Katalog firem

1.WebIT

Radlická 50, 15000, Praha 5

Za poslední rok se náš tým více jak zdvojnásobil. Naši programátoři se zpravidla zabývají dlouhodobým vývojem webových aplikací podle požadavků klientů a své znalosti kontinuálně rozšiřují. Neustále nacházíme nové příležitosti a rozvíjíme se nejen v PHP technologích. Nyní se chceme zdokonalit i v aplikacích Andoid a iOS. Přivítáme mezi námi jak mladé talenty s chutí učit se, tak i zkušené seniory, kteří se nebojí zkoušet novinky a inovace.  Naše kanceláře: NODE5, Radlická 50, Praha 5 Vienna Point, Vídeňská 119d, Brno Pokud se chcete stát součástí týmu napište nám na tym@1webit.cz


4P&P, spol. s r. o.

Za Kovárnou 422/23, 10900, Praha 10

BTL agentura, působící v oblasti Sales promotion a Sales Force zabývající se také průzkumem prodejních ploch maloobchodních řetězců (Cenový monitoring, Monitoring regálových ploch a druhotných umístění,…).


777pack s.r.o.

Skorkovského 99, 63600, Brno

Prodej obalového materiálu za nízké ceny. Nakupujeme přímo u výrobců. Krabice, bublinkové folie, obálky, lepící pásky, stretch folie. Vše skladem, expedujeme obratem. Zajistíme i potisk lepících pásek.


AARON GROUP, spol. s r.o.

Slezská 2526/113, 130 00, Praha 3

Společnost AARON GROUP je česká společnost zaměřená na dodávky komplexních řešení na trhu internetových technologií. Naší specializací jsou rezervační systémy, webové integrace a vývoj aplikací v oblasti e-business. V těchto oblastech jsme od roku 1998 získali řadu zkušeností při tvorbě a řízení velkých tuzemských i mezinárodních projektů. Kvalitu naší práce stvrzuje zavedená politika integrovaného řízení společnosti podle mezinárodních norem ISO 9001, 14001, 18001, 20000-1 a 27001. Základní firemní hodnoty tvoří: vysoká kvalita služeb, flexibilita, snaha o maximální spokojenost klientů. S našimi zákazníky se snažíme budovat dlouhodobé vztahy v segmentech internetu, elektronického obchodování a mobilních komunikací. Hlavní deviza naší obchodní strategie spočívá v přidané hodnotě. Naším cílem není být pouhým výrobcem řešení. Snažíme se, aby naše služba nebo produkt zakládala reálný předpoklad pro obchodní úspěch našeho zákazníka.   Fakta o nás Na trhu jsme od roku 1998. Máme 40 zaměstnanců v pobočkách v Praze a Hradci Králové. Poskytujeme komplexní e-business řešení. Máme zkušenosti s tvorbou a řízením velkých národních i mezinárodních projektů. Patříme mezi nejrychleji rostoucí technologické společnosti ve střední Evropě (www.fast50ce.com). Od roku 2007 získávají naše produkty ocenění v nejprestižnější internetové soutěži IEA. Chcete vědět více o našich oceněních? Jsme členem prestižní Asociace.BIZ dodavatelů internetových řešení.


AB InBev

V Parku 2326/18, 148 00, Praha 4

We are the world’s largest brewer.   AB InBev is the international beer company originally from Belgium committed to brewing the best beers using the finest, natural ingredients.   Our brands are Stella Artois, Corona, Leffe, Budweiser, Hoegaarden and other brands.   We are building a company to last. Not just for a decade. But for the next 100 years. Through our brands and our investment in communities, we will bring more people together, making our company an integral part of our consumers’ lives for generations to come.  


ABAS IPS Management s.r.o.

Jankovcova 1569, 17000, Praha 7

ABAS IPS ManagementSpolečnost ABAS IPS Management byla založena v roce 1992. V krátké době se na českém trhu prosadila ve všech odvětvích bezpečnostních služeb. Dominantní postavení získala především v oblasti fyzické ostrahy, recepčních a detektivních služeb. Postupně sféru podnikání rozšířila o komplexní bezpečnostní technické a servisní služby a stala se uznávaným specialistou v oborech facility management a facility services.


ABB

ABB je přední světovou společností působící v oblasti energetiky a automatizace. Umožňuje zákazníkům z oblasti průmyslu a distribuce energií zlepšit jejich výkonnost a současně snížit dopad jejich činností na životní prostředí. ABB má více než 120letou tradici a její úspěch je dán zejména silným zaměřením na výzkum a vývoj podpořený sedmi výzkumnými centry po celém světě. Kótováno je na burzách v Zurichu, New Yorku a ve Stockholmu. Organizačně je ABB rozčleněno do čtyř divizí: Elektrotechnické výrobky, Robotika a pohony, Průmyslová automatizace a Energetika.


ABS Jets, a.s.

K Letišti 549 – Hangár C, 161 00, Praha 6 Ruzyně

Společnost ABS Jets byla založena v roce 2004 a v současnosti provozuje flotilu dvanácti business jetů v kategoriích od light po ultra long range jets. ABS Jets má jednu z největších fotil letadel Embraer Legacy na světě. Společnost nabízí služby špičkové kvality, flexibilitu nepřetržitého provozu 24 hodin denně, 365 dnů v roce a okamžitou reakcí na jakýkoli požadavek služeb nebo asistence. Je jednou z mála společnost v oblasti střední a východní Evropy, které jsou schopny splnit veškeré potřeby a očekávání zákazníků business jetů jak na zemi, tak ve vzduchu. Do portfolia služeb ABS Jets patří: správa letadel, údržba letadel, executive handling a hangárování, prodej letadel, plánování letů a podpora leteckého provozu, charter a brokerage, poradenské služby a travel management. ABS Jets je EASC (autorizované servisní středisko Embraer) pro údržbu specifických typů letadel.


ABUCO ICT s.r.o.

Holečkova 9, 150 00, Praha 5

ABUCO ICT s.r.o. - Odborní na informační technologie Převezmeme kompletně zodpovědnost za vaši výpočetní techniku i vývoj webové aplikace na míru. V rámci online marketingu pak zajistíme efektivní propagaci webových prezentací a e-shopů. Propojení těchto tří služeb dohromady nám dává unikátní možnosti v odborných konzultacích.


AC Support, s.r.o. + síť Alzheimercenter

Vinohradská 1597/174, 13000, Praha 3

Stabilní a neustále rostoucí společnost poskytující na nejvyšší úrovni pečovatelské služby klientům s Alzheimerovou nemocí a ostatními formami demence.


Academia

Glavni trg 17B SI-2000, , Maribor

Academia is a college of short-cycle education from Maribor, second largest city in Slovenia. Accredited by British awarding body and national accreditation bodies Academia Colleges offer students short-cycle higher education diploma programmes in Business, Engineering and Art & Design. Today, experiential learning is a cornerstone of modern education. For Academia, it has been the philosophy behind every program for over 20 years.


Accace s. r. o.

Skupina Accace poskytuje své služby ve 13 zemích prostřednictvím více než 550 profesionálů a řadí se mezi přední poskytovatele poradenských a outsourcingových služeb ve střední a východní Evropě.

Accenture

V parku 2316/12, 14800, Praha 4

We solve our clients' toughest challenges by providing unmatched services in strategy, consulting, digital, technology and operations. We partner with more than three-quarters of the Fortune Global 500, driving innovation to improve the way the world works and lives. With expertise across more than 40 industries and all business functions, we deliver transformational outcomes for a demanding new digital world. Accenture Operations combines technology that digitizes and automates business processes, unlocks actionable insights, and delivers everything-as-a-service with our team's deep industry, functional and technical expertise. So you can confidently chart your course to consuming your core business services on demand, accelerate innovation and speed to market. Welcome to the "as-a-service" business revolution.


AccuInspection

Společnost AccuInspection byla založena v roce 2007 jako součást skupiny AccuService, globálního poskytovatele služeb kontroly kvality se sídlem v čínském Suzhou. Společnost provádí inspekce zboží vyrobeného v Číně, audity továren a kontroly nakládky.


AD DPE holding a.s.

Jungmannova 319, 50601, Jičín

Jsme členem skupiny, která poskytuje služby v oblasti auditu, daní, účetnictví, mzdové a personální agendy, právního poradenství, znalectví, přeměny společností a mnoho dalších služeb.


ADART COMPUTERS, s.r.o.

Společnost ADART COMPUTERS s.r.o. je distributor v oblasti mobilních telefonů a příslušenství působící zejména v České republice, na Slovensku a v dalších zemích na evropském kontinentu. Naše obchodní značka ALIGATOR má dlouholetou tradici již od roku 1999, kdy jsme se začali věnovat příslušenství k mobilním telefonům, a v poslední době proslula díky seniorským telefonům, které jsmev Evropě uvedli jako jedni z prvních dodavatelů vůbec. Aktuálně se naše portfolio rozšířilo na všechny typy telefonů a smartphonů.


Adastra

Nile House Karolinská 654/2 , 18600, Praha 8

Adastra je mezinárodní konzultační společnost, která synergicky propojuje svět byznysu a technologického poradenství. Své dominantní postavení v oblasti Information Managementu rozvíjíme především v našich klíčových kompetencích – Data Warehousingu, Business Intelligence včetně Mobile BI, Master Data Managementu a Enterprise Application Integration. Naši konzultanti načerpali rozsáhlé zkušenosti na stovkách projektů pro významné klienty, v Česku například: Ahold, Cetelem, ČSOB, ČSOB Pojišťovna, Equa bank, GE Money Bank, PPF, Škoda Auto, Tipsport, Telefónica O2, Vodafone a další. Evropské aktivity Adastra Group jsou řízeny z centrály v Praze a prostřednictvím poboček v Londýně, Frankfurtu n. M, Wolfsburgu, Bra­tislavě, Sofii a Moskvě. Severoamerické kanceláře Adastry jsou v kanadském Torontu, Montréalu a USA, více na www.adastragrp.com. Firma investuje do neustálého vzdělávání a sdílení znalostí tak, aby konzultanti byli v každém okamžiku seznámeni s nejnovějšími technologiemi na trhu. Adastra používá sofistikované projektové metodiky, které jsou zárukou úspěšného dokončení realizovaných projektů. Vedle projektových metodik založených na mezinárodních metodologiích a standardech (např. PMI-PM BOK, PRINCE2, ITIL) k nim patří i řada metodik vlastních, například pro analýzu byznys požadavků (Business Discovery), metodika integrovaného CRM (CRM.360) nebo metodika implementace datových skladů (DW.360) a dalších.


ADM Trading Prague s.r.o.

Lomnického 1705/9, 14000, Praha 4

Around the world, nearly 30,000 people of Archer Daniels Midland Company (NYSE:ADM) within 265 processing plants, 400 crop procurement facilities, and the world’s premier crop transportation network are actively working to turn crops into renewable products: Ø  Finding more places to grow and serve vital needs for food and energy. Ø  Discovering new ways to sustain resources and be a good steward of our environment. Ø  Creating more opportunities to nourish the world by producing essential ingredients in foods.   It takes a world of diverse talents to connect the harvest to the home. But that’s how we make a vital difference, everyday.   Whether you interest is in business, engineering, safety, R&D, logistics, accounting, or in other areas, ADM offers you many ways to pursue that passion. It begins with an internship, followed by new challenges, more responsibility, and endless opportunities for advancement. It’s a big job serving vital needs for food and energy. But if you’re going to make a vital difference in yourself, and the world around you, there’s no better way to start.


Admin Guard s.r.o.

Jsme společnost, která nabízí outsourcing zaměstnanců v oblasti administrativy (front office, back office, asistenční služby, účetní služby). Máme stálé spolupracovníky, ale také hledáme nové schopné studenty na brigádu.


ADVACAM s.r.o.

U Pergamenky 12, 17000, Praha 7

ADVACAM je high-tech společnost, která navrhuje, vyrábí a prodává špičkovou zobrazovací elektrotechniku (detektory). Zobrazujeme neviditelné. Naše výrobky jsou vyváženy do celého světa.   Zajímavosti o firmě: ADVACAM posílá své detektory do vesmíru Norský Statoil vsadil na detektory od české firmy


Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest

Štěpánská 15, 120 00, Praha 2

Jsme CzechInvest. Agentura, která po celém světě dojednává zajímavé investice do České republiky a hledá vhodné příležitosti k podpoře české ekonomiky prostřednictvím podpory malých a středních podnikatelů, podnikatelské infrastruktury a start-upů. Jsme tým profesionálů, kteří jsou na svou práci hrdí, a kteří chtějí propagovat Českou republiku jako vhodné místo pro podnikání.


Ahold Czech Republic a.s.

Radlická 117, 158 00, Praha 5

Společnost AHOLD Czech Republic, a.s. provozuje v České republice maloobchodní síť supermarketů a hypermarketů Albert. Společnost je součástí nadnárodní korporace Ahold Delhaize, která sídlí v nizozemském Zaandamu. Ahold Delhaize působí na třech kontinentech, kde provozuje 22 zavedených důvěryhodných značek, které každý týden v 11 zemích světa obslouží více než 50 milionů zákazníků. Více informací na www.aholddelhaize.com. Na český trh společnost AHOLD Czech Republic, a. s. vstoupila v roce 1990. Tímto krokem se tak stala prvním zahraničním řetězcem, který zde začal podnikat.


Achour & Partners

Kaunický palác, Panská 7, 110 00, Praha 1

Advokátní kancelář Achour & Partners je nezávislou advokátní kanceláří poskytující právní služby jak českým, tak nadnárodním společnostem ze všech oblastí průmyslu a obchodu, a to ve všech aspektech jejich podnikání na území České republiky. Náš tým tvoří odborníci s dlouholetou praxí jak v rámci soukromé, tak i státní sféry. Jejich zkušenosti jsou založeny na dlouholeté praxi v předních mezinárodních a českých advokátních kancelářích, ve kterých byli zodpovědní za řízení a koordinaci komplexních transakcí. Členové týmu Achour & Partners získali kvalifikované odborné vzdělání nejen v rámci tuzemských univerzit, ale také v rámci doktorských nebo jiných specializovaných programů na prestižních zahraničních univerzitách.  


Akademie - VOŠ, Gymn. a SOŠUP Světlá nad Sázavou

Sázavská 547, 58291, Světlá nad Sázavou

Naše firma je škola s tradicí dlouhou již 50 let. Od 1. 7. 2006 nese škola nový název – Akademie – Vyšší odborná škola, Gymnázium a střední odborná škola uměleckoprůmyslová. Uměleckoprůmyslová škola otevírá obory pracující se sklem, dřevem, kovem, kamenem a keramikou a dále obory zabývající se designem. Mezi neřemeslné obory patří gymnázium, obory sociální a další. Škola poskytuje praxi pro bakalářský vzdělávací program Konzervování a restaurování objektů kulturního dědictví – uměleckořemeslných děl pro VŠCHT v Praze.

Akademie věd ČR

Národní 3, 117 20, Praha 1

Hlavním posláním Akademie věd České republiky a jejích pracovišť je uskutečňovat kvalitní vědecký výzkum na hranici poznání, který respektuje aktuální a předvídané potřeby společnosti.Činnost Akademie se řídí zákonem č. 283/1992 Sb., o Akademii věd České republiky, a Stanovami Akademie věd České republiky schvalovanými vládou. AV ČR je organizační složkou státu a provádí výzkum prostřednictvím svých pracovišť, jež zřizuje jménem České republiky jako veřejné výzkumné instituce.V současnosti je Akademie zřizovatelem 54 pracovišť (52 vědeckých ústavů a dvou pracovišť zajišťujících infrastrukturu pro výzkum).

Alfa Agency s.r.o.

nám. Svobody 77/12, 60200, Brno

Alfa Agency s.r.o. je mezinárodní společností - agenturou, nabízející komplexní služby v oblasti vzdělávání, práce, cestování a studia v zahraničí. Společnost Alfa Agency vznikla v roce 1996, do roku 2000 fungovala jako fyzická osoba, od roku 2000 jako společnost s ručením omezeným. Během této doby využilo našich služeb již několik tisíc spokojených zákazníků. Kanceláře Alfa Agency naleznete v Praze, Brně, Bratislavě a také v Sydney!


ALL IN AGENCY, spol. s r.o.

Full service reklamní a marketingová agentura.


Allianz pojišťovna, a. s.

Ke Štvanici 656/3 , 18600, Praha 8

Allianz pojišťovna, a. s. je součástí největšího světového pojišťovacího koncernu Allianz Group, který chrání život a majetky 80 milionů lidí ve více než 70 zemích. V Allianz zaměstnáváme více než 100 tisíc zaměstnanců. Vítáme všechny zajímavé kandidáty z řad zkušených profesionálů i mladých talentů. Výběrové řízení se snažíme vést vždy v přátelské atmosféře, aby měl každý úchazeč šanci ukázat své schopnosti. V České republice působíme od r. 1993. Od té doby prošlo našima rukama přes 9 milionů smluv, a držíme si tak místo 3. největší pojišťovny u nás. Pojišťujeme více než 700 tisíc českých řidičů, majitelů nemovitostí a turistů. Naše filozofie je poskytovat nejširší krytí spolu s nadstandardní péčí o klienty. Allianz penzijní společnost nabízí důchodové spoření a doplňkové penzijní spoření. Je nástupcem Allianz penzijního fondu, který odborníci v posledních letech vysoce hodnotili a za pouhý rok 2012 nám přibylo 275 000 klientů.


Alza.cz a.s.

Jsme Alza.cz - česká firma s vizionářským pohledem, lídr v oblasti IT a elektroniky s 24letou historií v oblasti e-commerce. V roce 2014 jsme expandovali do celé Evropy. Zaměstnáváme přes 1 300 odborníků, provozujeme 7 eshopů a 45 prodejen, máme 6 mobilních aplikací, vyvinuli jsme řešení pro bezkontaktní výdej zboží AlzaBox a pracujeme na dalších technologiích. A hledáme mezi sebe třeba právě tebe!


Amazon

U Trati 216, 252 61 Dobrovíz , 252 61 , Dobrovíz

Cílem společnosti Amazon je stát se celosvětově nejvíce zákaznicky orientovanou společností, ve které mohou lidé najít vše, co by si chtěli koupit přes internet. Amazon se vyvinul z jednoduchého online knihkupectví v jeden z největších současných internetových obchodů. A to hlavně díky jeho průkopnickému přístupu, který je součástí firemní kultury. Globální sídlo společnosti je v Seattlu, ve státě Washington ve Spojených státech. Další kanceláře a logistická centra se nacházejí po celém světě. V reakci na rostoucí poptávku zákazníků z celé Evropy se společnost Amazon rozhodla otevřít svá logistická centra také v České republice. V Praze a Dobrovízi sídlí korporátní kancelář, distribuční a návratové centrum. V těchto lokalitách společnost v současné době zaměstnává více než 5 000 stálých zaměstnanců v oblasti provozu, logistiky, IT podpory a lidských zdrojů.


