FUCHS OIL CORPORATION (CZ), spol. s r.o.

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.
logo

Lokalizace firmy

  • Praha

Typ firmy

  • Firma, střední (do 200 zaměstnanců)

O firmě

Společnost FUCHS dnes patří se svými asi 4 200 zaměstnanci v 75 společnostech k největším nezávislým olejářským společnostem na světě. Velice důležitý je i evropský rozměr naší společnosti. Máme bohaté zkušenosti z celé Evropy. Veškeré požadavky EU jsou pro nás již mnoho let samozřejmostí. Výrobní sortiment obsahuje vysoce hodnotná maziva pro nejširší oblasti použití, od průmyslové po automobilovou, od stavebnictví až po zemědělství. Dlouholeté zkušenosti a trvalý dialog s uživateli nám pomáhají udržet špičkovou pozici v kvalitě výrobků, orientaci na zákazníka a v inovacích. Trvalé zvyšování úrovně kvality není pro firmu FUCHS cizí pojem. Filozofie kvality se promítá do všech vysoce výkonných produktů se značkou FUCHS - ve Váš prospěch. Důkazem toho je i fakt, že automobilka ŠKODA plní do nových vozů oleje značky FUCHS.

Firemní kultura

Koncern FUCHS dnes patří se svými asi 4 200 zaměstnanci v 75 společnostech k největším nezávislým olejářským společnostem na světě.

Výrobní sortiment obsahuje vysoce hodnotná maziva pro nejširší oblasti použití, od průmyslové po automobilovou, od stavebnictví až po zemědělství.
Vedle standardních výrobků a řešení šitých na míru poskytujeme i rozsáhlou poradenskou a servisní službu.
Dlouholeté zkušenosti a trvalý dialog s uživateli nám pomáhají udržet špičkovou pozici v kvalitě výrobků, orientaci na zákazníka a v inovacích.
Trvalé zvyšování úrovně kvality není pro firmu FUCHS cizí pojem.
Ve všech oblastech činnosti - od vývoje produktu, přes materiálové hospodářství a výrobu až po služby zákazníkům - se systém řízení kvality certifikovaný dle DIN ISO 9001 stará o bezchybné zajištění kvality na všech stupních a na nejvyšší úrovni.
Filozofie kvality se promítá do všech vysoce výkonných produktů se značkou FUCHS.

Aktuální pracovní pozice této firmy

  V současnosti nenabízí firma FUCHS OIL CORPORATION (CZ), spol. s r.o. žádné pracovní pozice

Studenti ČZU se mohou přihlašovat svým uživatelským jménem a heslem jako do UIS

 

Přednášky a akce

 

Facebook PEF
Provozně ekonomická fakulta ČZU v Praze
Pro zobrazení FB widgetu musí být povolena všechna cookies

 

Projekt JOBS PEF

Realizováno v rámci projektu Modernizace studia a studijních programů, kvalita a poradenství na ČZU v Praze, reg. č. CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002386, který je spolufinancován Evropskou unií.

logo-eu.jpg logo-msmt.jpg