BirdSong Coffee

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.
logo

Lokalizace firmy

  • Praha

Typ firmy

  • Firma, malá (do 30 zaměstanců)

O firmě

Na počátku byly dvě sestry, jedna pracovní stáž v Etiopii, láska ke kávě a respekt k přírodě. Ano, tak se by dal stručně charakterizovat začátek našeho kávové příběhu…

Jsme rodinná pražírna zaměřující se na výběrové kávy, které pochází především ze zalesněných farem. Zde rostou keře kávovníků pod ochranou a stínem (shade-grown) vzrostlých stromů v harmonii s okolní přírodou.

Většina našich káv je certifikovaná bio a některé dokonce Bird Friendly. Zakládáme si nejen na původu kávy, ale také na její kvalitě, chuti a čerstvosti.

Udržitelnost je pro nás důležitá nejen při pěstování kávy. Pečlivě vybíráme i obal, ve kterém je káva dále prodávána, kompostujeme, třídíme, recyklujeme a používáme jen kvalitní suroviny, za jejich výběrem si stojíme. Podporujeme také zero waste prodej a spolupracujeme takto úspěšně již s řadou bezobalových obchodů.

V rámci nákupu kávy přispíváme na zalesňování farem v Ugandě či podporu výzkumu ptactva žijícího na kávových farmách (BirdFriendly certifikace).

Aktuální pracovní pozice této firmy

  V současnosti nenabízí firma BirdSong Coffee žádné pracovní pozice

Studenti ČZU se mohou přihlašovat svým uživatelským jménem a heslem jako do UIS

 

Přednášky a akce

 

Facebook PEF
Provozně ekonomická fakulta ČZU v Praze
Pro zobrazení FB widgetu musí být povolena všechna cookies

 

Projekt JOBS PEF

Realizováno v rámci projektu Modernizace studia a studijních programů, kvalita a poradenství na ČZU v Praze, reg. č. CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002386, který je spolufinancován Evropskou unií.

logo-eu.jpg logo-msmt.jpg