Česká zemědělská univerzita v Praze

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.
logo

Lokalizace firmy

  • Praha

Typ firmy

  • Firma, velká (nad 200 zaměstnanců)

O firmě

Česká zemědělská univerzita v Praze (ČZU) je třetí největší univerzitou v Praze. Spojuje v sobě stoletou tradici s nejmodernějšími technologiemi, progresivní vědou a výzkumem v oblasti zemědělství, lesnictví, ekologie, technologií a techniky, ale i s ekonomikou a řízením. Moderně vybavené laboratoře se špičkovým zázemím včetně školních podniků umožňují vynikající vzdělávání s možností osobního růstu a zapojení do vědeckých projektů doma i v zahraničí. ČZU zajišťuje kompletní vysokoškolské studium, letní školy, speciální kurzy, univerzitu třetího věku. V roce 2013 byla ČZU zařazena v rámci oborové kategorie mezi „ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH“.

Univerzita zahrnuje Provozně ekonomickou fakultu, Fakultu agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů, Technickou fakultu, Fakultu lesnickou a dřevařskou, Fakultu životního prostředí, Fakultu tropického zemědělství a Institut vzdělávání a poradenství. Na ČZU působí přibližně 1400 zaměstnanců a v prezenční či kombinovaném formě studuje 24 000 studentů.

Aktuální pracovní pozice této firmy

  V současnosti nenabízí firma Česká zemědělská univerzita v Praze žádné pracovní pozice

Studenti ČZU se mohou přihlašovat svým uživatelským jménem a heslem jako do UIS

 

Přednášky a akce

 

Facebook PEF
Provozně ekonomická fakulta ČZU v Praze
Pro zobrazení FB widgetu musí být povolena všechna cookies

 

Projekt JOBS PEF

Realizováno v rámci projektu Modernizace studia a studijních programů, kvalita a poradenství na ČZU v Praze, reg. č. CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002386, který je spolufinancován Evropskou unií.

logo-eu.jpg logo-msmt.jpg