ILA, s.r.o.

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.

Lokalizace firmy

  • Praha

Typ firmy

  • Firma, malá (do 30 zaměstanců)

O firmě

ILA, s.r.o. je poradenská společnost působící v oblasti vědeckého podnikání již od roku 1994. Vytváříme, plánujeme a koordinujeme inovační projekty založené na výsledcích vědeckého výzkumu a vývoje.

Náš tým se specializuje na získávání finanční podpory z národních (ESIF, TA ČR apod.) a evropských (Horizon2020, Erasmus+, Interreg, EHP) dotačních zdrojů, zejména v oblasti vědy, výzkumu a vzdělávání, sociálních inovací a transferu technologií. Dále poskytujeme projektový management a dotační poradenství, v rámci kterého Vám rádi pomůžeme najít nejvhodnější dotační příležitosti, které Vás posunou na Vaší cestě kupředu.

Firemní kultura

Naše firemní kultura je postavena na základě dlouhodobé spolupráce s klienty/partnery (především univerzity, vysoké školy a další akademické instituce, ale i MSP, obchodní korporace, NNO, municipality a veřejné a státní instituce), kterým poskytujeme odbornou podporu při přípravě a realizaci jejich projektů. Profesionální a zároveň osobní přístup ke klientovi/partnerovi a budování vzájemné důvěry je naší předností. Věříme, že pouze s tímto přístupem je možné vytvářet trvalé hodnoty, které budou pozitivně přispívat naší společnosti.

Aktuální pracovní pozice této firmy

  V současnosti nenabízí firma ILA, s.r.o. žádné pracovní pozice

Studenti ČZU se mohou přihlašovat svým uživatelským jménem a heslem jako do UIS

 

Přednášky a akce

 

Facebook PEF
Provozně ekonomická fakulta ČZU v Praze
Pro zobrazení FB widgetu musí být povolena všechna cookies

 

Projekt JOBS PEF

Realizováno v rámci projektu Modernizace studia a studijních programů, kvalita a poradenství na ČZU v Praze, reg. č. CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002386, který je spolufinancován Evropskou unií.

logo-eu.jpg logo-msmt.jpg