Cena a tvorba ceny

Přednáška Slavibora Petržílky ze společnosti Unilever o cenotvorbě z pohledu dodavatele a odběratele, o vlivu konkurenčních tlaků a o situaci na maloobchodním trhu.

Datum konání

20. 3. 2019   8:45 - 10:15

Místo konání

Posluchárna TI, PEF

Jazyk

česky

Popis obsahu přednášky

Přednáška Slavibora Petržílky se bude týkat cenotvorby z pohledu dodavatele a odběratele, jaký vliv na ní mají konkurenční tlaky a dotkne se i aktuální situace na maloobchodním trhu. Zároveň se s vámi podělí o svoji profesionální cestu, zkušenosti a řadu praktických příkladů, které by vám měly pomoci v orientaci v dané problematice.

Přednášející

Slavibor Petržílka

Absolvent ČVUT Praha Fakulty strojní se pohybuje v FMCG světě již od roku 1995. Jeho profesionální kariéra začala ve společnosti Nestlé, kdy vystřídal řadu marketingových pozic, aby v roce 2000 přešel do prodejního oddělení. Zde začal na pozici KAM pro mezinárodní zákazníky. V roce 2004 se stal Field Sales Managerem. Jeho zodpovědností byl Tradiční trh a řízení obchodních zástupců. V roce 2012 přešel na stejnou pozici
do společnosti Unilever. Od října 2016 je zodpovědný za prodej zmrzliny (Algida, Magnum, Carte d’Or, Ben & Jerry’s a Míša) v kanále OOH.

Studenti ČZU se mohou přihlašovat svým uživatelským jménem a heslem jako do UIS

Partneři VPP 2019

Přednášky

 

Facebook Jobs

 

Facebook PEF