AARON GROUP, spol. s r.o.

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.
logo

Lokalizace firmy

 • Praha

Typ firmy

 • Firma, střední (do 200 zaměstnanců)

O firmě

Společnost AARON GROUP je česká společnost zaměřená na dodávky komplexních řešení na trhu internetových technologií. Naší specializací jsou rezervační systémy, webové integrace a vývoj aplikací v oblasti e-business. V těchto oblastech jsme od roku 1998 získali řadu zkušeností při tvorbě a řízení velkých tuzemských i mezinárodních projektů. Kvalitu naší práce stvrzuje zavedená politika integrovaného řízení společnosti podle mezinárodních norem ISO 9001, 14001, 18001, 20000-1 a 27001.

Základní firemní hodnoty tvoří:

 • vysoká kvalita služeb,
 • flexibilita,
 • snaha o maximální spokojenost klientů.

S našimi zákazníky se snažíme budovat dlouhodobé vztahy v segmentech internetu, elektronického obchodování a mobilních komunikací. Hlavní deviza naší obchodní strategie spočívá v přidané hodnotě. Naším cílem není být pouhým výrobcem řešení. Snažíme se, aby naše služba nebo produkt zakládala reálný předpoklad pro obchodní úspěch našeho zákazníka.  

Fakta o nás

 • Na trhu jsme od roku 1998.
 • Máme 40 zaměstnanců v pobočkách v Praze a Hradci Králové.
 • Poskytujeme komplexní e-business řešení.
 • Máme zkušenosti s tvorbou a řízením velkých národních i mezinárodních projektů.
 • Patříme mezi nejrychleji rostoucí technologické společnosti ve střední Evropě (www.fast50ce.com).
 • Od roku 2007 získávají naše produkty ocenění v nejprestižnější internetové soutěži IEA. Chcete vědět více o našich oceněních?
 • Jsme členem prestižní Asociace.BIZ dodavatelů internetových řešení.

Firemní kultura

AARON GROUP, to jsou hlavně lidé. Velice zarputile si stojíme za důvěrou ve funkční a dlouhodobě ověřené vztahy. Jsme si vědomi toho, že úspěšná může být jen ta společnost, která je zdravá uvnitř.
 
Hledáme tedy nejen spolehlivé, samostatné kolegy, kteří jsou schopni přicházet s neotřelými nápady, ale hlavně týmové hráče, kteří plnohodnotně doplní náš tým a budou se statečně bít za stejné cíle. Dlouholetá praxe a vzdělání jsou příjemným bonusem, nikoliv klíčovým požadavkem. 

Dostatek chuti a energie zapracovat na sobě a zapojit se do týmu je pro nás tím nejlepším základem pro efektivní pracovní spolupráci. Našim zaměstnancům nabízíme příjemné, inspirativní pracovní prostředí a celou řadu benefitů (obědy, občerstvení na pracovišti, sick days, days off, příspěvky na životní a důchodové připojištění, firemní akce, apod.).

Organizujeme různé firemní akce a výlety, kde se mohou lidé v AARONu na "neutrální půdě"  vzájemně seznámit a poznat také z lidské stránky. Jsme firma soutěživá, takže ani o nejrůznější sportovní či jiná klání není nouze. Účastníme se dobročinných a kulturních akcí. Jsme ohleduplní a myslíme i na svět kolem sebe. Rádi bychom, aby z našeho úspěchu mělo něco i naše okolí, proto jsme se přihlásili i do projektu Zelená firma, každoročně podporujeme projekt Šance pro děti.

Pro studenty a absolventy

Naše firma je otevřená neotřelým nápadům a přístupům. Proto si velmi vážíme spolupráce se studenty i čerstvými absolventy. Byli to právě studenti přicházející s novými nápady a inovacemi, kdo stál za zrodem našich nejúspěšnějších produktů.

Talentovaným jednotlivcům nabízíme výhodné podmínky spolupráce, respektujeme časové požadavky nutné pro zdárný průchod studiem a nabízíme pomoc při tvorbě bakalářských, diplomových a dizertačních prací. S našimi experty se můžete setkat na konferencích a seminářích, které organizujeme ve spolupráci s technickými univerzitami. Jsme také spoluorganizátory prestižní konference Student Business Forum, která se každoročně koná v prostorách Technologického centra v Hradci Králové.

Studentům můžeme nabídnout:
práci na částečný úvazek se značnou časovou flexibilitou,
pomoc při zpracování bakalářských, diplomových a dizertačních prací,
spolupráci při realizaci studentských konferencí a seminářů.

Aktuální pracovní pozice této firmy

  V současnosti nenabízí firma AARON GROUP, spol. s r.o. žádné pracovní pozice

Studenti ČZU se mohou přihlašovat svým uživatelským jménem a heslem jako do UIS

 

Přednášky a akce

 

Facebook PEF
Provozně ekonomická fakulta ČZU v Praze
Pro zobrazení FB widgetu musí být povolena všechna cookies

 

Projekt JOBS PEF

Realizováno v rámci projektu Modernizace studia a studijních programů, kvalita a poradenství na ČZU v Praze, reg. č. CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002386, který je spolufinancován Evropskou unií.

logo-eu.jpg logo-msmt.jpg