ABS Jets, a.s.

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.
logo

Lokalizace firmy

  • Praha
  • Slovensko

Typ firmy

  • Firma, velká (nad 200 zaměstnanců)

O firmě

Společnost ABS Jets byla založena v roce 2004 a v současnosti provozuje flotilu dvanácti business jetů v kategoriích od light po ultra long range jets. ABS Jets má jednu z největších fotil letadel Embraer Legacy na světě.

Společnost nabízí služby špičkové kvality, flexibilitu nepřetržitého provozu 24 hodin denně, 365 dnů v roce a okamžitou reakcí na jakýkoli požadavek služeb nebo asistence. Je jednou z mála společnost v oblasti střední a východní Evropy, které jsou schopny splnit veškeré potřeby a očekávání zákazníků business jetů jak na zemi, tak ve vzduchu.

Do portfolia služeb ABS Jets patří: správa letadel, údržba letadel, executive handling a hangárování, prodej letadel, plánování letů a podpora leteckého provozu, charter a brokerage, poradenské služby a travel management. ABS Jets je EASC (autorizované servisní středisko Embraer) pro údržbu specifických typů letadel.

Aktuální pracovní pozice této firmy

  V současnosti nenabízí firma ABS Jets, a.s. žádné pracovní pozice

Studenti ČZU se mohou přihlašovat svým uživatelským jménem a heslem jako do UIS

 

Přednášky a akce

 

Facebook PEF
Provozně ekonomická fakulta ČZU v Praze
Pro zobrazení FB widgetu musí být povolena všechna cookies

 

Projekt JOBS PEF

Realizováno v rámci projektu Modernizace studia a studijních programů, kvalita a poradenství na ČZU v Praze, reg. č. CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002386, který je spolufinancován Evropskou unií.

logo-eu.jpg logo-msmt.jpg