Katalog firem

EpaX s.r.o. - webdesign studio

Pískovcová 738/7, 19000, Praha 9

Společnost EPAX s.r.o. poskytuje již od roku 2003 profesionální služby v oblasti propagace firmy a marketingu. Nabízíme profesionální tvorbu webových prezentací (webdesign, webové stránky), grafických prací, webhosting a ostatní služby v této oblasti (marketingové kampaně, IT sourcing, atd.). Nabízíme kompletní webové služby: Registrace domény - tvorba internetové adresy Vaši webové prezentace / webových stránek dle Vašeho přání Webhosting - pronájem prostoru pro Vaše webové stránky na cizím serveru včetně zálohování dat a statistik Webdesign grafický návrh Vaši prezentacesamotná tvorba www stránek Redakční systém - možnost editace webových stránek zákazníkem (Vámi) E-shop - může to být jen jednoduchý katalog, nebo také propracovaný elektronický obchod SEO - optimalizace pro vyhledávače na internetu, pro snadné nalezení prezentace na internetu SEM - internetová kampaň, návrh a realizace internetové kampaně


Ministerstvo zemědělství ČR

Těšnov 65 17, 11000, Praha 1


Heineken Česká republika, a.s.

U Pivovaru 1, 270 53, Krušovice


Deloitte Advisory s.r.o.

Karolinská 654, 186 00, Praha 8


CYRRUS, a. s.

Radlická 14, 150 00, Praha 5

CYRRUS, a.s., je licencovaným obchodníkem s cennými papíry. Společnost byla založena v roce 1995 a v současné době je největší mimopražskou makléřskou společností. Je členem Burzy cenných papírů Praha a Burzy cenných papírů ve Varšavě. Poskytuje komplexní služby na kapitálových trzích soukromé i firemní klientele. Zaměřuje se na burzovní obchody v systému Xetra pražské burzy a obchodování na zahraničních trzích v Polsku, Maďarsku, Turecku, Německu a USA. Patří mezi nejvýznamnější české obchodníky s investičními certifikáty.


Provozně ekonomická fakulta ČZU v Praze

Kamýcká 129, 165 21, Praha 6 Suchdol

Provozně ekonomická fakulta České zemědělské univerzity v Praze (PEF ČZU v Praze) je vzdělávací a vědecká instituce, která v souladu se zákonem o vysokých školách poskytuje vrcholné univerzitní vzdělání a rozvíjí tvůrčí, vědecké, pedagogické, sociální a kulturní činnosti v duchu národních, demokratických a humanitních tradic. Podílí se na přípravě vysokoškolsky vzdělané inteligence, přispívá k všestrannému rozvoji vzdělanosti.


Circon Circle Consulting, s.r.o.

Lihovarská 1060/12, 19000, Praha 9

Společnost CIRCON v současné době zaměstnává téměř 100 vysoce kvalifkovaných profesionálů v 8 pobočkách ve 4 evropských zemích.V každé pobočce si zakládáme na dokonalém vzdělání a nezbytných certifikátech společnosti Microsoft, které nám zaručují nejvyšší úroveň partnerství. Samozřejmostí jsou i dlouholeté zkušenosti získané při více než 150 instalacích ve 30 zemích světa.


TEMPO TRAINING & CONSULTING a.s.

Nad Porubkou 838, 72100, Ostrava


Asseco Solutions, a.s.

Zelený pruh 1560/99, 14002, Praha 4

Asseco Solutions je průkopníkem a vizionářem na poli informačních systémů ERP. Již dvacet let přináší svým zákazníkům nejmodernější technologie v oblasti podnikového softwaru. Díky tomu, že s našimi současnými a potenciálními zákazníky vedeme neustálý dialog, máme přehled o aktuálních trendech na trhu a individuálních potřebách firem i branží, ve kterých působí.


Anheuser-Busch InBev Czech s.r.o.

Madarász Viktor utca 47-49, 1138, Budapest


ADM Trading Prague s.r.o.

Lomnického 1705/9, 14000, Praha 4

Around the world, nearly 30,000 people of Archer Daniels Midland Company (NYSE:ADM) within 265 processing plants, 400 crop procurement facilities, and the world’s premier crop transportation network are actively working to turn crops into renewable products: Ø  Finding more places to grow and serve vital needs for food and energy. Ø  Discovering new ways to sustain resources and be a good steward of our environment. Ø  Creating more opportunities to nourish the world by producing essential ingredients in foods.   It takes a world of diverse talents to connect the harvest to the home. But that’s how we make a vital difference, everyday.   Whether you interest is in business, engineering, safety, R&D, logistics, accounting, or in other areas, ADM offers you many ways to pursue that passion. It begins with an internship, followed by new challenges, more responsibility, and endless opportunities for advancement. It’s a big job serving vital needs for food and energy. But if you’re going to make a vital difference in yourself, and the world around you, there’s no better way to start.


Tesco Stores ČR a.s.

Vršovická 1527/68b, 100 00, Praha 10

Tesco bylo založeno ve Velké Británii již v roce 1919. Dnes má své obchodní jednotky po celém světě včetně asijských trhů. Na tuzemský trh vstoupila společnost Tesco Stores ČR a. s. v roce 1996. V současné době zde provozuje přes 200 obchodních jednotek a se svými téměř 14 000 zaměstnanci patří k největším soukromým zaměstnavatelům v České republice. Velkou podporou obchodních jednotek je centrální kancelář v Praze, kde najdete mimo jiné odborníky například z oblasti nákupu, financí, marketingu, IT, práva či kvality produktů. Další velmi důležitou součástí společnosti je také distribuční centrum, složitý logistický uzel, přes který proudí zboží do našich obchodů.


Kolínko s.r.o.

Easy Software s.r.o.

Jugoslávských partyzánů 736 34, 160 00, Praha 6

Jsme mladý a dynamický tým se sedmi lety zkušeností. Tvoříme webové stránky, e-shopy, portály a microsites na míru. Vždy prodáváme řešení, která sami používáme. Proto provozujeme 2 e-shopy a internetové médium. Dále vyvíjíme a implementujeme projektový software Easy Project, kterým se samozřejmě řídíme.


Českomoravské informační systémy s.r.o.

Na Sypkém 89 9, 180 00, Praha 8

Naši uživatelé si užívají...Vítejte v nejnudnější části všech webů celého světa, stati většinou zvané „O firmě". Co jsme tedy ve stručnosti zač? Jsme především lidé. Z původní partičky nadšenců jsme po deseti letech vyrobili sebevědomou společnost střední velikosti. Stojí za námi mnohaleté úsilí jedinců, kteří své pracovní životy spojili pod značkou Českomoravské informační systémy a vcelku spontánně tak vytvořili fungující tým.


Dánské velvyslanectví v ČR


UniCredit Business Integrated Solutions S.C.p.A. - organizační složka

Želetavská 1525 1, 14000, Praha 4


Lidl Česká republika v.o.s.

Lidl je úspěšným potravinovým řetězcem, který si silnou expanzí zajistil růst do celé Evropy. Na český trh společnost Lidl vstoupila v roce 2003 a od té doby otevřela 230 prodejen, které zásobují čtyři logistická centra v Brandýse nad Labem, Cerhovicích, Měříně a Olomouci. V současnosti ve společnosti Lidl pracuje více než 6 800 zaměstnanců v oblasti obchodu, nákupu, administrativy a expanze.


EDENRED CZ s.r.o.

Na Poříčí 1076/5, 11000, Praha 1

Edenred je vedoucí společností v oblasti efektivních řešení pro odměňování, motivaci, posilování loajality a zvyšování výkonu zaměstnanců a firemních úspor. Naše produkty a služby využívá každý den více než 40 milionů uživatelů, 640 000 firem a veřejných institucí a více než 1,4 milionu partnerských provozoven ve 42 zemích světa. V České republice již 20 let nabízíme stravenky Ticket Restaurant, poukázky a karty Ticket Benefits, Ticket Compliments a nově i systém řízení zaměstnaneckých benefitů – Cafeterie Benefits Portal a elektronické řešení pro platby za předškolní péči Ticket Junior.


O2 Czech Republic

O2 Czech Republic je předním integrovaným telekomunikačním operátorem na českém trhu. V současnosti provozujeme téměř osm milionů mobilních a pevných linek, což z nás činí jednoho z vedoucích poskytovatelů plně konvergentních služeb na světě. Nabízíme nejucelenější nabídku hlasových a datových služeb v České republice. Mimořádnou pozornost věnujeme využití růstového potenciálu především v datové a internetové oblasti. Provozujeme nejrozsáhlejší pevnou a mobilní síť včetně sítí 3. generace - datovou síť CDMA a síť UMTS, která umožňuje přenos dat, hlasu, obrazu a videa. Jako první operátor v České Republice jsme spustili LTE (Long Term Evolution), síť 4. generace mobilní komunikace, která umožňuje nejrychlejší mobilní internet současnosti. O2 Czech Republic je také předním poskytovatelem ICT služeb v zemi.  


Specializovaný finanční úřad


Web 4 all

Uruguayská 10, 12000, Praha 2

DDeM, s.r.o.

česká firma s více než desetiletou zkušeností v poskytování strategického poradenství v oblasti public relations a komunikace. Specializujeme se na analýzu a poradenství v oblasti korporátní a produktové komunikace. Zajišťujeme komunikační audity firem, strategické řízení projektů interní komunikace a systémy prevence a řešení krizové komunikace. Zvyšujeme reputaci značky našich klientů nastavením účinných koncepcí sponzoringu a programů Společenské odpovědnosti firem. Našimi klienty jsou významné tuzemské a nadnárodní společnosti se sídlem v ČR a SR. Vedle komerční sféry poskytujeme poradenské služby i tuzemským neziskovým organizacím. Díky bohatým mezioborovým zkušenostem (bankovní sektor, energetika, stavebnictví, telekomunikace, výroba, FMCG, péče o zdraví, veřejná správa…) úspěšně realizujeme kompletní strategické projekty na klíč, přebíráme dlouhodobou odpovědnost za řízení a realizaci oblastí Media Relations, Public Affairs, Event management. Zajistíme prezentaci firmy prostřednictvím firemních publikací, webových stránek a sociálních sítí. Při naší práci v PR se řídíme principem Effective Communication Management, který nám umožňuje zaměřit se pouze na činnosti, které našim klientům přinášejí skutečnou hodnotu, prokazatelný efekt a úsporu nákladů.

STAHLGRUBER CZ s.r.o.

Průmyslová 1385, 253 01 , Hostivice

Jsme jednou z předních společností v oblasti velkoobchodního prodeje automobilových součástí. Na více než 60 místech nabízíme sortiment více než 500 000 položek z oblasti spotřebního materiálu, příslušenství, nářadí, dílenského vybavení i rozmanitá servisní balení pro celé odvětví automobilového průmyslu. Potřeby našich zákazníků nás pohánějí k neustálému zlepšování a optimalizaci kvalifikace našich zaměstnanců, sortimentu, komunikačních systémů i logistiky.


Kooperativa pojišťovna, a.s. Vienna Insurance Group

Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. Její podíl na celkovém předepsaném pojistném v ČR je 20,5 %. Je univerzální pojišťovnou, která nabízí plný sortiment služeb a všechny standardní druhy pojištění jak pro občany, tak pro klienty z řad firem od drobných podnikatelů až po velké korporace. Kooperativa je součástí koncernu Vienna Insurance Group (VIG).


AVE CZ odpadové hospodářství s. r. o.

Pražská 1321/38a, 102 00, Praha 10

Společnost AVE CZ odpadové hospodářství s. r. o. působí na území České republiky od roku 1993. Na trhu služeb odpadového hospodářství a nakládání s odpady se zabýváme především komunálními službami, službami pro průmyslové podniky, sanací starých ekologických zátěží a facility managementem. Mezi konkrétní činnosti společnosti AVE CZ patří: svoz a odstranění komunálního a živnostenského odpadu svoz a využití separovaných složek odpadu zpracování druhotných surovin svoz a odstranění nebezpečných odpadů sanace starých ekologických zátěží letní čištění a zimní údržba komunikací, dopravní značení čištění průmyslových provozů údržba městské zeleně provozování sběrných dvorů svoz velkoobjemového odpadu poradenská činnost v oblasti nakládání s odpady facility management


Česká televize

Kavčí hory, 14070 , Praha 4

zřízena ke dni 1. ledna 1992 statutární orgán: generální ředitel jmenovaný Radou České televize na šestileté období Kontrolní orgán: Rada České televize Organizační části ČT v Praze, TS Brno a Ostrava  


JT International spol. s r.o.

Na Pankráci 1683/127, 14000, Praha 4

JTI je mezinárodní tabákovou divizí společnosti Japan Tobacco Inc., jedním z největších světových hráčů na trhu působící ve více než 120 zemích po celém světě, s celosvětově známými značkami jako Camel, Benson & Hedges, LD, Winston atd.

Farma Polabi s.r.o.

Kovanecka 30, 19000, Praha 9

Admin Guard s.r.o.

Jsme společnost, která nabízí outsourcing zaměstnanců v oblasti administrativy (front office, back office, asistenční služby, účetní služby). Máme stálé spolupracovníky, ale také hledáme nové schopné studenty na brigádu.


TransPerfect

For over 20 years, TransPerfect has provided comprehensive language and technology solutions to help our clients communicate and conduct business more effectively in a global marketplace. Equipped with a quality management system certified to both the ISO 9001:2008 and EN 15038:2006 standards, TransPerfect provides a full array of language and business support services, including translation, interpretation, multicultural marketing, website globalization, subtitling, voiceovers, staffing services, multicultural marketing, training and learning, and legal support services. TransPerfect also offers a suite of cutting edge technologies that significantly reduce costs and improve consistency throughout the translation process, making TransPerfect the vendor of choice for the world's leading multinationals. With annual revenues of over $470 million, TransPerfect is the world's largest privately held provider of language services and technology solutions. From offices in more than 85 cities on six continents, TransPerfect offers a full range of services in 170+ languages to clients worldwide. With an unparalleled commitment to quality and client service, TransPerfect is fully ISO 9001 and EN 15038 certified. TransPerfect has global headquarters in New York, with regional headquarters in London and Hong Kong.  

FUCHS OIL CORPORATION (CZ), spol. s r.o.

Otice č.p.40, 251 63, Strančice

Společnost FUCHS dnes patří se svými asi 4 200 zaměstnanci v 75 společnostech k největším nezávislým olejářským společnostem na světě. Velice důležitý je i evropský rozměr naší společnosti. Máme bohaté zkušenosti z celé Evropy. Veškeré požadavky EU jsou pro nás již mnoho let samozřejmostí. Výrobní sortiment obsahuje vysoce hodnotná maziva pro nejširší oblasti použití, od průmyslové po automobilovou, od stavebnictví až po zemědělství. Dlouholeté zkušenosti a trvalý dialog s uživateli nám pomáhají udržet špičkovou pozici v kvalitě výrobků, orientaci na zákazníka a v inovacích. Trvalé zvyšování úrovně kvality není pro firmu FUCHS cizí pojem. Filozofie kvality se promítá do všech vysoce výkonných produktů se značkou FUCHS - ve Váš prospěch. Důkazem toho je i fakt, že automobilka ŠKODA plní do nových vozů oleje značky FUCHS.


SCHAUMANN ČR s.r.o.

náměstí Svobody 35, 38701, Volyně

Firma SCHAUMANN ČR s.r.o. byla založena v roce 1994. Důležitým rysem naší firmy je stabilita poradenského týmu. V roce 2012 máme 24 odborných poradců, z toho 18 pracuje již od prvních let firmy SCHAUMANN ČR. Poskytujeme profesionální poradenství v chovu a výživě všech hospodářských zvířat včetně výroby objemných krmiv.


Ministerstvo spravedlnosti ČR

Vyšehradská 16, 128 10 , 128 10 , Praha 2

Kompetence Ministerstva spravedlnosti podle § 11 zák. č. 2/1969 Sb., o zřízení ministerstev a jiných ústředních orgánů státní správy Ministerstvo spravedlnosti je ústředním orgánem státnísprávy pro soudy a státní zastupitelství. Ministerstvo spravedlnosti vystavuje právní posudky k úvěrovým a garančním dohodám, v nichž je smluvní stranou Česká republika. Ministerstvo spravedlnosti je ústředním orgánem státní správy pro vězeňství; je mu podřízena Vězeňská služba České republiky. Ministerstvo spravedlnosti zajišťuje telekomunikační síť Vězeňské služby České republiky. Ministerstvo spravedlnosti je ústředním orgánem státní správy pro probaci a mediaci. Ministerstvo spravedlnosti zastupuje Českou republiku při vyřizování stížností na porušení Úmluvy o ochraně lidských práv a základních svobod a jejích Protokolů a Mezinárodního paktu o občanských a politických právech a koordinuje provádění rozhodnutí příslušných mezinárodních orgánů.


CSC Computer Sciences s.r.o.

Siemensova Street 2717/4, 15500, Praha 5

Mezinárodní společnost CSC Computer Sciences s.r.o., s více než 600 zaměstnanci v Praze, poskytuje IT řešení svým klientům ve více než 70 zemích světa.


Vigour Alfa spol. s r.o.

V Kapslovně 2767/2, 130 00, Praha 3

Vigour je mladá moderní společnost poskytující pracovní kapacitu IT specialistů pro projekty významných společností v oblasti bankovnictví, pojišťovnictví, energetiky, telekomunikací, průmyslu, obchodu a veřejného sektoru. V České republice působíme již od roku 1994. V současné době zaměstnáváme více než 900 IT specialistů v Praze, Brně, Mladé Boleslavi, Hradci Králové, Plzni, Bratislavě a Kyjevě. Jsme exkluzivním partnerem společnosti Unicorn.


Concur (Czech) s.r.o.

Bucharova 11, 150 00, Praha 5

Concur is the world’s leading SaaS provider of web and mobile-based integrated travel and expense management solutions since 1993. We are a fast paced, rapidly growing cloud company that is powering cloud users from small mid-sized businesses to large Fortune 500 enterprises around the globe.Our headquarter is in Bellevue, Washington and we have offices across Europe and Asia Pacific. Quick Facts: • Concur has more than 22,000 clients located in over 150 countries. • Our services are used by more than 20 million people. • Combined, Concur and TripIt serve nearly 10 million mobile users. • Concur provides high client satisfaction with over 95% client retention. • Concur has insight into more than 100 million aggregated itineraries and expenses reports. • Concur processes 55 million transactions, worth over $50 billion in T&E spend a year. • More than half (305) of the Fortune 500 companies are Concur clients On a busy day, Concur services can see: • 700,000 logins • 300,000 expense reports processed • 120,000 trips booked • 170 million records archived • $52 million transferred to banks

SparkTECH s.r.o.

