Master Internet, s.r.o.

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.
logo

Lokalizace firmy

  • celá ČR

Typ firmy

  • Firma, střední (do 200 zaměstnanců)

O firmě

Kdo je Master Internet a co vlastně dělá? Jsme poskytovatelem serverových služeb. V ČR máme 2 datacentra – v Praze a v Brně. Pro zákazníky zajišťujeme serverhousingové služby, stavíme a pronajímáme servery a také jsme poskytovatelem dvou velkých profesionálních cloudů. Kromě toho máme v Brně divizi vývoje aplikací pro mobilní telefony, které jsou překládány do několika desítek světových jazyků a distribuovány po celém světě.

Více o naší práci naleznete zde:
www.master.cz
www.masterapp.cz

Firemní kultura

Jsme českou firmou asi o 80 zaměstnancích. Ve firmě nám panuje neformální atmosféra, opravu to máme přátelské vztahy. Nenajdete tu tuhé korporátní procesy, ani přeplněné open-space kanceláře. Taky tu není chaos, jak tomu někdy bývá v opravdu malých podnicích. Jsme od všeho trochu a hlavně jsme Masters :-) 

Nabízené benefity

Stravenky, 5 týdnů dovolené, multisport karta, flexibilní pracovní doba, home office, profesní školení, občerstvení na pracovišti (káva, čaj, ovoce)

Aktuální pracovní pozice této firmy

  V současnosti nenabízí firma Master Internet, s.r.o. žádné pracovní pozice

Studenti ČZU se mohou přihlašovat svým uživatelským jménem a heslem jako do UIS

 

Přednášky a akce

 

Facebook PEF
Provozně ekonomická fakulta ČZU v Praze
Pro zobrazení FB widgetu musí být povolena všechna cookies

 

Projekt JOBS PEF

Realizováno v rámci projektu Modernizace studia a studijních programů, kvalita a poradenství na ČZU v Praze, reg. č. CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002386, který je spolufinancován Evropskou unií.

logo-eu.jpg logo-msmt.jpg