Amazon Logistic Prague s.r.o.

Amazon.com je jedna z nejpopulárnějších internetových značek na světě. Popularitou se může zařadit i ke značkám jako jsou ebay, AOL a v menší míře například i Google. Amazon.com (nebo Amazon.co.uk) je symbolem rozvoje internetu a konkrétně nakupování na internetu. Je to jeden z prvních světových internetových obchodů. V roce 1994 firmu založil Jeff Bezos a o rok později byl spuštěn první internetový obchod – nejprve jako online knihkupectví.Od té doby se nabídka e-shopu rozrostla o desítky dalších produktů a v současné době jde o přední světový e-shop nejen z knihami, ale zaměřuje se i na DVD, CD, software, MP3, videohry, elektroniku, nábytek, hračky, hodinky, kosmetiku, šperky, oblečení, hudební nástroje, nářadí, vybavení domácnosti a mnoho dalších produktů. Nabídka zboží se neustále rozrůstá.


Amazon Web Services

Calle del Pinar 5, 28006, Madrid

Amazon Web Services (AWS) is a secure cloud services platform, offering compute power, database storage, content delivery and other functionality to help businesses scale and grow. Explore how millions of customers are currently leveraging AWS cloud products and solutions to build sophisticated applications with increased flexibility, scalability and reliability.


Anheuser-Busch InBev Czech s.r.o.

Madarász Viktor utca 47-49, 1138, Budapest


Animal Source Czechia s.r.o.

Zájezd 5, 27343, Buštěhrad

Naše rodinná firma Animal Park Group je složená ze tří částí – obchodní a přepravní společnosti Animal Park, schváleného zařízení a karantén Animal Source Czechia a neziskové organizace Zoopark Zájezd. Díky našim bohatým zkušenostem s chovem a ochranou zvířat, obchodem, bezpečnou přepravou a výjimečné znalosti české, evropské i světové legislativy jsme přes třicet let partnery zoologických zahrad, safari a zodpovědných soukromých chovatelů po celém světě. Našim cílem je profesionální péče o zvířata i zákazníky.

APERIO - Společnost pro zdravé rodičovství

V Luhu 6, 140 00, Praha 4 Nusle

APERIO je dobročinná společnost, oceňovaná experty i klienty pro kvalitu svých služeb. Máme sedmnáctiletou tradici a přitom nepřestáváme vyvíjet či hledat nové způsoby, jak pomoci rodičům být rodiči. Naší vizí je otevřená, vstřícná společnost, která respektuje a podporuje všechny rodiče a vychovatele bez rozdílu. Ročně poskytneme právní a psychologické poradenství více než 3000 rodičům a vzdělávání téměř 500 dalším. Naše zkušenosti předáváme i odborné veřejnosti, která s rodiči pracuje.  Více o nás najdete na webové stránce www.aperio.cz, www.saminadeti.cz, případně na našem Facebooku.


Apptc.me

Thámova 166/18, 186 00, Praha 8

Kdo jsme? Jsme Apptocloud, software house zabývající se vývojem cloudových technologií a distribucí softwarových řešení v České a Slovenské republice. Umíme napsat software, který prorazí ve světě, ale také přinášet na náš trh jedinečná řešení ze zahraničí. Kromě toho jsme taky mladý tým schopných, pohodových a kreativních lidí, nepotrpíme si na kravaty, a hlavně nás baví, co děláme! Neustále si zachováváme start-upového ducha díky rozšiřování našich aktivit a začleňování nových projektů.

AppVenture, studentský tým PEF ČZU

AppVenture je tým studentů ČZU PEF, převážně z oboru Informatika. Členové týmu se primárně zaměřují na vývoj webových aplikací na platformě PHP a Nette a na tvorbu aplikací v Google Script pro G Suite for Education. Dále se studenti zabývají grafikou, UI, UX, tvorbou videí a fotografováním akcí PEF. Tým AppVenture spolupracuje s mnoha dalšími studenty nepravidelně, např. na testování aplikací, tvorbě hraných videí apod. Studentský tým průběžně vyhledává nové adepty pro spolupráci a snaží se nahradit kolegy kteří již ukončili studium na univerzitě. Studentský tým AppVenture organizačně spadá pod Středisko informačních služeb (katedry.czu.cz/sis/).


APS Holding a.s.

Celetná 988/38, 11000, Praha

APS Holding a.s. je jednou z předních společností v oblasti investic, managementu a inkasa pohledávkových portfolií a nemovitostí v oblasti střední a jihovýchodní Evropy. Společnosti byla založena v roce 2004 v Praze, kde je umístěna centrála. APS Holding a.s. poskytuje kompletní servis v oblasti pohledávkového poradenství, řízení pohledávek, investic a správy majetku. Prostřednictvím více než 600 profesionálů poskytuje služby v 11 evropských zemích: Bulharsku, České republice, Chorvatsku, Kypru, Maďarsku, Polsku, Rumunsku, Řecku, Slovensku, Srbsku a Černé Hoře.


ARC Consulting Czech Republic, s.r.o.

Na Marně 477/3, 160 00, Praha 6

Spojujeme dva světy – svět businessu a svět technologií Jsme nezávislá konzultační společnost a působíme na českém trhu už 9 let. Rozumíme podnikovým procesům a víme, jak je podpořit využitím toho pravého softwaru. Nasazujeme technologie tam, kde jsou potřebné. Specializujeme se na cloudové aplikace, protože nás baví a vidíme v nich budoucnost. V České republice jsme jedinými dodavateli systému NetSuite a nabízíme i systémy Oracle. Úzce spolupracujeme s naší sesterskou společností ARC Consulting Group v Polsku, se kterou sdílíme zkušenosti a know-how. Buďte SMARTUmíme vybrat to nejlepší řešení pro malé hráče i velké korporace a podporujeme je na jejich cestě k úspěchu: od analýzy potřeb a požadavků přes výběr vhodného komplexního nebo personálního informačního systému až po jeho implementaci a podporu. Usilujeme o to, abychom byli skutečnými partnery našim klientům.


Arko technology

, 67165,

Realizační společnost zaměřující se na dodávky investičních celků vodohospodářských staveb (čistíren odpadních vod, úpraven pitné vody). Aktuálně pracující na ojedinělém projektu v Praze. Hledá nového kolegu na pozici: asistent/ka realizačního týmu.

ASB Group

V Celnici 1031/4, 110 00, Praha 1

Accounting & Reporting Tax Advisory & Compliance Corporate & Trust Services Payroll Outsourcing & HR Agenda Company Formation & Liquidation ASB is a professional provider of high-quality services. A true “ONE STOP SHOP” for all corporate outsourcing services under one roof.Established in 2002, with offices in the Czech Republic, Poland and Slovakia, ASB employs over 110 experienced and highly skilled professionals. With an international client base and extensive market knowledge, ASB offers a wide range of corporate solutions to clients from various industries including: Real estate IT Manufacturing and logistics Retail Financial services ASB’s state-of-the-art IT platform significantly simplifies interactions and business processes with clients using advanced scanning and data capture technology, document approval system and shared document libraries, all available for various devices.


ASM spol s r.o.

Rožmberská 1272, 19800, Praha 9

ASM spol. s r.o. Společnost ASM spol. s r.o. byla založena v roce 1991 a od tohoto roku působí úspěšně v oblasti přímého dovozu a distribuce technologií pro platformy datových a komunikačních sítí.Do portfolia společnosti patří aktivní i pasivní síťové prvky, kamerové systémy, videovrátné, embedded systémy a další průmyslové prvky. Firma ASM spol. s r.o. je distributorem pro ČR a SR značek Dahua, Planet, XtendLan a Lex system. www.asm.cz


Asociace soukromého zemědělství ČR

Veškerá činnost Asociace soukromého zemědělství ČR (ASZ ČR) vychází z respektování starých selských tradic a přesvědčení o perspektivě rodinných farem jako základu moderního evropského zemědělství a živého venkova. Základním předmětem činnosti je obhajoba ekonomických, sociálních a odborných zájmů českých soukromých zemědělců v České republice a v zahraničí.


Asociace studentů ČZU

Asociace Studentů ČZU vznikla v roce 2008 jako volné sdružení aktivních studentů. Jejím hlavním cílem je organizace volnočasových aktivit zaměřených nejen na studenty ČZU. Akce mají především pobavit a zpříjemnit studium.


Aspena

Gorkého 15, 602 00, Brno

ASPENA je společností s mnohaletou zkušeností v oblasti překladatelství a tlumočnictví. Široké spektrum jazykových služeb poskytujeme 21 let. Klademe důraz na profesionalitu, vysokou kvalitu a vstřícný přístup k zákazníkům. Pracujeme v souladu s normami ISO a jsme členy významných překladatelských a lokalizačních asociací GALA, ELIA a EUATC. Zásadou společnosti je v tomto oboru poskytovat komplexní službu a vyhovět tak plně zákazníkovi. Politikou společnosti je trvale a kvalifikovaně uspokojovat stále rostoucí požadavky zákazníka na nejvyšší odborné úrovni.


Asseco Solutions, a.s.

Zelený pruh 1560/99, 14002, Praha 4

Asseco Solutions je průkopníkem a vizionářem na poli informačních systémů ERP. Již dvacet let přináší svým zákazníkům nejmodernější technologie v oblasti podnikového softwaru. Díky tomu, že s našimi současnými a potenciálními zákazníky vedeme neustálý dialog, máme přehled o aktuálních trendech na trhu a individuálních potřebách firem i branží, ve kterých působí.


Au Gourmand

Dlouhá 10, 11000, Praha

Francouzská kavárna v samém jádru města. Nabízíme sladké a slané francouzské speciality

AutoCont CZ a. s.

AutoCont CZ a.s. je společností, která v oblasti dodávek zboží, služeb a řešení na poli informačních a komunikačních technologií (ICT) působí přes 20 let. Z původního výrobce PC a prodejce výpočetní techniky se společnost rozvinula v jednoho z nejvýznamnějších dodavatelů ICT v České republice. Svou nabídku dnes zaměřujeme především na budování IT infrastruktury, implementaci podnikových aplikací, vývoj SW, na outsourcing provozu IT a systémovou integraci.


Availpro

Availpro is the European leader of hotel e reservation solution which allows independent hotels, hotel chains and apart hotels to sell their rooms directly through their own websites, their Facebook pages, on mobile devices but also through e-distributor partner sites as IDS, GDS, TO, OTA, price comparisons sites. More than 4000 hotels in more than 50 countries, chains and groups are using Availpro daily which represents over 3.5 million reservations forecasted for its customers in 2014. Availpro, leading European hotel booking solution software, is headquartered in Paris and has offices in Barcelona, London, Prague, Berlin, Dublin, Montreal, Quebec, Cracow, Budapest and Lisbon.


AVE CZ odpadové hospodářství s. r. o.

Pražská 1321/38a, 102 00, Praha 10

Společnost AVE CZ odpadové hospodářství s. r. o. působí na území České republiky od roku 1993. Na trhu služeb odpadového hospodářství a nakládání s odpady se zabýváme především komunálními službami, službami pro průmyslové podniky, sanací starých ekologických zátěží a facility managementem. Mezi konkrétní činnosti společnosti AVE CZ patří: svoz a odstranění komunálního a živnostenského odpadu svoz a využití separovaných složek odpadu zpracování druhotných surovin svoz a odstranění nebezpečných odpadů sanace starých ekologických zátěží letní čištění a zimní údržba komunikací, dopravní značení čištění průmyslových provozů údržba městské zeleně provozování sběrných dvorů svoz velkoobjemového odpadu poradenská činnost v oblasti nakládání s odpady facility management


Axfone s.r.o.

Přípotoční 1519/10c, 100 00, Praha 10

Motto: “Cena je pro nás důležitá, v kvalitě poskytovaných služeb však neděláme kompromisy!” Společnost Axfone s.r.o. je mladá, dynamicky se rozvíjející společnost založená v roce 2008 se širokým portfoliem telekomunikačních produktů. Aktuálně provozujeme pobočky v Praze, Brně a Bratislavě, k dispozici je našim zákazníků z České republiky, Slovenska a Polska i telefonické centrum zákaznické podpory. Všechny námi poskytované služby jsou výsledným produktem vlastního interního oddělení vývojářů, což zajišťuje dokonalou znalost celé problematiky a zákazníkům přináší maximální flexibilitu při implementaci jednotlivých produktů v jejich vlastním firemním prostředí. Při uvádění každého produktu na trh je v popředí našeho zájmu snaha a dokonalou provázanost všech nabízených služeb a jasná orientace na cenu, ovšem bez nejmenších kompromisů v požadavcích na bezchybnou kvalitu. Díky těmto prioritám se nám podařilo během krátké doby od založení společnosti dostat do povědomí jako stabilní webhostingová společnost a především obsadit pozici jednoho z největších VoIP operátorů na českém a slovenském trhu. Významným okamžikem v roce 2011 bylo získáni statusu virtuálního mobilního operátora a spuštění prodeje mobilních služeb v České republice. Vzhledem k širokému spektru nabízených služeb patří mezi naše zákazníky nejenom domácnosti a malé a střední firmy, ale i velké nadnárodní společnosti nebo orgány státní správy a další veřejné instituce. Mezi naše významné zákazníky patří i desítky telefonních operátorů v ČR, Polsku i na Slovensku, kterým pronajímáme kompletní technologii a zajišťujeme pro ně hlasový tranzit, zůstáváme přitom skryti na pozadí a oni tak mohou vystupovat na trhu jako samostatní plnohodnotní operátoři, prodávající naše služby pod vlastní značkou.

AXOCOM s.r.o.

Husinecká 808/5, 130 00, Praha 3

We provide full servicing for TV channels /pay TV and FTA/ including sales and marketing. We fill media platforms with tv channels and video content. We provide complex services of content distribution and production, including new technologies and cooperation on development of applications as additional monetizing tools. Based on to our deep knowledge of the media market and effective and functioning processes we develop our customers’ potential and activities on all levels of the media scene and generate measurable results. Our sales and marketing team with strong expertise in the media industry will guide your project to a successful growth. Our expertise lies not only in setting up programming, program acquisition, TV channel distribution and marketing, but also in innovation and development of applications to support the most effective distribution of video content that will have positive impact on increase of your profit.


B. Braun Medical

V Parku 2335/20, 148 00, Praha 4

B. Braun Medical dodává již přes dvacet let českému zdravotnictví špičkové zdravotnické materiály, lékařské přístroje, technologie a služby. Od roku 2005 řídí také dovoz a distribuci zdravotnického sortimentu na slovenském trhu. Spolu se sesterskou společností B. Braun Avitum, která provozuje vlastní síť dialyzačních středisek, tvoří Skupinu B. Braun pro Českou a Slovenskou republiku. Skupina B. Braun sídlí v Praze a zaměstnává bezmála 700 lidí.


Baby Office, s.r.o.

Business centrum Zálesí,Pod Višňovkou 1662/25, 14000, Praha 4

Zajištujeme: Dětské koutky pro pořadatele akcí. Dětské promo koutky. Zážitkové aktivity. Animační programy. Příměstské tábory. Coworking (sdílená kancelář) & Pronájem našich prostor.


BASF spol. s r.o.

Jsme přední světová chemická společnost, jejíž nejlepší týmy vyvíjejí chytrá řešení pro naše zákazníky a tvoří chemii pro trvale udržitelnou budoucnost. Úspěch celé společnosti BASF spočívá v osobní angažovanosti našich zaměstnanců. Vedeme je k tomu, aby rozvíjeli své silné stránky, a oceňujeme jejich úspěchy. Pokud jde o nábor těch nejlepších technických specialistů a manažerů, jsme v lepší pozici než naše konkurence díky úžasně široké škále nabízených pracovních pozic. Zajímavá paleta funkcí, výkonnostních prémií a množství různých příležitostí pro mezinárodní rozvoj – to jsou jen některé z faktorů, které by měly přitáhnout vaši pozornost. A zdravá rovnováha mezi pracovním a soukromým životem je hlavní prioritou pro nás všechny.


Bayer s.r.o.

Siemensova 2717/4, 15500, Praha 5

Bayer je celosvětově působící společnost, jejíž hlavní kompetence spadají do oblasti life science - zdravotní péče a ochrany rostlin. Jakožto firma založená na inovacích, nastavuje trendy v oblastech vývoje a výzkumu. Výrobky a služby společnosti Bayer jsou vyvinuty tak, aby byly ku prospěchu lidí a pomáhaly zlepšovat kvalitu života. Zároveň se skupina podílí na společenském rozvoji prostřednictvím inovací, růstu a zvyšování výnosové síly. Bayer je zavázán dodržovat zásady trvale udržitelného rozvoje a plní roli sociálně a společensky odpovědného korporátního subjektu.    


BDL Med, s.r.o.

Založena v roce 2014, PuzzleSalads je koncept nabízející kvalitní, rychlé a zdravé jídlo z prvotřídních, sezónních a lokálních surovin. Naše menu se stále mění podle ročního období a počasí. Dáváme možnost zákazníkovi rozhodovat do poslední ingredience o tom, co si do svého salátu namíchá, proto se jmenujeme PuzzleSalads. V současné době máme 5 salátových bister po Praze 4, 5, 7.


BDO Česká republika

Olbrachtova 1980/5, 14000, Praha

Jsme BDO. Jsme auditoři, daňaři, konzultanti, ale i znalci, právníci, účetní a IT odborníci. Jsme pátou největší poradenskou společností v České republice. Celosvětová síť BDO je v České republice zastoupena společnostmi BDO Audit, BDO Tax, BDO Účetnictví, BDO Appraisal services, BDO IT, BDO Advisory, BDO Legal a čtyřmi regionálními pobočkami.  Jsme profesionálové a děláme výbornou práci pro naše klienty, zároveň podporujeme přátelské pracovní prostředí, kam se ráno těšíš do práce. Přijď se o tom přesvědčit.


Beneficio Media, s.r.o.

Jsme mladá digitální agentura působící v Praze. Zabýváme se tvorbou webových stránek, internetových obchodů a jejich následnou propagací.


