Amazon

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.
logo

Lokalizace firmy

  • Praha

Typ firmy

  • Firma, velká (nad 200 zaměstnanců)

O firmě

Cílem společnosti Amazon je stát se celosvětově nejvíce zákaznicky orientovanou společností, ve které mohou lidé najít vše, co by si chtěli koupit přes internet. Amazon se vyvinul z jednoduchého online knihkupectví v jeden z největších současných internetových obchodů. A to hlavně díky jeho průkopnickému přístupu, který je součástí firemní kultury.

Globální sídlo společnosti je v Seattlu, ve státě Washington ve Spojených státech. Další kanceláře a logistická centra se nacházejí po celém světě.

V reakci na rostoucí poptávku zákazníků z celé Evropy se společnost Amazon rozhodla otevřít svá logistická centra také v České republice. V Praze a Dobrovízi sídlí korporátní kancelář, distribuční a návratové centrum. V těchto lokalitách společnost v současné době zaměstnává více než 5 000 stálých zaměstnanců v oblasti provozu, logistiky, IT podpory a lidských zdrojů.

Firemní kultura

Součástí firemní kultury jsou i principy, které zaměstnanci používají v každodenních situacích – ať už při diskuzích o nápadech, při rozhodování o nejlepším řešení nebo náboru nových zaměstnanců.

Aktuální pracovní pozice této firmy

  V současnosti nenabízí firma Amazon žádné pracovní pozice

Studenti ČZU se mohou přihlašovat svým uživatelským jménem a heslem jako do UIS

 

Přednášky a akce

 

Facebook PEF
Provozně ekonomická fakulta ČZU v Praze
Pro zobrazení FB widgetu musí být povolena všechna cookies

 

Projekt JOBS PEF

Realizováno v rámci projektu Modernizace studia a studijních programů, kvalita a poradenství na ČZU v Praze, reg. č. CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002386, který je spolufinancován Evropskou unií.

logo-eu.jpg logo-msmt.jpg