Lavaris s.r.o.

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.
logo

Lokalizace firmy

  • Středočeský kraj

Typ firmy

  • Firma, střední (do 200 zaměstnanců)

O firmě

 Český lídr v technologiích mletí a drcení.
LAVARIS je přední česká společnost v oboru recyklačních technologií – oddaná pomoci snižovat množství odpadu prostřednictvím rozsáhlých recyklačních služeb. Tvrdě jsme pracovali na poskytování různých služeb zaměřených na podporu vysoké úrovně ekologického povědomí – a snažíme se udržovat svět čistý.

Naše mlecí systémy a recyklační linky využívající technologie redukce velikosti se úspěšně používají v mnoha průmyslových odvětvích: sklo, minerály, stavební materiály, plasty, guma, chemikálie, dřevo.
Stroje Lavaris jsou energeticky účinější než u naší konkurence a fungují za standardních výrobních podmínek. Naše vysokorychlostní melcí systémy pracují při okolní teplotě.

Společnost byla založena v roce 2010 a naším posláním je zpracovávat vaše materiály bezpečným a zdravotně nezávadným způsobem.
Jako jednička v recyklaci materiálů, jako je sádra, plasty a beton, věříme v propagaci chytrých recyklačních návyků s cílem dosáhnout dlouhodobých výsledků.

Aktuální pracovní pozice této firmy

  V současnosti nenabízí firma Lavaris s.r.o. žádné pracovní pozice

Studenti ČZU se mohou přihlašovat svým uživatelským jménem a heslem jako do UIS

 

Přednášky a akce

 

Facebook PEF
Provozně ekonomická fakulta ČZU v Praze
Pro zobrazení FB widgetu musí být povolena všechna cookies

 

Projekt JOBS PEF

Realizováno v rámci projektu Modernizace studia a studijních programů, kvalita a poradenství na ČZU v Praze, reg. č. CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002386, který je spolufinancován Evropskou unií.

logo-eu.jpg logo-msmt.jpg