PSN House, Argentinská 286/38, 170 00, Praha 7


Contract Administration, spol. s r.o.

Hybernská 32/1271, 110 00, Praha

Contract Administration (CA) je středoevropským leaderem v poskytování specializované služby Business Process Outsourcing (BPO) v oblasti zpracování mezd a personální administrativy. Naším cílem je poskytnout našim zákazníkům komplexní řešení ve sféře řízení lidských zdrojů (Human Capital Solutions), protože jsme přesvědčeni, že komplexní a provázané řešení umožňuje dosažení efektivity procesů i nákladů a přináší tak očekávanou přidanou hodnotu.  Vedle zpracování mezd a personální administrativy nabízíme mzdovou pohotovost, mzdový audit, personální a pracovně-právní poradenství, interim payroll a HR management. Svoji pozici na trhu budujeme od roku 1991, kdy jsme otevřeli první kancelář v Polsku, a řadíme se tak mezi vůbec první společnosti v rámci regionu poskytující tento druh služeb. V roce 1996 jsme otevřeli pobočku v České Republice, v současné době nás najdete ve dvou největších městech – Praze a Brně. Naše služby mohou také využít Klienti na Slovensku. Po téměř 20 let, především díky tvrdé práci, inovativnímu myšlení a neustálému zlepšování se jsme získali celou řadu Klientů, mezi které patří významné mezinárodní společnosti, známé české podniky, ale i nově začínající firmy. V rámci našeho regionu jsme výhradními partnery nadnárodních poradenských společností (poskytujících služby externího zpracování mezd) BakerTilly International, Ceridian a Antex International. Své know-how a best practices sdílíme s řadou společností bez ohledu na jejich velikost či obor působení.

Beneficio Media, s.r.o.

Jsme mladá digitální agentura působící v Praze. Zabýváme se tvorbou webových stránek, internetových obchodů a jejich následnou propagací.


Asociace studentů ČZU

Asociace Studentů ČZU vznikla v roce 2008 jako volné sdružení aktivních studentů. Jejím hlavním cílem je organizace volnočasových aktivit zaměřených nejen na studenty ČZU. Akce mají především pobavit a zpříjemnit studium.


ExxonMobil Business Support Center Czechia s.r.o.

Vinohradská 2828/151, 130 00, Praha 3

Exxon Mobil Corporation operates a network of Business Support Centers around the world that support our global operations and customers and is seeking qualified candidates for the Business Support Center in Prague. The Prague Business Support Center (BSC) was established in 2004 under a new entity, ExxonMobil Business Support Center Czechia s.r.o. As part of one of the world’s largest corporations, we serve the affiliates in multiple languages. This represents an outstanding opportunity for you to join a dynamic and expanding organization directly supporting one of the world's largest multinational corporations. Expect to be part of a multi-cultural work environment, supporting global operations, using state of the art systems and processes. Successful candidates will enjoy competitive compensation and benefit packages, extensive technical and business training and opportunities within this large business support organization.


RIGANTI s.r.o.

Jsme česká firma, která se specializuje na vývoj zakázkového software na platformě Microsoft .NET. Působíme na trhu od roku 2011. Náš tým tvoří 36 zkušených odborníků a kromě vývoje aplikací pro naše zákazníky poskytujeme i školení a konzultace.


POINT.X

Malátova 12,, , Praha 5

... mobilní řešení pro Pražskou energetiku ... messaging, navigace a podpora při zásahu pro Hasiče... mobilní řešení doručování zásilek pro Deutsche Bahn ... ....navádění ambulance, zkrácení času dojezdu a zdravotnická dokumentace pro Záchranku... systém sledování logistiky a výroby pro Opavia, Milka, Douwe-Egberts ... .řešení na smartphone a tablety pro monitoring trhu pro Red Bull ... a dalších několik desítek speciálních oborových mobilních řešení pro výrobu, automobilový průmysl, logistiku, lesnictví, energetiku a další odvětví, která jsou nasazena ve více než 30 zemích světa...


Conbiz s.r.o.

Čs.armády 35, 16000, Praha 6

CREDITEXPRESS Česká republika s.r.o.

Společnost CREDITEXPRESS Česká republika byla založena v roce 2002. Z firmy, která původně zaměstnávala jen hrstku lidí a soustředila se na vymáhání dluhů, se v průběhu času stal přední poskytovatel komplexních služeb v oblasti správy a inkasa pohledávek a rovněž provozovatel kontaktního call centra, které zajišťuje kvalitní zakáznické služby. V současné době provozujeme v Praze moderní multi-kanálové call centrum, které má celkovou kapacitu více než 110 míst a nabízí kompletní zákaznické služby pro lokální i mezinárodní klientelu. Jako jeden ze zakládajících členů Asociace inkasních agentur (www.aiacz.cz) klademe velký důraz na kladnou reputaci našich klientů a kultivaci trhu v oblasti správy a inkasa pohledávek. Jako člen ADMEZ, profesionálního sdružení právnických a fyzických osob podnikajících v oblasti přímého marketingu, e-commerce a prodeje na dálku (www.admez.cz), se rovněž podílíme na rozvoji profesionálních call center na našem trhu.

M-SOR, s.r.o.

- poskytovatel kurzů sebeobrany a první pomoci

Animal Source Czechia s.r.o.

Philip Morris ČR a.s.

Vítězná 1, 28403, Kutná Hora

Naše společnost je předním výrobcem a prodejcem tabákových výrobků v České republice. Dospělým zákazníkům nabízíme oblíbené mezinárodní a domácí značky cigaret, jako jsou Marlboro, L&M, Red & White, Philip Morris, Petra či Sparta. Philip Morris ČR a.s. zaměstnává přibližně 1 100 osob a je obchodována na pražské Burze cenných papírů.

fpd management s.r.o.

MEPCO

Spálená 108/51, 110 00, Praha 1


Místní akční skupina SVATOJIŘSKÝ LES, z.s.


ALL IN AGENCY, spol. s r.o.

Full service reklamní a marketingová agentura.


SAP Business Services Centre Europe s.r.o.

SAP Business Services Centre Europe (SAP BSCE) poskytuje různorodé finančni a administrativní služby pro pobočky společnosti SAP v regionech Evropa, Blízký východ a Afrika. Ve většině případů jsou našimi zákazníky naši kolegové. SAP Shared Services Organization přispívá ke globálnímu úspěchu společnosti SAP tím, že skrze výborný servis a podporu je umožněno všem manažerům a zaměstnancům soustředit se na jejich hlavní úkoly. Týmy pracující v Praze jsou součástí globální organizace (Global Finance Shared Services Organization), která je zastoupena v několika regionech (EMEA – Praha, Walldorf, Dublin; Amerika – Buenos Aires; APJ – Singapore). Global Finance Shared Service Organization je rozdělena do tří End-To-End procesů: Order To Invoice, Procure to Pay and Record to Report. Naším hlavním cílem je poskytovat standardizovaný vysoce kvalitní proces všem zákazníkům celosvětově.


B. Braun Medical s.r.o.

V Parku 2335/20, 14800, Praha 4

B. Braun Medical dodává již přes dvacet let českému zdravotnictví špičkové zdravotnické materiály, lékařské přístroje, technologie a služby. Od roku 2005 řídí také dovoz a distribuci zdravotnického sortimentu na slovenském trhu. Spolu se sesterskou společností B. Braun Avitum, která provozuje vlastní síť dialyzačních středisek, tvoří Skupinu B. Braun pro Českou a Slovenskou republiku. Skupina B. Braun sídlí v Praze a zaměstnává bezmála 700 lidí.

we R from east a.s

Všehrdova 562/6, 118 00, Praha

Jsme malá firma zabývající se distribucí luxusních módních doplňků - šperky, klobouky, kabelky...apod.  Spolupracujeme s dodavateli ze zemí převážné jižné Evropy ale i Afriky, naši zákazníci jsou v Japonsku. 

Digitec Solutions s.r.o.

Jsme společnost zaměřená na poskytování služeb v oblasti technologií Oracle. Poskytujeme komplexní služby od instalace a konfigurace Oracle produktů,přes správu, monitoring a zálohování až po ladění výkonu, vývoj, konzultace, školení a migrace.Naši specialisté mají dlouholeté zkušenosti s technologiemi Oracle, zejména databázemi.Jsme tým složený z technicky orientovaných specialistů, kteří mají zkušenosti z nejrůznějších oblastí a téměř denně řeší incidenty velkých rozsahů.


OTIS a.s.

Evropská 33E, 16000, Praha 6

OTIS je významnou mezinárodní společností zabývající se servisem a montáží výtahů a eskalátorů. Zároveň jsme největším světovým výrobcem výtahů, eskalátorů a pohyblivých chodníků a dalších vertikálních dopravních systémů. Provádíme servis a montáž výtahů a eskalátorů ve firmách, státních institucích, bytových družstvech i soukromých domech po celé České republice.

Kinstellar, s.r.o., advokátní kancelář

Na Příkopě 19, 117 19, Praha 1

Česká pojišťovna a.s.

Jsme univerzální pojišťovnou s více než 185letou bohatou tradicí poskytování životního i neživotního pojištění. Po znovuzavedení konkurenčního prostředí v roce 1991 zůstáváme největší pojišťovnou na českém pojistném trhu. Poskytujeme jak individuální životní a neživotní pojištění, tak i pojištění pro malé, střední a velké klienty v oblasti průmyslových, podnikatelských rizik a zemědělství. Přibližně 3900 zaměstnanců a 5600 obchodních zástupců se na více než 4500 obchodních místech stará o maximální spokojenost klientů. Česká pojišťovna spravuje téměř osm milionů pojistných smluv a její tržní podíl na domácím trhu dosahuje 23,9 procent.


Unilever

S více než 400 značkami ve čtrnácti kategoriích zahrnujících domácnost, osobní péči a potraviny se žádná jiná společnost nedotýká tolika lidských životů tolika různými způsoby. S širokým portfoliem našich značek patříme mezi lídry v různých oblastech našeho podnikání. Naše portfolio zahrnuje světově známé značky, jako jsou Lipton, Knorr nebo Dove, i dlouhodobě oblíbené lokální značky, jako je například zmrzlina Míša.


FORMICA Group s.r.o.

Radlická 61, 15000, Praha 5

Jsme ryze česká společnost působící na trhu od roku 2000 v oblasti telemarketingu. Díky těmto bohatým zkušenostem může náš tým profesionálů zajistit maximální kvalitu a efektivitu služeb všem našim klientům.


ČSOB Asset Management, a.s., investiční společnost

Radlická 333/150, 150 57, Praha 5

Europ Assistance s.r.o.

Na Pankráci 121, 140 00, Praha 4

Europ Assistance Česká a Slovenská republika patří do jedné z největších mezinárodních světových skupin asistenčních služeb Europ Assistance Group, Generali a České pojišťovny. Již od roku 1963 poskytuje naše skupina služby klientům po celém světě a určuje trendy na trhu asistenčních služeb. Nepřetržitě. 24 hodin denně / 7 dní v týdnu. V současnosti více než 300 000 000 zákazníků využívá asistenčních a pojistných programů Europ Assistance po celém světě. Europ Assistance Česká a Slovenská republika je poskytovatelem komplexních asistenčních služeb a služeb likvidace pojistných událostí. Díky silnému mezinárodnímu zázemí a know-how skupiny nabízíme a poskytujeme naším zákazníkům komplexní specializovaná pojistná a servisní řešení šitá na míru potřebám klientů.


BRAIN FORCE SOFTWARE s.r.o.

Malá Štěpánská 1929/9, 120 00, Praha 3

BRAIN FORCE SOFTWARE s.r.o. patří do skupiny CEGEKA. Kapitálový vstup zahraničního vlastníka znamená výrazné kapitálové posílení a potenciál pro získávání nových zákazníků díky rozšíření portfolia produktů a služeb.


Festool s.r.o.

Chelčického 1932, 470 37, Česká Lípa

Společnost Festool s.r.o., se sídlem v České Lípě, patří k předním světovým výrobcům profesionálního ručního elektronářadí. Je součástí silného seskupení značek, zastřešených německou skupinou Festool Group.


Kaufland Česká republika v.o.s.

Bělohorská 2428/203, 169 00, Praha 6

Jsme víc než jen úspěšná mezinárodní obchodní společnost. Našim zaměstnancům nabízíme jistotu pracovního uplatnění. Základem našeho úspěchu jsou lidé, kteří tvoří silný tým. Na spokojenosti našich zaměstnanců nám opravdu záleží! Staňte se součástí našeho týmu!


AccuInspection

Společnost AccuInspection byla založena v roce 2007 jako součást skupiny AccuService, globálního poskytovatele služeb kontroly kvality se sídlem v čínském Suzhou. Společnost provádí inspekce zboží vyrobeného v Číně, audity továren a kontroly nakládky.


SCIO s.r.o.

Pomáháme žákům a studentům ve studiu, připravujeme přijímací zkoušky pro vysoké i střední školy, jsme největším českým dodavatelem testů a evaluačních služeb školám. Vyvíjíme metodiky a vzdělávací kurzy pro děti i dospělé, vymýšlíme a realizujeme netradiční vzdělávací produkty. Práce u nás má smysl. Více viz www.scio.cz


AXOCOM s.r.o.

Husinecká 808/5, 130 00, Praha 3

We provide full servicing for TV channels /pay TV and FTA/ including sales and marketing. We fill media platforms with tv channels and video content. We provide complex services of content distribution and production, including new technologies and cooperation on development of applications as additional monetizing tools. Based on to our deep knowledge of the media market and effective and functioning processes we develop our customers’ potential and activities on all levels of the media scene and generate measurable results. Our sales and marketing team with strong expertise in the media industry will guide your project to a successful growth. Our expertise lies not only in setting up programming, program acquisition, TV channel distribution and marketing, but also in innovation and development of applications to support the most effective distribution of video content that will have positive impact on increase of your profit.

Neit Consulting s.r.o.

Václavské náměstí 808/66, 15531, Praha 1

Společnost Neit Consulting poskytuje konzultační služby v oblasti informačních technologií. Naši specialisté jsou primárně zaměřeni na dodávky v oblasti business intelligence a procesního řízení. Řešení jsou založena na technologické a aplikační platformě Oracle a SAS Institute a na vlastních produktech.


Tapiko s.r.o.

Společnost Tapiko, s.r.o. vznikla v roce 2010 a od té doby se stala rostoucím podnikem, který zaměstnává 65 zaměstnanců z toho 55 se zdravotním postižením po celé ČR. Naším cílem je poskytovat, kvalitní služby, produkty a být inovativní, proto našim zaměstnancům dáváme prostor k tvůrčí činnosti a osobnímu rozvoji. Podívejte se na příběhy našich zaměstnanců: http://ozpprace.cz/pribehy-zamestnancu

travelojobs.com, s.r.o.

Rytířská 411/4, 11000, Praha 1

Naším cílem je propojovat zaměstnance a zaměstnavatele v cestovním ruchu, gastronomii a logistice. Mezi nejdůležitější řadíme nonstop rozšiřování databáze uchazečů adekvátních širokému poli cetovního ruchu. Nabízíme pozice na různých úrovní vzdělání i zkušeností, ale stále se držíme oblasti turismu. Náš portál pomáhá oběma stranám spojit se rychle a kdykoliv je to zapotřebí, nabízí marketingové služby, je uživatelsky přátelský a cenově dostupný i malým firmám. Hledáte práci nebo nové zaměstnance, brigádníky? Můžete nabídnout volnou pozici? Pak je pro vás Travelojobs.com tím správným partnerem.


Česko-německá hospodářská komora

Poláčkova 1976/2, 140 00, Praha 4

Spolupráce se všemi institucemi na podporu obchodu mezi ČR a SRN Podpora obchodní  a hospodářské spolupráce českých a německých firem Navazování  a rozšiřování kontaktů mezi podnikatelskými subjekty obou zemí  Služby pro  členy  na německém a českém trhu

Lucky service, s.r.o

Zajišťujeme kompletní cateringový servis pro open air akce. Máme zázemí pro vybudování občerstvovacího parku pro návštěvníky jakékoliv společenské akce. Od stánků, barů až po mobilní restaurace s rozmanitým druhem jídla a nápojů připravených na míru vaší akce druhem občerstvení i uzpůsobením výzdoby a oblečením prodejců. Zajišťujeme stánky a veškeré občerstvení na farmářských, velikonočních a vánočních trzích.  Naším hlavním produktem je Trdelník. Stánky máme na mnoha kulturních, hudebních a společenských akcích.

SANEK, s.r.o.

Slezská 32, 120 00, Praha 2

SANEK je konzultační a poradenská společnost a na trhu působí již 8 let. Máme za sebou: 20 let manažerské praxe 138 projektů pro 57 klientů 874 mandays konzultací 1651 tréninkových dní


BluePool s.r.o.

Společnost BluePool s.r.o. se zabývá vývojem softwaru a konzultacemi v oblasti IT. Disponujeme týmem specialistů, kteří jsou schopni našim zákazníkům pomoci s celým projektem i jednotlivými částmi. Naši konzultanti mají zkušenosti s významnými společnostmi v oblasti financí, telekomunikací a technologií. Naší devízou je mimo jiné spolupráce s mladými lidmi, převážně studenty IT oborů vysokých škol, díky které získáváme nové talenty.


Etnetera a.s.

Jankovcova 1037/49, 170 00, Praha 7

Od roku 1997 pomáháme utvářet vzhled a funkčnosti předních internetových portálů v ČR. Zaměřujme se především na korporátní weby, eshopy a další, především technologicky rozsáhlejší projekty. Jsme součástí skupiny Etnetera Group, kterou dále tvoří firmy Etnetera Activate, Etnetera Logicworks, Etnetera Motion, Etnetera AppSatori, Fragile media a Letsgood.com. Etnetera je česká společnost se sídlem v Praze. Od svého založení  je plně vlastněna soukromým českým kapitálem, zvyšuje svůj obrat, počet zaměstnanců i ocenění.