Bezpečnostní informační služba

Bezpečnostní informační služba, P. O. BOX 1 Praha 57, 150 07, Praha 57

Bezpečnostní informační služba je zpravodajská instituce českého státu, která působí uvnitř jeho území. Službu řídí a kontroluje vláda ČR a její fungování upravuje zákon o Bezpečnostní informační službě (č. 154/1994 Sb.). Služba je bezpečnostním sborem, její příslušníci jsou ve služebním poměru, mají služební hodnosti a hodnostní označení a jsou oprávněni držet a nosit služební zbraň. Použít zbraň mohou ale pouze v případech nutné obrany a krajní nouze, stejně jako kterýkoliv občan. Oblasti, kterými se BIS zabývá, vymezuje zákon o zpravodajských službách ČR (č. 153/1994 Sb.). Zjištěné informace BIS předává prezidentu republiky, vládě (předsedovi vlády a jednotlivým ministrům), státním a policejním orgánům. Jako instituce je přísně apolitická, nemá represivní pravomoc – nemůže zadržet, zatýkat ani vyslýchat. Při své činnosti důsledně dbá lidských práv a svobod, a je-li nucena je narušit, děje se tak vždy podle zákonem stanovených pravidel. Bez ohledu na utajenou formu činnosti, která je nezbytná pro plnění zákonem uložených úkolů, je BIS službou demokratického státu a je placena daňovými poplatníky. Občané mají právo vědět, jak pracuje a čím se zabývá. Bezpečnostní informační služba každého občana ujišťuje: „Pokud nejste terorista nebo špión, neohrožujete demokratický systém, bezpečnost a ekonomické zájmy státu, nevyzrazujete utajované informace, nepatříte k organizovanému zločinu, ani nejste v kontaktu s lidmi, kteří ve zmíněných oblastech nemají čisté svědomí, nemusíte se sebemenšího našeho zájmu o vaši osobu obávat.“


Bíba - zahradní architektura,s.r.o.

Břízová, 27732, Čečelice

Jsme menší firma rodinného typu s 15ti letou praxí. Zabýváme se především projekcí a realizací soukromých zahrad, příležitostně i veřejné zeleně (Strossmayerovo náměstí, Dětské hřiště na Praze 7, Rekonstrukce zeleně v Parku Tusarova, Rekonstrukce návsi v Rokytovci, Rekonstrukce zeleně v MŠ ...  Naše práce je naším koníčkem, tedy řešíme veškeré výzvy týkající se zeleně. Naše práce je podtržena znalostmi a zkušenostmi z vlastního pěstování i "nakoukána" z přírodních společenstev.


Bidfood Czech Republic s.r.o.

, ,

Společnost Bidfood Czech Republic, s.r.o. je leaderem v distribuci potravin do gastronomie a maloobchodního trhu. Část produktů vyrábí ve svých továrnách, část nakupuje od tuzemských dodavatelů a část importuje ze zahraničí. Vlastní několik značek potravin - mezi nejznámější patří zmrzlina Prima (Mrož, Pegas) a NOWACO.


Bike-Eshop.CZ

Zdibská 229/2, 18200, Praha 8

Naše kamenná prodejna v Praze nabízí velký výběr horských kol, krosových kol, elektrokol, kol silničních, BMX i dětských jízdních kol značek Apache, Ghost, Lapiere, Superior, HaiBike, nebo Felt. Bike-Eshop dále nabízí možnost zakoupit doplňky na kolo, cyklistické oblečení, komponenty na kolo a další cyklistické potřeby. Současně na prodejně poskytujeme servis jízdních kol a to nejen zakoupených v naší prodejně.


Biologické centrum AV ČR, v. v. i. - Hydrobiologický ústav

Na Sádkách 702/7, 370 05, České Budějovice

Hydrobiologický ústav (HBÚ) je jedním z ústavů sdružených v Biologickém centru Akademie věd České republiky v Českých Budějovicích Hlavním posláním ústavu je výzkum vzájemných vztahů mezi vodními organismy a jejich interakce s abiotickými faktory ve stojatých vodách, zejména v umělých nádržích. Jak výzkum na úrovni ekosystému tak výzkum soustředěný na poznání jednotlivých procesů probíhá v mezioborových týmech. Specializace pracovníků ústavu sahá od hydrochemie přes biochemii, mikrobiologii, algologii, protozoologii, zoologii zooplanktonu až po ichtyologii. Tato struktura umožňuje studium vztahů v potravních sítích oběma základními přístupy: "bottom-up" (odsdola nahoru - od živin směrem k rybám - produkce živé hmoty) a "top-down" (odshora dolů - od ryb k živinám - zpětnovazební regulace procesů z vyšších trofických úrovní). Charakteristickým rysem HBÚ je vzájemné doplňování experimentální práce a terénního výzkumu s pravidelným dlouhodobým sledováním vybraných českých údolních nádrží, což umožňuje odlišení jevů nastávajících v různých časových měřítkách. Mnoho vědeckých pracovníků ústavu je zapojeno do výuky a vědecké spolupráce s Přírodovědeckou fakultou Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích a Přírodovědeckou fakultou Univerzity Karlovy v Praze.


Bird & Bird s.r.o. advokátní kancelář

Na Příkopě 583/15, 11000, Praha 1

Bird & Bird is an international law firm, with a rare and invaluable grasp of strategic commercial issues. We combine exceptional legal expertise with deep industry knowledge and refreshingly creative thinking, to help clients achieve their commercial goals. We have over 1100 lawyers in 27 offices across Europe, the Middle East and Asia, as well as close ties with firms in other parts of the world. There are three key things that set us apart from our competitors: our deep industry knowledge, excellence in client service and international reach. These differentiators are all underpinned by our commitment to clarity, originality and passion.


Bisnode Česká republika, a.s.

Siemensova 2717/4, 15500, Praha 5

Bisnode je evropský vedoucí poskytovatel ekonomických informací o společnostech a podnikatelích.  Díky silnému zázemí nadnárodní skupiny Bisnode, působící v 18 evropských zemích, a strategickému partnerství se společností Dun & Bradstreet specializující se na mezinárodní data a služby, poskytuje informace z více než 190 zemí z celého světa.


Blue Dynamic, s. r. o.

Pražská 239, 25066, Zdiby

Jsme tým zkušených implementátorů podnikového informačního systému Microsoft Dynamics AX pro maloobchody, logistiku a wholesales. Máme zkušenosti z rozsáhlými mezinárodními implementacemi pro maloobchodní společnosti.


BlueGhost CZ s.r.o.

Českomalínská 15, 16000, Praha 6

Jsme BlueGhost, internetové studio z Prahy 6, plné kreativních mladých lidí. Vytváříme webové stránky, internetové obchody, slevové servery a spoustu dalších věcí, které se točí kolem internetových služeb.


Bluelink International CZ

Na Florenci 15, 11000, Praha 1

BlueLink International CZ je mezinárodní společnost zabývající se péčí o zákazníky. Poskytujeme služby v 22 světových jazycích a to především v leteckém průmyslu - rezervace letenek, reklamace zpožděných nebo poškozených zavazadel, věrnostní programy a mnoho dalších. Jsme součástí Air France Group, ale spolupracujeme i s řadou dalších velkých klientů. Sídlíme v centru Prahy a nyní nás je přes 600 z 65 různých zemí světa! Momentálně hledáme kolegu či kolegyni na pozici Rezervační specialista letenek.

BluePool s.r.o.

Společnost BluePool s.r.o. se zabývá vývojem softwaru a konzultacemi v oblasti IT. Disponujeme týmem specialistů, kteří jsou schopni našim zákazníkům pomoci s celým projektem i jednotlivými částmi. Naši konzultanti mají zkušenosti s významnými společnostmi v oblasti financí, telekomunikací a technologií. Naší devízou je mimo jiné spolupráce s mladými lidmi, převážně studenty IT oborů vysokých škol, díky které získáváme nové talenty.


Bostar s.r.o.

U Továren 770/1b, 10200, Praha 10

Obchodní společnost s ručením omezeným BOSTAR s.r.o. byla založená počátkem roku 2002 jako výhradní dovozce a distributor švýcarské firmy Arctic Cooling pro Českou republiku a Slovensko. V následujících letech převzala naše firma zastoupení dalších výrobců počítačových komponent a příslušenství. V současné době firma rozšiřuje svůj sortiment o další drobnou elektroniku.

bpv Braun Partners s.r.o.

, ,

Advokátní kancelář bpv BRAUN PARTNERS, se sídlem v centru Prahy, patří mezi významné advokátní kanceláře s dlouholetými zkušenostmi z mezinárodního prostředí. Specializuje se zejména na transakce v rámci korporátního práva a práva nemovitostí, restrukturalizace, energetické právo, soutěžní právo i daňové poradenství. V týmu působí vedle českých advokátů také advokáti a právníci s kvalifikací z Německa, Slovenska a Velké Británie. bpv BRAUN PARTNERS je členem bpv LEGAL, aliance advokátních kanceláří s pobočkami v Bratislavě, Bruselu, Budapešti, Bukurešti, Praze a Vídni pokrývající svým poradenstvím oblast střední a východní Evropy. Díky spolupráci v rámci této aliance nabízí bpv BRAUN PARTNERS svým klientům i spolupracovníkům široké spektrum služeb zahrnující i mezinárodní aspekty.


Brain Force Software s.r.o.

Malá Štěpánská 1929/9, 120 00, Praha 2

Společnost BRAIN FORCE SOFTWARE je nadnárodním poskytovatelem profesionálních služeb. Společnost nabízí infrastrukturní řešení pro rozhodující podnikové informační systémy, obchodní a průmyslová řešení pro širokou škálu odvětví a segmentů. BRAIN FORCE SOFTWARE s.r.o. patří do skupiny CEGEKA.


BREDFORD Consulting

Lazarská 5, 110 00, Praha 1

Jsme zkušení daňoví poradci, účetní, auditoři a odborníci z dalších oborů. Nabízíme prvotřídní služby se 100% výsledky a vždy něco navíc oproti konkurenci. Hlavní část naší klientely tvoří středně velké obchodní společnosti, našimi klienty jsou však i nadnárodní koncerny či drobní živnostníci. BREDFORD vám garantuje: Diskrétnost a loajalitu Osobní přístup a komplexní pohled na zadání Kreativní řešení, flexibilitu a rychlost reakcí Využití moderních technologií


c. k. daňová kancelář, a.s.

Komenského 41, 516 01, Rychnov nad Kněžnou

c. k. daňová kancelář, a.s. Rychnov nad Kněžnou – společnost s 25letou historií a téměř 20 zaměstnanci poskytující daňové poradenství ve všech daních, auditorské služby, zpracování účetnictví a daňové evidence, mezd, školení, odborný měsíčník, znalecké posudky atd., a to pro podnikatelské i nepodnikatelské subjekty spolu se sesterskými společnostmi c.k. audit, s.r.o., c.k. účetní kancelář, s.r.o. a c.k. ekonomická kancelář, s.r.o.


Callida s.r.o.

Kloboučnická 24, 140000, Praha 4

Jsme firma, která v českém stavebnictví působí více než 25 let. Po celou dobu pomáháme ostatním zjednodušovat přípravu i realizaci projektů a pro tento účel používáme jedinečné nástroje.


Casenet

Revolucni 7, 110 00, Praha 1

Casenet s.r.o. is a subsidiary of Casenet LLC, a US-based software company specializing in development of healthcare solutions with headquarters in Boston, MA. Casenet LLC was founded in 2002 and currently has around 220 people. Out of that number, 40 people are in Prague under Casenet s.r.o. and additional 9 people in Elche, Spain


CCS Consulting s.r.o.

CCS Consulting s.r.o., 110 00, Praha 1

Společnost CCS Consulting, s.r.o. působí od roku 1993 v oblasti daňového poradenství, zpracování mezd a s tím spojené personální agendy, a dále v oblasti mandátního vedení účetnictví včetně zpracování účetních závěrek. Klientovi tak poskytujeme servis, spočívající v komplexním řešení daňových a účetních otázek, vznikajících při jeho podnikatelské činnosti. Klient se může spolehnout na to, že mu budou poskytnuty služby a poradenství v požadované kvalitě, vycházející z hlubokých znalostí lokálních trhů, jakož i z mezinárodních zkušeností. Výstupy plně odpovídají mezinárodnímu standardu, což je výsledkem úzké spolupráce s partnerskými zahraničními poradenskými kancelářemi. Společnost má sesterskou společnost v Bratislavě a jako součást poradenské skupiny CCS Group spolupracuje s právními poradci a auditory. Každý z klientů je proto provázen týmem zkušených poradců z výše uvedených oborů.


Celní jednatelství Zelinka

K Hrušovu 293/2, 102 00, Praha

Naše společnost Celní jednatelství Zelinka s.r.o. se zabývá komplexními službami pro subjekty zahraničního obchodu se zbožím. Jedná se zejména o služby celního jednatelství, tzn. realizace celního řízení v souvislosti s dovozem, vývozem a tranzitem zboží.


CENIA, česká informační agentura životního prostředí

, ,

CENIA, česká informační agentura životního prostředí je příspěvkovou organizací Ministerstva životního prostředí. Posláním CENIA je shromažďování, hodnocení, interpretace a distribuce informací o životním prostředí. Všechny dostupné informační zdroje, elektronické verze publikací, včetně odkazů a způsobů, jak využívat prostředků a služeb, které CENIA nabízí, jsou k dispozici na http://www.cenia.cz.

CENIA, česká informační agentura životního prostředí

Vršovická 65, 100 10, Praha 10

 CENIA, česká informační agentura životního prostředí je příspěvkovou organizací Ministerstva životního prostředí. Posláním CENIA je shromažďování, hodnocení, interpretace a distribuce informací o životním prostředí. Všechny dostupné informační zdroje, elektronické verze publikací, včetně odkazů a způsobů, jak využívat prostředků a služeb, které CENIA nabízí, jsou k dispozici na http://www.cenia.cz.

Centrum Narovinu, o.p.s.

Sokolská 32, 120 00, Praha 2

Centrum Narovinu je obecně prospěšnou společností, která vznikla v roce 1995. Hlavní náplň činnosti Centra Narovinu představují v současné době projekty zahraniční rozvojové spolupráce a globální rozvojové výchovy. Je členem českého Fóra pro rozvojovou spolupráci (FORS) a spolupracuje na kampani Česko proti chudobě. Všechny projekty jsou vedeny s velkým důrazem na dlouhodobou udržitelnost, podporu soběstačnosti, přechod od pasivního přístupu k aktivnímu převzetí zodpovědnosti a využívání vlastních možností. Dalším cílem je rozvoj dobrovolnické práce v oblasti rozvojové spolupráce. Hlavní projekty Centra Narovinu: • Adopce afrických dětí - projekt pomoci na dálku • Komunitní centrum Ostrov Naděje na Rusinga Island / Keňa • Voda pro Kauti / Keňa • Miniobchůdek Afrika v duchu "Fair Trade" • Projekt Afrika nevšedníma očima – programy ve školách a pro veřejnost • Kurzy "Dobrovolníci pro pomoc Africe" • Partnerský program mezi českými a keňskými školami


Centrum pro regionální rozvoj České republiky

U Nákladového nádraží 3144/4, 13000, Praha 3

Jsme významná státní příspěvková organizace řízená Ministerstvem pro místní rozvoj ČR. Máme bohaté zkušenosti s administrací a kontrolou čerpáním evropských fondů. Aktuálně jsme zahájili administraci IROP – Integrovaný regionální operační program v programovém období 2014 - 2020 s alokací 4,7 mld. EUR, proto dále rozšiřujeme naše kapacity.


CEPA EXPO a.s.

Tlumačovská 2766/26a, 15500, Praha 5

CEPA EXPO is the annual forum that focuses specifically on issues of aviation operations, growth and business development in Central and Eastern Europe. The first CEPA EXPO was held in 2010. Since then it has become an annual tradition and one of the most important events of its kind in Central and Eastern Europe. Every year the convention welcomes more and more speakers, sponsors, partners and attendees. Due to this fact it has changed venue to a bigger and more luxurious location – the Prague Castle. During the convention we use new technologies and innovations. Our vision is to keep growing every year and grow into an Expo held at the Václav Havel Airport. The convention builds on its worldwide experience and contacts in the aviation industry to bring together the leading experts and innovators in business aviation to network and participate in panel discussions covering topics ranging from the latest market activity, operating cost control, fleet upgrading, safety management systems, cockpit resource management, aviation fuel purchasing, infrastructure expansion, maintenance planning and budgeting, electronic cockpit devices and future compliance requirements for aircraft and operations. Key iIndustry players will share their knowledge and experience, exchange ideas and consider the best way forward for aviation in the CEE region.


Circon Circle Consulting, s.r.o.

Lihovarská 1060/12, 19000, Praha 9

Společnost CIRCON v současné době zaměstnává téměř 100 vysoce kvalifkovaných profesionálů v 8 pobočkách ve 4 evropských zemích.V každé pobočce si zakládáme na dokonalém vzdělání a nezbytných certifikátech společnosti Microsoft, které nám zaručují nejvyšší úroveň partnerství. Samozřejmostí jsou i dlouholeté zkušenosti získané při více než 150 instalacích ve 30 zemích světa.


Cloudinfrastack

Sazečská, 100 00, Praha

Jsme skupina IT firem oblasti telekomunikací, internetu, IOT a cloudových služeb. Děláme outsourcing serverové infrastruktury pro významné mezinárodní klienty. Zabýváme se HA instalací, posunujeme firmy na agilnější úroveň, řešíme produkční instalace openstacku. Máme zodpovědnost nad produkcí mezinárodních firem, nebo řešíme nadkontinentální instalace. Jsme nadšený mladý tým do toho, co děláme a snažíme se v tom stále zlepšovat. 

