Cocuma

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.

Lokalizace firmy

  • Praha

Typ firmy

  • Firma, malá (do 30 zaměstanců)

O firmě

Popisujeme, co u vás kandidát najde
Hodnoty, vize, prostředí, vztahy, DNA firmy a její identita – to přitahuje víc než palba benefitů. Dnes už nestačí říkat, co děláte. Vaše současné i budoucí kolegy mnohem více zajímá „jak a proč“ to děláte. Lidé si mohou vybrat, buď budou pracovat pro nějakou firmu, nebo pro skvělou firmu, která se nebojí a mluví o sobě otevřeně a autenticky, protože jednoduše nemá, co by skrývala. Naopak. Může toho mnoho ukázat.


Díky autentickému zachycení firemní kultury kandidáti vědí, do čeho jdou, a vybírají si vás, protože jim vyhovuje vaše prostředí a styl práce. Když to nevyhovuje, je to v pořádku. Nepřesvědčujeme je. Stejně by to nefungovalo, protože sami vědí, co od práce chtějí. Naopak si myslíme, že, pokud někdo do nějaké firmy po přečtení vašeho profilu nenastoupí, je to naprosto v pořádku a to nejlepší pro obě strany. Umíme vytáhnout a odprezentovat jedinečnost a přidanou hodnotu právě vaší firemní kultury.

Aktuální pracovní pozice této firmy

  V současnosti nenabízí firma Cocuma žádné pracovní pozice

Studenti ČZU se mohou přihlašovat svým uživatelským jménem a heslem jako do UIS

 

Přednášky a akce

 

Facebook PEF
Provozně ekonomická fakulta ČZU v Praze
Pro zobrazení FB widgetu musí být povolena všechna cookies

 

Projekt JOBS PEF

Realizováno v rámci projektu Modernizace studia a studijních programů, kvalita a poradenství na ČZU v Praze, reg. č. CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002386, který je spolufinancován Evropskou unií.

logo-eu.jpg logo-msmt.jpg