McKinsey&Company

McKinsey & Company is a global management consulting firm. We work with leading organizations across the private, public and social sectors. Our scale, scope, and knowledge allow us to address problems that no one else can. We have deep functional and industry expertise as well as breadth of geographical reach. We are passionate about taking on immense challenges that matter to our clients and, often, to the world.


HOPI s.r.o.

Pražská 673, 43151, Klášterec nad Ohří

Rodinná firma, založená v roce 1992 panem Františkem Piškaninem. Přirozeným růstem a tvorbou vlastního know-how se společnost HOPI stala jednou z nejvýznamnějších logistických firem ve středoevropském regionu. Aktivní logistikou reaguje na požadavky trhu se silným důrazem na environmentálně orientovaný přístup. Společnost HOPI působí také na Slovensku,  v Maďarsku, v Polsku a v Rumunsku. Naším hlavním posláním je poskytování komplexní logistické služby.


OKIN GROUP, a.s.

Pařížská 68/9, 110 00, Praha 1 Josefov

OKIN GROUP je významným poskytovatelem podpůrných služeb pro podniky ve střední a východní Evropě. Na českém trhu působí již od roku 1993 a od té doby prošla velmi dynamickým rozvojem. Nyní společnost zaměstnává již přes 1500 zaměstnanců. Působí po celém území České republiky, na Slovensku, Ukrajině, v Bulharsku, Rumunsku, Polsku a Srbsku. Do budoucna je plánována expanze do dalších zemí střední a východní Evropy.   OKIN GROUP slučuje několik značek, které svou nabídkou postihují klíčové oblasti podpůrných služeb pro podniky – facility management, business process outsourcing a vzdělávání.


KPMG Česká republika, s.r.o.

Pobřežní 648/1a, 18600, Praha 8

Společnost KPMG Česká republika zahájila svou činnost v roce 1990, kdy byla v Praze otevřena první kancelář. V současné době má 840 zaměstnanců a kanceláře v Praze, Brně, Českých Budějovicích a Ostravě. KPMG Česká republika poskytuje služby v oblasti auditu, daní, poradenství a práva. Z 700 odborných pracovníků je 26 partnerů, 29 statutárních auditorů, 110 certifikovaných účetních a 88 daňových poradců. V KPMG Česká republika působí celkem 23 kvalifikovaných zahraničních odborníků.  


Siemens, s.r.o.

Siemensova 1, 155 00, Praha 13

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky

Kodaňská 1441/46, 10100, Praha 10

ZP MV ČR byla zřízena ke dni 1. 10. 1992 rozhodnutím Ministerstva práce a sociálních věcí České republiky (č. j. 23-23541-92-7 ze dne 1. 10. 1992). Ke dni 1. 5. 1997 se s pojišťovnou sloučila zdravotní pojišťovna GRÁL – Železniční zdravotní pojišťovna a ke dni 1. 1. 1998 Regionální zaměstnanecká zdravotní pojišťovna. Právní základ pro vznik, činnost a zánik ZP MV ČR a dalších zaměstnaneckých pojišťoven je dán zákonem č. 280/1992 Sb., o resortních, oborových, podnikových a dalších zdravotních pojišťovnách, v platném znění. ZP MV ČR je nositelem všeobecného zdravotního pojištění pro pojištěnce, kteří jsou u ní zaregistrováni. Za tímto účelem pojišťovna zejména provádí výběr pojistného na zdravotní pojištění, kontroluje výběr pojistného a zprostředkovává úhradu nákladů za poskytnutou zdravotní péči hrazenou z prostředků veřejného zdravotního pojištění v souladu s platnými právními předpisy a na základě uzavřených platných mezistátních smluv.


Wincor Nixdorf s.r.o.

Společnost Wincor Nixdorf, s.r.o. zaujímá přední postavení mezi výrobci a dodavateli informačních systémů pro oblast bankovnictví a maloobchodu (Retailu). Hlavní činností společnosti jsou návrhy a prodeje komplexních hardwarových a softwarových řešení včetně servisu a poradenských služeb. Divize bankovních systémů nabízí kompletní řadu samoobslužných zařízení pro provádění platebních transakcí. Rozšiřuje nabídku komplexních řešení v oblasti informačních a transakčních terminálů. Soustřeďuje pozornost na CRM (Customer Relationship Management - řízení vztahů se zákazníky) a E-Commerce.   Divize pokladních systémů poskytuje vybavení informačními technologiemi, a to od elektronických pokladních systémů až po informační systémy pro centrály velkých obchodních řetězců. Nabízí řešení a služby, které zahrnují vše od počátečních konzultací až po plné převzetí zodpovědnosti za celkový chod informačního systému. Divize technického servisu a podpory nabízí široké portfolio nadstandardních služeb. Zajišťuje nepřetržitou servisní službu a garanci včasného úspěšného servisního zásahu dle reakčních dob stanovených na základě potřeb zákazníka.


Sittardia

Zeyerova 1456, 43801, Žatec

Společnost Sittardia je profesionální společností s 20 letou působností na trhu. Tvoří ji 4 divize: S-publishing - vývoj IT aplikací, Sittardia - grafické studio, S-print - velkoplošný digitální tisk, Dárky - dárkové předměty. Sittardia s.r.o je řádným členem AČRA MK a držitel  ISO 9001:2001.


AD DPE holding a.s.

Jungmannova 319, 50601, Jičín

Jsme členem skupiny, která poskytuje služby v oblasti auditu, daní, účetnictví, mzdové a personální agendy, právního poradenství, znalectví, přeměny společností a mnoho dalších služeb.


Heineken Česká republika, a.s.

U Pivovaru 1, 270 53, Krušovice

HEINEKEN je třetí největší pivovarnickou skupinou na světě a evropskou jedničkou mezi výrobci piva. Skupina HEINEKEN zaměstnává přibližně 56 tisíc lidí ve více než 70 zemích po celém světě. Ve 125 pivovarech ročně produkuje přes 120 milionů hektolitrů těch nejlepších piv. Do portfolia skupiny patří více než 200 mezinárodních, regionálních, lokálních a speciálních značek piv a cidrů. Mezi nejznámější patří: Heineken (Nizozemsko), Amstel (Nizozemsko), Foster’s (Velká Británie), Cruzcampo (Španělsko), Tiger (Asie), Zywiec (Polsko), Birra Moretti (Itálie), Sagres (Portugalsko), Ohota (Rusko), Murphy’s (Irsko), Star (Nigérie) a další. Všechny tyto značky se ve svých zemích řadí k těm nejprodávanějším. Pro více informací o společnosti HEINEKEN navštivte www.theheinekencompany.com Společnost HEINEKEN vlastní v České republice tři tuzemské pivovary: od roku 2003 pivovar Starobrno v Brně, od roku 2007 Královský pivovar Krušovice ve středních Čechách a od roku 2008 pivovar Velké Březno v severních Čechách. V současnosti je HEINEKEN Česká republika třetím nejvýznamnějším hráčem na domácím trhu s pivem. A v exportu se rovněž řadí mezi nejdůležitější vývozce. Do jeho portfolia patří značky Heineken, Krušovice, Zlatopramen 11, Starobrno, Březňák, Desperados, Zlatopramen Radlery, nealkoholický Zlatopramen NA, Hostan a regionální značky Dačický a Louny. Řada z nich pravidelně vyhrává ceny na různých domácích i zahraničních degustačních soutěžích. Nedílnou součástí strategie společnosti v České republice je projekt Brewing a Better Future, K jeho cílům patří zejména snižování dopadu výroby (tzn. spotřeba vody, energií a emise CO2) a distribuce na životní prostředí, prosazování zodpovědného přístupu ke konzumaci piva a práce s místními komunitami.


Bird & Bird s.r.o. advokátní kancelář

Na Příkopě 583/15, 11000, Praha 1

Bird & Bird is an international law firm, with a rare and invaluable grasp of strategic commercial issues. We combine exceptional legal expertise with deep industry knowledge and refreshingly creative thinking, to help clients achieve their commercial goals. We have over 1100 lawyers in 27 offices across Europe, the Middle East and Asia, as well as close ties with firms in other parts of the world. There are three key things that set us apart from our competitors: our deep industry knowledge, excellence in client service and international reach. These differentiators are all underpinned by our commitment to clarity, originality and passion.

Dorland s.r.o.

Rokycanova 794, 13021, Praha 3

Dorland je přední česká full-servisová komunikační agentura patřící k zakládajícím členům asociace komunikačních agentur AKA. Agentura s mateřskou firmou v Praze disponuje vyváženým týmem kvalifikovaných profesionálů z různých oblastí marketingové komunikace. Proto může nabídnout jak komplexní řešení marketingové komunikace, tak i realizaci dílčích úkolů. Filosofií agentury je být klientovi důvěrným a dlouhodobým partnerem či přítelem, který neupřednostňuje maximalizaci vlastního krátkodobého zisku, ale snaží se o optimální dlouhodobou spolupráci nesoucí klientovi trvale vysoké prodejní výsledky.

ARC Consulting Czech Republic, s.r.o.

Na Marně 477/3, 160 00, Praha 6

Spojujeme dva světy – svět businessu a svět technologií Jsme nezávislá konzultační společnost a působíme na českém trhu už 9 let. Rozumíme podnikovým procesům a víme, jak je podpořit využitím toho pravého softwaru. Nasazujeme technologie tam, kde jsou potřebné. Specializujeme se na cloudové aplikace, protože nás baví a vidíme v nich budoucnost. V České republice jsme jedinými dodavateli systému NetSuite a nabízíme i systémy Oracle. Úzce spolupracujeme s naší sesterskou společností ARC Consulting Group v Polsku, se kterou sdílíme zkušenosti a know-how. Buďte SMARTUmíme vybrat to nejlepší řešení pro malé hráče i velké korporace a podporujeme je na jejich cestě k úspěchu: od analýzy potřeb a požadavků přes výběr vhodného komplexního nebo personálního informačního systému až po jeho implementaci a podporu. Usilujeme o to, abychom byli skutečnými partnery našim klientům.


Brain Force Software s.r.o.

Společnost BRAIN FORCE SOFTWARE je nadnárodním poskytovatelem profesionálních služeb. Společnost nabízí infrastrukturní řešení pro rozhodující podnikové informační systémy, obchodní a průmyslová řešení pro širokou škálu odvětví a segmentů.


MVV Energie CZ a.s.

Kutvirtova 339/5, 15000, Praha 5

MVV Energie CZ a.s. je mateřská společnost dynamicky se rozvíjející energetické skupiny působící na Moravě, v severních Čechách a na Vysočině. MVV Energie CZ a.s. byla založena v říjnu 1993. Od roku 1999 je dceřinou společností německého energetického koncernu se sídlem v Mannheimu v Německu. Energetickou skupinu MVV Energie CZ tvoří patnáct společností s působností v patnácti městech České republiky. Prostřednictvím nejmodernějších technologií dosahuje skupina ekologické nezávadnosti, šetrnosti k životnímu prostředí a hospodárnosti a naplňuje tak své firemní motto „Zodpovědná energie". Tři hlavní pilíře strategie jsou výroba a distribuce tepelné energie, kombinovaná (kogenerační) vysokoúčinná výroba elektrické energie a energetické využití odpadu.  


INVENTI Development s.r.o.

Táborská 940/31, 140 00 , Praha 4

I N V E N T I  – kdo jsme a proč právě my?!  :-) …. protože jsme upřímní, na nic si nehrajeme a jako celek tvoříme skvělý tým! Přidáš se? :-)   Kdo / co je INVENTI? Jsme společnost zabývající se vývojem SW, tedy IT :-).  Zaměřujeme se na vývoj (JAVA, .NET), testování, analýzu a projektové řízení. Věnujeme se (a úspěšně) mobilnímu vývoji. Sídlíme v Praze a je nás dnes přes 82. Stále rosteme! Pro info, na podzim 2014 nás bylo 35. Nikdo se u nás nebojí říct svůj názor, jsme otevření a rádi nasloucháme názorům ostatních invenťáků.   Nejčastěji nás uvidíte v bankách a telco společnostech na různých projektech. Dle naší filozofie „it’s about the people“ si zakládáme na lidech, jejich spokojenosti a pracovním růstu. Každý má šanci ukázat, co v něm je. Stačí jen pracovat na svém rozvoji. Příležitostí je víc než dost. Bez práce nejsou koláče, to ví přeci každý :-), ale i zábava je velmi důležitá! Proto se často potkáváme na různých akcích. Většinou začínáme sportem, pokračujeme zajímavými debatami a nečekaně končíme někde se sklenkou/půllitrem v ruce :-). Kdokoliv chce, může celofiremní akci vymyslet i zorganizovat. Koho by bavilo chodit jen tam, co uspořádá vedení firmy, že? :-). Jsme poměrně akční (nikoho ale nenutíme!), fungujeme jako tým a kopeme za INVENTI. Nevěříš? Přijď to zkusit!   www.inventi.cz   lucie.kotorova@inventi.cz andrea.sebkova@inventi.cz zuzana.faltusova@inventi.cz  


ECOSPED s.r.o.

Jsme firma zabývající se kompletními účetně-personálně-finančními službami pro naše klienty.


Axfone s.r.o.

Přípotoční 1519/10c, 100 00, Praha 10

Motto: “Cena je pro nás důležitá, v kvalitě poskytovaných služeb však neděláme kompromisy!” Společnost Axfone s.r.o. je mladá, dynamicky se rozvíjející společnost založená v roce 2008 se širokým portfoliem telekomunikačních produktů. Aktuálně provozujeme pobočky v Praze, Brně a Bratislavě, k dispozici je našim zákazníků z České republiky, Slovenska a Polska i telefonické centrum zákaznické podpory. Všechny námi poskytované služby jsou výsledným produktem vlastního interního oddělení vývojářů, což zajišťuje dokonalou znalost celé problematiky a zákazníkům přináší maximální flexibilitu při implementaci jednotlivých produktů v jejich vlastním firemním prostředí. Při uvádění každého produktu na trh je v popředí našeho zájmu snaha a dokonalou provázanost všech nabízených služeb a jasná orientace na cenu, ovšem bez nejmenších kompromisů v požadavcích na bezchybnou kvalitu. Díky těmto prioritám se nám podařilo během krátké doby od založení společnosti dostat do povědomí jako stabilní webhostingová společnost a především obsadit pozici jednoho z největších VoIP operátorů na českém a slovenském trhu. Významným okamžikem v roce 2011 bylo získáni statusu virtuálního mobilního operátora a spuštění prodeje mobilních služeb v České republice. Vzhledem k širokému spektru nabízených služeb patří mezi naše zákazníky nejenom domácnosti a malé a střední firmy, ale i velké nadnárodní společnosti nebo orgány státní správy a další veřejné instituce. Mezi naše významné zákazníky patří i desítky telefonních operátorů v ČR, Polsku i na Slovensku, kterým pronajímáme kompletní technologii a zajišťujeme pro ně hlasový tranzit, zůstáváme přitom skryti na pozadí a oni tak mohou vystupovat na trhu jako samostatní plnohodnotní operátoři, prodávající naše služby pod vlastní značkou.

Accenture

V parku 2316/12, 14800, Praha 4

Accenture je globální společnost poskytující odborné služby v oblasti manažerského poradenství, technologických služeb a outsourcingu prostřednictvím svých více než 358 000 pracovníků ve více než 120 zemích. Díky kombinaci jedinečných zkušeností a komplexních znalostí napříč všemi odvětvími a podnikovými funkcemi, doplněnými o rozsáhlý výzkum nejúspěšnějších světových firem, spolupracuje Accenture se svými klienty tak, aby jim pomohla stát se vysoce výkonnými organizacemi jak v oblasti podnikání, tak ve veřejném sektoru. Tržby společnosti dosáhly 31 miliard USD za fiskální rok končící 31. srpnem 2015. Pražská pobočka byla otevřena v roce 1991 a v současnosti Accenture v České republice zaměstnává přibližně 1900 pracovníků.

DECASPORT s.r.o.

Türkova 1272/7, 149 00, Praha 4

Decathlon je významný maloobchodní prodejce sportovního vybavení, oblečení a obuvi. V prodejnách nabízí sortiment až pro 70 druhů sportů. Prodejny Decathlonu naleznete v 19 zemích světa.

COUNTRY LIFE s.r.o.

Společnost Country Life, s. r. o., byla založena na jaře v roce 1991 a byla první, kdo přinesl biopotraviny na český trh. Od počátku jsme chtěli pohlížet na zdravý životní styl komplexně. Nenabízet pouze prodej biopotravin a zdravé výživy, ale také tyto produkty sami pěstovat a vyrábět. Vařit s nimi a naučit i jiné, aby s nimi vařili. Pomoci lidem s praktickou změnou životního stylu a poskytovat informace o rady v této oblasti. Vzdělávat další odborníky v oboru. A to vše spojit s ekologicky hodnotami, které podle nás k harmonickému životnímu stylu nerozlučně patří.

PricewaterhouseCoopers Česká republika, s.r.o.

Hvězdova 1734/2c, 140 00, Praha 4

PwC PwC pomáhá svým klientům vytvářet hodnoty, o které usilují. Jsme síť firem s více než 208 tisíci lidmi ve 157 zemích světa. Poskytujeme kvalitní auditorské, daňové a poradenské služby, které podporují naše klienty při dosahování jejich cílů. Název „PwC“ označuje všechny společnosti skupiny PricewaterhouseCoopers International Limited, z nichž každá je samostatným a nezávislým právním subjektem. Více informací na www.pwc.com/structure.   PwC Česká republika PwC Česká republika vznikla roku 1998 celosvětovou fúzí dvou společností: Coopers & Lybrand a Price Waterhouse. Obě tyto společnosti vstoupily na český trh již roku 1990. V Česku, kde působíme od roku 1990, máme více než 600 zaměstnanců. Naši klienti oceňují zejména: komplexní nabídku a vysokou kvalitu služeb, důkladné znalosti řady průmyslových odvětví, služby v češtině, angličtině, němčině i japonštině, možnost využít naše celosvětové zázemí a působnost jakož i cit pro specifika místního trhu a potřeby každého klienta.

Systeum s.r.o.

Systeum je softwarová a konzultační společnost se sídlem v Praze zaměřující se na vývoj zakázkového software a poskytování kapacit IT specialistů do perspektivních firem v České republice i v Evropě. V Systeum se vždy snažíme vytvářet ty nejvhodnější podmínky pro kreativní a zároveň příjemné IT prostředí. Záleží nám na vzdělávání, na využívání moderních technologií metodik. V Systeum dostanete možnost se účastnit zajímavých vývojových projektů v oblasti finančnictví, telekomunikací, pojišťovnictví, energeticky a dalších. Nově jsme začali vyvíjet vlastní aplikace v Androidu a iOS.