Coca Cola HBC Česko a Slovensko

Českobrodská 1329 198 21 Praha 9 – Kyje, 198 21, Praha 9

Coca-Cola HBC Česko a Slovensko je významnou společností v potravinářském průmyslu v každé ze dvou zemí, v nichž působí jako výrobce značkových nealkoholických nápojů společnosti The Coca-Cola Company. Nabízíme své produkty více než 15 miliónům spotřebitelů ve dvou zemích. Vyrábíme a distribuujeme unikátní portfolio kvalitních značek nealkoholických nápojů, přinášíme na trh své nadšení pro skvělou exekuci a klademe důraz na svou roli v oblasti společenské odpovědnosti. Začali jsme podnikat v tehdejším Československu v roce 1991. Provozujeme výrobní závod v Praze-Kyjích a řadu obchodních a distribučních center, jejichž prostřednictvím dovážíme naše výrobky obchodním partnerům a díky nim i konečným spotřebitelům. Zaměstnáváme téměř 1500 zaměstnanců a na každé naše pracovní místo navazují další v našem dodavatelsko-odběratelském řetězci. Naším cílem je být žádaným dodavatelem nealkoholických nápojů pro více než 60 000 našich zákazníků, kteří naše zboží prodávají dál, našim spotřebitelům. Společnost je součástí skupiny Coca-Cola Hellenic, jednoho z největších světových výrobců nealkoholických nápojů společnosti The Coca-Cola Company a největšího v Evropě. Společnost Coca-Cola Hellenic operuje ve 28 zemích Evropy, Asie a Afriky. Sídlo společnosti je v Zugu. Akcie společnosti Coca-Cola Hellenic jsou obchodovány na burzách v Aténách, New Yorku a Londýně.


COIN Group s.r.o.

Ohradní 1440/2A, 14000, Praha

Zvládneš naprogramovat stabilní a efektivní WebSocket konektory v jazyce C# (NET Core 2.0)? Nebo máš naopak v hledáčku frontend technologe? Chceš se k nám přidat a spolu s námi vyvíjet produkty, které mají potenciál a jsou globálního měřítka? Kontaktuj nás na adrese info@coingroup.tech. Poptávané pozice: .NET C# backend vývojář/-ka .NET C# frontend vývojář/-ka .NET C# AOS research (Automatický obchodní systém) Technologie, které máme v hledáčku Blockchain Deeplearning (Keras.io) C# a .NET Core 2.0 Microsoft Azure a další…   Tým společnosti COIN Group s.r.o. soustřeďuje kolem sebe všechny, kteří se rozhodli jít neprobádanou cestou a podívat se na standardní úkoly novou optikou decentralizovaných řešení. Tyto, pro všechny nově otevřené obzory, přináší každý den vzrušující příležitosti a uspokojení všem, kdo jsou ochotni přijmout nové výzvy a odpovědnost za své jedinečné vize. Jsme rádi, že se nám daří předávat získané zkušenosti našim kolegům a všem, kdo cítí, že tyto technologie budou tvořit zítřek. Všichni společně pak jsme odhodláni tyto technologie uplatňovat při tvorbě nových principů a následně je přetavit v hmatatelný a užitečný výsledek.


Colognia press

Havlíčkova 844, 280 02, Kolín 4

Lepení nás prostě baví. Naší specialitou je výroba samolepek a etiket. Ty, které vidíš třeba na plastových lahvích, potravinách a téměř každém zboží. Jsme na trhu už dvacet let, ale i přes tak dlouhou dobu trvání jsme nepřerostli v nevlídnou korporaci a zachovali si atmosféru rodinné firmy. Nejdůležitějším lepidlem pro život je to pevné a poctivé, které dokáže udržet každého dobrého partnera s námi pohromadě. Pochopili jsme to už dávno, proto se snažíme přidávat ingredience, které pomohou, aby naše lepidlo přetrvalo věky.


Commerz Systems Prague

Karlovo náměstí 2097/10, 120 00, Praha 2

We are an independent IT company, member ofCommerzbank Group. Our location is in PragueCity Center and we deliver software developmentand IT operations to Commerzbank AG‘s businessunits in the UK and Germany.


Conbiz s.r.o.

Čs.armády 35, 16000, Praha 6

Conbiz je poradenská společnost, která poskytuje služby firmám, investorům a podnikatelům usilujícím o rozvoj obchodních aktivit na českém a izraelském trhu. Naši klienti oceňují zejména dlouholetou zkušenost v oblasti obchodu, spolupráci s ambasádami, státními institucemi a obchodními komorami, orientaci v aktuálních vládních programech, vynikající znalost jazyka obou zemí, logistickou podporu, právní poradenství a širokou škálu dalších služeb pro rozvoj podnikání na zahraničních trzích. Společnost Conbiz má sídlo v České republice a pobočku v Izraeli. Specializovaný tým profesionálů vám usnadní vstup na místní a zahraniční trhy. Na základě vašich požadavků vytvoříme speciální model kombinující rychlost a efektivitu při maximální ziskovosti. Zaručujeme spolehlivost, profesionalitu a vysokou úroveň našich služeb.


Continental Automotive CZ s.r.o, Brandýs nad Labem

Průmyslová 1851, 25001, Brandýs nad Labem

Závod Brandýs nad LabemDva výrobní závody jen 10 min z Prahy – Černého MostuVíce než 2200 zaměstnancůVýroba komponentů pro automobilový průmysl: multimediální systémy, palubní přístroje, autorádia, ovládací panely klimatizací, střešní moduly, palivové dopravní jednotkyOddělení vývoje s mezinárodní působností, výroba vzorkůLisovna a lakovna plastových dílůHigh-tech technologie pro zvyšování kontrastu displejů (Optical Bonding)Laboratoře vybavené nejmodernější technikou V Brandýse nad Labem nabízíme uplatnění profesionálům i čerstvým absolventům (nejen) technických oborů. Studenti středních, vyšších odborných či vysokých škol si u nás mohou udělat povinnou praxi nebo napsat bakalářskou či diplomovou práci.


Contract Administration, spol. s r.o.

Hybernská 32/1271, 110 00, Praha

Contract Administration (CA) je středoevropským leaderem v poskytování specializované služby Business Process Outsourcing (BPO) v oblasti zpracování mezd a personální administrativy. Naším cílem je poskytnout našim zákazníkům komplexní řešení ve sféře řízení lidských zdrojů (Human Capital Solutions), protože jsme přesvědčeni, že komplexní a provázané řešení umožňuje dosažení efektivity procesů i nákladů a přináší tak očekávanou přidanou hodnotu.  Vedle zpracování mezd a personální administrativy nabízíme mzdovou pohotovost, mzdový audit, personální a pracovně-právní poradenství, interim payroll a HR management. Svoji pozici na trhu budujeme od roku 1991, kdy jsme otevřeli první kancelář v Polsku, a řadíme se tak mezi vůbec první společnosti v rámci regionu poskytující tento druh služeb. V roce 1996 jsme otevřeli pobočku v České Republice, v současné době nás najdete ve dvou největších městech – Praze a Brně. Naše služby mohou také využít Klienti na Slovensku. Po téměř 20 let, především díky tvrdé práci, inovativnímu myšlení a neustálému zlepšování se jsme získali celou řadu Klientů, mezi které patří významné mezinárodní společnosti, známé české podniky, ale i nově začínající firmy. V rámci našeho regionu jsme výhradními partnery nadnárodních poradenských společností (poskytujících služby externího zpracování mezd) BakerTilly International, Ceridian a Antex International. Své know-how a best practices sdílíme s řadou společností bez ohledu na jejich velikost či obor působení.


Corpus Solutions a.s.

Corpus Solutions a.s. se řadu let specializujeme na problematiku ICT Security. Firma si za tu dobu vybudovala pevné kompetence v pasivní i aktivní obraně. Naše řešení staví na těch nejlepších technologiích a produktech. Víme, že technologie jsou vždy základ, ale kybernetická bezpečnost je především o lidech. Náš tým specialistů dělá to, o čem mnoho jiných jen mluví. Můžeš být u toho!  


COUNTRY LIFE s.r.o.

Společnost Country Life, s. r. o., byla založena na jaře v roce 1991 a byla první, kdo přinesl biopotraviny na český trh. Od počátku jsme chtěli pohlížet na zdravý životní styl komplexně. Nenabízet pouze prodej biopotravin a zdravé výživy, ale také tyto produkty sami pěstovat a vyrábět. Vařit s nimi a naučit i jiné, aby s nimi vařili. Pomoci lidem s praktickou změnou životního stylu a poskytovat informace o rady v této oblasti. Vzdělávat další odborníky v oboru. A to vše spojit s ekologicky hodnotami, které podle nás k harmonickému životnímu stylu nerozlučně patří.


CREDENDO – SHORT-TERM EU RISKS úvěrová pojišťovna, a.s.

Jsme úvěrová pojišťovna působící na českém trhu přes dvacet let. Aktivně podporujeme reálnou ekonomiku. V naší práci se propojuje právo, ekonomie a reálný život.

Credit One, a.s.

Jankovcova 1518/2, 170 00, Praha 7

Jsme inkasní společnost Credit One, a.s. a na trhu působíme už od roku 2006 a od té doby jsme se stali dlouhodobě lídrem inkasního trhu v České republice. V oblasti inkasa zastupujeme významné klienty z bankovního sektoru, telekomunikací, energetiky a dalších významných oblastí a stále jako společnost rosteme. Jsme tým otevřených a přátelských osobností, nechodíme do práce se znechucením jen pro vidinu peněz na konci měsíce, ale těšíme se na sebe, protože si vždy máme co říct a rádi spolu trávíme i volný čas po práci. Snažíme se být sobě vzájemně oporou nejen v pracovních nesnázích, když si s něčím nevíme rady a nové kolegy od prvních minut bereme do party s otevřenou náručí.  Víme, že jsme lidi, a ne stroje a podle toho se k sobě i chováme. Takže pokud hledáš dlouhodobou a jistou brigádu při studiu, kde se budeš cítit dobře, právě jsi ji našel/ našla. A co bude následovat? Pošli nám svůj životopis, abychom se o Tobě dozvěděli alespoň základní informace, a my Ti rádi zavoláme a pozveme Tě na osobní schůzku přímo k nám do firmy, abys viděl/a, jak to u nás vypadá. Pokud napíšeš navíc i pár řádků o sobě a proč jsme Tě zaujali, budeme jedině rádi.


CREDITEXPRESS Česká republika s.r.o.

Kolbenova 942/38a, 19000, Praha 9

Společnost CREDITEXPRESS Česká republika byla založena v roce 2002. Z firmy, která původně zaměstnávala jen hrstku lidí a soustředila se na vymáhání dluhů, se v průběhu času stal přední poskytovatel komplexních služeb v oblasti správy a inkasa pohledávek a rovněž provozovatel kontaktního call centra, které zajišťuje kvalitní zakáznické služby. V současné době provozujeme v Praze moderní multi-kanálové call centrum, které má celkovou kapacitu více než 110 míst a nabízí kompletní zákaznické služby pro lokální i mezinárodní klientelu. Jako jeden ze zakládajících členů Asociace inkasních agentur (www.aiacz.cz) klademe velký důraz na kladnou reputaci našich klientů a kultivaci trhu v oblasti správy a inkasa pohledávek. Jako člen ADMEZ, profesionálního sdružení právnických a fyzických osob podnikajících v oblasti přímého marketingu, e-commerce a prodeje na dálku (www.admez.cz), se rovněž podílíme na rozvoji profesionálních call center na našem trhu.


Creditreform s.r.o.

Na Harfě 337/3, 190 00, Praha 9

Hospodářská databanka a inkasní agentura.


Crocodille ČR, spol. s r.o.

Poděbradská 88/55 Praha 9, 198 00, Praha 9

Při své práci se řídíme heslem "Všechno, co děláme, musí chutnat!" Společnost Crocodille si během 26 let vybudovala silné postavení na trzích, kde působí, a patří mezi významné výrobce balených baget a sendvičů v Evropě. Výrobní závod v Žiželicích nad Cidlinou patří mezi nejmodernější potravinářské provozy v Evropě. Společnost Crocodille obsluhuje více než 3600 odběratelů, jsou jimi maloobchodní řetězce, hypermarkety a supermarkety, čerpací stanice, provozovny na dopravních terminálech, letištní stravovací zařízení, provozovatelé automatů, sportovní, kulturní a zábavní centra. Většinu svých zákazníků zásobuje Crocodille svými produkty napřímo. Crocodille má rozmístěno pět distribučních center ve třech zemích, odkud denně rozváží čerstvé balené výrobky svým zákazníkům. Společnost Crocodille zaměstnává přes 700 lidí.


CTS corp., s.r.o.

Bubenská 421/3, 170 00, Praha 7

Společnost CTS corp. se zabývá financováním projektů z veřejných zdrojů a poradenstvím při zavádění GDPR. Společnost patří do skupiny DLC Group.

Cushman & Wakefield

Purkyňova 3, 11000, Praha

Jsme Cushman & Wakefield, globální poradenská firma v oblasti komerčních realit, a pyšnit se v tomto oboru můžeme stoletou tradicí. Poradenství poskytujeme ohledně všech typů komerčních nemovitostí. To znamená od kanceláří a průmyslových prostor, jako jsou sklady, výrobní haly nebo distribuční centra, přes maloobchodní jednotky v obchodních centrech či na hlavních nákupních třídách až po hotely. Našim klientům nabízíme komplexní služby. Pomáháme jim jak se zprostředkováním pronájmů, správou a oceněním nemovitostí i celých portfolií, tak s projektovým managementem. Poskytujeme také investiční poradenství při prodeji či akvizici. Mezi naše klienty patří investoři (CPI Group, PPF), developeři (CTP, Prologis, Skanska, HB Reavis, Crestyl) a nájemci (Foot Locker, KMPG, Amazon, Sportisimo).


Cyrrus FX, a.s.

Radlická 14, 150 00, Praha 5

CYRRUS, a.s., je licencovaným obchodníkem s cennými papíry. Společnost byla založena v roce 1995 a v současné době je největší mimopražskou makléřskou společností. Je členem Burzy cenných papírů Praha a Burzy cenných papírů ve Varšavě. Poskytuje komplexní služby na kapitálových trzích soukromé i firemní klientele. Zaměřuje se na burzovní obchody v systému Xetra pražské burzy a obchodování na zahraničních trzích v Polsku, Maďarsku, Turecku, Německu a USA. Patří mezi nejvýznamnější české obchodníky s investičními certifikáty.


ČD-Informační Systémy, a.s.

, ,

Kdo jsme? Vznikli jsme v roce 2011 a jsme ve skupině Českých drah se svými 300 zaměstnanci malou firmou. To považujeme za velkou výhodu. Dokážeme reagovat rychleji než nadnárodní korporáty, protože věci neschvaluje vedení v zahraničí, ale představenstvo naší společnosti. Zaměstnanci jsou hlavně nadšení ajťáci, které baví vymýšlet unikátní řešení a pracovat na velkých projektech. Vývojářské týmy máme v Praze, Pardubicích, Hradci Králové, Olomouci, Brně a Ostravě a snažíme se, abychom i přes vzdálenost k sobě měli blízko.

ČEPS, a.s.

Elektrárenská 774/2, 10152, Praha 10

Akciová společnost ČEPS působí na území České republiky jako výhradní provozovatel přenosové soustavy (elektrická vedení 400 kV a 220 KV).  Společnost ČEPS je začleněna do evropských struktur. V rámci elektrizační soustavy České republiky poskytuje ČEPS přenosové služby a služby spojené se zajištěním rovnováhy mezi výrobou a spotřebou elektrické energie. ČEPS zajišťuje přeshraniční přenosy pro export, import a tranzit elektrické energie. Společnost se také dlouhodobě aktivně podílí na formování liberalizovaného trhu s elektřinou v ČR i v Evropě.


Česká asociace odpadového hospodářství

Česká asociace odpadového hospodářství - Největší asociace v České republice, která sdružuje významné podnikatelské subjekty v oblastech využívání, odstraňování, svozu, sběru a recyklace odpadů. Česká asociace odpadového hospodářství je tu již 18 let. Dlouhodobě sdružuje významné společnosti působící na trhu odpadového hospodářství v České republice. V tuto chvíli pod ČAOH spadá více než 85 společností. Seznam konkrétních členů je uveden na našich webových stránkách pod odkazem Členové.  Roční obrat, kterého tyto subjekty dosahují v odpadovém hospodářství je cca 17 miliard Kč. Členové asociace poskytují služby cca 79000 firem a společností a v rámci smluv s obcemi zajišťují nakládání s odpady pro řádově miliony obyvatel ČR. V odpadovém hospodářství naši členové zaměstnávají přibližně 7500 pracovníků ve více než 240 provozovnách. Členové asociace vlastní významný podíl zpracovatelských i koncových zařízení pro na nakládání s odpady v ČR.


Česká geologická služba

Klárov 3/131, 118 21, Praha 1

Česká geologická služba je státní příspěvková organizace resortu Ministerstva životního prostředí. Česká geologická služba sídlí v historickém centru Prahy 1, přes 98 let vykonává státní geologickou službu a zabývá se též výzkumem v oblasti geochemie, biogeochemie a výzkumem litosféry.

Česká lékárna holding, a.s.


Česká pojišťovna a.s.

Jsme univerzální pojišťovnou s více než 185letou bohatou tradicí poskytování životního i neživotního pojištění. Po znovuzavedení konkurenčního prostředí v roce 1991 zůstáváme největší pojišťovnou na českém pojistném trhu. Poskytujeme jak individuální životní a neživotní pojištění, tak i pojištění pro malé, střední a velké klienty v oblasti průmyslových, podnikatelských rizik a zemědělství. Přibližně 3900 zaměstnanců a 5600 obchodních zástupců se na více než 4500 obchodních místech stará o maximální spokojenost klientů. Česká pojišťovna spravuje téměř osm milionů pojistných smluv a její tržní podíl na domácím trhu dosahuje 23,9 procent.


Česká Produkční Social Media s.r.o.

Nádražní 112, 150 00, Praha

Pomáháme vám lépe a efektivněji prodávat vaše služby a produkty. Zajišťujeme kompletní servis správy sociálních sítí. Tvoříme obsah komunikace, parametrizaci reklamy a analýzu výkonnosti a efektivnosti.


Česká spořitelna, a.s.

Česká spořitelna je velká banka, která svým zaměstnancům dává velké možnosti. Staňte se součástí našeho velkého týmu, který koncentruje různorodý talent, vědomosti a zkušenosti. Učte se od osobností, které udávají trendy a nastavují směr českému bankovnictví. Pracujte v inspirativním prostředí, kde vládne přátelská atmosféra. Rozvíjejte svůj potenciál pomocí kreativních workshopů, odborných školení či spolupráce se špičkovými kouči. Najděte práci, která Vás skutečně baví.


Česká správa sociálního zabezpečení

Křížová 25, 225 08, Praha 5

ČSSZ je největší a v rámci státní správy ČR zcela výjimečnou finančně správní institucí, která spravuje agendu více než 8,7 milionu klientů, z toho zhruba 2,9 milionu důchodců. Vyplácí přes 3,5 milionu důchodů a měsíčně v průměru kolem 270 tisíc dávek nemocenského pojištění.


