Ansell

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.

Lokalizace firmy

  • Praha
  • Belgium, Poland

Typ firmy

  • Firma, velká (nad 200 zaměstnanců)

O firmě

As a global leader in protection solutions, we design, develop and manufacture a wide range of protection solutions that meet the ever-changing needs of our markets. Our vision is to create a world where people can enjoy optimal protection against the risk they are exposed to. And, with offices and plants across 55 countries, we are looking for individuals who are ready to make an impact and help us create a safer, “Ansell protected” world. We empower and challenge our diverse community of employees to create innovative solutions that will protect millions of people around the world. If you are looking for an opportunity that makes a difference, give Ansell a look.

Firemní kultura

Ansell offers tremendous opportunities for career growth and global exposure. We are also making significant strides in the corporate social responsibility space.

Aktuální pracovní pozice této firmy

  V současnosti nenabízí firma Ansell žádné pracovní pozice

Studenti ČZU se mohou přihlašovat svým uživatelským jménem a heslem jako do UIS

 

Přednášky a akce

 

Facebook PEF
Provozně ekonomická fakulta ČZU v Praze
Pro zobrazení FB widgetu musí být povolena všechna cookies

 

Projekt JOBS PEF

Realizováno v rámci projektu Modernizace studia a studijních programů, kvalita a poradenství na ČZU v Praze, reg. č. CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002386, který je spolufinancován Evropskou unií.

logo-eu.jpg logo-msmt.jpg