TPA Tax s.r.o.

Antala Staška 2027/79, 140 00, Praha 4

TPA Tax s.r.o. je mezinárodní poradenskou společností působící v jedenácti zemích střední a jihovýchodní Evropy a je nezávislým členem Baker Tilly Europe Alliance. TPA Tax s.r.o. se zabývá daňovým poradenstvím, auditem, vedením účetnictví, poradenstvím při akvizicích a prodejích společností, znaleckou činností, podnikovým a transakčním poradenstvím. V České republice působí již od roku 1993 a s týmem 130 poradců poskytuje klientům špičkové služby, jistotu, nápady a osobní přístup.  


VZP ČR

Orlická 4/2020, 130 00, Praha 3

VZP ČR provádí veřejné zdravotní pojištění v souladu s platnými právními předpisy. VZP ČR je právnickou osobou, v právních vztazích vystupuje svým jménem, může nabývat práv a povinností a nese odpovědnost z těchto vztahů vyplývající. VZP ČR zajišťuje výběr pojistného na veřejné zdravotní pojištění a úhradu zdravotní péče z prostředků zdravotního pojištění a další činnosti, které jí umožňuje zákon. VZP ČR vede registr pojištěnců veřejného zdravotního pojištění, je správcem zvláštního účtu veřejného zdravotního pojištění.


Dek a.s.

Stavebniny DEK jsou největším tuzemským prodejcem stavebnin a jedním z předních dodavatelů materiálů pro střechy, fasády a izolace ve Slovenské republice. Nabídka Stavebnin DEK se skládá pouze z kvalitních stavebních materiálů, které byly před zařazením do prodeje prověřeny a schváleny specialisty a techniky Atelieru DEK. Stavebniny DEK své zákazníky odbaví během chvíle na jediné zastavení. Na vybraných pobočkách celý nákup probíhá pohodlně pod střechou. Tento koncept prodeje nemá v Evropě obdoby. Na většině poboček mohou zákazníci využít půjčovnu strojů a nářadí, klempířskou dílnu a míchárnu omítek a barev. Stavebniny DEK vznikly v roce 1993 pod názvem DEKTRADE. V roce 2015 byly přejmenovány na Stavebniny DEK. V České republice STAVEBNINY DEK provozují síť 59 poboček a ve Slovenské republice 16 poboček.


Cyrrus FX, a.s.

Československá obchodní banka, a. s.

Radlická 333/150, PSČ 15057, 15057, Praha 5

ČSOB je stoprocentní dceřinou společností KBC Bank NV. Jediným vlastníkem společnosti KBC Bank je KBC Group NV. Obě společnosti sídlí v Bruselu v Belgii. Československá obchodní banka, a. s. (ČSOB), působí jako univerzální banka v České republice. ČSOB byla založena státem v roce 1964 jako banka pro poskytování služeb v oblasti financování zahraničního obchodu a volnoměnových operací s působností na československém trhu. V červnu 1999 byla privatizována – jejím majoritním vlastníkem (od roku 2007 jediným) se stala belgická KBC Bank, která je 100% dceřinou společností mezinárodní bankopojišťovací skupiny KBC Group. V červnu 2000 ČSOB převzala Investiční a poštovní banku (IPB). Do konce roku 2007 působila ČSOB na českém i slovenském trhu; slovenská pobočka ČSOB byla transformována do samostatné právnické osoby k 1. lednu 2008. Od 1. ledna 2013 uspořádala KBC Group své aktivity na klíčových trzích do tří obchodních divizí – Belgie, Česká republika (zahrnuje všechny obchodní aktivity KBC v České republice) a Mezinárodní trhy. ČSOB poskytuje své služby všem klientským segmentům, tj. fyzickým osobám, malým a středním podnikům, korporátním a institucionálním klientům. V retailovém bankovnictví v ČR působí Banka pod základními obchodními značkami – ČSOB (pobočky), Era (finanční centra) a Poštovní spořitelna (obchodní místa České pošty).  ČSOB svým zákazníkům nabízí širokou škálu bankovních produktů a služeb, včetně produktů a služeb ostatních společností skupiny ČSOB. Skupina ČSOB je tvořena bankou a společnostmi, s nimiž je banka propojena. Finanční skupina ČSOB zahrnuje strategické společnosti v ČR ovládané přímo či nepřímo ČSOB, případně KBC, které nabízejí finanční služby, a to Hypoteční banku, ČSOB Pojišťovnu, Českomoravskou stavební spořitelnu, ČSOB Penzijní společnost, ČSOB Leasing, ČSOB Asset Management, ČSOB Factoring a skupinu Patria. Do produktového portfolia skupiny ČSOB (divize Česká republika) kromě standardních bankovních služeb patří: financování potřeb spojených s bydlením (hypotéky a půjčky ze stavebního spoření), pojistné produkty, penzijní fondy, produkty kolektivního financování a správa aktiv, specializované služby (leasing a factoring), služby spojené s obchodováním s akciemi na finančních trzích. Skupina ČSOB staví na pevném a dlouhodobém partnerství s každým klientem, ať už v oblasti osobních a rodinných financí, ve financování malých a středních firem nebo v korporátním financování. Skupina ČSOB pečlivě naslouchá potřebám svých klientů a nabízí jim nikoliv produkty, ale nejvhodnější řešení.


Česká spořitelna, a.s.

Česká spořitelna je velká banka, která svým zaměstnancům dává velké možnosti. Staňte se součástí našeho velkého týmu, který koncentruje různorodý talent, vědomosti a zkušenosti. Učte se od osobností, které udávají trendy a nastavují směr českému bankovnictví. Pracujte v inspirativním prostředí, kde vládne přátelská atmosféra. Rozvíjejte svůj potenciál pomocí kreativních workshopů, odborných školení či spolupráce se špičkovými kouči. Najděte práci, která Vás skutečně baví.


MANN+HUMMEL

Anderson Willinger

Malé náměstí, Karlova 455/48, , Praha 1

ANDERSON WILLINGER is First Clients´ Choice for Executive Search. Based on the Top Leaders‘ ranking, Anderson Willinger is the leading Executive Search Organization regarding quality of service and results delivered. We link the best leaders with our Clients in the following fields: CEE/CIS Executives & CEO, General Management • Banking, Insurance, Consumer Finance, Leasing • Strategy, Business Development, M&A • Private Equity, Venture Capital, Asset Management • Underwriting, Claims Management, Risk Management, Corporate Finance, Treasury, Capital Markets, Trading • Electricity, Gas, Renewable Energy, Utility • CFO, Finance & Business Controlling, Accounting, Tax, Audit, Cash Collection • Sales & Marketing, Product Development, Business Intelligence, CRM, Consumer Insights, Innovation, PR PA • HR, Performance Management • Pharmaceuticals, Healthcare, Medical, BIOTechnology • IT Development, CIO, ICT • Production, Engineering, R&D • OEM •Project Management, Procurement, Lean Management, Supply Chain, BPI • Professional Services, Legal, Tax, Management Consulting • Distribution, Retail • Construction, Real Estate • CRM, Digital Our expertise is present in the next CEE / CIS areas: Czech Republic, Slovakia, Poland, Hungary, Bulgaria, Romania, CIS, Belorussia, Kazakhstan, Baltics, Ukraine, Ex-Yougoslavia, Slovakia, Austria, Russia. Please contact our Center of Excellence at teisler@andersonwillinger.com, www.andersonwillinger.com

Process Automation Solutions s.r.o.

Průmyslová 1472/11, 10219, Praha 10

Allianz a.s.

Bucharova 2, 15800, Praha 5

Allianz pojišťovna, a. s. je součástí největšího světového pojišťovacího koncernu Allianz Group, který chrání život a majetky 80 milionů lidí ve více než 70 zemích. V Allianz zaměstnáváme více než 100 tisíc zaměstnanců. Vítáme všechny zajímavé kandidáty z řad zkušených profesionálů i mladých talentů. Výběrové řízení se snažíme vést vždy v přátelské atmosféře, aby měl každý úchazeč šanci ukázat své schopnosti. V České republice působíme od r. 1993. Od té doby prošlo našima rukama přes 9 milionů smluv, a držíme si tak místo 3. největší pojišťovny u nás. Pojišťujeme více než 700 tisíc českých řidičů, majitelů nemovitostí a turistů. Naše filozofie je poskytovat nejširší krytí spolu s nadstandardní péčí o klienty. Allianz penzijní společnost nabízí důchodové spoření a doplňkové penzijní spoření. Je nástupcem Allianz penzijního fondu, který odborníci v posledních letech vysoce hodnotili a za pouhý rok 2012 nám přibylo 275 000 klientů.


Alfa Agency s.r.o.

nám. Svobody 77/12, 60200, Brno

Společnost se zabývá studiem v zahraničí (jazykové školy v zahraničí, střední školy v zahraničí, studium v Austrálii).

METAL TRADE COMAX, a.s.

Velvary 420, 273 24, Velvary

METAL TRADE COMAX, a.s., je jedním z prvních představitelů kontinuálního lakování v Evropě a jediným výrobcem kontinuálně lakovaného plechu v České republice. Společnost je členem asociaceECCA se sídlem v Bruselu sdružující nejvýznamnější evropské zpracovatele lakovaného plechu. Společnost je dále výrobcem slévárenských slitin a předslitin neželezných kovů na bázi hliníku a mědi a jako jediná huť v České republice poskytuje vedle dodávky ingotů také dodávky tekutého hliníku. METAL TRADE COMAX, a.s., je dále výrobcem tenkostěnných profilů z pozinkovaných pásek a zpracovatelem hliníkových, pozinkovaných a ocelových svitků na pásky a tabule.  V místě svého sídla ve Velvarech společnost provozuje moderní prodejnu plechových střešních krytin a střešních doplňků - STŘECHY COMAX® a druhou provozovnu otvevřela v Jindřichově Hradci. Společnost má 4 výrobní závody a zaměstnává na 500 zaměstnanců. Pro řízení výrobních procesů má zavedeny systémy ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 18001 a aktuálně se připravuje na certifikační audit systému ISO TS 16949 pro dodavatele automobilového průmyslu. Každý rok společnost investuje stovky milionů Kč do rozvoje a nových technologií. Ročně společnost prodá přes 150 tisíc tun svých výrobků, z toho 50% do zahraničí - výrobky společnosti METAL TRADE COMAX jsou dodávány do 25 zemí světa.


Lambert Partners s.r.o.

Corpus Solutions a.s.

Corpus Solutions a.s. se řadu let specializujeme na problematiku ICT Security. Firma si za tu dobu vybudovala pevné kompetence v pasivní i aktivní obraně. Naše řešení staví na těch nejlepších technologiích a produktech. Víme, že technologie jsou vždy základ, ale kybernetická bezpečnost je především o lidech. Náš tým specialistů dělá to, o čem mnoho jiných jen mluví. Můžeš být u toho!  


Grada Publishing, a.s.

U Průhonu 22, 17000, Praha 7

Grada Publishing, a.s., nakladatelství odborné literatury, beletrie a dětské literatury.

Smart Agro, s.r.o.

Evropská 2590/33C, 160 00, Praha 6


SAB servis s.r.o.

Ahold Czech Republic a.s.

Radlická 117, 158 00, Praha 5

K2 atmitec s.r.o.

Lomnického 1705/5, 140 00, Praha 4

Jsme IT firma. Jmenujeme se K2 atmitec, vyvíjíme a dodáváme Informační systém K2. Na trhu firemních IT řešení se pohybujeme již 24 let. Informační systém K2 je naším stěžejním produktem – firmy v ČR i zahraničí jej používají v provozu již více než dvacet let.


Rödl & Partner

Platnéřská 2, 11000, Praha 1

Rödl & Partner - vedoucí poradenská společnost na evropském trhu - zastoupena ve 49 zemích světa se 106 pobočkami. S více než 4 200 spolupracovníky celosvětově poskytuje služby ve všech oblastech podnikání práva, daní, auditu a podnikového poradenství. V České republice působí od roku 1991 v pobočkách v Praze a Brně a je držitelem titulu Právnická firma roku v letech 2012 až 2016 v oboru daňového práva. Rödl & Partner s celkovým počtem 320 tuzemských poradců potvrzuje postavení mimořádně silné poradenské kanceláře v České republice poskytující poradenství v oboru daně, audit, právo, outsourcing a management & business consulting takzvaně „z jedné ruky“.


Penny Market s.r.o.

Počernická 257, 25073, Radonice

Společnost Penny Market s.r.o. působí na českém trhu od roku 1997 a zaměstnává více než 7 tisíc zaměstnanců.  Společnost Penny Market s.r.o. je dceřinou společností mezinárodního obchodního řetězce REWE, který je jednou z největších světových obchodních společností. V České republice je více než 350 prodejen Penny Market. Penny Market je zastoupen i v mnoha dalších zemích Evropy, bližší informace o Penny Marketech v ostatních zemích naleznete na www.penny.eu. V našich prodejnách naleznete přibližně 2 000 položek v celé šíři potravinářského sortimentu. Našim zákazníkům nabízíme především české značky nebo zboží od českých výrobců. Současně se snažíme vycházet vstříc přáním našich zákazníků a podle daného regionu zařazujeme regionální speciality. Naši nabídku rozšiřujeme každý týden o nové akční zboží z oblasti potravin i spotřebního zboží.

ZERS spol. s r.o.

Neškaredice 95, 28401, Kutná Hora

Zabýváme se kompostováním BRO a výrobou kompostů, recyklací stavebních odpadů, provozujeme agroslužby. Hospodaříme na 70 ha. Více na www.zers.cz

HOCHTIEF CZ a.s.

Stavební společnost HOCHTIEF CZ dlouhodobě patří ke špičce v oboru. V České republice zaměstnáváme více než 1 000 pracovníků, kteří realizují stavby ve všech významných segmentech stavebního trhu. Jsme součástí předního nadnárodního koncernu s téměř 70 000 zaměstnanci a obratem přesahujícím 29 miliard eur. Naše společnost spojuje to nejlepší z české a německé stavitelské tradice. Poskytujeme služby na vysoké kvalitativní úrovni, které jsou založeny na našich zkušenostech a znalostech trhu, stejně jako na vstřícném a odpovědném přístupu. Ve vztahu k zaměstnancům usilujeme o otevřenou firemní kulturu, přátelské vztahy a aktivní firemní život. Své lidi podporujeme v osobním i profesním růstu a důsledně ctíme etické principy.


1.WebIT

Radlická 50, 15000, Praha 5

Za poslední rok se náš tým více jak zdvojnásobil. Naši programátoři se zpravidla zabývají dlouhodobým vývojem webových aplikací podle požadavků klientů a své znalosti kontinuálně rozšiřují. Neustále nacházíme nové příležitosti a rozvíjíme se nejen v PHP technologích. Nyní se chceme zdokonalit i v aplikacích Andoid a iOS. Přivítáme mezi námi jak mladé talenty s chutí učit se, tak i zkušené seniory, kteří se nebojí zkoušet novinky a inovace.  Naše kanceláře: NODE5, Radlická 50, Praha 5 Vienna Point, Vídeňská 119d, Brno Pokud se chcete stát součástí týmu napište nám na tym@1webit.cz


CEPA EXPO a.s.

Tlumačovská 2766/26a, 15500, Praha 5

CEPA EXPO is the annual forum that focuses specifically on issues of aviation operations, growth and business development in Central and Eastern Europe. The first CEPA EXPO was held in 2010. Since then it has become an annual tradition and one of the most important events of its kind in Central and Eastern Europe. Every year the convention welcomes more and more speakers, sponsors, partners and attendees. Due to this fact it has changed venue to a bigger and more luxurious location – the Prague Castle. During the convention we use new technologies and innovations. Our vision is to keep growing every year and grow into an Expo held at the Václav Havel Airport. The convention builds on its worldwide experience and contacts in the aviation industry to bring together the leading experts and innovators in business aviation to network and participate in panel discussions covering topics ranging from the latest market activity, operating cost control, fleet upgrading, safety management systems, cockpit resource management, aviation fuel purchasing, infrastructure expansion, maintenance planning and budgeting, electronic cockpit devices and future compliance requirements for aircraft and operations. Key iIndustry players will share their knowledge and experience, exchange ideas and consider the best way forward for aviation in the CEE region.

Lucky service s.r.o.

V oblasti občerstvení a cateringu působíme na trhu již 12 let. Hledáme brigádníky pro stánkový prodej občerstvení a nápojů. 

ADART COMPUTERS, s.r.o.

Společnost ADART COMPUTERS s.r.o. je distributor v oblasti mobilních telefonů a příslušenství působící zejména v České republice, na Slovensku a v dalších zemích na evropském kontinentu. Naše obchodní značka ALIGATOR má dlouholetou tradici již od roku 1999, kdy jsme se začali věnovat příslušenství k mobilním telefonům, a v poslední době proslula díky seniorským telefonům, které jsmev Evropě uvedli jako jedni z prvních dodavatelů vůbec. Aktuálně se naše portfolio rozšířilo na všechny typy telefonů a smartphonů.


Nestle


Výzkumný ústav bezpečnosti práce, v.v.i.

Pfanner, spol. s r.o.

V Uličce 1243, 253 01, Hostivice


RSM TACOMA a.s.

Karolinská 661/4, 186 00, Praha 8

Jsme členy RSM, šesté největší sítě nezávislých auditorských, daňových a poradenských firem na světě. Síť RSM byla založena v roce 1964 a své současné jméno používá po celém světě od 1. ledna 1993.


top vision s.r.o.

