HOPI HOLDING a.s.

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.
logo

Lokalizace firmy

  • Středočeský kraj

Typ firmy

  • Firma, malá (do 30 zaměstanců)

O firmě

HOPI HOLDING je rodinná firma řízená profesionálním managementem. Svým dceřiným společnostem holding poskytuje stabilní zázemí, společné hodnoty i možnost vzájemného sdílení služeb a informací. Naše vize Naším cílem je vybudovat holding středoevropského významu zaměřený na logistiku, potravinářský průmysl a zemědělství. Snažíme se zajistit, aby si nás naši obchodní partneři vybrali pro vysokou úroveň péče o zákazníky, spolehlivost našich služeb a nejvyšší kvalitu našich produktů. Naší ambicí je stát se lídrem v oborech, ve kterých podnikáme.

Firemní kultura

HOPI HOLDING FIREMNI HODNOTY: 1. SMYSLUPLNOST - Vím, proč to dělám, a dává mi to smysl. 2. PODNIKAVOST - Neustále posouvám sebe i firmu. 3. DŮVĚRA - Spoluvytvářím důvěryhodné prostředí a produkty, které máme všichni rádi. 4. OTEVŘENOST ZPĚTNÉ VAZBĚ - Umím pracovat se zpětnou vazbou, dávat ji druhým a reagovat na ni.

Aktuální pracovní pozice této firmy

  V současnosti nenabízí firma HOPI HOLDING a.s. žádné pracovní pozice

Studenti ČZU se mohou přihlašovat svým uživatelským jménem a heslem jako do UIS

 

Přednášky a akce

 

Facebook PEF
Provozně ekonomická fakulta ČZU v Praze
Pro zobrazení FB widgetu musí být povolena všechna cookies

 

Projekt JOBS PEF

Realizováno v rámci projektu Modernizace studia a studijních programů, kvalita a poradenství na ČZU v Praze, reg. č. CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002386, který je spolufinancován Evropskou unií.

logo-eu.jpg logo-msmt.jpg