Česká televize

Kavčí hory, 14070 , Praha 4

zřízena ke dni 1. ledna 1992 statutární orgán: generální ředitel jmenovaný Radou České televize na šestileté období Kontrolní orgán: Rada České televize Organizační části ČT v Praze, TS Brno a Ostrava  


Česká zemědělská univerzita v Praze

Kamýcká 129, 165 00, Praha

Česká zemědělská univerzita v Praze (ČZU) je třetí největší univerzitou v Praze. Spojuje v sobě stoletou tradici s nejmodernějšími technologiemi, progresivní vědou a výzkumem v oblasti zemědělství, lesnictví, ekologie, technologií a techniky, ale i s ekonomikou a řízením. Moderně vybavené laboratoře se špičkovým zázemím včetně školních podniků umožňují vynikající vzdělávání s možností osobního růstu a zapojení do vědeckých projektů doma i v zahraničí. ČZU zajišťuje kompletní vysokoškolské studium, letní školy, speciální kurzy, univerzitu třetího věku. V roce 2013 byla ČZU zařazena v rámci oborové kategorie mezi „ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH“. Univerzita zahrnuje Provozně ekonomickou fakultu, Fakultu agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů, Technickou fakultu, Fakultu lesnickou a dřevařskou, Fakultu životního prostředí, Fakultu tropického zemědělství a Institut vzdělávání a poradenství. Na ČZU působí přibližně 1400 zaměstnanců a v prezenční či kombinovaném formě studuje 24 000 studentů.


České aerolinie

Evropská 846/176a 160 00 , 160 00 , Praha 6 Vokovice

Jsme moderní leteckou společností s více než devadesátiletou tradicí. Pro vaše pohodlí na cestách do celého světa máme k dispozici moderní letadlovou flotilu, zkušené piloty a ochotný palubní i pozemní personál.

České dráhy, a.s.

Nábřeží Ludvíka Svobody 1222, 11015, Praha 1

Osobní doprava Železniční osobní doprava představuje jednu ze základních činností Českých drah, a.s.,. Mezi hlavní odběratele služeb v osobní dopravě patří kraje a stát zastoupený Ministerstvem dopravy ČR.  České dráhy, a.s., kladou v osobní dopravě velký důraz na přiblížení produktů zákazníkům. Naplnění této zásady předpokládá přístup k trhu na bázi segmentace zákaznického spektra. Veškeré záměry vychází z marketingových principů. Činnosti osobní dopravy a přepravy realizuje úsek náměstka pro osobní dopravu generálního ředitelství Českých drah, a.s. Nákladní doprava Železniční nákladní dopravu provozuje dceřiná společnost ČD Cargo, a.s., na síti více než 9,5 tis. kilometrů železničních tratí České republiky. ČD Cargo, a.s., zajišťuje přepravu průmyslových a zemědělských komodit, surovin, automobilů, paliv a pohonných hmot, zboží, kontejnerů a nadměrných nákladů. Zajišťuje nájem a pronájem nákladních vozů, vlečkové a další přepravní služby. Svým zákazníkům poskytují služby nákladní dopravy v celkem 1088 (včetně 31 stanic na tratích privatizovaných). Denně přepravuje po železniční síti cca 25 tis. vozů ložených nejrůznějším zbožím.


Česko-německá hospodářská komora

Poláčkova 1976/2, 140 00, Praha 4

Spolupráce se všemi institucemi na podporu obchodu mezi ČR a SRN Podpora obchodní  a hospodářské spolupráce českých a německých firem Navazování  a rozšiřování kontaktů mezi podnikatelskými subjekty obou zemí  Služby pro  členy  na německém a českém trhu

Českomoravské informační systémy s.r.o.

Na Sypkém 89 9, 180 00, Praha 8

Naši uživatelé si užívají...Vítejte v nejnudnější části všech webů celého světa, stati většinou zvané „O firmě". Co jsme tedy ve stručnosti zač? Jsme především lidé. Z původní partičky nadšenců jsme po deseti letech vyrobili sebevědomou společnost střední velikosti. Stojí za námi mnohaleté úsilí jedinců, kteří své pracovní životy spojili pod značkou Českomoravské informační systémy a vcelku spontánně tak vytvořili fungující tým.


Českomoravský cement, a.s.

Mokrá 359, 66404, Mokrá Horákov

Skupina HeidelbergCement v České republice tvořená společnostmi Českomoravský cement, a.s., Českomoravský štěrk, a.s., a Českomoravský beton, a.s., je s více než 1 300 zaměstnanci a 100 provozovnami jedním z největších výrobců a dodavatelů stavebních materiálů v ČR. Díky naší dlouholeté tradici a znalosti českého prostředí spolu s technologickým a ekonomickým zázemím naší mateřské společnosti HeidelbergCement jsme již od roku 1998 nedílnou součástí českého stavebního trhu.

Československá obchodní banka, a. s.

Radlická 333/150, PSČ 15057, 15057, Praha 5

ČSOB je stoprocentní dceřinou společností KBC Bank NV. Jediným vlastníkem společnosti KBC Bank je KBC Group NV. Obě společnosti sídlí v Bruselu v Belgii. Československá obchodní banka, a. s. (ČSOB), působí jako univerzální banka v České republice. ČSOB byla založena státem v roce 1964 jako banka pro poskytování služeb v oblasti financování zahraničního obchodu a volnoměnových operací s působností na československém trhu. V červnu 1999 byla privatizována – jejím majoritním vlastníkem (od roku 2007 jediným) se stala belgická KBC Bank, která je 100% dceřinou společností mezinárodní bankopojišťovací skupiny KBC Group. V červnu 2000 ČSOB převzala Investiční a poštovní banku (IPB). Do konce roku 2007 působila ČSOB na českém i slovenském trhu; slovenská pobočka ČSOB byla transformována do samostatné právnické osoby k 1. lednu 2008. Od 1. ledna 2013 uspořádala KBC Group své aktivity na klíčových trzích do tří obchodních divizí – Belgie, Česká republika (zahrnuje všechny obchodní aktivity KBC v České republice) a Mezinárodní trhy. ČSOB poskytuje své služby všem klientským segmentům, tj. fyzickým osobám, malým a středním podnikům, korporátním a institucionálním klientům. V retailovém bankovnictví v ČR působí Banka pod základními obchodními značkami – ČSOB (pobočky), Era (finanční centra) a Poštovní spořitelna (obchodní místa České pošty).  ČSOB svým zákazníkům nabízí širokou škálu bankovních produktů a služeb, včetně produktů a služeb ostatních společností skupiny ČSOB. Skupina ČSOB je tvořena bankou a společnostmi, s nimiž je banka propojena. Finanční skupina ČSOB zahrnuje strategické společnosti v ČR ovládané přímo či nepřímo ČSOB, případně KBC, které nabízejí finanční služby, a to Hypoteční banku, ČSOB Pojišťovnu, Českomoravskou stavební spořitelnu, ČSOB Penzijní společnost, ČSOB Leasing, ČSOB Asset Management, ČSOB Factoring a skupinu Patria. Do produktového portfolia skupiny ČSOB (divize Česká republika) kromě standardních bankovních služeb patří: financování potřeb spojených s bydlením (hypotéky a půjčky ze stavebního spoření), pojistné produkty, penzijní fondy, produkty kolektivního financování a správa aktiv, specializované služby (leasing a factoring), služby spojené s obchodováním s akciemi na finančních trzích. Skupina ČSOB staví na pevném a dlouhodobém partnerství s každým klientem, ať už v oblasti osobních a rodinných financí, ve financování malých a středních firem nebo v korporátním financování. Skupina ČSOB pečlivě naslouchá potřebám svých klientů a nabízí jim nikoliv produkty, ale nejvhodnější řešení.


Český báňský úřad

Kozí 4, 11001, Praha 1

Český báňský úřad Český báňský úřad (ČBÚ) je správním orgánem České republiky. Podle zákona č. 61/1988 Sb. vykonává řadu činností, zejména dohlíží na veškerou hornickou činnost. ČBÚ v první řadě vykonává vrchní dozor nad veškerou hornickou činností a činností prováděnou hornickým způsobem. Dále provádí inspekční činnost v oblasti bezpečnosti práce a provozu u hornických organizací a organizací používajících a vyrábějících výbušniny, vyšetřuje závažné důlní havárie, povoluje uvedení výbušnin do oběhu a vydává osvědčení o odborné způsobilosti. Pod ČBÚ, který má sídlo v Praze, spadá devět obvodních báňských úřadů. Nejvyšším orgánem je Ústřední správní úřad, v jehož čele je předseda. Báňský úřad je nejstarším historicky doloženým státním orgánem na území České republiky, v roce 1871 došlo k uzákonění nové moderní organizace báňských úřadů, která navazovala na soustavu báňských institutů z 16. století. http://www.cbusbs.cz/index.php


Člověk v tísni, o.p.s.

Šafaříkova 24, 120 00, Praha 2

Jsme nevládní nezisková organizace vycházející z myšlenek humanismu, svobody, rovnosti a solidarity. Lidskou důstojnost a svobodu považujeme za základní hodnoty. Věříme, že lidé kdekoli na světě mají mít právo rozhodovat o svých životech a společně sdílet práva vyjádřená Všeobecnou deklarací lidských práv.


Čokolaterie s.r.o.

K Lánu 496/2, 16000, Praha

Nově otevřená kavárna - čokolaterie na Praze 6 - Vokovicích. Snídaně, výběrová káva, prémiová čokoláda z celého světa a dorty a dezerty vlastní výroby.


ČSOB Asset Management, a.s., investiční společnost

Radlická 333/150, 150 57, Praha 5

Dánské velvyslanectví v ČR


Datart (HP Tronic)

Kútiky 637, 760 01, Zlín

DATART je přední maloobchodní prodejce zaměřený na spotřební elektroniku. Na českém a slovenském trhu působíme již od roku 1990 a za tuto dobu jsme si získali mnoho spokojených zákazníků, kteří nás vyhledávají kvůli kvalitnímu zboží za nejlepší ceny a také díky bohaté nabídce služeb.


David Katolický

Zabýváme se programováním firemních aplikací v jazyce PHP primarne za použití Nette frameworku.   Další používané technologie  Doctrine2 jQuery MySQL PostgreSQL Elastic Search GIT

DDeM, s.r.o.

česká firma s více než desetiletou zkušeností v poskytování strategického poradenství v oblasti public relations a komunikace. Specializujeme se na analýzu a poradenství v oblasti korporátní a produktové komunikace. Zajišťujeme komunikační audity firem, strategické řízení projektů interní komunikace a systémy prevence a řešení krizové komunikace. Zvyšujeme reputaci značky našich klientů nastavením účinných koncepcí sponzoringu a programů Společenské odpovědnosti firem. Našimi klienty jsou významné tuzemské a nadnárodní společnosti se sídlem v ČR a SR. Vedle komerční sféry poskytujeme poradenské služby i tuzemským neziskovým organizacím. Díky bohatým mezioborovým zkušenostem (bankovní sektor, energetika, stavebnictví, telekomunikace, výroba, FMCG, péče o zdraví, veřejná správa…) úspěšně realizujeme kompletní strategické projekty na klíč, přebíráme dlouhodobou odpovědnost za řízení a realizaci oblastí Media Relations, Public Affairs, Event management. Zajistíme prezentaci firmy prostřednictvím firemních publikací, webových stránek a sociálních sítí. Při naší práci v PR se řídíme principem Effective Communication Management, který nám umožňuje zaměřit se pouze na činnosti, které našim klientům přinášejí skutečnou hodnotu, prokazatelný efekt a úsporu nákladů.

DECASPORT s.r.o.

Türkova 1272/7, 149 00, Praha 4

Decathlon je významný maloobchodní prodejce sportovního vybavení, oblečení a obuvi. V prodejnách nabízí sortiment až pro 70 druhů sportů. Prodejny Decathlonu naleznete v 19 zemích světa.

Decathlon

Chlumecká 765/6, 198 00, Praha 9

Řetězec Decathlon reprezentují inovativní obchodní značky přinášející potěšení z pohybu všem sportovcům. V Decathlonu pracuje 70 000 zaměstnanců, kteří každý den usilují o naplnění společného cíle: „Zpřístupnit všem výhody a potěšení, které přináší sport“. Ve všech zemích podporujeme jedinečnou podnikovou kulturu opírající se o silnou tradici. Jejím základem jsou dvě hlavní hodnoty: chuť do života a zodpovědnost. Jádrem podnikání Decathlonu jsou inovace, jimž podléhá vše od výzkumu, koncepce výrobků, designu, výroby, logistiky až po prodej. Týmy našich dvaceti značek intenzivně pracují na vyvíjení funkčních, jednoduchých a estetických výrobků za co nejnižší ceny. Tyto výrobky jsou určeny všem milovníkům sportu od začátečníků po zkušené sportovce a lze je zakoupit výhradně v Decathlonu.


Dek a.s.

Stavebniny DEK jsou největším tuzemským prodejcem stavebnin a jedním z předních dodavatelů materiálů pro střechy, fasády a izolace ve Slovenské republice. Nabídka Stavebnin DEK se skládá pouze z kvalitních stavebních materiálů, které byly před zařazením do prodeje prověřeny a schváleny specialisty a techniky Atelieru DEK. Stavebniny DEK své zákazníky odbaví během chvíle na jediné zastavení. Na vybraných pobočkách celý nákup probíhá pohodlně pod střechou. Tento koncept prodeje nemá v Evropě obdoby. Na většině poboček mohou zákazníci využít půjčovnu strojů a nářadí, klempířskou dílnu a míchárnu omítek a barev. Stavebniny DEK vznikly v roce 1993 pod názvem DEKTRADE. V roce 2015 byly přejmenovány na Stavebniny DEK. V České republice STAVEBNINY DEK provozují síť 59 poboček a ve Slovenské republice 16 poboček.


Deloitte Advisory s.r.o.

Karolinská 654, 186 00, Praha 8


Dentsu Aegis Network Czech Republic s.r.o.

Argentinská 4, 170 00, Praha 7

Patříme do mezinárodní skupiny Dentsu Aegis Network, která ve 145 zemích světa představuje nositele inovativního a efektivního řešení na poli mediálním, digitálním i kreativním.  Klientům poskytujeme plnou podporu v propagaci svých produktů, budování značky a vztahu se zákazníky. Díky efektivní alokaci svěřených prostředků a preciznímu plánování, koordinaci a optimalizaci přinášíme ty nejlepší výsledky, které se vám bohatě vrátí. Portfolio našich služeb zahrnuje veškerou marketingovou podporu včetně strategického plánování napříč všemi mediatypy a kanály, contentovou strategii a její realizaci, tvorba kreativy, SEO, analytika apod.


Deutsche Bank AG, Prague

Jungmannova 34. P.O.BOX 829, 1121, Praha 1

A Passion to Perform. It’s what drives us. More than a claim, this describes the way we do business. We’re committed to being the best financial services provider in the world, balancing passion with precision to deliver superior solutions for our clients. This is made possible by our people: agile minds, able to see beyond the obvious and act effectively in an ever-changing global business landscape. As you’ll discover, our culture supports this. Diverse, international and shaped by a variety of different perspectives, we’re driven by a shared sense of purpose. At every level agile thinking is nurtured. And at every level agile minds are rewarded with competitive pay, support and opportunities to excel.Deutsche Bank is an equal opportunity employer who seeks to recruit and appoint the best available person for a job regardless of partnership status, sex, age, religion, belief, race, nationality and ethnic or national origin, colour, sexual orientation or disability.

Digital Experience by REXY

REXY je českou agenturou stavějící na zahraničních zkušenostech v oboru retail experience. Zajišťujeme kompletní návrh a zařízení komerčních interiérů pro obchody, služby, vzdělávání, showroomy…Součástí našich služeb je interiér, marketing a komunikace a v samosatné divizi DEX pak digitální vybavení obchodů.


Digitec Solutions s.r.o.

Jsme společnost zaměřená na poskytování služeb v oblasti technologií Oracle. Poskytujeme komplexní služby od instalace a konfigurace Oracle produktů,přes správu, monitoring a zálohování až po ladění výkonu, vývoj, konzultace, školení a migrace.Naši specialisté mají dlouholeté zkušenosti s technologiemi Oracle, zejména databázemi.Jsme tým složený z technicky orientovaných specialistů, kteří mají zkušenosti z nejrůznějších oblastí a téměř denně řeší incidenty velkých rozsahů.


DMC management consulting

Sluštická 1627/14, 100 00, Praha 10

Jsme společnost složená z lidí nadšených pro speciální projekty v oblasti řízení lidských zdrojů, zavádění zlepšovacích metod nejen ve výrobě, zprostředkování sdílení know-how mezi našimi klienty a inovátorství v oblasti business consulting. Našim klientům poskytujeme široké portfolio konzultačních, náborových a školicích služeb, které jim pomáhají jak v době změn (organizační struktury, managementu, rozrůstání nebo útlum obchodních aktivit), tak k podpoře stability podnikání a efektivnějšímu využívání jejich zdrojů k úspěchu. Naším poznávacím znamením jsou zkušení profesionální konzultanti a lektoři, kteří díky své schopnosti budovat dlouhodobé vztahy s klienty dokážou opravdu porozumět jejich potřebám. V praxi to znamená, že každý náš projekt tvoříme přímo na míru klientovi. U nás si může být jist, že díky propracovanému systému řízení projektů vždy profituje z know-how celého týmu DMC.

DNS a.s.

Na Strži 65/1702, 14000, Praha

Společnost DNS působí úspěšně na českém trhu již 20 let. Za tu dobu se vyvinula ve velmi úspěšnou, sebevědomou a finančně stabilní firmu – distributora s přidanou hodnotou – s obratem přesahujícím 2 miliardy korun. Takového úspěchu dosahuje firma s pomocí 70 zaměstnanců divizí Dell EMC, HPE, IBM a Lenovo, Infrastruktura, Software & Solution, Storage. Rozsah a kvalita poskytovaných služeb, široké produktové portfolio i technologické znalosti řadí DNS na špičku v oboru. Společnost je součástí skupiny eD’ System Group.

Dorland s.r.o.

Rokycanova 794, 13021, Praha 3

Dorland je přední česká full-servisová komunikační agentura patřící k zakládajícím členům asociace komunikačních agentur AKA. Agentura s mateřskou firmou v Praze disponuje vyváženým týmem kvalifikovaných profesionálů z různých oblastí marketingové komunikace. Proto může nabídnout jak komplexní řešení marketingové komunikace, tak i realizaci dílčích úkolů. Filosofií agentury je být klientovi důvěrným a dlouhodobým partnerem či přítelem, který neupřednostňuje maximalizaci vlastního krátkodobého zisku, ale snaží se o optimální dlouhodobou spolupráci nesoucí klientovi trvale vysoké prodejní výsledky.

