Bakalářská praxe

Na této stránce naleznete informace týkající se bakalářské praxe.

 

Absolvování Bakalářské praxe je podmínkou pro úspěšné zakončení bakalářského studia. Povinnost nové podoby Bakalářské praxe platí od akademického roku 2022/2023 a zároveň platí pro ročník nastupující od ak. roku 2021/2022.

Níže popsané povinnosti se netýkají ročníků před tímto datem, tzn. že studenti/tky ukončující studium v únoru 2024 tuto povinnost také nemají.

Pokud bude kapacita přednášek/workshopu a jiných akcí zařazených do Bakalářské praxe naplněna, končící ročníky mají vždy přednostní právo účasti.

Po splnění dvou povinností (splnění alespoň jedné zvané přednášky z praxe označené "bakalářská praxe" a elektronickým odevzdáním vyplněného Zápočtového listu do sekce Moje praxe) vám bude v závěrečném semestru vašeho bakalářského studia zapsán zápočet z Bakalářské praxe do UIS.

Povinnosti k Bakalářské praxi si můžete splnit během tříletého bakalářského studia. Zápočet z předmětu Bakalářská praxe vám bude zapsán až v závěrečném semestru studia, tj. v 6. semestru studia při řádném studiu.

V den konání akce (akce/přednášky/workshopu) použijte svoji studentskou (ISIC) kartu pro potvrzení vaší účasti. Použití studentské karty je povinné pro studenty denní i kombinované formy studia při absolvování akce ve fyzické podobě (v místnosti na PEF). 

Pro Centra vzdělávání PEF (Litoměřice, Šumperk, … a ostatní) a kombinované formy s možností studia v Praze je možnost absolvovat  akci (akce/přednášky/workshopu) ve formě ONLINE. Pro ONLINE absolvování akce ISIC karta není nutná. Je ale zapotřebí se přihlásit do MS TEAMS studentským účtem (xname).

Veškeré absolvované (s potvrzenou účastí) akce/přednášky/workshopy zařazené do Bakalářské praxe najdete ve vašem osobním profilu v sekci Moje praxe.

Do sekce Moje praxe nahrajete vyplněný Zápočtový list, tzn. osvědčení o absolvování povinné bakalářské praxe ve vámi zvolené společnosti. Tento modul bude přístupný od akademického roku 2023/2024 (říjen 2023). Podmínky této odborné praxi se liší dle oboru - více informací pro jednotlivé obory najdete ve studjním programu oboru, na webu PEF.

Na webu PEF najdete další aktuální informace k bakalářské praxi i formuláře pro vyplnění vaším mentorem (společností) o absolvování bakalářské praxe. Upozorňujeme, že Smlouvu o zajištění odborné praxe není potřeba ke splnění studijních povinností a PEF ji od studentů nevyžaduje. Pokud si váš mentor tuto smlouvu vyžádá (běžně ji požadují instituce státní a veřejné správy), postupujte dle procesu uvedeném na webu PEF nebo v UIS - Bakalářská praxe.

Akce zařazené do Bakalářské praxe najdete na webu JOBS PEF.

V přiloženém dokumentu najdete podrobný popis celé bakalářské praxe, který je také umísten v UIS a na webu PEF.

Níže naleznete přiložený návod, který obsahuje:

  • jak postupovat při přihlášení na portál JOBS PEF
  • jak se registrovat na akci/přednášku/workshop zařazený do bakalářské praxe

 

V případě dotazu, nejasnostech nebo problémech s účastí na přednášce nás neváhejte kontaktovat formou kontaktního formuláře.

 

 

Studenti ČZU se mohou přihlašovat svým uživatelským jménem a heslem jako do UIS

Partneři VPP 2023

 

vpp

 

Přednášky a akce

 

Facebook Jobs
JOBS
Pro zobrazení FB widgetu musí být povolena všechna cookies

 

Facebook PEF
Provozně ekonomická fakulta ČZU v Praze
Pro zobrazení FB widgetu musí být povolena všechna cookies

 

Projekt JOBS PEF

Realizováno v rámci projektu Modernizace studia a studijních programů, kvalita a poradenství na ČZU v Praze, reg. č. CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002386, který je spolufinancován Evropskou unií.

logo-eu.jpg logo-msmt.jpg