Grant Thornton

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.
logo

Lokalizace firmy

  • Praha

Typ firmy

  • Firma, velká (nad 200 zaměstnanců)

O firmě

Překvap se tím, co dokážeš!

Hledáš první práci nebo novou výzvu? Práce pod fialovou vlajkou Grant Thornton Tě rychle posune na Tvé karierní cestě. Jsme sehraný tým, který hýbe nejvyšším byznysem v oblasti manažerského, strategického, transakčního a daňového poradenství, účetnictví a auditu.

Po světě je nás více než 73 000 ve 159 zemích, což nám poskytuje silné zázemí a mezinárodní know-how. V Praze je nás tak akorát, aby byl slyšet hlas každého člena týmu. Naším heslem je #tymjenejvic a máme rádi fialovou barvu.

Firemní kultura

Firemní kultura u nás není jen líbivé slovíčko, ale to, co doopravdy žijeme. Jsme tým, který se nebojí výzev, pravidelně pořádá celofiremní teambuildingy a má dokonce svou vlastní interní sportovní platformu.

Nabízené benefity

Věříme, že už samotná práce u nás může být velkým benefitem. A to nejen do Tvého CVčka, ale i do života.

Kromě toho u nás nabízíme podporu studia jazyků, důraz na WLB, tedy Multisportku, ale i fitko přímo u nás v budově. Zaměstnancům nabízíme různé zajímavé slevy u vybraných partnerů jak na lístky do divadla, tak na elektroniku.

Nejvíc ale naše kolegyně a kolegové oceňují přátelský kolektiv, možnost podílení se na projektech od A do Z a krásné kancelářské prostory.

A co oceníš právě Ty? Zjisti to na vlastní kůži!

Aktuální pracovní pozice této firmy

  V současnosti nenabízí firma Grant Thornton žádné pracovní pozice

Studenti ČZU se mohou přihlašovat svým uživatelským jménem a heslem jako do UIS

 

Přednášky a akce

 

Facebook PEF
Provozně ekonomická fakulta ČZU v Praze
Pro zobrazení FB widgetu musí být povolena všechna cookies

 

Projekt JOBS PEF

Realizováno v rámci projektu Modernizace studia a studijních programů, kvalita a poradenství na ČZU v Praze, reg. č. CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002386, který je spolufinancován Evropskou unií.

logo-eu.jpg logo-msmt.jpg