DM - drogerie markt

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.
logo

Lokalizace firmy

  • celá ČR

Typ firmy

  • Firma, velká (nad 200 zaměstnanců)

O firmě

Jsme víc než „jen“ zaměstnavatel:
MY jsme jeden tým.
A to je velký rozdíl. Ve společnosti dm stavíme do popředí zájmu slovo „MY“, ke kterému může a měl by přispět každý jednotlivec. Naším cílem je jednat v zájmu lidí a inspirovat zákazníky. Pro nás to znamená, že zažíváme práci jinak a vědomě vytváříme prostor, ve kterém každý může růst a rozvíjet se.

Jednáme v zájmu člověka.

V dm jsme přesvědčeni, že podnikání má sloužit lidem a ne naopak. A to nás jako firmu motivuje k tomu, abychom jednali v zájmu lidí a dělali pro společnost víc, než jenom prodávali kosmetiku. A tuto filozofii pociťují lidé v dm každý den, ať už jsou to naši zákazníci, spolupracovníci nebo obchodní partneři.

Inspirujeme se navzájem

K dosažení něčeho nového a lepšího je zapotřebí velká dávka odvahy a vášně pro hledání inovativních řešení, ale také silná důvěra v sebe sama i v ostatní. Rozmanitost každého z nás považujeme za zdroj a příležitost ke vzájemné inspiraci a růstu. Víme, že zlepšovat se můžeme jen tehdy, když se budeme učit jeden od druhého, proto jsou dialog a vzájemná spolupráce pro nás klíčová. Určitě to není nejjednodušší cesta, protože skutečné pochopení druhého vyžaduje čas. Zkušenost nás však učí, že je to nejlepší způsob, jak najít ideální řešení.

Aktuální pracovní pozice této firmy

  V současnosti nenabízí firma DM - drogerie markt žádné pracovní pozice

Studenti ČZU se mohou přihlašovat svým uživatelským jménem a heslem jako do UIS

 

Přednášky a akce

 

Facebook PEF
Provozně ekonomická fakulta ČZU v Praze
Pro zobrazení FB widgetu musí být povolena všechna cookies

 

Projekt JOBS PEF

Realizováno v rámci projektu Modernizace studia a studijních programů, kvalita a poradenství na ČZU v Praze, reg. č. CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002386, který je spolufinancován Evropskou unií.

logo-eu.jpg logo-msmt.jpg