DPD

Modletice 135, 251 01, Říčany u Prahy

Jsme přepravní společnost s německou tradicí sahající až do roku 1976, dnes již vlastněná francouzskou skupinou GeoPost. Přepravujeme zásilky z internetových obchodů, do odběrných míst a mezi firmami. V České republice pracuje pro DPD více než 300 lidí a úspěch společnosti závisí právě na nich. Proto se staráme, aby se všichni zaměstnanci měli dobře, práce je bavila a dáváme jim prostor k nastartování skvělé kariéry.


DXC Technology

Pikrtova 1737/1a , 14000, Prague 4

DXC Technology helps clients harness the power of innovation to thrive on change. As the world’s leading independent, end-to- end IT services company, we are uniquely positioned to lead digital transformations — creating greater value for clients, partners and shareholders, and presenting growth opportunities for our people. We are among the world’s best corporate citizens. We have 170,000 employees in more than 70 countries, serving some 6,000 clients. We tap into global talent, powerful next-generation IT solutions and extensive partner relationships to help clients transform digitally and seize opportunities. Our extensive partner network helps us drive collaboration and leverage technology independence. We have established more than 250 industry-leading global Partner Network relationships, including 15 strategic partners: Amazon Web Services, AT&T, Dell EMC, HCL, Hitachi, HPE, HP, IBM, Lenovo, Micro Focus, Microsoft, Oracle, PwC, SAP and ServiceNow.


E-Consulting Czech s.r.o.

Sokolovská , 186 00 , Praha 8

Jsme firma specializující se již od roku 1994 na účetní a mzdový outsourcing. Obsluhujeme více jak 90 klientů. Jsme tým veselých odborníků na účetnictví a mzdy. Nemáme rádi nudné tiché účtárny, ale naopak živé prostředí, kde se učíme jeden od druhého.

EA Hotel Juliš****

Václavské náměstí 782/22, 11000, Praha 1

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje největší český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 25 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci.


Easy Software s.r.o.

Jugoslávských partyzánů 736 34, 160 00, Praha 6

Jsme mladý a dynamický tým se sedmi lety zkušeností. Tvoříme webové stránky, e-shopy, portály a microsites na míru. Vždy prodáváme řešení, která sami používáme. Proto provozujeme 2 e-shopy a internetové médium. Dále vyvíjíme a implementujeme projektový software Easy Project, kterým se samozřejmě řídíme.


EASYCORE

Libusina 49/3, 128 00, Praha 2

EASYCORE is a startup in a field of software development. We create whole spectrum of web and mobile apps plus our own product - CRM system for real estate. Our clientele is international. 

ECOSPED s.r.o.

Jsme firma zabývající se kompletními účetně-personálně-finančními službami pro naše klienty.


EDENRED CZ s.r.o.

Na Poříčí 1076/5, 11000, Praha 1

Edenred je vedoucí společností v oblasti efektivních řešení pro odměňování, motivaci, posilování loajality a zvyšování výkonu zaměstnanců a firemních úspor. Naše produkty a služby využívá každý den více než 40 milionů uživatelů, 640 000 firem a veřejných institucí a více než 1,4 milionu partnerských provozoven ve 42 zemích světa. V České republice již 20 let nabízíme stravenky Ticket Restaurant, poukázky a karty Ticket Benefits, Ticket Compliments a nově i systém řízení zaměstnaneckých benefitů – Cafeterie Benefits Portal a elektronické řešení pro platby za předškolní péči Ticket Junior.


Ekotechnika spol. s.r.o.

Mokropeská 1832, 25228, Černošice

Jsme malá společnost sídlící v Černošicích, která nabízí vzorkovací a měřicí přístroje pro pedologii, geologii, hydrogeologii, hydrologii, meteorologii, výzkum rostlin a diagnostiku životního prostředí. Našimi zákazníky jsou vědecké instituce, vysoké a střední školy, sanační společnosti, inženýrští geologové, hydrogeologové, státní instituce a řada dalších subjektů pracujících v oblasti přírodních věd.

ELC Group s.r.o.

Karolinská 650/1, 18600, Praha

ELC GROUP s.r.o. is an international Regulatory affairs and clinical affairs consultancy with multiple offices in Europe and Asia, working with the pharmaceuticals companies across the globe. The Company is now facing an exciting time with further expansion of the business, leading to a number of opportunities arising to join the ELC GROUP team.


enovation s.r.o.

Na Příkopě 583/15, 110 00, Praha 1

V enovation je nás více než čtyřicet a zabýváme se poradenstvím. Pomáháme firmám získat dotace z EU, úspěšně své klienty provádíme veřejnými zakázky a rozumíme rovněž investičním pobídkám. Pracujeme pro malé a střední podniky, nadnárodní koncerny i veřejnou správu. Od svého založení v roce 2007 jsme připravili téměř 600 dotačních projektů v celkové hodnotě přesahující 21 mld. korun.


EpaX s.r.o. - webdesign studio

Pískovcová 738/7, 19000, Praha 9

Společnost EPAX s.r.o. poskytuje již od roku 2003 profesionální služby v oblasti propagace firmy a marketingu. Nabízíme profesionální tvorbu webových prezentací (webdesign, webové stránky), grafických prací, webhosting a ostatní služby v této oblasti (marketingové kampaně, IT sourcing, atd.). Nabízíme kompletní webové služby: Registrace domény - tvorba internetové adresy Vaši webové prezentace / webových stránek dle Vašeho přání Webhosting - pronájem prostoru pro Vaše webové stránky na cizím serveru včetně zálohování dat a statistik Webdesign grafický návrh Vaši prezentacesamotná tvorba www stránek Redakční systém - možnost editace webových stránek zákazníkem (Vámi) E-shop - může to být jen jednoduchý katalog, nebo také propracovaný elektronický obchod SEO - optimalizace pro vyhledávače na internetu, pro snadné nalezení prezentace na internetu SEM - internetová kampaň, návrh a realizace internetové kampaně


EPSO (European Personnel Selection Office)

, ,

EPSO – Brána k pracovním místům v evropských institucích Úlohou úřadu EPSO je kvalitně a efektivně realizovat výběrová řízení pro orgány EU a zajišťovat tak včas na volné pozice ty nejvhodnější kandidáty. EPSO je interinstitucionální subjekt, který odpovídá za výběr potenciálních zaměstnanců všech orgánů a agentur Evropské unie (Evropský parlament, Rada, Evropská komise, Soudní dvůr, Účetní dvůr, Evropská služba pro vnější činnost, Hospodářský a sociální výbor, Výbor regionů, evropský inspektor ochrany údajů a evropský veřejný ochránce práv). Všechny tyto orgány nabírají zaměstnance právě z řad úspěšných uchazečů, kteří prošli výběrovým řízením Úřadu EPSO.


Etnetera a.s.

Jankovcova 1037/49, 170 00, Praha 7

Od roku 1997 pomáháme utvářet vzhled a funkčnosti předních internetových portálů v ČR. Zaměřujme se především na korporátní weby, eshopy a další, především technologicky rozsáhlejší projekty. Jsme součástí skupiny Etnetera Group, kterou dále tvoří firmy Etnetera Activate, Etnetera Logicworks, Etnetera Motion, Etnetera AppSatori, Fragile media a Letsgood.com. Etnetera je česká společnost se sídlem v Praze. Od svého založení  je plně vlastněna soukromým českým kapitálem, zvyšuje svůj obrat, počet zaměstnanců i ocenění.


Europ Assistance

Na Pankráci 1658/121, 14000, Praha 4

Europ Assistance – je hrdou dcerou dvou silných pojišťoven - Generali a České Pojišťovny a na českém trhu asistenčních služeb funguje již téměř 20let. Srdcem naší společnosti je oddělení OPERATIONS – početný tým koordinátorů, který klientům v nesnázích pomáhá řešit lehké i ty méně snadné životní situace. A protože nám záleží na tom, aby se k nám všichni, kteří naši pomoc potřebují, dovolali co nejrychleji, hledáme nové kolegy.


Europ Assistance s.r.o.

Na Pankráci 121, 140 00, Praha 4

Europ Assistance Česká a Slovenská republika patří do jedné z největších mezinárodních světových skupin asistenčních služeb Europ Assistance Group, Generali a České pojišťovny. Již od roku 1963 poskytuje naše skupina služby klientům po celém světě a určuje trendy na trhu asistenčních služeb. Nepřetržitě. 24 hodin denně / 7 dní v týdnu. V současnosti více než 300 000 000 zákazníků využívá asistenčních a pojistných programů Europ Assistance po celém světě. Europ Assistance Česká a Slovenská republika je poskytovatelem komplexních asistenčních služeb a služeb likvidace pojistných událostí. Díky silnému mezinárodnímu zázemí a know-how skupiny nabízíme a poskytujeme naším zákazníkům komplexní specializovaná pojistná a servisní řešení šitá na míru potřebám klientů.


Evropská rozvojová agentura

Na Čihadle 55, 160 00, Praha 6

Evropská rozvojová agentura byla založena v roce 2008 a bezprostředně po svém vzniku se stala klíčovým dodavatelem poradenství v oblasti vzdělávání, mezinárodní spolupráce a transferu know-how, expertních analýz, evropských dotací a vydávání periodik celé řady klientů. K dispozici je také sofistikovaný systém mezinárodní certifikace a přednáškové a vzdělávací cykly. Evropská rozvojová agentura spolupracuje s rozsáhlou mezinárodní expertní sítí a realizuje projekty s celou řadou zahraničních partnerských organizací. Evropská rozvojová agentura si zakládá zejména na perfektní odborné přípravě svých zaměstnanců a spolupracovníků. Díky tomu má k dispozici silný tým vzdělaných a klientsky orientovaných spolupracovníků, kteří mají široké zkušenosti ze soukromé, veřejné i neziskové sféry.


EXAPRO s.r.o.

Újezd 5/598, 150 00 , Praha

Exapro je B2B internetový trh zaměřený na své zákazníky a partnery. Staráme se o svoje mezinárodní klienty, abychom zodpověděli jejich specifické otázky a pomohli jim uzavřít obchody napříč kontinenty. Staráme se o všechny naše poptávky s nejvyšší transparentností, technickou kompetencí a zodpovědností, protože si myslíme, že je to klíč k našemu úspěchu. Jsme toho schopni díky našim zástupcům mluvícím více jazyky a se zájmem o mezinárodní obchod. To je to, čím se lišíme – proč si globální firmy, profesionální koncoví uživatelé a malá firmy vyberou právě nás. Jsme připraveni s Vámi mluvit a komunikovat se zákazníky. Nejsme jen webová stránka, jsme hlavně lidé. Naše vize je zprostředkovat vám kompletní management projektu nákupu či prodeje použitých průmyslových strojů.

Exekutorský úřad Praha 5

, ,

Exekutorský úřad vznikl v roce 2001. Zabývá se vymáháním pohledávek na základě rozhodnutí soudu. V současné době jsme dobře fungující úřad s dlouhodobou stabilitou a perspektivitou.

ExxonMobil Business Support Center Czechia s.r.o.

Vinohradská 2828/151, 130 00, Praha 3

Exxon Mobil Corporation operates a network of Business Support Centers around the world that support our global operations and customers and is seeking qualified candidates for the Business Support Center in Prague. The Prague Business Support Center (BSC) was established in 2004 under a new entity, ExxonMobil Business Support Center Czechia s.r.o. As part of one of the world’s largest corporations, we serve the affiliates in multiple languages. This represents an outstanding opportunity for you to join a dynamic and expanding organization directly supporting one of the world's largest multinational corporations. Expect to be part of a multi-cultural work environment, supporting global operations, using state of the art systems and processes. Successful candidates will enjoy competitive compensation and benefit packages, extensive technical and business training and opportunities within this large business support organization.


EY Česká republika

Na Florenci 2116/15, 110 00, Praha 1

Již více než 100 let je naše historie psána miliony příběhů lidí a firem. Pomáháme jim uspět, realizovat sny a dělat práci den za dnem efektivněji. V Česku je nás více než 1000 a najdeš nás v Praze, Brně a Ostravě. Advisory Dobrá rada nad zlato. Pro rozvoj byznysu se vždycky hodí pohled nezávislých odborníků se zkušenostmi z různých odvětví. Přesně to je práce pro nás. Audit Důvěřuj, ale prověřuj. K úspěšnému podnikání je nutná důvěra a transparentnost, k jejich vybudování jsme zase potřeba my z auditu. Forenzní služby Podvodníci dokážou v mžiku zničit roky usilovné práce. My jim však umíme překazit plány. Pomáháme klientům tím, že odhalujeme krádeže a korupci. Daně Kolem daní našlapují lidé potichu a nesměle. Díky nám ale nemusí. Naši klienti totiž mají daně v naprostém pořádku a mohou se naplno věnovat svému byznysu. Právo Neznalost zákona neomlouvá, ani v podnikání. My jsme tady od toho, aby naše klienty žádný paragraf nepřekvapil a jejich byznys měl pevné základy. Transakce Při nákupu, prodeji nebo fúzi firem nestačí malá násobilka. Pro úspěch transakce je nezbytné, aby náš klient přesně věděl, co dělat. A proto jsme tu my.


FACSON, spol. s r.o.

Dopraváků 749/3, 184 00, Praha 8 Dolní Chabry

Naše společnost FACSON se orientuje na poskytování chytrých tiskových řešení firmám různých velikostí i zaměření po celé České republice a Slovensku. Za 25 let působení na trhu jsme vybudovali úspěšné obchodní vztahy a jsme autorizovaným partnerem společností Riso, Dascom a Printronix výhradním dodavatelem tiskáren společnosti PSi, GOLD partnerem společnosti Xerox a dlouhodobě spolupracujeme se společností Welltec. Společnost FACSON je certifikovaným poskytovatelem servisního zabezpečení u všech výše uvedených technologií.

Fair Made s.r.o.

Holečkova 777/39, 15000, Praha

Kdo jsme a co děláme Jsme mladá a malá česká firma s ambicemi růst. Dovážíme trvanlivé potravinářské zboží ze zemí  EU do  České republiky. Specializujeme se na bio/vegan/bezlepkové produkty s certifikací spravedlivého obchodu Fairtrade. Produkty prodáváme jak koncovým zákazníkům, tak velkoobchodům.    


Fakulta agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů

Kamýcká 129 , 165 00, Praha

Vlastní historie naší univerzity a fakulty počíná zřízením zemědělského odboru při České vysoké škole technické (ČVŠT) v roce 1906 dekretem císaře Františka Josefa z 26. října. Děkanem se tehdy stal významný zemědělský odborník profesor Julius Stoklasa. V roce 1952 byla ustanovena Agronomická fakulta jako jedna z fakult nově založené samostatné Vysoké školy zemědělské v novém areálu na kraji města Prahy. Od té doby plnila funkci hlavního pracoviště pro vzdělávání a přípravu zemědělských odborníků nejen do zemědělských podniků, ale do výzkumných ústavů, státních orgánů a dalších institucí. V souvislosti  rozšiřováním odborného zaměření a aktivit došlo v roce 2005 k přejmenování na Fakultu agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů. Fakulta tím chtěla vyjádřit svůj posun od převážně zemědělsky orientované vzdělávací instituce k šířeji koncipovanému studijnímu i vědecko-výzkumnému zaměření. V současné době je Fakulta agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů moderní a respektovanou vzdělávací a vědeckovýzkumnou institucí s více než 4000 studenty a 300 zaměstnanci, s pevným místem na domácím i mezinárodní scéně.   Absolventi fakulty jsou vyhledáváni zaměstnavateli v oblasti zemědělství, zahradnictví, chovu zvířat, ochrany rostlin, kvality zemědělských produktů, v ochraně a využívání přírodních zdrojů, využití a zpracování odpadů, rozvoji venkovského prostoru, obchodu a mnoha dalších oblastech národního hospodářství. Kromě manažerských pozic absolventi také nacházejí uplatnění ve státní administrativě, ve výzkumných ústavech, v odborném školství, nebo jako soukromí podnikatelé.


Farma Hole

Historie rodu Poláčkových na statku na Holi sahá až do 17. století. V úctě se chová například účetní kniha z roku 1799. Ani zdejší farmu ovšem v 50. letech neminul osud začlenění do družstevního majetku a rodina Poláčkova si tak mohla o soukromém farmaření nechat jenom zdát. Obrat přišel v roce 1989, kdy byl statek rodině navrácen.Oldřich Poláček sám začal hospodařit roku 1990 na 35 hektarech .V roce 1992 vybudoval kravín a zaměřil se na mléčnou produkci. Z počátku bylo stádo nesourodé a produkce mléka byla nevyrovnaná, proto se pan Poláček rozhodl v roce 1995 a 1996 dovézt z SRN 80 krav holštýnského plemene.V roce 2012 se Oldřich Poláček rozhodl do chovu investovat, a to konkrétně do ustájení a dojírny. Došlo k výraznému navýšení stavu zvířat. V rámci projektu nové stáje se v Holi inspirovali v zahraničí. Cílem bylo vyrobit mléko za nižší náklady. Nová hala poskytuje prostor pro chov 200 dojnic holštýnského plemene. Jedná se o roštovou stáj s kejdovým hospodářstvím. Zároveň na tento projekt navazovala výstavba a zprovoznění bioplynové stanice o výkonu 550 kW. Od roku 1994 byla součástí farmy i autodoprava, která se v roce 2004 včetně zemních strojů oddělila a byla založena druhá firma Poláček Farma Hole s.r.o. . Tato firma nabízí široký sortiment služeb z oblasti zemních a výkopových prací a nákladní autodopravu. Samozřejmostí je, že pracovní úkony prování zkušená a odborně proškolená obsluha. Přání zákazníka se firma snaží plnit s maximálním úsilím, ať již jde o zemní práce typu: skrývka, výkopy základů domů, výkopy jam, bazénů, přípravy HTU, příprava pod komunikace, hutnění ploch, demolice, nakládání materiálů, odvoz stavebního materiálu či jiné.

Farma Polabi s.r.o.

Kovanecka 30, 19000, Praha 9

FAST ČR, a.s.

