Faurecia Plzeň, s.r.o.

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.

Lokalizace firmy

  • Plzeňský kraj

Typ firmy

  • Personální agentura, velká (nad 200 zaměstnanců)

O firmě

Faurecia v Nýřanech u Plzně – jsme nejmladším závodem v České republice.  Provoz jsme zahájili 1. 5. 2013. Dne 10. 3. 2017 jsme úspěšně vyrobili již miliontou sedačku pro našeho klienta společnost BMW! Fungujeme v režimu JIT, což znamená, že nemáme téměř žádné skladové zásoby. Výroba je u nás opravdu velmi dynamická, jelikož naše sedačky, se 20 hodin po výrobě v Nýřanech montují do hotových aut v Německu

 

Firemní kultura

Máme nyní kolem 1 100 zaměstnanců a pořád se rozrůstáme. Průběžně vylepšujeme nabídku benefitů – nabízíme 5 ubytoven v Plzni, Stříbře, Holýšově a nově MultiSport kartu. Stále sledujeme nové trendy na trhu, aby portfolio našich zaměstnaneckých výhod bylo pro zaměstnance atraktivní a cítili, že jsou pro nás důležití.

Náš klient společnost BMW nám dal důvěru až do roku 2030. Budeme rádi, když nám ji dáš i ty a přidáš se k nám, abychom společně vyrobili co nejdříve druhý milion!

Aktuální pracovní pozice této firmy

  V současnosti nenabízí firma Faurecia Plzeň, s.r.o. žádné pracovní pozice

Studenti ČZU se mohou přihlašovat svým uživatelským jménem a heslem jako do UIS

 

Přednášky a akce

 

Facebook PEF
Provozně ekonomická fakulta ČZU v Praze
Pro zobrazení FB widgetu musí být povolena všechna cookies

 

Projekt JOBS PEF

Realizováno v rámci projektu Modernizace studia a studijních programů, kvalita a poradenství na ČZU v Praze, reg. č. CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002386, který je spolufinancován Evropskou unií.

logo-eu.jpg logo-msmt.jpg