U Půjčovny 952/2, 110 00, Praha 1

Jsme jedničkou v manažerském vzdělávání Naše kurzy a dlouhodobé rozvojové programy vedou lektoři a profesionálové z praxe s těmi nejlepšími referencemi. Přinášíme inspiraci a možnost sdílet zkušenosti na manažerských fórech a konferencích. Vytváříme příležitosti pro váš růst Ať už chcete prohloubit znalosti ze svého oboru, nebo rozvíjet manažerské a komunikační dovednosti celých týmů, navrhneme pro vás efektivní řešení na míru. Postaráme se o vše Naši firemní klienti oceňují, že se nemusí o nic starat. Vzdělávací programy u nás začínají nápadem a důkladnou přípravou, pokračují bezchybnou realizací a končí vyhodnocením přínosů a efektivity. Klienti se k nám rádi vracejí Vážíme si dlouhodobé spolupráce. Stavíme na spokojenosti a dobrých referencích jak od firemních zákazníků, tak od účastníků kurzů, tréninků a fór. Máme zkušený tým Zkušenosti a znalosti našeho týmu jsou zárukou profesionality. Stále se vzděláváme a sledujeme nové trendy, abychom byli schopni plnit i ta nejnáročnější přání klientů. Patříme k největší vzdělávací skupině v ČR Jsme součástí EDUA Group, která nám poskytuje stabilní zázemí. Klientům můžeme nabídnout i jazykové vzdělávání od sesterských společností Caledonian School nebo Tutor. Klienty máme rádi K vašemu rozvoji přistupujeme kreativně a s nadšením. U nás se vždy potkáte s úsměvem, upřímným zájmem a vstřícným přístupem. Pokaždé se snažíme překonat vaše očekávání.

GMC Software Technology s r.o.

Jsme původně švýcarská firma, která se zabývá vývojem softwaru pro návrh, kompozici a produkci personalizovaných dokumentů v oblasti komunikace firem se zákazníky. Naše pobočky najdete téměř po celém světě, zejména pak v Evropě, USA, Kanadě, Latinské Americe, Asii a Austrálii. GMC Software Technology je globální leader v rychle se vyvíjejícím oboru komunikace se zákazníky. Pomáháme tisícům klientům a partnerům z oblastí bankovnictví, pojišťovnictví, zdravotní péče a poskytovatelům služeb po celém světě. Vývojový tým GMC je největším vývojovým týmem zákaznické komunikace na světě a sídlí v České republice.


Česká asociace odpadového hospodářství

Česká asociace odpadového hospodářství - Největší asociace v České republice, která sdružuje významné podnikatelské subjekty v oblastech využívání, odstraňování, svozu, sběru a recyklace odpadů. Česká asociace odpadového hospodářství je tu již 18 let. Dlouhodobě sdružuje významné společnosti působící na trhu odpadového hospodářství v České republice. V tuto chvíli pod ČAOH spadá více než 85 společností. Seznam konkrétních členů je uveden na našich webových stránkách pod odkazem Členové.  Roční obrat, kterého tyto subjekty dosahují v odpadovém hospodářství je cca 17 miliard Kč. Členové asociace poskytují služby cca 79000 firem a společností a v rámci smluv s obcemi zajišťují nakládání s odpady pro řádově miliony obyvatel ČR. V odpadovém hospodářství naši členové zaměstnávají přibližně 7500 pracovníků ve více než 240 provozovnách. Členové asociace vlastní významný podíl zpracovatelských i koncových zařízení pro na nakládání s odpady v ČR.


Pivovary Staropramen s.r.o.

Společnost Pivovary Staropramen je druhým největším výrobcem piva v České republice a významným tuzemským exportérem. V zahraničí nejoblíbenější značku z portfolia – Staropramen – mohou ochutnat spotřebitelé ve více než 35 zemích světa. Pivo nás baví, a proto jsme rádi, že našim zákazníkům můžeme nabídnout široké portfolio známých pivních značek, jako jsou celostátní značky Staropramen a Braník. Důležité místo v našem portfoliu zastává i naše silná regionální značka Ostravar, dále pak Vratislav, Měšťan a originální Velvet. Našim spotřebitelům přinášíme také belgická piva Hoegaarden, Leffe a Stella Artois. Úspěchů na českém pivním trhu dosahujeme nejen tím, že aktivně rozvíjíme a měníme pivní odvětví nabídkou zajímavých inovací a novinek, ale také díky skvělé týmové spolupráci našich lidí a důrazu na kvalitu ve všem, co děláme! Naše zkušenosti nás stále posouvají dál a využíváme jich při výrobě toho nejlákavějšího piva pro naše zákazníky a spotřebitele. … a to vše již od roku 1869 ...


OPTIMAL Facility s.r.o.

Společnost OPTIMAL se v průběhu minulých let stala leaderem v dodávání řešení služeb na míru pro oblast technické správy nemovitostí a také pro všeobecnou správy nemovitostí zvláště pro průmyslové společnosti, logistické firmy, komerční a residenční firmy, hotely, nemocnice a samozřejmě také pro veřejný sektor střední Evropy. Úzce spolupracujeme s našimi zákazníky, stáváme se součástí jejich obchodního klimatu a potřeb, pomáháme je řešit a neustále hledat zlepšení. Pohlížíme na naši spolupráci jako na dlouhodobý závazek založený na vzájemné důvěře, respektu a tvorbě hodnot. Know-how Optimalu a hluboké technické znalosti společne s flexibilitou a schopností se přizpůsobit garantují náš výkon, odpovědnost a efektivitu při dodávce služeb. Společnost OPTIMAL vždy provozuje a udržuje veškerá svěřená zařízení v naprostém souladu s nejvyššími standardy odvětví a s ohledem na ochranu života, zdraví a co nejekonomičtěji, při maximálním šetřením energiemi a při minimalizaci odpadů a emisí.


Blue Dynamic, s. r. o.

Pražská 239, 25066, Zdiby

Jsme tým zkušených implementátorů podnikového informačního systému Microsoft Dynamics AX pro maloobchody, logistiku a wholesales. Máme zkušenosti z rozsáhlými mezinárodními implementacemi pro maloobchodní společnosti.


Člověk v tísni, o.p.s.

Šafaříkova 24, 120 00, Praha 2

Jsme nevládní nezisková organizace vycházející z myšlenek humanismu, svobody, rovnosti a solidarity. Lidskou důstojnost a svobodu považujeme za základní hodnoty. Věříme, že lidé kdekoli na světě mají mít právo rozhodovat o svých životech a společně sdílet práva vyjádřená Všeobecnou deklarací lidských práv.


Centrum pro regionální rozvoj České republiky

U Nákladového nádraží 3144/4, 13000, Praha 3

Jsme významná státní příspěvková organizace řízená Ministerstvem pro místní rozvoj ČR. Máme bohaté zkušenosti s administrací a kontrolou čerpáním evropských fondů. Aktuálně jsme zahájili administraci IROP – Integrovaný regionální operační program v programovém období 2014 - 2020 s alokací 4,7 mld. EUR, proto dále rozšiřujeme naše kapacity.


Spinoco Czech Republic, a. s.

Šafránkova 1243/3, 155 00, Praha 5

Spinoco Czech Republic, a.s. je moderní a dynamická společnost. Vytváříme a integrujeme inovativní telekomunikační řešení a podporujeme nové a netradiční cesty k bezpečné a efektivní komunikaci. Naší vlajkovou lodí je Aplikace Spinoco - firemní řešení pro kvalitní komunikaci s klienty a zákaznickou péči na vysoké úrovni. Zásadní výhoda našeho řešení je spojení jednotlivých komunikačních prvků do jediné komplexní aplikace, kterou stále vyvíjíme a zdokonalujeme. Nesledujeme trendy, my je vytváříme!S námi se ve světě komunikací neztratíte.

E-Consulting Czech s.r.o.

Sokolovská 192/79, 186 00, Praha 8

Naší náplní je zpracování mezd a účetnictví společnostem jako Zara, Promod, Toyota, B.Braun atd. celkem je jich něco přes 70. Kromě samotného spočítání mezd a zaúčtování má dáti/ dal, jsme tu pro naše klienty, když potřebují poradit, ať už v personalistice, účetní oblasti nebo třeba daních. Neustále hledáme cesty, jak pomocí technologií zjednodušit a usnadnit práci našim klientům.

Ostsächsische Sparkasse Dresden

Východosaská spořitelna Drážďany patří k největším spořitelnám v Německu a je vedoucímposkytovatelem finančních služeb na východě Saska. Více než 600.000 zákazníků důvěřujíporadenství a servisu spořitelny v hlavním městě Drážďany a přilehlých krajích SaskéŠvýcarsko/Východní Krušnohoří a Budyšín.Již několik let se stará Východosaská spořitelna Drážďany také o zákazníky z Českérepubliky, kteří v Německu nebo v Evropské unii pracují resp. mají obchodního partnera.

PPL CZ s.r.o.

Společnost PPL CZ s.r.o. patří mezi nejvýznamnější přepravce zásilek na českém trhu. Od svého založení se PPL specializovala na vnitrostátní balíkovou přepravu na firemní adresy. Portfolio přepravních služeb pak jako první rozšířila o balíkovou přepravu na soukromou adresu a vnitrostátní paletovou přepravu. V současnosti zajišťuje v rámci ČR přepravu zásilek až do 3.000 kg. Spolupráce s partnerskou společností DHL umožnila také rozšíření služeb o přepravu balíků do Evropy.

Ministerstvo průmyslu a obchodu

Ministerstvo průmyslu a obchodu Na Františku 32 110 15, 110 15, Praha 1

Ministerstvo průmyslu a obchodu České republiky je ústředním orgánem státní správy pro státní politiku v oblasti průmyslu, obchodu, surovin a ekonomických vztahů vůči zahraničí.

BASF spol. s r.o.

Jsme dceřinou společností renomovaného mezinárodního chemického koncernu a úspěšně podnikáme na dynamicky se rozvíjejícím trhu v České republice. Přinášíme nové myšlenky, nové produkty a nové technologie.  

Generali a.s.


Chovservis a.s.

Zemědělská 897, 500 03, Hradec Králové

Společnost CHOVSERVIS a.s., Hradec Králové byla založena 4. května 1992. V současnosti má základní kapitál ve výši 66 milionů korun (2,5 mil. €), vlastní kapitál činí přibližně 150 mil. Kč (5,8 mil. €). Hlavním a jediným akcionářem je společnost AGRO Měřín, a.s. Společnost zaměstnává 170 lidí převážně vysokoškolského a středoškolského vzdělání. Společnost dosahuje ročního obratu 750 mil. Kč Představenstvo je tříčlenné. V tříčlenné dozorčí radě je jeden zástupce zaměstnanců CHOVSERVISU a.s. Vlastníme podíly ve třech dceřiných firmách: ZD Nechanice 94% - zemědělská prvovýroba, PLEMO, a.s. 50% - produkce inseminačních dávek skotu, ALGIVA s.r.o. 50% – prodej půdních podpůrných přípravků. Společnost CHOVSERVIS a.s., nabízí komplexní služby chovatelům hospodářských zvířat. Jsou to např. produkce inseminačních dávek kanců, inseminace skotu, kontrola užitkovosti skotu a prasat, sonografické vyšetření a další doplňkové služby. Další činnosti jsou jateční činnost, výroba masných specialit pod značkou TORO® Hlavečník, nabídka chovatelských potřeb pod značkou PROFARM®, obchod se zvířaty, a maloobchodní prodej českých potravin pod značkou REGIOPRO a RYNEK. Naše společnost je součástí skupiny AGRO Měřín, ve které mimo naší společnosti jsou další dceřiné firmy, např. LACRUM Velké Meziříčí, s.r.o., NOVÉ VINAŘSTVÍ, a.s., Beskyd Fryčovice, a.s., POMONA Těšetice a.s. a další.        Společnost CHOVSERVIS a.s., garantuje vysokou kvalitu nabízených služeb, což dokládají certifikáty ISO 9001, ISO 14001 a ISO 22000, samozřejmostí je dodržování normy HACCP v masokombinátu TORO® Hlavečník.

PaySysEU s.r.o.

medzinárodná platobná brána

Partner in Pet Food CZ s.r.o.

Bucharova 1423/6, 15800, Praha

Partner in Pet Food Europe je komplexem 8 pet food výrobních závodů v rámci 5 zemí zásobující všech TOP 10 nejvýznamnějších řetězců po celé Evropě. Naše společnost Partner in Pet Food CZ s.r.o. je certifikovaným výrobcem suchých a konzervovaných krmiv pro psy a kočky, splňujeme náročné mezinárodní standardy (ISO, IFS, HACCP, externí audity zákazníků …), jsme vedoucí společností na českém trhu, zákazníkům nabízíme značky Propesko ,Reno, Prevital,Vital Bite a privátní značky.  


K3 system s.r.o.

Jsme IT firma

Ramada Prague City Centre

Václavské náměstí 820/41, 110 00, Praha 1

Čtyřhvězdičkový hotel v centru Prahy s mladým kolektivem.

Trask solutions a.s.

Trask solutions a.s. je přední konzultační a technologická společnost působící na trhu od roku 1994. Naším cílem je pomáhat organizacím dosahovat lepšího postavení na trhu díky inovativnímu využití informačních technologií. Nabízíme vám příležitost získat zajímavou práci v dynamickém a profesionálním prostředí naší společnosti.


Internetový e-shop chladnezbrane.eu

Tyršova 334, 28151, Velký osek

Jsme banda nadšenců do chladných zbraní a do podnikání! Vedeme již několik let e-shop s chladnými zbraněmi (nože, katany, vrhací nože a hvězdice, repliky mečů, mačety, nunchaku apod.). Kromě eshopu jezdíme i na různé tématické akce, kde prodáváme osobně, vytváříme marketing i různé atrakce (vrhání nože apod.). Většina z nás jsme před pár lety dostudovali ČZU, nicméně náš "chladný" koníček přerůstá v intezivnější činnost, která potřebuje i podporu. Proto se obracíme na naši Alma mater a vás, studenty :-)  

Unicare Medical Center s.r.o.


Salesianer Miettex Chemung s.r.o.

Jsme prestižní dynamicky se rozvíjející mezinárodní společnost, která se zabývá poskytováním služeb čistoty a hygieny (servisní pronájem textilií, pracovních oděvů a sanitární hygieny). www.salesianer.cz

eNovation s.r.o.

Štěpánská 621/34, 110 00, Praha 1

V eNovation je nás více než čtyřicet a živíme se poradenstvím. Pomáháme firmám získat dotace z EU, úspěšně své klienty provádíme pravidly pro veřejné zakázky a ovládáme rovněž investiční pobídky. Nejsme začátečníci, ani alibisté. Ať už se jedná o dotační poradenství, nebo o cokoli jiného, naše rady jsou vždy věcné, přesné a srozumitelné. Nebojíme se komunikovat, zjišťovat, vysvětlovat a jen tak něco nás nezaskočí. Víme, jak mluvit s živnostníky, malými a středními podniky (MSP), nadnárodními koncerny i s veřejnou správou. Od svého založení v roce 2007 jsme úspěšně připravili více jak 440 dotačních projektů v celkové hodnotě přesahující 15,3 mld. korun.


Availpro

Availpro is the European leader of hotel e reservation solution which allows independent hotels, hotel chains and apart hotels to sell their rooms directly through their own websites, their Facebook pages, on mobile devices but also through e-distributor partner sites as IDS, GDS, TO, OTA, price comparisons sites. More than 4000 hotels in more than 50 countries, chains and groups are using Availpro daily which represents over 3.5 million reservations forecasted for its customers in 2014. Availpro, leading European hotel booking solution software, is headquartered in Paris and has offices in Barcelona, London, Prague, Berlin, Dublin, Montreal, Quebec, Cracow, Budapest and Lisbon.


Commerz Systems Prague

Karlovo náměstí 2097/10, 120 00, Praha 2

We are an independent IT company, member ofCommerzbank Group. Our location is in PragueCity Center and we deliver software developmentand IT operations to Commerzbank AG‘s businessunits in the UK and Germany.

Makro Cash & Carry s.r.o.

Jeremiášova 1249/7, 15000, Praha 5

Makro Cash & Carry ČR bylo založeno jako dceřiná společnost firmy SHV Makro. K 1. lednu 1998 převzala veškeré velkoobchodní aktivity společnosti SHV Makro v Evropě firma Metro AG. V České republice patří do sítě Makro Cash & Carry ČR třináct velkoobchodních center. Všechna mají celkovou plochu přibližně 15.000 m2, z toho prodejní plocha činí 9.700 m2. Vysoká obrátka zboží, provozní výkonnost, omezený počet prodejen, vyspělá logistika a přímé nákupy ve velkých objemech umožňují Makru Cash & Carry ČR prodávat zboží za nejvýhodnější velkoobchodní ceny.


NETVOR s.r.o.

Sokolovská 81/55, 18600, Praha 8

4P&P, spol. s r. o.

Za Kovárnou 422/23, 10900, Praha 10

BTL agentura, působící v oblasti Sales promotion a Sales Force zabývající se také průzkumem prodejních ploch maloobchodních řetězců (Cenový monitoring, Monitoring regálových ploch a druhotných umístění,…).


IBM Česká republika

mezinárodní advokátní kancelář Schönherr s.r.o.

Jindřišská 937/16, 11000, Praha 1

Advokátní kancelář Schönherr (www.schoenherr.eu) patří mezi přední evropské advokátní kanceláře. Právní poradenství poskytuje ve čtrnácti zemích střední a východní Evropy. Pražská kancelář Schönherr poskytuje právní poradenství zejména v oblasti fúzí & akvizic, korporátního práva, práva nemovitostí, financování, firemních restrukturalizací, soutěžního práva, práva EU, veřejného práva, energetiky, telekomunikací a pracovního práva.


ELC GROUP s.r.o.

ELC GROUP s.r.o. is an international regulatory affairs and clinical affairs consultancy with multiple offices in Europe and Asia, working with the pharmaceuticals companies across the globe. The company is now facing an exciting time with further expansion of the business, leading to a number of opportunities arising to join the ELC GROUP team.    

Zásilkovna s.r.o.

Ocelářská 9, 190 00 Praha, 190 00, Praha

Zásilkovna.cz byla založena v roce 2010. Internetovým obchodům umožňuje nízkonákladový a efektivní způsob dopravy jejich zboží – zákazník si balík vyzvedne osobně na vybraném výdejním místě. Přidanou hodnotou je možnost si zboží na pobočce rozbalit nebo ho podat k reklamaci. Zásilkovna.cz také nabízí alternativu k poštovním službám – levnější, rychlé a jednoduché doručování zásilek na adresu v ČR a podání na pošty všech sousedních států. Zásilkovna.cz má aktuálně 766 poboček v Čechách a na Slovensku, kde spolupracuje s více než 10 000 eshopy.


AutoCont CZ a. s.

