Colognia press

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.
logo

Lokalizace firmy

  • Středočeský kraj

Typ firmy

  • Firma, střední (do 200 zaměstnanců)

O firmě

Lepení nás prostě baví. Naší specialitou je výroba samolepek a etiket. Ty, které vidíš třeba na plastových lahvích, potravinách a téměř každém zboží. Jsme na trhu už dvacet let, ale i přes tak dlouhou dobu trvání jsme nepřerostli v nevlídnou korporaci a zachovali si atmosféru rodinné firmy.

Nejdůležitějším lepidlem pro život je to pevné a poctivé, které dokáže udržet každého dobrého partnera s námi pohromadě. Pochopili jsme to už dávno, proto se snažíme přidávat ingredience, které pomohou, aby naše lepidlo přetrvalo věky.

Firemní kultura

Naše firemní hodnoty, kultura firmy a vztahy mezi lidmi jsou společným dílem vytvářeným uvnitř firmy od roku 1996.

Dvacet let vznikají cílenou prací a událostmi, které nezvané přišly a daly nám společně pořádně zabrat. Čas je zalomil a vybrousil tak, že jsou dnes jasnější než křišťál. Srdce je cítí a těžko se popisují. Staly se nedílnou součástí naší značky, představují principy, která určují vnímání a chování lidí, sdílíme je a jsou cítit ze všeho, co naše firma dělá a říká.

Aktuální pracovní pozice této firmy

  V současnosti nenabízí firma Colognia press žádné pracovní pozice

Studenti ČZU se mohou přihlašovat svým uživatelským jménem a heslem jako do UIS

 

Přednášky a akce

 

Facebook PEF
Provozně ekonomická fakulta ČZU v Praze
Pro zobrazení FB widgetu musí být povolena všechna cookies

 

Projekt JOBS PEF

Realizováno v rámci projektu Modernizace studia a studijních programů, kvalita a poradenství na ČZU v Praze, reg. č. CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002386, který je spolufinancován Evropskou unií.

logo-eu.jpg logo-msmt.jpg