Bontonfilm Promotions s.r.o.

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.
logo

Lokalizace firmy

  • Praha
  • USA- San Francisco, Slovensko- Bratislava

Typ firmy

  • Firma, malá (do 30 zaměstanců)

O firmě

Jsme stylisti marketingových předmětů. Přinášíme nejnovější trendy a novinky ze světa firemního a filmového merchandisingu. Poskytujeme kompletní servis v oblasti reklamních předmětů od poradenství, zajištění výroby, skladování, dárkového balení, adresné rozesílky až po vytváření interních e-shopů klienta s vlastními funkcemi. Dodáváme krásné a funkční věci a zároveň na sebe bereme zodpovědnost ve vztahu k přírodě i lidem. Vhodný reklamní předmět rezonuje ve společnosti a upoutá pozornost.

Jsme součástí nadnárodní merchandisingové společnosti Creative Marketing Concepts sídlící v San Francisku, naší sestrou je filmová distribuční společnost Bontonfilm a.s.

Firemní kultura

Jsme mladá společnost a máme svěží, otevřený a přátelský přístup nejen vůči našim klientům, ale i vůči sobě navzájem. Všichni se navzájem známe, víme s kým a pro koho pracujeme. V našem týmu panuje uvolněná atmosféra, rádi se společně smějeme a trávíme spolu čas i po práci. 

Nabízené benefity

Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění,  Stravenky/příspěvek na stravování, Sleva na firemní výrobky a služby, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Flexibilní začátek/konec pracovní doby,  Možnost občasné práce z domova,  Zahraniční pracovní cesty, Firemní akce včetně slavnostních filmových premiér 

Aktuální pracovní pozice této firmy

  V současnosti nenabízí firma Bontonfilm Promotions s.r.o. žádné pracovní pozice

Studenti ČZU se mohou přihlašovat svým uživatelským jménem a heslem jako do UIS

 

Přednášky a akce

 

Facebook PEF
Provozně ekonomická fakulta ČZU v Praze
Pro zobrazení FB widgetu musí být povolena všechna cookies

 

Projekt JOBS PEF

Realizováno v rámci projektu Modernizace studia a studijních programů, kvalita a poradenství na ČZU v Praze, reg. č. CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002386, který je spolufinancován Evropskou unií.

logo-eu.jpg logo-msmt.jpg