a pracovní praxi. Naše kultura je navíc to, co nám umožňuje měnit se a přizpůsobovat se novým výzvám a trendům.

Komunita společnosti Faurecia čítající 100 000 zaměstnanců po celém světě nám zajišťuje úspěch prostřednictvím kultury založené na výkonnosti a vytváření dlouhodobých hodnot.

Aktuální pracovní pozice této firmy

  V současnosti nenabízí firma Faurecia Emissions Control Technologies, Mladá Boleslav, s.r.o. žádné pracovní pozice

Studenti ČZU se mohou přihlašovat svým uživatelským jménem a heslem jako do UIS

 

Přednášky a akce

 

Facebook PEF
Provozně ekonomická fakulta ČZU v Praze
Pro zobrazení FB widgetu musí být povolena všechna cookies

 

Projekt JOBS PEF

Realizováno v rámci projektu Modernizace studia a studijních programů, kvalita a poradenství na ČZU v Praze, reg. č. CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002386, který je spolufinancován Evropskou unií.

logo-eu.jpg logo-msmt.jpg