JTZE a.s.

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.

Lokalizace firmy

  • celá ČR

Typ firmy

  • Firma, velká (nad 200 zaměstnanců)

O firmě

Zastřešujeme skupinu zemědělských firem, které hospodaří v Česku a na Slovensku na pozemcích o rozloze 37 tisíc hektarů. 

Specializujeme se na rostlinnou a živočišnou prvovýrobu a na výrobu obnovitelné energie. Poskytujeme také služby, ať už se jedná o prodej kvalitních osiv nebo skladování komodit.
Naše rostlinná výroba je charakteristická pěstováním rozmanitého množství plodin směřujících zejména do potravinářského průmyslu. V oblasti živočišné výroby se věnujeme chovu mléčného a masného skotu a chovu prasat. 

Jsme zastánci nejmodernějších zemědělských technologií a postupů, a proto do nich investujeme ve velkém. Naše hospodaření je díky tomu vysoce efektivní a šetrné k půdě i životnímu prostředí.

Půda je pro nás to nejcennější, proto k ní přistupujeme s velkým respektem. Dbáme na to, abychom ji udržovali v dobrém stavu a její kvalitu ještě více zlepšovali.

Nabízené benefity

Práce v úspěšné, stabilní a trvale se rozvíjející české společnosti, která respektuje své zaměstnance, nabízí jim možnost neustále seberealizace a podporuje je v jejich odborném i profesním růstu. Společnost poskytuje za kvalitně odvedenou práci nejen nadstandardní mzdu ale i řadu benefitů a motivačních programů.

Aktuální pracovní pozice této firmy

  V současnosti nenabízí firma JTZE a.s. žádné pracovní pozice

Studenti ČZU se mohou přihlašovat svým uživatelským jménem a heslem jako do UIS

 

Přednášky a akce

 

Facebook PEF
Provozně ekonomická fakulta ČZU v Praze
Pro zobrazení FB widgetu musí být povolena všechna cookies

 

Projekt JOBS PEF

Realizováno v rámci projektu Modernizace studia a studijních programů, kvalita a poradenství na ČZU v Praze, reg. č. CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002386, který je spolufinancován Evropskou unií.

logo-eu.jpg logo-msmt.jpg