AutoCont CZ a.s. je společností, která v oblasti dodávek zboží, služeb a řešení na poli informačních a komunikačních technologií (ICT) působí přes 20 let. Z původního výrobce PC a prodejce výpočetní techniky se společnost rozvinula v jednoho z nejvýznamnějších dodavatelů ICT v České republice. Svou nabídku dnes zaměřujeme především na budování IT infrastruktury, implementaci podnikových aplikací, vývoj SW, na outsourcing provozu IT a systémovou integraci.


Bike-Eshop.CZ


relax park MODRÁ STODOLA

Spojovací 918, 25262, Horoměřice

4* wellness hotel a restaurace na okraji Prahy 6 v obci Horoměřice příjme číšníka/servírku do restaurace nebo pracovníka na pozici recepční. Co Vás u nás čeká - mladý kolektiv, který Vás ve všem zaučí. Dostanete od nás najíst, napít a případně Vás také ubytujeme v malých pokojích nebo i velkém bytě. Dále poskytujeme zaměstnání u stabilního zaměstnavatele a za dobře vykonanou práci dobré platové podmínky + benefity. Co budeme chtít od Vás ? Měli by jste mít již nějakou zkušenost s obdobnou pozicí (číšník/servírka). Měli by jste mít zájem se v našem oboru dále zlepšovat a učit se novým věcem. Požadujeme dochvilnost a příjemné vystupování. Směny - dlouhý krátký týden nebo bridágně dle domluvy. Své životopisy zasílejte na email: prace@modrastodola.cz

Centrum Narovinu, o.p.s.

Sokolská 32, 120 00, Praha 2

Centrum Narovinu je obecně prospěšnou společností, která vznikla v roce 1995. Hlavní náplň činnosti Centra Narovinu představují v současné době projekty zahraniční rozvojové spolupráce a globální rozvojové výchovy. Je členem českého Fóra pro rozvojovou spolupráci (FORS) a spolupracuje na kampani Česko proti chudobě. Všechny projekty jsou vedeny s velkým důrazem na dlouhodobou udržitelnost, podporu soběstačnosti, přechod od pasivního přístupu k aktivnímu převzetí zodpovědnosti a využívání vlastních možností. Dalším cílem je rozvoj dobrovolnické práce v oblasti rozvojové spolupráce. Hlavní projekty Centra Narovinu: • Adopce afrických dětí - projekt pomoci na dálku • Komunitní centrum Ostrov Naděje na Rusinga Island / Keňa • Voda pro Kauti / Keňa • Miniobchůdek Afrika v duchu "Fair Trade" • Projekt Afrika nevšedníma očima – programy ve školách a pro veřejnost • Kurzy "Dobrovolníci pro pomoc Africe" • Partnerský program mezi českými a keňskými školami


ABUCO ICT s.r.o.

Holečkova 9, 150 00, Praha 5

ABUCO ICT s.r.o. - Odborní na informační technologie Převezmeme kompletně zodpovědnost za vaši výpočetní techniku i vývoj webové aplikace na míru. V rámci online marketingu pak zajistíme efektivní propagaci webových prezentací a e-shopů. Propojení těchto tří služeb dohromady nám dává unikátní možnosti v odborných konzultacích.


POTIFOB, s.r.o.

Urbánkova 15, 14300, Praha

Pomáháme organizacím i jednotlivcům dobře řídit projekty, programy, portfolia, vývoj produktů, změny a IT. Jsme největší poskytovatel certifikačních kurzů řízení projektů PRINCE2, programů MSP - Managing Successful Programmes, MoP - Management of Portfolios a P3O - Portfolio, Programme & Project Offices v ČR, SR a Maďarsku i významný poskytovatel školení ITIL. Kurzy realizujeme dle výběru zákazníků česky, anglicky i slovensky. Držíme nejvyšší úroveň akreditace: strategická akreditovaná tréninková organizace (ATO) a certifikovaný partner AXELOS. Dále jsme schválená zkušební organizace (AEO) PRINCE2 i ITIL.Jsme i významným poskytovatelem školení projektového řízení podle standardu PMI na českém a slovenském trhu. Máme tým zkušených trenérů a konzultantů projektového řízení s bohatou praxí v odvětvích infokomunikačních technologií, finančních služeb, poradenství, rychloobrátkového zboží, dopravy a dalších.Náš systém řízení kvality je v souladu s normou ISO 9001. Jako zatím jediní z ČR a SR jsme členem mezinárodního elitního uskupení ASPECT - Association for the Promotion of Excellence in Consultancy and Training. Jako první jsme vytvořili a při výuce úspěšně využíváme českou i slovenskou akreditovanou verzi školících materiálů PRINCE2. S její pomocí již zvládli certifikační zkoušky stovky absolventů našich kurzů. Neméně úspěšní jsou ti, kteří se rozhodli pro anglickou verzi: dosavadní úspěšnost absolventů našich certifikačních kurzů PRINCE2 na zkouškách je 94% a u úrovně PRINCE2 Foundation 98%. Vysoká je i úspěšnost námi připravených kandidátů na jiných certifikacích. Poskytujeme také poradenské služby kupř. při vedení projektů, programů i změn, budování a provozu PMO i řízení IT služeb. Naše vybrané reference najdete na http://www.potifob.cz/doporuceni.htm (česky) resp. http://potifob.sk/odporucania.htm (slovensky). Více o nás najdete na naší webové stránce www.potifob.cz (česká), www.potifob.sk (slovenská) resp. www.potifob.com (anglická).


Digital Experience by REXY

REXY je českou agenturou stavějící na zahraničních zkušenostech v oboru retail experience. Zajišťujeme kompletní návrh a zařízení komerčních interiérů pro obchody, služby, vzdělávání, showroomy…Součástí našich služeb je interiér, marketing a komunikace a v samosatné divizi DEX pak digitální vybavení obchodů.


Baby Office, s.r.o.

Business centrum Zálesí,Pod Višňovkou 1662/25, 14000, Praha 4

Zajištujeme: Dětské koutky pro pořadatele akcí. Dětské promo koutky. Zážitkové aktivity. Animační programy. Příměstské tábory. Coworking (sdílená kancelář) & Pronájem našich prostor.


JATO DYNAMICS, s. r. o.

Na Moráni 1957/5, 128 00, Praha 2


ŠKODA AUTO a.s.

tř. Václava Klementa 869, 293 01, Mladá Boleslav II

Škoda Auto patří k nejvýznamnějším ekonomickým uskupením ČR a zároveň k nejstarším automobilovým značkám na světě. O vznik společnosti se před 117 lety zasloužili její zakladatelé, Václav Laurin a Václav Klement, kteří svou firmu založili ve městě Jungbunzlau v Čechách, tedy v současné Mladé Boleslavi. Před druhou světovou válkou vznikly další dva výrobní závody v tehdejším Československu, v Kvasinách a Vrchlabí. Automobilka rozšířila výrobu i v rozvíjejících se zemích, např. v Rusku, Číně a Indii. Akcionářem společnosti je od 18. července 2007 společnost Volkswagen International Finance N. V. se sídlem v Amsterdamu.


Asociace soukromého zemědělství ČR

Veškerá činnost Asociace soukromého zemědělství ČR (ASZ ČR) vychází z respektování starých selských tradic a přesvědčení o perspektivě rodinných farem jako základu moderního evropského zemědělství a živého venkova. Základním předmětem činnosti je obhajoba ekonomických, sociálních a odborných zájmů českých soukromých zemědělců v České republice a v zahraničí.


Technologické centrum Písek

Vladislavova 250, 39701, Písek

Technologické centrum Písek s.r.o. (dále jen TCP) je regionální technologické centrum, zaměřené na technologie datových center, cloud computing a IoT technologie. Snažíme se podporovat rozvoj moderních služeb a inovativních technologií s vysokou přidanou hodnotou. Máme proto zázemí moderní budovy a především unikátního datového centra a cloud technologií. Rozvíjíme ekosystém partnerů z řad významných technologických firem, českých i zahraničních univerzit, technologických center i start-up firem a progresivních jednotlivců. Podílíme se na řadě vývojových a výzkumných projektů, zaměřených především na rozvoj kompetencí v oblasti datových center, Cloud Computingu a IoT řešení. Zázemí našeho technologického centra využívají tradiční zavedené společnosti i mladé inovativní firmy zaměřené na ICT. Na základě našich vlastních aktivit a produktového vývoje se nám v posledních letech podařilo vytvořit několik vlastních spin-off společností, díky kterým se TCP se na poli informačních technologií stalo přirozeným partnerem významných technologických firem. Především v oblasti datových center a privátních cloud platforem disponuje celosvětově žádaným know-how. V rámci regionu střední a východní Evropy jsme ojedinělým centrem, které reflektuje nejmodernější ICT technologie a staví na nich nové služby. Například otevřená cloudová platforma Mk20 je dnes mezinárodně využívána a společnost TCP cloud dnes patří mezi světovou špičku v této oblasti. Potvrdil to i nedávný prodej této spin-off společnosti americké společnosti Mirantis za jednu miliardu českých korun.  V posledních dvou letech se naše pozornost zaměřuje na oblast rozvoje cloud a IoT technologií v prostředí měst. V oblasti Smart City je TCP jedním z hlavních hráčů nově vznikajícího trhu. Díky technologickým kompetencím a dlouholeté spolupráci s partnery v akademické i veřejné sféře se nám daří být hlavním kompetenčním centrem tohoto oboru. Stojíme za rozvojem projektu SmartCity Písek, který je prvním pilotním projektem svého druhu v České republice. Jsme iniciátorem a vůdčím členem projektu Smart Region Jižní Čechy, jehož cílem je replikovat úspěšné realizace v krajském měřítku a jsme zakládajícím členem Czech Smart City Clusteru, který je vedoucí platformou Smart City v České republice a který sdružuje přední společnosti jako například Schneider Electric, Česká Spořitelna (Erste Group), Atos, EoN, T-mobile a další.

UNiBON spol. s r.o.

Pražská 1957, 27401, Slaný

UNiBON se déle než 22 let specializuje na design, technologii a výrobu originálních i typových interiérů prodejně-obchodních míst. Navrhujeme, vyrábíme a dodáváme komplexní vybavení celých prodejen, Shop in Shop, P.O.P / P.O.S. materiálů z mnoha druhů plastů, kovů a dřeva. Navrhujeme, vzorujeme a testujeme pak naše výrobky tak, aby výborně splňovaly svůj účel. Neustále hledáme nové technologie i výrobní postupy, abychom efektivně zhodnocovali investice našich klientů. Díky širokému výrobnímu zařízení jsme schopni flexibilně reagovat na všechny standardní i nestandardní situace a požadavky, kterými jsou například rychlost, kvalita, modularita, doprava a instalace, ale i náklady na konečnou cenu. Více jak 10 let zavedený Quality Management Systém ISO 9001/2015 a neustálá snaha jeho zlepšování našim klientům garantuje vysokou spolehlivost. Také díky tomu s námi spolupracují ty nejvýznamnější světové společnosti/značky. Naše společné projekty dopravujeme a instalujeme po celé Evropě.


SAP

SAP Business Services Centre Europe (SAP BSCE) provides various support services within HR Service Line to SAP subsidiaries in Europe, Middle East and Africa region. In most cases, our customers are our colleagues. The SAP Shared Services Organization contributes to the overall success of SAP worldwide by enabling all managers and employees to focus on their core activities through delivering excellent support and services. Our HR teams in BSCE provide a wide-range portfolio of HR related services to our customers. We are supporting SAP employees from the entire EMEA region. Our mission is to "add value to the company by enabling all managers and employees through efficient delivery of people-related tools and services to focus and perform on their core activities." Our professional teams are delivering services in the following processes: HRdirect, Global Mobility, Payroll, Data Management Centre, Organizational Management, Performance and Reward Management, Recruiting. These services cover different activities such as assigning employees abroad, hiring best talents, supporting performance and reward management, payroll and many others.


Státní zemědělský intervenční fond

Ve Smečkách 33, 110 00, Praha 1

Státní zemědělský intervenční fond (SZIF) je akreditovanou platební agenturou - zprostředkovatelem finanční podpory z Evropské unie a národních zdrojů. Dotace z EU jsou v rámci Společné zemědělské politiky poskytovány z Evropského zemědělského záručního fondu (EAGF) a Evropského zemědělského fondu pro rozvoj venkova (EAFRD) a v rámci Společné rybářské politiky z Evropského námořního a rybářského fondu (ENRF). Program rozvoje venkova (PRV), který čerpá finanční prostředky z EAFRD, nahradil Horizontální plán rozvoje venkova (HRDP) a Operační program rozvoj venkova a multifunkční zemědělství (OP RVMZ). V rámci Společné zemědělské politiky se v EU uplatňují tři zásady - společný trh pro zemědělské produkty při společných cenách, zvýhodnění produkce ze zemí Unie na úkor vnější konkurence a finanční solidarita - financování ze společného fondu, do něhož všichni přispívají.


MAXIMA pojišťovna, a.s.

Italská 1583/24, 120 00, Praha 2

Střední, dynamicky se rozvíjející pojišťovna s širokým portfoliem produktů: pojištění majetku pojištění osob pojištění podnikatelů zdravotní pojištění cizinců strategické projekty - pojištění mobilních telefonů, pojištění splátek úvěru, atd.

České aerolinie

Evropská 846/176a 160 00 , 160 00 , Praha 6 Vokovice

Jsme moderní leteckou společností s více než devadesátiletou tradicí. Pro vaše pohodlí na cestách do celého světa máme k dispozici moderní letadlovou flotilu, zkušené piloty a ochotný palubní i pozemní personál.

manica s.r.o.

Jsme profesionálové na poradenství v oblasti IT. Postaráme se, aby vaše IT řešení opravdu efektivně sloužilo vašemu byznysu. Vaši lidé s ním budou umět hravě zacházet a poradíme také, jaké další aplikace a technologie by se vám mohly hodit.

Kroužky - školské zařízení

Mánesova 3, 120 00, Praha 2

Jsme školské zařízení Kroužky, které zajišťuje zájmovou činnost pro děti v mateřských a základních školách v celé Praze a okolí a pro řadu našich oborů kroužků nabízíme studentům možnost brigády v podobě pozice lektora zájmového kroužku. Podporujeme tak u studentů uplatnění v jejich oboru s možností získání přímé praxe. Umožňujeme také dále studentům v rámci výuky v našem školském zařízení si doplnit kvalifikaci dle zákona o pedagogických pracovnících v rámci ,,Studia pro pedagogy volného času vykonávající dílčí přímou pedagogickou činnost“ nebo řadu dalších možností vzdělání akreditované MŠMT dle odbornosti a to zcela ZDARMA.   Jako školské zařízení podléháme České školní inspekci a řadu let úzce spolupracujeme s Pedagogickou fakultou Univerzity Karlovy, Fakultou tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy a Vysokou školou ekonomickou.


Slevomat

Belgická 38, 12000, Praha 2

Slevomat.cz je nejrychleji rostoucí firmou českého internetu, když dokázal dosáhnout ročního obratu 1 miliardy korun již za 3 roky a 9 měsíců od svého vzniku. Je první a největší firmou, která na českém trhu představila koncept hromadného nakupování. Zákazníkům každý den představuje výjimečné cenové nabídky na lokální služby, pobyty, zájezdy i zboží. Za dobu svého fungování Slevomat.cz zákazníkům ušetřil již přes 4 miliardy korun a rozšířil svou zákaznickou bázi na více než jeden milion lidí. Jen za poslední rok tým Slevomatu vyrostl o více než 100 zaměstnanců a neustále hledá další talenty. Chcete se také stát součástí našeho týmu?


Allianz pojišťovna, a. s.

Ke Štvanici 656/3 , 18600, Praha 8

V České republice působíme od roku 1993, od té doby prošlo našima rukama téměř 10 milionů smluv, a držíme si tak místo 3. největší pojišťovny u nás.Pojišťujeme více než 800 tisíc českých řidičů, majitelů nemovitostí a turistů – naše filozofie je poskytovat nejširší krytí spolu s nadstandardní péčí o klienty.Naše Allianz penzijní společnost nabízí doplňkové penzijní spoření; je nástupcem Allianz penzijního fondu, který odborníci v posledních letech ohodnotili několika oceněními – s námi spoří téměř půl milionu klientů


Naviga 4, s.r.o.

Pobřežní 249/46, 186 00, Praha 8

Konzultační společnost poskytující poradenství pro veřejný i soukromý sektor v oblasti fondů EU, evaluací, analýz a projektového řízení.


Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský

Hroznová 2, 656 06 , 656 06 , Brno

ÚKZÚZ: je zřízen Ministerstvem zemědělství ČR jako specializovaný orgán státní správy     je organizační složkou státu je správním úřadem. Provádí správní řízení a vykonává jiné správní činnosti, odborné a zkušební úkony, kontrolní a dozorové činnosti v oblasti odrůdového zkušebnictví, krmiv, agrochemie, půdy a výživy rostlin, osiv a sadby pěstovaných rostlin, trvalých kultur (vinohradnictví a chmelařství), ochrany proti škodlivým organismům a v oblasti přípravků na ochranu rostlin. Sídlo ústavu je v Brně a jeho činnost je zabezpečována na pracovištích na území celé České republiky. Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský je držitelem certifikátu ČSN EN ISO 9001:2009 pro výkon státní správy, úřední kontroly a související zkušebnictví  v oblasti vstupů do zemědělství.


ILA, s.r.o.

ILA, s.r.o. je poradenská společnost působící v oblasti vědeckého podnikání již od roku 1994. Vytváříme, plánujeme a koordinujeme inovační projekty založené na výsledcích vědeckého výzkumu a vývoje. Náš tým se specializuje na získávání finanční podpory z národních (ESIF, TA ČR apod.) a evropských (Horizon2020, Erasmus+, Interreg, EHP) dotačních zdrojů, zejména v oblasti vědy, výzkumu a vzdělávání, sociálních inovací a transferu technologií. Dále poskytujeme projektový management a dotační poradenství, v rámci kterého Vám rádi pomůžeme najít nejvhodnější dotační příležitosti, které Vás posunou na Vaší cestě kupředu.

VAFO PRAHA s.r.o.

Chrášťany 94, 252 19, Rudná u Prahy

Naše společnost VAFO PRAHA se zabývá výrobou, distribucí a vývojem prémiových a superprémiových krmiv pro psy a kočky. Jsme rodinnou firmou s již více než dvacetiletou tradicí a zkušeností v oboru. Roční objem výroby, 58 000 t krmiv zajišťujeme ve třech moderních výrobních závodech v České republice. Jsme hrdi na to, že naše produkty - značky Brit Care, Brit Premium, Brit Animals a Let‘s Bite vyvážíme do 54 zemí světa.

