AEROTEC GROUP a.s.

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.

Lokalizace firmy

  • celá ČR

Typ firmy

  • Firma, malá (do 30 zaměstanců)

O firmě

Společnost AEROTEC GROUP a.s. chce být světově známou prémiovou značkou, řešením a jasnou volbou pro všechny, kteří bojují s ničivými dopady opotřebení kovů a hrozbou pro všechny stroje, třením kov na kov. Zlepšováním kondice strojů a kovových komponent chceme přispívat k lepší kondici naší planety.

Misí AEROTEC GROUP a.s. je usnadňovat život a práci jednotlivcům i průmyslovým podnikům. Pomáháme jim prodlužovat životnost kovových komponentů a strojů, spořit prostředky a energie, zvyšovat spolehlivost provozu.

Toho dosahujeme výrobou a prodejem extrémně výkonných maziv, která zásadně pomáhají redukovat tření kov – kov a vysoce efektivně řeší i široké spektrum problémů namáhaných kovů.

Firemní kultura

Jsme ryze česká technologická společnost, která klade důraz na kvalitu, prémiovost a profesionalitu. Kromě jedinečného produktu zákazníkům poskytujeme i perfektní péči a poradenství. Každý reprezentant naší firmy bere svoji práci jako svůj životní styl a pro značku AEROTEC dýchá. Jsme dynamický tým, který se nebojí výzev a pokud se chcete seberealizovat, jste mezi námi vítání.

Nabízené benefity

Samostatnost, flexibilní pracovní doba, možnost seberealizace, velmi motivující systém odměňování.

Aktuální pracovní pozice této firmy

  V současnosti nenabízí firma AEROTEC GROUP a.s. žádné pracovní pozice

Studenti ČZU se mohou přihlašovat svým uživatelským jménem a heslem jako do UIS

 

Přednášky a akce

 

Facebook PEF
Provozně ekonomická fakulta ČZU v Praze
Pro zobrazení FB widgetu musí být povolena všechna cookies

 

Projekt JOBS PEF

Realizováno v rámci projektu Modernizace studia a studijních programů, kvalita a poradenství na ČZU v Praze, reg. č. CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002386, který je spolufinancován Evropskou unií.

logo-eu.jpg logo-msmt.jpg