Černokostelecká 1621, 251 01, Říčany u Prahy

FAST ČR, a.s. zajišťuje již od roku 1992 velkoobchodní prodej a servis širokého portfolia značkových výrobků v oblasti spotřební elektroniky, domácích elektrospotřebičů, hudebních nástrojů, telekomunikační techniky, kancelářské techniky, hodinářského zboží, dárkových a propagačních předmětů. Již několik let patří mezi renomované obchodní společnosti řízené dle vysokých evropských standardů, což dokazuje certifikát kvality ISO 9001:2009. Silná pozice jednoho z největších a významných komerčních subjektů na českém a slovenském trhu je výsledkem aktivní obchodní politiky, dynamického rozvoje, inovace a neustálého hledání nových obchodních příležitostí.

Fastenal Europe, s.r.o.

U dalnice 1391, 253 01, Hostivice

Fastenal Europe is subsidiary of Fastenal Company, originated in US. Fastenal company has 2,500+ stores, 19,000+ employees and Net Sales $4.0 Billion Fastenal provides companies with the fasteners, tools, and supplies they need to manufacture products, build structures, protect personnel, and maintain facilities and equipment.  

Festool s.r.o.

Chelčického 1932, 470 37, Česká Lípa

Společnost Festool s.r.o., se sídlem v České Lípě, patří k předním světovým výrobcům profesionálního ručního elektronářadí. Je součástí silného seskupení značek, zastřešených německou skupinou Festool Group.


Finanční úřad hl. m. Prahy

Drahobejlova 945/48, 190 21, Praha 9

Finanční správa je zřízena zákonem č. 456/2011 Sb., o Finanční správě České republiky, ve znění pozdějších předpisů, jakož i její postavení a kompetence. Finanční správa ČR je tvořena soustavou orgánů finanční správy, které jsou podřízené Ministerstvu financí. Finanční správu ČR tvoří: Generální finanční ředitelství Odvolací finanční ředitelství finanční úřady

FitBrokers, s.r.o.

Sinkulova 329/48, 140 00, Praha 4

Profilujeme se jako hypoteční brokerpool (servisní společnost pro finanční zprostředkovatele i společnosti). Značku FitBrokers jsme založili na jaře 2017, ale zkušenosti s řízením brokerpoolu máme už od roku 2006, kdy jsme téměř 11 let působili u významného hráče na českém hypotečním trhu.


Fleetcom

, ,

Společnost FleetCom s.r.o. je jednou z největších topenářských firem v České republice. Specializujeme se na kotlíkové dotace, dodávku a montáž kotlů na tuhá paliva, plynové kotle a tepelná čerpadla.

Fond dalšího vzdělávání

Na Maninách 876/7, 170 00, Praha 7

Kdo jsme Jsme Fond dalšího vzdělávání, fond, který sdružuje informace, znalosti a odborníky. Pomáháme vám růst, uplatnit se na trhu práce i ve společnosti. Jsme státní příspěvková organizace Ministerstva práce a sociálních věcí ČR. Jsme veřejná instituce, která zastřešuje projekty k podpoře vzdělávání dospělých. Jsme tým odborníků a podáváme pomocnou ruku těm, kteří pociťují nedostatek znalostí či praktických zkušeností a mají chuť zvětšit své šance na snadnější uplatnění na pracovním trhu a perspektivnější budoucnost. Existujeme již od roku 2011 a za tu dobu se do našich projektů zapojila spousta jednotlivců, firem i institucí. Řada z nich se účastní našich projektů i opakovaně. Co děláme poskytujeme další profesní vzdělávání za pomoci praxí ve firmách, vzdělávacích kurzů, seminářů, workshopů, e-learningových kurzů měkkých kompetencí nebo individuálního poradenství, pomáháme vám získat potřebné dovednosti a znalosti, které lze uplatnit v pracovním i běžném životě, podporujeme začleňování cizinců do českého pracovního prostředí, usilujeme o šíření informací v oblasti digitální gramotnosti a digitálního vzdělávání, vytváříme a rozvíjíme nové systémové nástroje dálšího vzdělávání, šíříme informace a osvětu v oblasti dalšího vzdělávání, poskytujeme poradenství. Zaujaly vás naše činnosti a chtěli byste se stát součástí týmu?


FORMICA Group s.r.o.

Radlická 61, 15000, Praha 5

Jsme ryze česká společnost působící na trhu od roku 2000 v oblasti telemarketingu. Díky těmto bohatým zkušenostem může náš tým profesionálů zajistit maximální kvalitu a efektivitu služeb všem našim klientům.


Fortissimo Prague

, ,

Fortissimo Prague – eventová agentura sídlící v Praze, pořádá sportovní a adrenalinové eventy Offroad Action pro jednotlivce i velké skupiny. Offroad Action je jedinečný offroad a outdoor program, který nabízí originální zážitky plné adrenalinu a zábavy pro jednotlivce i skupiny. Vozový park čítá přes 75 offroadových vozidel jako jsou tanky, obrněné transportéry, čtyřkolky, Land Rovery a náklaďáky.

fpd management s.r.o.

Fruitisimo

Bratří Dohalských 149/1, 190 00, Praha 9

Fruitisimo je nejovocnější bar ve tvém okolí. Najdeš ho na více než 60 místech v České republice, na Slovensku v Maďarsku, a jeho síť se každým dnem rozrůstá. Přes svůj italsky znějící název, kterým demonstrujeme naši vášeň pro ovoce, je Fruitisimo česká firma. Značku Fruitisimo nejlépe vystihuje její slogan LIVE WHAT YOU LOVE, tedy zdravý aktivní životní styl, zábava, úsměv a vášeň pro to, co Fruitisimo dělá. I v tom vidí Fruitisimo svou přednost: „Co je náš tajný recept? Nejsou to rychlejší mixéry ani výkonnější odšťavňovače. Je to o lidech. Milujeme, co děláme, a to poznáte při každé návštěvě“.


FUCHS OIL CORPORATION (CZ), spol. s r.o.

Otice č.p.40, 251 63, Strančice

Společnost FUCHS dnes patří se svými asi 4 200 zaměstnanci v 75 společnostech k největším nezávislým olejářským společnostem na světě. Velice důležitý je i evropský rozměr naší společnosti. Máme bohaté zkušenosti z celé Evropy. Veškeré požadavky EU jsou pro nás již mnoho let samozřejmostí. Výrobní sortiment obsahuje vysoce hodnotná maziva pro nejširší oblasti použití, od průmyslové po automobilovou, od stavebnictví až po zemědělství. Dlouholeté zkušenosti a trvalý dialog s uživateli nám pomáhají udržet špičkovou pozici v kvalitě výrobků, orientaci na zákazníka a v inovacích. Trvalé zvyšování úrovně kvality není pro firmu FUCHS cizí pojem. Filozofie kvality se promítá do všech vysoce výkonných produktů se značkou FUCHS - ve Váš prospěch. Důkazem toho je i fakt, že automobilka ŠKODA plní do nových vozů oleje značky FUCHS.


Generali a.s.

Generální finanční ředitelství

Nábřeží Kapitána Jaroše 1000/7, 170 00, Praha 7

Generální finanční ředitelství (dále jen "GFŘ") vykonává působnost pro celé území České republiky. Podílí se na přípravě návrhů právních předpisů v oboru své působnosti, např.: - podílí se na zajišťování úkolů souvisejících se sjednáváním mezinárodních smluv, s rozvojem mezistátních styků a mezinárodní spolupráce, jakož i úkolů, které vyplývají pro Českou republiku z mezinárodních smluv a z členství v mezinárodních organizacích, - podílí se na zabezpečování analytických a koncepčních úkolů,  - z pověření ministerstva přezkoumává hospodaření krajů, hlavního města Prahy a regionálních rad regionů soudržnosti a vykonává dozor nad přezkoumáváním hospodaření obcí, dobrovolných svazků obcí a městských částí hlavního města Prahy. GFŘ tvoří:    Kancelář generálního řediteleOddělení bezpečnostiOdbor interního auditu a vnitřní kontrolySekce řízení úřaduSekce právníSekce metodiky a výkonu daníSekce řízení rizik při správě daníSekce personálníSekce informatikySekce ekonomiky  

GIC s.r.o.

, ,

GIC s.r.o. je dynamicky rozvíjející se společnost, která nabízí komplexní dodávky pro tepelná zařízení. Naše nabídka se stále rozšiřuje a umožňuje uspokojit rostoucí poptávku naších partnerů.  Dbáme ne jen na kvalitu naších dílu a služeb, ale také na cenovou dostupnost a konkurenceschopnost. Zajištujeme služby od zpracování požadavku zákazníka, včetně technického poradenství až po samotnou realizaci výroby, dodání, montáž a uvedení do provozu.  Spokojenost naších zákazníků je pro nás jistotou našeho rozvoje. Zkušeny tým profesionálů je vždy otevřen k jednání a novým výzvám!

GMC Software Technology s r.o.

Jsme původně švýcarská firma, která se zabývá vývojem softwaru pro návrh, kompozici a produkci personalizovaných dokumentů v oblasti komunikace firem se zákazníky. Naše pobočky najdete téměř po celém světě, zejména pak v Evropě, USA, Kanadě, Latinské Americe, Asii a Austrálii. GMC Software Technology je globální leader v rychle se vyvíjejícím oboru komunikace se zákazníky. Pomáháme tisícům klientům a partnerům z oblastí bankovnictví, pojišťovnictví, zdravotní péče a poskytovatelům služeb po celém světě. Vývojový tým GMC je největším vývojovým týmem zákaznické komunikace na světě a sídlí v České republice.


Grada Publishing, a.s.

U Průhonu 22, 17000, Praha 7

Grada Publishing, a.s., nakladatelství odborné literatury, beletrie a dětské literatury.

Grade Medical s.r.o.

Mníšecká 500, 25230, Řevnice

Česká firma orientovaná na vývoj a výrobu inovativních zdravotnických prostředků. Aktuálně uvádíme na trh veterinární řadu přípravků. 


HEINEKEN Česká republika, a.s.

HEINEKEN Česká republika a.s. je jedním z nejvýznamnějších hráčů na českém pivním trhu. Silná neformální kultura, chuť vítězit, vášeň pro kvalitu, respekt k ostatním a ohled na životní prostředí jsou hodnotami všech našich zaměstnanců.  Zaměřujeme se na světové i lokální značky, mezi které patří Heineken, Krušovice, Starobrno, Březňák, Strongbow, Desperados a jiné.


Hilti ČR spol.s.r.o

Uhříněveská 734, 252 43, Průhonice

Poskytujeme nejmodernější nářadí, inovativní technologie, software a vynikající služby pro profesionály ve stavebnictví. Jsme hrdí na jméno značky budované více než 75 let, s přibližně 23 000 zaměstnanci ve více než 120 zemích. V Hilti oceníte jedinečnou firemní kulturu založenou na uznání hodnot každého člena týmu, možnosti růstu a vzájemné podpory. Jsme si jistí, že Hilti je skvělým místem pro uplatnění vašich zkušeností a rozvoj vašich schopností ve Vaší dlouhodobé kariéře.


HODNĚ DOBRÉ JÍDLO

Národní obrany 718/22, 16000, Praha 6

HODNĚ DOBRÉ JÍDLO je koncept moderní jídelny pro širokou veřejnost s nabídkou domácí lahodné a zdraví prospěšné kuchyně za příznivé ceny. Provozujeme kavárnu na ČZU v Praze Suchdole. 


HOCHTIEF CZ a.s.

Plzeňská 1160/6, 150 00, Praha 5

Stavební společnost HOCHTIEF CZ dlouhodobě patří ke špičce v oboru. V České republice zaměstnáváme více než 1 000 pracovníků, kteří realizují stavby ve všech významných segmentech stavebního trhu. Jsme součástí předního nadnárodního koncernu s téměř 70 000 zaměstnanci a obratem přesahujícím 29 miliard eur. Naše společnost spojuje to nejlepší z české a německé stavitelské tradice. Poskytujeme služby na vysoké kvalitativní úrovni, které jsou založeny na našich zkušenostech a znalostech trhu, stejně jako na vstřícném a odpovědném přístupu. Ve vztahu k zaměstnancům usilujeme o otevřenou firemní kulturu, přátelské vztahy a aktivní firemní život. Své lidi podporujeme v osobním i profesním růstu a důsledně ctíme etické principy.


HOPI s.r.o.

Pražská 673, 43151, Klášterec nad Ohří

Rodinná firma, založená v roce 1992 panem Františkem Piškaninem. Přirozeným růstem a tvorbou vlastního know-how se společnost HOPI stala jednou z nejvýznamnějších logistických firem ve středoevropském regionu. Aktivní logistikou reaguje na požadavky trhu se silným důrazem na environmentálně orientovaný přístup. Společnost HOPI působí také na Slovensku,  v Maďarsku, v Polsku a v Rumunsku. Naším hlavním posláním je poskytování komplexní logistické služby.


Chovservis a.s.

Zemědělská 897, 500 03, Hradec Králové

Společnost CHOVSERVIS a.s., Hradec Králové byla založena 4. května 1992. V současnosti má základní kapitál ve výši 66 milionů korun (2,5 mil. €), vlastní kapitál činí přibližně 150 mil. Kč (5,8 mil. €). Hlavním a jediným akcionářem je společnost AGRO Měřín, a.s. Společnost zaměstnává 170 lidí převážně vysokoškolského a středoškolského vzdělání. Společnost dosahuje ročního obratu 750 mil. Kč Představenstvo je tříčlenné. V tříčlenné dozorčí radě je jeden zástupce zaměstnanců CHOVSERVISU a.s. Vlastníme podíly ve třech dceřiných firmách: ZD Nechanice 94% - zemědělská prvovýroba, PLEMO, a.s. 50% - produkce inseminačních dávek skotu, ALGIVA s.r.o. 50% – prodej půdních podpůrných přípravků. Společnost CHOVSERVIS a.s., nabízí komplexní služby chovatelům hospodářských zvířat. Jsou to např. produkce inseminačních dávek kanců, inseminace skotu, kontrola užitkovosti skotu a prasat, sonografické vyšetření a další doplňkové služby. Další činnosti jsou jateční činnost, výroba masných specialit pod značkou TORO® Hlavečník, nabídka chovatelských potřeb pod značkou PROFARM®, obchod se zvířaty, a maloobchodní prodej českých potravin pod značkou REGIOPRO a RYNEK. Naše společnost je součástí skupiny AGRO Měřín, ve které mimo naší společnosti jsou další dceřiné firmy, např. LACRUM Velké Meziříčí, s.r.o., NOVÉ VINAŘSTVÍ, a.s., Beskyd Fryčovice, a.s., POMONA Těšetice a.s. a další.        Společnost CHOVSERVIS a.s., garantuje vysokou kvalitu nabízených služeb, což dokládají certifikáty ISO 9001, ISO 14001 a ISO 22000, samozřejmostí je dodržování normy HACCP v masokombinátu TORO® Hlavečník.

IBM Česká republika

IITours

Křižíkova 37, 18600, Praha 8

Jsme specialisté na incentivní a individuální cesty na míru. Již od roku 2004 pomáháme našim klientům připravovat zájezdy, které mohou posloužit jako dárek pro obchodního partnera, motivační odměna pro zaměstnance nebo poděkování zákazníkovi.

ILA, s.r.o.

ILA, s.r.o. je poradenská společnost působící v oblasti vědeckého podnikání již od roku 1994. Vytváříme, plánujeme a koordinujeme inovační projekty založené na výsledcích vědeckého výzkumu a vývoje. Náš tým se specializuje na získávání finanční podpory z národních (ESIF, TA ČR apod.) a evropských (Horizon2020, Erasmus+, Interreg, EHP) dotačních zdrojů, zejména v oblasti vědy, výzkumu a vzdělávání, sociálních inovací a transferu technologií. Dále poskytujeme projektový management a dotační poradenství, v rámci kterého Vám rádi pomůžeme najít nejvhodnější dotační příležitosti, které Vás posunou na Vaší cestě kupředu.

Imatic Software s.r.o.

Imatic, neboli dvě sesterské společnosti Imatic Software a Imatic IT, tvoří tým profesionálů, kteří mají dlouholeté zkušenosti s řešením a realizací informačních systémů a webů, implementací a správou informačních technologií a hardwarovou i softwarovou podporou.


ING Bank

Českomoravská 2420/15, 190 00, Praha 9

Who we are... ING’s goal is to become the preferred bank for all of its 45 million customers worldwide. To achieve this, we need to recruit highly talented individuals, and especially top graduates. ING Bank Czech Republic provides banking services to corporations and large multinationals, as well as to retail customers. With a history that stretches back some 200 years, ING Commercial Banking have made a name for ourselves by helping clients build successful businesses. ING Retail Banking’s most important product is the savings account ING Konto, which has received award „Zlatá Koruna“ for many times. ING Bank has received an attractive award - Global Bank of the Year 2016 last year.


International Labour Organization

4 route des Morillons, CH 1211, Genève 22

The paramount consideration in the filling of any vacancy shall be the necessity to obtain a staff of the highest standards of competence, efficiency and integrity. Due regard shall be paid to the importance of maintaining a staff selected on a wide geographical basis, recognizing also the need to take into account considerations of gender and age. Every official shall be required to possess a fully satisfactory knowledge of one of the working languages of the Organization. Without prejudice to the foregoing, officials shall be selected without discrimination on the basis of age, race, gender, religion, colour, national extraction, social origin, marital status, pregnancy, family responsibilities, sexual preference, disability, union membership or political conviction.


Internetový e-shop chladnezbrane.eu

Tyršova 334, 28151, Velký osek

Jsme banda nadšenců do chladných zbraní a do podnikání! Vedeme již několik let e-shop s chladnými zbraněmi (nože, katany, vrhací nože a hvězdice, repliky mečů, mačety, nunchaku apod.). Kromě eshopu jezdíme i na různé tématické akce, kde prodáváme osobně, vytváříme marketing i různé atrakce (vrhání nože apod.). Většina z nás jsme před pár lety dostudovali ČZU, nicméně náš "chladný" koníček přerůstá v intezivnější činnost, která potřebuje i podporu. Proto se obracíme na naši Alma mater a vás, studenty :-)  

Intertek s.r.o.