DPD

Modletice 135, 251 01, Říčany u Prahy

Jsme přepravní společnost s německou tradicí sahající až do roku 1976, dnes již vlastněná francouzskou skupinou GeoPost. Přepravujeme zásilky z internetových obchodů, do odběrných míst a mezi firmami. V České republice pracuje pro DPD více než 300 lidí a úspěch společnosti závisí právě na nich. Proto se staráme, aby se všichni zaměstnanci měli dobře, práce je bavila a dáváme jim prostor k nastartování skvělé kariéry.


ABAS IPS Management s.r.o.

Jankovcova 1569, 17000, Praha 7

ABAS IPS ManagementSpolečnost ABAS IPS Management byla založena v roce 1992. V krátké době se na českém trhu prosadila ve všech odvětvích bezpečnostních služeb. Dominantní postavení získala především v oblasti fyzické ostrahy, recepčních a detektivních služeb. Postupně sféru podnikání rozšířila o komplexní bezpečnostní technické a servisní služby a stala se uznávaným specialistou v oborech facility management a facility services.


Česká lékárna holding, a.s.


KOMS Praha

Bystrá 761, 19000, Praha 9

KOMS Praha, s.r.o. již od roku 1992 zajišťuje dodávky a montáže průmyslových potrubních systémů v Čechách i zahraničí. KOMS Praha Vám nabízí práci špičkového sehraného týmu kvalifikovaných pracovníků, vyzbrojených nejen veškerými certifikacemi, ale hlavně dlouholetou zkušeností s prací v oboru. KOMS Praha pro Vás zajistí řešení potrubního systému nejen ve všech obvyklých typech materiálů a spojení, ale dokáže i kombinovat komponenty různých výrobců a nalézt tak optimální řešení z technologického i ekonomického hlediska.

Klenotnictví Eppi

Nábřežní 90/4, 150 00 , Praha 5

NAŠE HODNOTY Každá společnost by měla mít pevné základy. My jsme za roky fungování vyvinuli tyto pilíře, na kterých dále stavíme.  Transparentnost Ve vztahu k našim klientům prosazujeme naprostou transparentnost. Chápeme, že nakupování klenotů a drahých šperků může být matoucí a někdy dokonce i trochu děsivé. Vzdělání Nakupování klenotů je docela náročné. To víme. Je tolik věcí, které se musíte naučit, a stovky pojmů, o kterých jste nikdy předtím neslyšeli. Všechny ty diamanty a drahé kameny, jejich brusy a barvy se můžou stát noční můrou. Hodnota Věříme, že klenoty by neměly být pouze privilegiem pro pár vyvolených. Nakupujeme rovnou od primárních dodavatelů a spolupracujeme přímo s klenotníky. Doživotní záruka Výjimečná kvalita našich materiálů a mistrovské práce nám umožňuje vytvářet šperky té nejvyšší kvality, které by měly - pokud se o ně náležitě staráte - vydržet po celý život. Nakupování bez zbytečných komplikací Snažíme se, aby byl celý váš nákupní proces co nejjednodušší.  Osobní kontakt Některé věci se prostě řeší lépe tváří v tvář. Zejména pokud se jedná o nákup šperku, který chcete předávat v rodině z generace na generaci. Jedinečná zákaznická věrnost Opravdu věříme, že skutečné přátelství je navždy, a tak také jednáme s našimi zákazníky. Samotný nákup je pouhým začátkem našeho vztahu a rozhodně chceme, aby trval i nadále.

Monster

Monster is an online employment solution for people seeking great jobs, and employers who need great people. Our roots are as a "job board", but we've grown into so much more. Today, Monster is a recognized global provider of a broad range of job search, career management, recruitment and talent management products and services.

Bisnode Česká republika, a.s.

Siemensova 2717/4, 15500, Praha 5

Bisnode je evropský vedoucí poskytovatel ekonomických informací o společnostech a podnikatelích.  Díky silnému zázemí nadnárodní skupiny Bisnode, působící v 18 evropských zemích, a strategickému partnerství se společností Dun & Bradstreet specializující se na mezinárodní data a služby, poskytuje informace z více než 190 zemí z celého světa.

SUEZ Využití zdrojů a.s.

Španělská 1073/10, 120 00 , Praha 2

Společnost SUEZ Využití zdrojů a.s. je součást nadnárodní skupiny SUEZ, která poskytuje služby pro životní prostředí ve dvou základních oblastech: voda a odpady. SUEZ Využití zdrojů a.s. je přední společnost působící na českém trhu v oblasti odpadového hospodářství. Provozujeme moderní technologie na zpracování odpadů a poskytujeme komplexní služby v odpadovém hospodářství průmyslovým a municipálním zákazníkům. Důraz klademe na sociální a ekologické závazky udržitelného rozvoje.

Jazyková škola Vista - Martina Vyhlídová

Jsme jazyková škola, která si zakládá na osobním přístupu a osobním rozvoji, a to nejen studentů, ale i nás samotných. Tvoříme jeden tým, který se snaží pomáhat všem věkovým kategoriím překonávat jazykové bariéry a jít si za svým cílem. Jsme mladý a energický tým, kde se nikomu meze nekladou. Sídlíme v Praze, blízko stanice metra Palmovka. Pořádáme jak individuální, tak skupinové kurzy, které kvůli zachování vysoké efektivity nemají více jak 6 studentů.

B. Braun Medical

V Parku 2335/20, 148 00, Praha 4

B. Braun Medical dodává již přes dvacet let českému zdravotnictví špičkové zdravotnické materiály, lékařské přístroje, technologie a služby. Od roku 2005 řídí také dovoz a distribuci zdravotnického sortimentu na slovenském trhu. Spolu se sesterskou společností B. Braun Avitum, která provozuje vlastní síť dialyzačních středisek, tvoří Skupinu B. Braun pro Českou a Slovenskou republiku. Skupina B. Braun sídlí v Praze a zaměstnává bezmála 700 lidí.


SYMPTOMA

SYMPTOMA is a search engine for diseases. Physicians enter symptoms and receive a list of matching causes - sorted by the probability for the specific case. SYMPTOMA has invested 7 years in research and established the probably biggest disease database with millions of connections to symptoms, risk factors and statistics. SYMPTOMA empowers physicians to diagnose even rare diseases.


David Katolický

Zabýváme se programováním firemních aplikací v jazyce PHP primarne za použití Nette frameworku.   Další používané technologie  Doctrine2 jQuery MySQL PostgreSQL Elastic Search GIT

Salanga

Salanga delivers training, consultancy and support to organizations that address poverty, malnutrition, health issues, social exclusion and the effects of climate change impacting communities and individuals around the world. We believe in true partnerships and aim to guide our partner organizations to achieve their goals, preserve their principles and become stronger and more accountable to their target communities and donors.


Imatic Software s.r.o.

Imatic, neboli dvě sesterské společnosti Imatic Software a Imatic IT, tvoří tým profesionálů, kteří mají dlouholeté zkušenosti s řešením a realizací informačních systémů a webů, implementací a správou informačních technologií a hardwarovou i softwarovou podporou.


ON tisk s.r.o.

On-tisk.cz je přední online systém pro zadávání a správu tiskových zakázek.


Ministerstvo financí

Letenská 15, 118 10 , Praha


HEINEKEN Česká republika, a.s.

HEINEKEN Česká republika a.s. je jedním z nejvýznamnějších hráčů na českém pivním trhu. Silná neformální kultura, chuť vítězit, vášeň pro kvalitu, respekt k ostatním a ohled na životní prostředí jsou hodnotami všech našich zaměstnanců.  Zaměřujeme se na světové i lokální značky, mezi které patří Heineken, Krušovice, Starobrno, Březňák, Strongbow, Desperados a jiné.


Evropská rozvojová agentura

Na Čihadle 55, 160 00, Praha 6

Evropská rozvojová agentura byla založena v roce 2008 a bezprostředně po svém vzniku se stala klíčovým dodavatelem poradenství v oblasti vzdělávání, mezinárodní spolupráce a transferu know-how, expertních analýz, evropských dotací a vydávání periodik celé řady klientů. K dispozici je také sofistikovaný systém mezinárodní certifikace a přednáškové a vzdělávací cykly. Evropská rozvojová agentura spolupracuje s rozsáhlou mezinárodní expertní sítí a realizuje projekty s celou řadou zahraničních partnerských organizací. Evropská rozvojová agentura si zakládá zejména na perfektní odborné přípravě svých zaměstnanců a spolupracovníků. Díky tomu má k dispozici silný tým vzdělaných a klientsky orientovaných spolupracovníků, kteří mají široké zkušenosti ze soukromé, veřejné i neziskové sféry.


Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra

Lhotecká 7, 143 01, Praha 12

SUZ je organizační složka státu podřízená náměstkovi ministra vnitra pro veřejný pořádek a bezpečnost.Otázky azylu a migrace jsou plně v kompetenci tří složek Ministerstva vnitra: SUZ, Odboru azylové a migrační politiky (OAMP) a Policie České republiky (PČR). SUZ spolupracuje s vládními a mezinárodními institucemi, samosprávou, nevládními organizacemi. Některé její činnosti jsou od roku 2006 spolufinancovány z prostředků Evropského uprchlického fondu, zejména jsou to programy prevence, integrace, repatriací, vybavení středisek a některé služby klientům. Od roku 2009 SUZ čerpá prostředky také z Evropského návratového fondu a Evropského fondu pro integraci státních příslušníků třetích zemí.

International Labour Organization

4 route des Morillons, CH 1211, Genève 22

The paramount consideration in the filling of any vacancy shall be the necessity to obtain a staff of the highest standards of competence, efficiency and integrity. Due regard shall be paid to the importance of maintaining a staff selected on a wide geographical basis, recognizing also the need to take into account considerations of gender and age. Every official shall be required to possess a fully satisfactory knowledge of one of the working languages of the Organization. Without prejudice to the foregoing, officials shall be selected without discrimination on the basis of age, race, gender, religion, colour, national extraction, social origin, marital status, pregnancy, family responsibilities, sexual preference, disability, union membership or political conviction.


Lipa Learning

Pod Krejcárkem 975/2, 130 00, Praha

Lipa Learning je předním vývojářem mobilních aplikací pro předškolní děti všude na světě. Co hra, to unikátní vývojářské řešení, které navíc přispívá ke kvalitně strávenému rodinnému času. Jsme přesvědčení, že tomuto segmentu jednoznačně patří budoucnost celého IT.

tesena

Na Pankráci 1062/58, 140 00, Prague 4

Being part of the tesena team Since day one we have had ambitious growth plans and the goal to build a brand that is well respected in the testing space. Working for tesena you will be part of a diverse and energised team of thinkers and doers, who are serious and enthusiastic about what they do and who want to make an impact, to learn and cultivate their expertise, and collaborate on challenging projects with some of the region’s top testing professionals. Although we are growing fast, we remain flexible and responsive and take decisions quickly. Assignments are based on your skills and approach, so you can quickly find yourself working on a major project alongside our senior consultants.   As testing is really people orientated work, what we are looking for in candidates are well developed soft skills. We are looking for your ability to communicate and understand, to observe and ask intelligent questions, to solve problems, and to be structured and self-organised.   Get into software testing We work closely with Universities and offer part-time work for Students either a part-time work or to support them in their studies to research into specific techniques, tools and skills in software testing. Professional Development Your individual development program will enhance your ability to follow your chosen career path by helping you to gain new skills or improve those that you already have.  This will be achieved through a combination of formal training, regular mentoring and placement on projects that will help you get the skills and experience you need. For junior testers with little or no previous experience, your development starts with our intensive in-house developed on-boarding program designed to fully prepare you to join one of our projects. This program combines formal training courses, covering various aspects of software testing, with self-study and execution of small internal projects under the guidance of our senior staff. The subjects covered include both theoretical and practical aspects of testing, the use of common types of testing tools, SQL, basic test analysis and design techniques, integration testing and an introduction to automated testing.


Fair Made s.r.o.

Holečkova 777/39, 15000, Praha

Kdo jsme a co děláme Jsme mladá a malá česká firma s ambicemi růst. Dovážíme trvanlivé potravinářské zboží ze zemí  EU do  České republiky. Specializujeme se na bio/vegan/bezlepkové produkty s certifikací spravedlivého obchodu Fairtrade. Produkty prodáváme jak koncovým zákazníkům, tak velkoobchodům.    


Logio s.r.o.

, ,

Ať už si to uvědomujeme nebo ne, dodavatelské řetězce nás obklopují stejně jako vzduch, který dýcháme. Každé jídlo nebo pití se na náš stůl dostává odněkud a neobjevuje se zázračně v lednici nebo na regálu supermarketu. Zrovna tak muselo dodavatelským řetězcem projít auto v kterém každý den jezdíme do práce. My o těchto vztazích přemýšlíme jako o tocích, které začínají většinou prvovýrobou a končí v ruce zákazníka. Jenom během včerejšího dne se takto po celém světě proteklo řádově 100 milionů tun materiálu a zboží (hmotný tok) a až 500 petabytů dat (informační tok). O to složitější je navrhnout ideální podobu toků v jedné firmě, natožpak v celém dodavatelském řetězci. My to umíme. Říkáme tomu řízení dodavatelských řetězců.

PHOENIX LÉKÁRENSKÝ VELKOOBCHOD, a.s.

K Pérovně, 945/7, 102, Praha 10

PHOENIX lékárenský velkoobchod, a. s. je s tržním podílem přes 40 procent leaderem na farmaceutickém distribučním trhu v České republice. Za téměř   25 let své existence vybudoval v České republice silnou základnu 6 skladů po celé ČR (Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Vysoké Mýto, Ševětín). Aktivity společnosti jsou rozděleny na farmaceutický velkoobchod - zásobování lékáren a nemocnic léčivy a poskytování skladovacích a logistických služeb farmaceutickým výrobcům. Kromě toho je společnost PHOENIX lékárenský velkoobchod, a.s. mateřskou společností BENU Česká republika, a.s., která v ČR provozuje síť lékáren.


Aspena

Gorkého 15, 602 00, Brno

ASPENA je společností s mnohaletou zkušeností v oblasti překladatelství a tlumočnictví. Široké spektrum jazykových služeb poskytujeme 21 let. Klademe důraz na profesionalitu, vysokou kvalitu a vstřícný přístup k zákazníkům. Pracujeme v souladu s normami ISO a jsme členy významných překladatelských a lokalizačních asociací GALA, ELIA a EUATC. Zásadou společnosti je v tomto oboru poskytovat komplexní službu a vyhovět tak plně zákazníkovi. Politikou společnosti je trvale a kvalifikovaně uspokojovat stále rostoucí požadavky zákazníka na nejvyšší odborné úrovni.


Media Planet

Vodičkova 12/5, 120 00, Praha

We are storytellers with a purpose. Mediaplanet creates useful content that educates our audience and positions our clients as solution providers. We are a one-stop shop for content creation and distribution. We started in Stockholm in 2002. Now we are in 16 offices across 15 countries on both sides of the Atlantic. We have more than a decade of experience creating cross platform content marketing campaigns, and offer solutions that fit nearly every industry, client and budget.


Continental Automotive CZ s.r.o, Brandýs nad Labem

Průmyslová 1851, 25001, Brandýs nad Labem

Závod Brandýs nad LabemDva výrobní závody jen 10 min z Prahy – Černého MostuVíce než 2200 zaměstnancůVýroba komponentů pro automobilový průmysl: multimediální systémy, palubní přístroje, autorádia, ovládací panely klimatizací, střešní moduly, palivové dopravní jednotkyOddělení vývoje s mezinárodní působností, výroba vzorkůLisovna a lakovna plastových dílůHigh-tech technologie pro zvyšování kontrastu displejů (Optical Bonding)Laboratoře vybavené nejmodernější technikou V Brandýse nad Labem nabízíme uplatnění profesionálům i čerstvým absolventům (nejen) technických oborů. Studenti středních, vyšších odborných či vysokých škol si u nás mohou udělat povinnou praxi nebo napsat bakalářskou či diplomovou práci.

MultiSport Benefit s.r.o.

Zelený pruh 95/97, 140 00, Praha 4

MultiSport Benefit s.r.o. je dceřinou společností Benefit Systems SA, která v roce 2001 odstartovala své působení v Polsku. Od roku 2010 nabízíme zaměstnanecké benefity zaměřené na oblast sportu a relaxace firmám v České republice, a to za spolupráce s více než 900 sportovišti. Společnost MultiSport Benefit s.r.o. stále roste a s ní můžeš růst i Ty.


Vrchní státní zastupitelství v Praze

nám. Hrdinů 1300 , 140 65, Praha 4

Státní zastupitelství zastupuje stát při ochraně veřejného zájmu ve věcech svěřených zákonem do jeho působnosti. Vykonává i další úkoly, stanoví-li tak zákon.   Vrchní státní zastupitelství působí v řízení o řádných opravných prostředcích proti těm rozhodnutím, které učinily krajské soudy jako soudy prvního stupně. Vrchní státní zastupitelství působí také při vyřizování podnětů ke stížnostem pro porušení zákona v trestních věcech a při přezkoumávání těchto věcí z vlastní iniciativy. Vrchní státní zastupitelství vykonávají dohled nad činností krajských státních zastupitelství. Na vrchních státních zastupitelstvích jsou zřízeny speciální odbory závažné hospodářské a finanční kriminality.

IPSOS s.r.o.

Slovanský dům, vchod E Na Příkopě 22, 110 00, Praha

Jsme největší výzkumnou agenturou v ČR z hlediska dosaženého ročního obratu, třetí největší agenturou na Slovensku a druhou v Maďarsku, nabízející širokou paletu výzkumných nástrojů a disponující zkušeným týmem. V roce 1992 vznikla společnost Tambor, která se vypracovala od firmy o 2 zaměstnancích až ke 170 zaměstnancům v roce 2016. Po dynamickém vývoji se firma stala v roce 2007 součástí sítě Ipsos - jedné z největších světových výzkumných sítí. V roce 2011 došlo ke spojení s výzkumnou sítí Synovate, díky čemuž Ipsos dále posílil svoji pozici a rozšířil portfolio svých produktů a řešení jak v ČR, tak v SR a celém světě. V roce 2013 proběhlo zkrácení názvu z Ipsos Tambor na Ipsos. V roce 2015 vznikl v Praze Ipsos Central Europe Cluster pokrývající ČR, Slovensko a Maďarsko.


