Ostatní akce

Soutěž CEO Challenge
18. 11. 2018   -   Gilette  

Chcete vědět, jaké to je řídit značku Gillette v hodnotě miliardy dolarů z hlediska marketingu, sales, financí i logistiky?

Přihlaste se do 18. LISTOPADU do studentské soutěže Procter&Gamble CEO Challenge!

Learn how to pitch your idea!
21. 11. 2018   -   KPMG, Pobřežní 1a, Praha   -  630min

Do you have innovative ideas?
Would you like to learn how to build a business case?
Come to our workshop Ace the Case and prepare with us for the KPMG Innovation & Collaboration Challenge (KICC)!

Ukázky z uskutečněných akcí

Na začátku října 2018 proběhla soutěž "Začátek semestru s Jobs PEF", při které měli studenti přihlášení na portálu Jobs PEF možnost soutěžit o zajímavé ceny. Vítězem soutěže se stala Nikola Tůmová, která vyhrála 10 000mAh power banku. Na druhém místě skončila Naděžda Firsová a jako třetí se umístila Kateřina Skaláková.

Soutěžní otázka zněla: "Kolik firem bylo přihlášených na portálu Jobs PEF ke 30. 9. 2018?" a odpověď byla "396".

Děkujeme všem za účast a budeme se těšit u dalších zajímavých soutěží.

Studenti PEF ČZU v Praze byli pozváni na exkurzi do Amazonu v Dobrovízu, která se konala 27. března 2018. Studenti si poslechli přednášku generálního ředitele Axela Loebela, který je také provedl po celém areálu Amazonu. Studenti se podívali do skladů zboží, na příjem, balicí linky i zázemí managementu.

Druhá přednáška z cyklu Johnson&Johnson Business Insight proběhla 24. 10. 2017. Přednášejícími byli David Mansfeld a Lucie Kubiznakova z Johnson&Johnson Global Services.

Studenti Provozně ekonomické fakulty ČZU v Praze se 9. března 2017 podívali do výrobny vozů Škoda i do historického muzea Škodovky v Mladé Boleslavi.