DDeM, s.r.o.

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.

Lokalizace firmy

  • celá ČR

Typ firmy

  • Firma, malá (do 30 zaměstanců)

O firmě

česká firma s více než desetiletou zkušeností v poskytování strategického poradenství v oblasti public relations a komunikace. Specializujeme se na analýzu a poradenství v oblasti korporátní a produktové komunikace. Zajišťujeme komunikační audity firem, strategické řízení projektů interní komunikace a systémy prevence a řešení krizové komunikace. Zvyšujeme reputaci značky našich klientů nastavením účinných koncepcí sponzoringu a programů Společenské odpovědnosti firem.

Našimi klienty jsou významné tuzemské a nadnárodní společnosti se sídlem v ČR a SR. Vedle komerční sféry poskytujeme poradenské služby i tuzemským neziskovým organizacím. Díky bohatým mezioborovým zkušenostem (bankovní sektor, energetika, stavebnictví, telekomunikace, výroba, FMCG, péče o zdraví, veřejná správa…) úspěšně realizujeme kompletní strategické projekty na klíč, přebíráme dlouhodobou odpovědnost za řízení a realizaci oblastí Media Relations, Public Affairs, Event management. Zajistíme prezentaci firmy prostřednictvím firemních publikací, webových stránek a sociálních sítí.

Při naší práci v PR se řídíme principem Effective Communication Management, který nám umožňuje zaměřit se pouze na činnosti, které našim klientům přinášejí skutečnou hodnotu, prokazatelný efekt a úsporu nákladů.

Aktuální pracovní pozice této firmy

  V současnosti nenabízí firma DDeM, s.r.o. žádné pracovní pozice

Studenti ČZU se mohou přihlašovat svým uživatelským jménem a heslem jako do UIS

 

Přednášky a akce

 

Facebook PEF
Provozně ekonomická fakulta ČZU v Praze
Pro zobrazení FB widgetu musí být povolena všechna cookies

 

Projekt JOBS PEF

Realizováno v rámci projektu Modernizace studia a studijních programů, kvalita a poradenství na ČZU v Praze, reg. č. CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002386, který je spolufinancován Evropskou unií.

logo-eu.jpg logo-msmt.jpg