EY Česká republika

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.
logo

Lokalizace firmy

  • celá ČR
  • Severní, Střední a Jižní Amerika, Evropa, Afrika, Japonsko, Indie a Blízký východ (EMEIA)

Typ firmy

  • Firma, velká (nad 200 zaměstnanců)

O firmě

Stojíš na začátku kariéry a přemýšlíš, jakou cestou se vydat? Bojíš se, jak bude vypadat tvoje první práce a máš spoustu otázek? My v EY víme, že kdo se moc ptá, rychle roste. Staň se už jako junior součástí týmu, kde žádná otázka není špatná. Uč se od lidí, kteří začínali jako ty a dnes odpovídají za světové projekty. Zjisti víc v našem videu nebo mrkni na kariérní web.

Jsme konzultanti. Klientům pomáháme uspět, realizovat jejich sny a dělat práci den za dnem efektivněji. EY už není jenom Audit a Daně. Specializujeme se také na Consulting, Forenzní služby, Právo nebo Strategie a transakce.

Mezi naše klienty patří dvacet firem z české TOP 30, ale radíme i start-upům nebo začínajícím podnikatelům. Naše kanceláře najdeš v Praze, Brně i Ostravě. Pracujeme ale u klientů doslova po celém Česku a republiku máme proježděnou jako málokdo.

V Česku je nás už tolik, že vybrat lokalitu na vánoční večírek je každoroční výzva. Je nás totiž už skoro 1 400 a v pražském Florentinu zabíráme celá čtyři patra. Spojujeme výjimečné lidi, abychom společně vytvářeli lépe fungující svět. A jak se nám v EY žije? To najdeš třeba na našem Instagramu EY Česká republika.

Firemní kultura

Naším globálním cílem je „Building a better working world“, tedy vytvářet lépe fungující svět. Prosazujeme čestné a poctivé jednání, respekt k druhým, týmového ducha a inkluzi. Máme energii, nadšení a vůli vést. A i když je nás už přes 1400, pořád jsme jedna velká parta, která drží při sobě.

Zakládáme si na přátelskosti, otevřenosti a vzájemné spolupráci. Na tvé cestě s EY tě budeme maximálně podporovat a vytvoříme ti ty nejlepší podmínky jak pro práci, tak pro vzdělávání a osobní rozvoj. Od začátku své kariéry se budeš podílet na zajímavých projektech s nejrůznějšími klienty. Rozvineš své dovednosti, rozšíříš si obzory a získáš know-how a nástroje, které ti umožní růst. Profesně i lidsky.

Nabízené benefity

Studentům nabízíme pozice na part-time s možností přechodu na full-time. Zvládneš tak skloubit práci, školu i osobní život. Máme propracovaný systém vzdělávání od profesních a soft skillových školení až po možnost vystudovat MBA. Kromě toho ti nabídneme laptop a iPhone i pro soukromé účely, 25 dní dovolené a 5 dní osobního volna, 27 000 Kč ročně v Benefitech nebo online lékařské poradenství uLékaře.cz zdarma.

Aktuální pracovní pozice této firmy

  V současnosti nenabízí firma EY Česká republika žádné pracovní pozice

Studenti ČZU se mohou přihlašovat svým uživatelským jménem a heslem jako do UIS

 

Přednášky a akce

 

Facebook PEF
Provozně ekonomická fakulta ČZU v Praze
Pro zobrazení FB widgetu musí být povolena všechna cookies

 

Projekt JOBS PEF

Realizováno v rámci projektu Modernizace studia a studijních programů, kvalita a poradenství na ČZU v Praze, reg. č. CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002386, který je spolufinancován Evropskou unií.

logo-eu.jpg logo-msmt.jpg