Bayer s.r.o.

Siemensova 2717/4, 15500, Praha 5

Bayer je celosvětově působící společnost, jejíž hlavní kompetence spadají do oblasti life science - zdravotní péče a ochrany rostlin. Jakožto firma založená na inovacích, Bayer nastavuje trendy v oblastech vývoje a výzkumu. Výrobky a služby společnosti Bayer jsou vyvinuty tak, aby byly ku prospěchu lidí a pomáhaly zlepšovat kvalitu života. Zároveň se skupina Bayer podílí na společenském rozvoji prostřednictvím inovací, růstu a zvyšování výnosové síly. Bayer je zavázán dodržovat zásady trvale udržitelného rozvoje a plní roli sociálně a společensky odpovědného korporátního subjektu.    

Ornita

Bělehradská 2324/58, 120 00 , Praha 2

ORNITA, zapsaný ústav působí v oblasti envirnonmentílního vzdělávání, výchovy a osvěty (EVVO)  připravuje vzdělávací projekty pro děti, mládež, pedagogické pracovníky, ale i širokou veřejnost připravuje programy EVVO s důrazem na ornitologii pro základní a mateřské školy, gymnázia a další vzdělávací zařízení působí na celém území ČR Co je cílem ORNITY?Cílem ORNITY je zvýšení ekologického vědomí, prohloubení vztahu dětí a mládeže k přírodě, podpora a rozvoj environmentálního vzdělávání ve školách s důrazem na ornitologii. Kdo tvoří ORNITU a s kým spolupracuje?Tým ORNITY tvoří zkušení lektoři, odborní spolupracovníci z řad ornitologů, ekologů atp. Samozřejmostí je úzká spolupráce s pedagogy ze zapojených škol a s odbornou veřejností. Jak ORNITA pracuje?Ke splnění svých cílů ORNITA využívá především přímou spolupráci s dětmi, pro které pořádá přednášky, terénní programy a soutěže. Samozřejmostí je vydávání doprovodných odborně naučných tiskovin ke všem uskutečněným projektům. Co ORNITA již dokázala?Z uskutečněných projektů lze uvést například tyto projekty: Desatero sov, Kam ptáci letí, Ptáci v naší zahradě, Predátoři kolem ptačích budek, Veverka známá neznámá, Sedmero krkavců, Sovy do škol, atd.Aktuální přehled uskutečněných projektů naleznete na PROFILU ORNITY.

Mondelez International

Společnost Mondelez Czech Republic s.r.o. je součástí skupiny společností Mondelēz International, která je předním světovým výrobcem čokolády, sušenek, žvýkaček a bonbonů. V současné době zaměstnává téměř 100 tisíc zaměstnanců a své výrobky prodává ve 165 zemích světa. Mezi její nejznámější značky patří čokoláda Milka a Cadbury, sušenky Oreo a LU nebo žvýkačky Trident. Do portfolia produktů na českém a slovenském trhu patří značky BeBe Dobré ráno, Brumík, Fidorka, Figaro, Halls, Kolonáda, Miňonky, TUC či Zlaté. Mondelēz International je v České republice a na Slovensku jedničkou ve výrobě sušenek a čokoládových cukrovinek. Ve čtyřech továrnách, dvou obchodních jednotkách a centru sdílených služeb zaměstnává téměř 3 tisíce lidí a obchodní zastoupení firmy zde prodává 430 produktů pod 19 značkami.


ROUCEK Group s.r.o.

Špindlerova 286, 41301, Roudnice nad Labem

Společnost zabývající se vývojem vlastních aplikací pro podporu business procesů pro české i evropské firmy. Soustředíme se především na vlastní CRM řešení, software pro digitální marketing a řízení firem na základě zákaznické zpětné vazby.


Rohlik.cz

V Rohlíku děláme věci jinak. Zapomeňte na fronty a protivné prodavačky. Naši zákazníci si naklikají nákup online a naši milí kurýři jim ho přinesou až ke dveřím. Vytváříme spolu úžasnou inovaci a momentálně rozšiřujeme náš tým neobyčejných nadšenců o několik nových kolegů. Přidejte se k nám! Rohlik.cz je eshop pro on-line nákup a rozvoz potravin. To nejzajímavější: Přes 50 tisíc zákazníků v Praze a Brně, nový mega sklad v Praze a stovka aut, která denně rozveze spoustu nákupů. Vede nás Tomáš Čupr, člověk, co vybudoval Slevomat a DámeJídlo. Sdílíme společné nadšení pro věc a měníme nákupní zvyky v České republice.

Ministerstvo vnitra ČR

Nad Štolou 3, 17034, Praha

Ministerstvo vnitra je ústředním orgánem státní správy pro vnitřní věci.


Oborová zdravotní pojišťovna

Roškotova 1225/1, 140 21, Praha 4

OZP je velká zdravotní pojišťovna se 736 000 klienty. OZP má smlouvy s nejkvalitnějšími lékaři po celé republice. OZP nabízí skvělé benefity a jedinečnou aplikaci VITAKARTA ONLINE, s kterou máte všechny informace o svém zdraví online.


Search Technologies

U krčského nádraží 38a, 140 00, Praha 4

Search Technologiesjsme přední nezávislou IT společností poskytující služby v oblasti designu, implementace a správy vyhledávacích aplikací a aplikací pro analýzy Big Data. Vyhledávání a  Big Data vyžadují důkladné porozumění podstaty strukturovaného a nestrukturovaného obsahu a stejně tak i porozumění způsobu, jak získávat znalosti a přidanou hodnotu z dat.  Dodali jsme výsledky pro více než 800 zákazníků, včetně předních společností v oblasti e-commerce, nakladatelství, médií, finančních služeb, personalistiky, výroby a ve vládním sektoru.


ASB Group

V Celnici 1031/4, 110 00, Praha 1

Accounting & Reporting Tax Advisory & Compliance Corporate & Trust Services Payroll Outsourcing & HR Agenda Company Formation & Liquidation ASB is a professional provider of high-quality services. A true “ONE STOP SHOP” for all corporate outsourcing services under one roof.Established in 2002, with offices in the Czech Republic, Poland and Slovakia, ASB employs over 110 experienced and highly skilled professionals. With an international client base and extensive market knowledge, ASB offers a wide range of corporate solutions to clients from various industries including: Real estate IT Manufacturing and logistics Retail Financial services ASB’s state-of-the-art IT platform significantly simplifies interactions and business processes with clients using advanced scanning and data capture technology, document approval system and shared document libraries, all available for various devices.

Hilti ČR spol.s.r.o

Uhříněveská 734, 252 43, Průhonice

Poskytujeme nejmodernější nářadí, inovativní technologie, software a vynikající služby pro profesionály ve stavebnictví. Jsme hrdí na jméno značky budované více než 75 let, s přibližně 23 000 zaměstnanci ve více než 120 zemích. V Hilti oceníte jedinečnou firemní kulturu založenou na uznání hodnot každého člena týmu, možnosti růstu a vzájemné podpory. Jsme si jistí, že Hilti je skvělým místem pro uplatnění vašich zkušeností a rozvoj vašich schopností ve Vaší dlouhodobé kariéře.


BlueGhost CZ s.r.o.

Českomalínská 15, 16000, Praha 6

Jsme BlueGhost, internetové studio z Prahy 6, plné kreativních mladých lidí. Vytváříme webové stránky, internetové obchody, slevové servery a spoustu dalších věcí, které se točí kolem internetových služeb.


České dráhy, a.s.

Nábřeží Ludvíka Svobody 1222, 11015, Praha 1

Osobní doprava Železniční osobní doprava představuje jednu ze základních činností Českých drah, a.s.,. Mezi hlavní odběratele služeb v osobní dopravě patří kraje a stát zastoupený Ministerstvem dopravy ČR.  České dráhy, a.s., kladou v osobní dopravě velký důraz na přiblížení produktů zákazníkům. Naplnění této zásady předpokládá přístup k trhu na bázi segmentace zákaznického spektra. Veškeré záměry vychází z marketingových principů. Činnosti osobní dopravy a přepravy realizuje úsek náměstka pro osobní dopravu generálního ředitelství Českých drah, a.s. Nákladní doprava Železniční nákladní dopravu provozuje dceřiná společnost ČD Cargo, a.s., na síti více než 9,5 tis. kilometrů železničních tratí České republiky. ČD Cargo, a.s., zajišťuje přepravu průmyslových a zemědělských komodit, surovin, automobilů, paliv a pohonných hmot, zboží, kontejnerů a nadměrných nákladů. Zajišťuje nájem a pronájem nákladních vozů, vlečkové a další přepravní služby. Svým zákazníkům poskytují služby nákladní dopravy v celkem 1088 (včetně 31 stanic na tratích privatizovaných). Denně přepravuje po železniční síti cca 25 tis. vozů ložených nejrůznějším zbožím.


Dentsu Aegis Network Czech Republic s.r.o.

Celetná 594, 11622, Praha1

Patříme do mezinárodní skupiny Dentsu Aegis Network, která ve 145 zemích světa představuje nositele inovativního a efektivního řešení na poli mediálním, digitálním i kreativním.  Klientům poskytujeme plnou podporu v propagaci svých produktů, budování značky a vztahu se zákazníky. Díky efektivní alokaci svěřených prostředků a preciznímu plánování, koordinaci a optimalizaci přinášíme ty nejlepší výsledky, které se vám bohatě vrátí. Portfolio našich služeb zahrnuje veškerou marketingovou podporu včetně strategického plánování napříč všemi mediatypy a kanály, contentovou strategii a její realizaci, tvorba kreativy, SEO, analytika apod.


Johnson & Johnson s.r.o.

Karla Engliše 3201/6 Praha 5 - Smíchov, 150 00, Praha 5

Společnost Johnson & Johnson je jednou z největších společností, která se již více než 130 let věnuje zdraví lidí. Cílem společnosti je vyvíjet a dodávat zdravotnické prostředky nejvyšší kvality a přispět tak k vyléčení nebo výraznému zlepšení zdravotního stavu a kvality života pacientů. Nabízí nejúplnější sortiment výrobků pro zdravotní péči na světě a poskytuje s tím související komplexní služby v oblasti zdravotnických prostředků, volně prodejných přípravků a léků na předpis. Společnost Johnson & Johnson se hlásí k sociální odpovědnosti, aktivně se zapojuje do filantropických aktivit a podporuje rozvoj regionálních komunit. Řada programů společenské odpovědnosti, které společnost iniciovala nebo se na nich podílí, dosáhla celosvětového měřítka a stále si zachovává svůj silný vliv na péči o zdraví.  Společnosti sdružené pod značkou Johnson & Johnson působí v 57 zemích světa.

Generální finanční ředitelství

Nábřeží Kapitána Jaroše 1000/7, 170 00, Praha 7

Generální finanční ředitelství (dále jen "GFŘ") vykonává působnost pro celé území České republiky. Podílí se na přípravě návrhů právních předpisů v oboru své působnosti, např.: - podílí se na zajišťování úkolů souvisejících se sjednáváním mezinárodních smluv, s rozvojem mezistátních styků a mezinárodní spolupráce, jakož i úkolů, které vyplývají pro Českou republiku z mezinárodních smluv a z členství v mezinárodních organizacích, - podílí se na zabezpečování analytických a koncepčních úkolů,  - z pověření ministerstva přezkoumává hospodaření krajů, hlavního města Prahy a regionálních rad regionů soudržnosti a vykonává dozor nad přezkoumáváním hospodaření obcí, dobrovolných svazků obcí a městských částí hlavního města Prahy. GFŘ tvoří:    Kancelář generálního řediteleOddělení bezpečnostiOdbor interního auditu a vnitřní kontrolySekce řízení úřaduSekce právníSekce metodiky a výkonu daníSekce řízení rizik při správě daníSekce personálníSekce informatikySekce ekonomiky  

Refi-CZ, s. r. o.

Zdiměřická 1412, 14900, Praha 4

Refi - CZ, s. r. o. je dodavatel kvalitních surovin pro gastronomii, pekařskou, cukrářskou a lahůdkářskou výrobu.


EXAPRO s.r.o.

Újezd 5/598, 150 00 , Praha

Exapro je B2B internetový trh zaměřený na své zákazníky a partnery. Staráme se o svoje mezinárodní klienty, abychom zodpověděli jejich specifické otázky a pomohli jim uzavřít obchody napříč kontinenty. Staráme se o všechny naše poptávky s nejvyšší transparentností, technickou kompetencí a zodpovědností, protože si myslíme, že je to klíč k našemu úspěchu. Jsme toho schopni díky našim zástupcům mluvícím více jazyky a se zájmem o mezinárodní obchod. To je to, čím se lišíme – proč si globální firmy, profesionální koncoví uživatelé a malá firmy vyberou právě nás. Jsme připraveni s Vámi mluvit a komunikovat se zákazníky. Nejsme jen webová stránka, jsme hlavně lidé. Naše vize je zprostředkovat vám kompletní management projektu nákupu či prodeje použitých průmyslových strojů.

Česká Produkční Social Media s.r.o.

Nádražní 112, 150 00, Praha

Pomáháme vám lépe a efektivněji prodávat vaše služby a produkty. Zajišťujeme kompletní servis správy sociálních sítí. Tvoříme obsah komunikace, parametrizaci reklamy a analýzu výkonnosti a efektivnosti.


AARON GROUP, spol. s r.o.

Slezská 2526/113, 130 00, Praha 3

Společnost AARON GROUP je česká společnost zaměřená na dodávky komplexních řešení na trhu internetových technologií. Naší specializací jsou rezervační systémy, webové integrace a vývoj aplikací v oblasti e-business. V těchto oblastech jsme od roku 1998 získali řadu zkušeností při tvorbě a řízení velkých tuzemských i mezinárodních projektů. Kvalitu naší práce stvrzuje zavedená politika integrovaného řízení společnosti podle mezinárodních norem ISO 9001, 14001, 18001, 20000-1 a 27001. Základní firemní hodnoty tvoří: vysoká kvalita služeb, flexibilita, snaha o maximální spokojenost klientů. S našimi zákazníky se snažíme budovat dlouhodobé vztahy v segmentech internetu, elektronického obchodování a mobilních komunikací. Hlavní deviza naší obchodní strategie spočívá v přidané hodnotě. Naším cílem není být pouhým výrobcem řešení. Snažíme se, aby naše služba nebo produkt zakládala reálný předpoklad pro obchodní úspěch našeho zákazníka.   Fakta o nás Na trhu jsme od roku 1998. Máme 40 zaměstnanců v pobočkách v Praze a Hradci Králové. Poskytujeme komplexní e-business řešení. Máme zkušenosti s tvorbou a řízením velkých národních i mezinárodních projektů. Patříme mezi nejrychleji rostoucí technologické společnosti ve střední Evropě (www.fast50ce.com). Od roku 2007 získávají naše produkty ocenění v nejprestižnější internetové soutěži IEA. Chcete vědět více o našich oceněních? Jsme členem prestižní Asociace.BIZ dodavatelů internetových řešení.


Credit One, a.s.

Jankovcova 1518/2, 170 00 , Praha 7

Společnost Credit One, a.s. nabízí komplexní služby v oblasti řešení Vašich rizikových pohledávek, zejména v oblasti správy a vymáhání pohledávek formou mimosoudního, soudního a exekuční řízení, analýzy a nákupu Vašich ztrátových pohledávek.

ČD-Informační Systémy, a.s.

, ,

Kdo jsme? Vznikli jsme v roce 2011 a jsme ve skupině Českých drah se svými 300 zaměstnanci malou firmou. To považujeme za velkou výhodu. Dokážeme reagovat rychleji než nadnárodní korporáty, protože věci neschvaluje vedení v zahraničí, ale představenstvo naší společnosti. Zaměstnanci jsou hlavně nadšení ajťáci, které baví vymýšlet unikátní řešení a pracovat na velkých projektech. Vývojářské týmy máme v Praze, Pardubicích, Hradci Králové, Olomouci, Brně a Ostravě a snažíme se, abychom i přes vzdálenost k sobě měli blízko.

ŠUMAVSKÝ PRAMEN a.s.

Novohradská 21, 37001, České Budějovice

ŠUMAVSKÝ PRAMEN a.s., založená v roce 2000, je firmou s dlouholetou tradicí v oboru výroby a stáčení vynikající pramenité vody ŠUMAVSKÝ PRAMEN do barelů a jejím prodejem a distribucí po celé ČR. Dále se zabýváme prodejem nejmodernějších výdejníků vody, které Vám zajistí pohodlnou cestu k dodržování Vašeho pitného režimu. Naším cílem je nabízet profesionální a vysoce kvalitní produkty i služby všem našim zákazníkům, o což se stará náš profesionální tým i široká síť distributorů ve všech krajích České republiky i na Slovensku. Sloganem společnosti ŠUMAVSKÝ PRAMEN je HARMONIE – ZDRAVÍ – POHYB, proto se také angažujeme v podpoře sportovců a umělců.


Amazon Logistic Prague s.r.o.

Amazon.com je jedna z nejpopulárnějších internetových značek na světě. Popularitou se může zařadit i ke značkám jako jsou ebay, AOL a v menší míře například i Google. Amazon.com (nebo Amazon.co.uk) je symbolem rozvoje internetu a konkrétně nakupování na internetu. Je to jeden z prvních světových internetových obchodů. V roce 1994 firmu založil Jeff Bezos a o rok později byl spuštěn první internetový obchod – nejprve jako online knihkupectví.Od té doby se nabídka e-shopu rozrostla o desítky dalších produktů a v současné době jde o přední světový e-shop nejen z knihami, ale zaměřuje se i na DVD, CD, software, MP3, videohry, elektroniku, nábytek, hračky, hodinky, kosmetiku, šperky, oblečení, hudební nástroje, nářadí, vybavení domácnosti a mnoho dalších produktů. Nabídka zboží se neustále rozrůstá.


Ministerstvo zemědělství

Těšnov , 12000, Praha 1

Oceníme jak dobré nápady čerstvých absolventů, tak zkušenosti kolegů s delší praxí. Pro všechny nabízíme perspektivu a seberealizaci díky samostatné a tvůrčí práci.