Zirkon Office Center, Sokolovská 131/86, 186 00, Praha 8

Ověřený partner v oblasti certifikace systémů řízení – od auditů a kontrol, k testování, školení, poradenství, zajištění certifikace. Našim zákazníkům pomáháme zlepšit kvalitu a bezpečnost výrobků, procesů a služeb. Nabízíme nezávislou certifikaci systémů:➢ Managementu kvality (ISO 9001:2015)➢ Environmentálního managementu (ISO 14001:2015)➢ Ochrany bezpečnosti a zdraví při práci (OHSAS 18001:2007)➢ V automobilovém průmyslu (ISO/TS 16949:2009)➢ Managementu hospodaření s energií (ISO 50001:2012)➢ Bezpečnosti krmiv (GMP+ FSA) pro níže uvedené oblasti: Trade in animal feed / Obchodování s krmivy Storage and transhipment of animal feed / Skladování a překládka krmiv Transport of animal feed, Road transport / Silniční přeprava krmiv Affreightment of Road transport / Zasilatelství silniční přepravy Production of feed materials / Výroba krmných materiálů ➢ Managementu bezpečnosti informací (ISO 27001:2013)➢ IT – požadavky na systém managementu služeb (ISO 20000-1:2011) Provedení auditů pod různými akreditačními značkami (UKAS, DAkkS, ACCREDIA aj.). Nově jsme rozšířili portfolio o následující certifikační služby:➢ Certifikace udržitelnosti biopaliv ISCC➢ Certifikace dle českého standardu bez GMO Provádíme zákaznické/dodavatelské audity, sociální audity a inspekce:➢ Sociální audity: GSV, SQP, WCA aj.➢ Audity pod programy BSCI, EICC, SMETA, ICS, SCAN aj.➢ HS (hard line – soft line) inspekce➢ GTS inspekce Labeling – validace a překlad etiket dle platné legislativy. Školení interních auditorů dle revidovaných norem ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015. V zastoupení klienta rovněž zajišťujeme nezávislé technické inspekce kvality u výrobců ve strojírenství, odvětvích oil&gas, energetice, hutnictví apod.➢ U výrobců kromě kvality kontrolujeme termíny dodání materiálu, plán výroby a ověřujeme, zda projekt není ve skluzu.➢ Poskytujeme služby přímo na staveništích jako je např. koordinace BOZP, svářečský dozor, kontrola dokumentace, koordinace projektu na stavbě a řadu dalších. Intertek s.r.o. je Vám k dispozici v průběhu trvání celé partnerské spolupráce. Váš kontakt :Ing. Vladimír PospíchalBusiness Development ManagerIntertek Business AssuranceIntertek s.r.o.Zirkon Office Center, Sokolovská 131/86,186 00 Praha 8, Česká republikavladimir.pospichal@intertek.com+420 720 979 318+420 270 003 236 (office)www.intertek.comwww.intertek-cz.com


INVENTI Development s.r.o.

Táborská 940/31, 140 00 , Praha 4

I N V E N T I  – kdo jsme a proč právě my?!  :-) …. protože jsme upřímní, na nic si nehrajeme a jako celek tvoříme skvělý tým! Přidáš se? :-)   Kdo / co je INVENTI? Jsme společnost zabývající se vývojem SW, tedy IT :-).  Zaměřujeme se na vývoj (JAVA, .NET), testování, analýzu a projektové řízení. Věnujeme se (a úspěšně) mobilnímu vývoji. Sídlíme v Praze a je nás dnes přes 82. Stále rosteme! Pro info, na podzim 2014 nás bylo 35. Nikdo se u nás nebojí říct svůj názor, jsme otevření a rádi nasloucháme názorům ostatních invenťáků.   Nejčastěji nás uvidíte v bankách a telco společnostech na různých projektech. Dle naší filozofie „it’s about the people“ si zakládáme na lidech, jejich spokojenosti a pracovním růstu. Každý má šanci ukázat, co v něm je. Stačí jen pracovat na svém rozvoji. Příležitostí je víc než dost. Bez práce nejsou koláče, to ví přeci každý :-), ale i zábava je velmi důležitá! Proto se často potkáváme na různých akcích. Většinou začínáme sportem, pokračujeme zajímavými debatami a nečekaně končíme někde se sklenkou/půllitrem v ruce :-). Kdokoliv chce, může celofiremní akci vymyslet i zorganizovat. Koho by bavilo chodit jen tam, co uspořádá vedení firmy, že? :-). Jsme poměrně akční (nikoho ale nenutíme!), fungujeme jako tým a kopeme za INVENTI. Nevěříš? Přijď to zkusit!   www.inventi.cz   lucie.kotorova@inventi.cz andrea.sebkova@inventi.cz zuzana.faltusova@inventi.cz  


Invia.cz, a.s.

Na hřebenech II 1718/8, 140 00, Praha 4

Jsme Invia, žijeme cestováním... Jsme neotřesitelnou českou jedničkou na poli prodeje zájezdů a v rámci Invia Group dokonce tvoříme jedno z největších e-travel portfolií v Evropě. V Čechách, kde jsme začínali, je nás nyní pár stovek, neformální atmosféra ale zůstala. Více o nás na www.invia.com.


IPSOS s.r.o.

Slovanský dům, vchod E Na Příkopě 22, 110 00, Praha

Jsme největší výzkumnou agenturou v ČR z hlediska dosaženého ročního obratu, třetí největší agenturou na Slovensku a druhou v Maďarsku, nabízející širokou paletu výzkumných nástrojů a disponující zkušeným týmem. V roce 1992 vznikla společnost Tambor, která se vypracovala od firmy o 2 zaměstnancích až ke 170 zaměstnancům v roce 2016. Po dynamickém vývoji se firma stala v roce 2007 součástí sítě Ipsos - jedné z největších světových výzkumných sítí. V roce 2011 došlo ke spojení s výzkumnou sítí Synovate, díky čemuž Ipsos dále posílil svoji pozici a rozšířil portfolio svých produktů a řešení jak v ČR, tak v SR a celém světě. V roce 2013 proběhlo zkrácení názvu z Ipsos Tambor na Ipsos. V roce 2015 vznikl v Praze Ipsos Central Europe Cluster pokrývající ČR, Slovensko a Maďarsko.


IQ Group.cz s.r.o.

Lednická 1533, 198 00, Praha 9

Jsme tým 30 zkušených odborníků – projektantů, technologů, energetiků, statiků, kteří mají na svém kontě v souhrnu stovky projektů a realizovaných staveb. Projektujeme v 3D BIM. Milujeme výzvy a proto ať si vymyslíte cokoli, najdeme chytré a elegantní řešení. Projektování je naší vášní. Hledat promyšlená a inovativní řešení využívající moderní technologie patří k naší práci. Prostě nás to baví

IQVIA

Radlická 714/113a, 15800, Praha 5

IQVIA™ is The Human Data Science Company™, focused on using data and science to help healthcare clients find better solutions for their patients. Formed through the merger of IMS Health and Quintiles, IQVIA offers a broad range of solutions that harness advances in healthcare information, technology, analytics and human ingenuity to drive healthcare forward. We know that meaningful results require not only the right approach but also the right people. Regardless of your role, we invite you to reimagine healthcare with us. You will have the opportunity to play an important part in helping our clients drive healthcare forward and ultimately improve human health outcomes. Whatever your career goals, we are here to ensure you get there!

iStone Czech

Na Radosti 486/55, Paha 5 Zlicin, 15521, Praha

We're a business and IT consulting group offering expertise in the worlds best business systems, primarily M3, Microsoft Dynamics 365 and SAP ERP. With over 600 employees in more than twelve countries worldwide, iStone offers market-leading solutions in ERP and E-commerce.

IXPERTA s.r.o.

Lihovarská 12, 19000, Praha 9

Na trhu informačních a komunikačních technologií působíme přes 25 let. V našich týmech pracuje přes 210 expertů. Historicky jsme vznikli jako součást koncernu Siemens. Propojujeme světy podnikových komunikací, infrastruktury, bezpečnosti a software. Máme certifikace od předních světových výrobců technologií a disponujeme vlastním vývojovým softwarovým centrem.Zákazníky máme v České republice, na Slovensku, v Evropě, Asii a Severní Americe, a to ve všech typech organizací, od komerčních firem a výrobních podniků až po státní správu a finanční sektor. Rozumíme procesům našich zákazníků a navrhujeme jim optimální řešení, včetně integrace aplikací s infrastrukturou. Náš přístup je efektivní ve státní správě, českých i mezinárodních firmách. Při realizaci zakázky dodržujeme rozpočty i termíny. Daří se nám propojovat naše týmy s lidmi od zákazníka i ve velmi rozdílných kulturách. Díky tomu společně dosahujeme špičkových výsledků.

JATO DYNAMICS, s. r. o.

Na Moráni 1957/5, 128 00, Praha 2


Jazyková škola School Tour

Baranova 4, , Praha

Jsme jazyková škola s dlouholetou tradicí. Nabízíme jak individuální hodiny aj, nj, šj, fj, rj, tak vedení dětských kroužků angličtiny v MŠ a ZŠ. Flexibilní brigáda, lektoři si vybírají z konkrétních nabídek práce, jen ty, které se jim hodí,

Jazyková škola Vista - Martina Vyhlídová

Jsme jazyková škola, která si zakládá na osobním přístupu a osobním rozvoji, a to nejen studentů, ale i nás samotných. Tvoříme jeden tým, který se snaží pomáhat všem věkovým kategoriím překonávat jazykové bariéry a jít si za svým cílem. Jsme mladý a energický tým, kde se nikomu meze nekladou. Sídlíme v Praze, blízko stanice metra Palmovka. Pořádáme jak individuální, tak skupinové kurzy, které kvůli zachování vysoké efektivity nemají více jak 6 studentů.

Johnson & Johnson s.r.o.

Karla Engliše 3201/6 Praha 5 - Smíchov, 150 00, Praha 5

Společnost Johnson & Johnson je jednou z největších společností, která se již více než 130 let věnuje zdraví lidí. Cílem společnosti je vyvíjet a dodávat zdravotnické prostředky nejvyšší kvality a přispět tak k vyléčení nebo výraznému zlepšení zdravotního stavu a kvality života pacientů. Nabízí nejúplnější sortiment výrobků pro zdravotní péči na světě a poskytuje s tím související komplexní služby v oblasti zdravotnických prostředků, volně prodejných přípravků a léků na předpis. Společnost Johnson & Johnson se hlásí k sociální odpovědnosti, aktivně se zapojuje do filantropických aktivit a podporuje rozvoj regionálních komunit. Řada programů společenské odpovědnosti, které společnost iniciovala nebo se na nich podílí, dosáhla celosvětového měřítka a stále si zachovává svůj silný vliv na péči o zdraví.  Společnosti sdružené pod značkou Johnson & Johnson působí v 57 zemích světa.


JT International spol. s r.o.

Na Pankráci 1683/127, 14000, Praha 4

JTI je mezinárodní tabákovou divizí společnosti Japan Tobacco Inc., jedním z největších světových hráčů na trhu působící ve více než 120 zemích po celém světě, s celosvětově známými značkami jako Camel, Benson & Hedges, LD, Winston atd.

Jůzit z.s.

Trojanova 3, , Praha 2

Jsme neziskovka tvořená převážně dobrovolníky vytvářející nekomerční mapy pro mladé cestovatele, cestovatelská promítání a spravující vlastní infocentrum. www.use-it.cz


K2 atmitec s.r.o.

Lomnického 1705/5, 140 00, Praha 4

Jsme IT firma. Jmenujeme se K2 atmitec, vyvíjíme a dodáváme Informační systém K2. Na trhu firemních IT řešení se pohybujeme již 24 let. Informační systém K2 je naším stěžejním produktem – firmy v ČR i zahraničí jej používají v provozu již více než dvacet let.


K3 system s.r.o.

Jsme IT firma

KameraOne BV

, ,

KameraOneTM (www.kameraone.com) - great online video stories everyday for online & mobile publishers. Easy to Access, Publish & Monetize. Leading online publishers and destinations sites uses power of KameraOne stories to drive their online & mobile audience monetisation, retention & growth. Bild in Germany, The Sun in UK, Expressen in Sweden, VG in Norway, Iltalehti in Finland, De Telegraaf in the Netherlands, Yahoo! & MSN across the globe and many others are using videos and other services from KameraOne.


Kancelář poslankyně Evropského parlamentu Martiny Dlabajové

Kancelář poslankyně Evropského parlamentu Martiny Dlabajové Vila T. Bati, Gahurova 292, 760 01, Zlín

Jak se studentka ze Zlína dostane do univerzitu do italské Padovy? Jak začne česká blondýna podnikat v Itálii v ryze mužském světě? Proč se vrátí zpět domů po dvaceti letech, aby zakotvila ve svém domě a v nové práci v čele Krajské hospodářské komory Zlínského kraje? A jak se ocitne jako nestraník na kandidátce ANO ve volbách do Evropského parlamentu a nakonec se z podnikatelky stane europoslankyní? O těchto otázkách a odpovědích je můj život.  Je plný překvapení a dalších otázek a nových obzorů. Jsem stále na cestě mezi Bruselem, Štrasburkem, Prahou, Zlínem, Udine a dalšími místy v Evropě. I když se cítím jako Evropanka, domov mám jen jeden. Tam, kde je moje rodina a přátelé. A kde jsou lidé, pro které se snažím odvádět nejlepší práci.

Kaufland Česká republika v.o.s.

Bělohorská 2428/203, 169 00, Praha 6

Jsme víc než jen úspěšná mezinárodní obchodní společnost. Našim zaměstnancům nabízíme jistotu pracovního uplatnění. Základem našeho úspěchu jsou lidé, kteří tvoří silný tým. Na spokojenosti našich zaměstnanců nám opravdu záleží! Staňte se součástí našeho týmu!


KAUTEX TEXTRON GMBH & CO.

KG Kautexstraße 52 53229 Bonn, 53229, Bonn

With 31 facilities in 14 countries, we are one of the 100 largest automotive suppliers in the world in terms of sales volume.  Well-positioned as the partner of choice for our customers, we develop and produce blow-molded fuel systems, selective catalytic reduction systems, clear vision systems, engine camshafts and plastic industrial packaging solutions. From the first blow-mold machine in 1949 to our latest full plastic hybrid tank, we have maintained a “first to market” trend with regards to our products and innovation. With more than 6,000 employees across four continents, working successfully means working together - within departments, cross-functional teams, with our customers and suppliers. It means staying current on the market conditions and looking for opportunities and driving innovation that meets the needs of our customers. From Many Comes One: We are a multitude of cultures, perspectives, backgrounds and skill sets focused on creating common, global processes and offering high quality, cost effective products and services to meet the demands of our customers worldwide.


Kinstellar, s.r.o., advokátní kancelář

Na Příkopě 19, 117 19, Praha 1

KLENOTA s.r.o.

Bílkova 19, 11000, Praha 1

Jsme tým nadšených profesionálů, kteří milují to, co dělají. Šperky ručně vyrábíme a dovádíme k dokonalosti. Šperky žijeme! Naším posláním je vytvářet takové šperky, které je radost nosit každý den. Věříme v ruční práci, tradiční metody, dobré pracovní vztahy a pravé šperky. Šperky vytváříme ve vlastním ateliéru v srdci staré Prahy. Stavíme na poctivé ruční práci. Naše zkušené zlatnice se pečlivě a s láskou věnují každému šperku, který jim projde rukama. Šperky KLENOTA jsou krásným a nadčasovým příkladem našeho řemesla.

Klenotnictví Eppi

Nábřežní 90/4, 150 00 , Praha 5

NAŠE HODNOTY Každá společnost by měla mít pevné základy. My jsme za roky fungování vyvinuli tyto pilíře, na kterých dále stavíme.  Transparentnost Ve vztahu k našim klientům prosazujeme naprostou transparentnost. Chápeme, že nakupování klenotů a drahých šperků může být matoucí a někdy dokonce i trochu děsivé. Vzdělání Nakupování klenotů je docela náročné. To víme. Je tolik věcí, které se musíte naučit, a stovky pojmů, o kterých jste nikdy předtím neslyšeli. Všechny ty diamanty a drahé kameny, jejich brusy a barvy se můžou stát noční můrou. Hodnota Věříme, že klenoty by neměly být pouze privilegiem pro pár vyvolených. Nakupujeme rovnou od primárních dodavatelů a spolupracujeme přímo s klenotníky. Doživotní záruka Výjimečná kvalita našich materiálů a mistrovské práce nám umožňuje vytvářet šperky té nejvyšší kvality, které by měly - pokud se o ně náležitě staráte - vydržet po celý život. Nakupování bez zbytečných komplikací Snažíme se, aby byl celý váš nákupní proces co nejjednodušší.  Osobní kontakt Některé věci se prostě řeší lépe tváří v tvář. Zejména pokud se jedná o nákup šperku, který chcete předávat v rodině z generace na generaci. Jedinečná zákaznická věrnost Opravdu věříme, že skutečné přátelství je navždy, a tak také jednáme s našimi zákazníky. Samotný nákup je pouhým začátkem našeho vztahu a rozhodně chceme, aby trval i nadále.

KLEPIERRE MANAGEMENT ČR, s.r.o.

Plzeňská 16/3217, 150000, Praha 5

KLEPIERRE MANAGEMENT ČESKÁ REPUBLIKA, jedna z největších evropských společností v oblasti nemovitostí vlastnící a spravující obchodní centra v ČR a SR.  

KODYS

Hošťálkova 7/520, 169 00, Praha 6

KODYS je předním systémovým integrátorem v oblasti automatické identifikace a mobilních aplikací především pro logistiku, výrobu a retail.  Již od roku 1991 stavíme na inovacích, zákaznickém přístupu a komplexnosti dodávaných řešení. KODYS je součástí mezinárodní skupiny IBCS Group, jednoho z největších evropských dodavatelů AutoID technologií.


Kolínko s.r.o.

Komerční banka

Na Příkopě 33, 114 07, Praha 1, 114 07

Komerční banka patří na českém trhu mezi jednu ze tří největších a  nejvýznamnějších bankovních institucí. Byla založena v roce 1990 a v současné době je dceřinou společností francouzské skupiny Société Générale, která patří mezi největší peněžní domy v Evropě. Působíme na téměř 400 pobočkách po celé ČR a naše k přírodě šetrná centrála sílí přímo v Praze. Paleta našich budov je velmi pestrá, na všech pracovištích ale nabízíme příjemné a moderní pracovní prostředí, kam se budete těšit. Díky přítomnosti v tak velkém počtu lokalit navíc dokážeme nabídnout velmi zajímavé možnosti interní mobility. Poskytujeme komplexní služby v oblasti osobního, podnikového a investičního bankovnictví pro občany, podnikatele, malé i velké podniky a státní správu. Využíváme moderní technologie, které vyvíjíme spolu s našimi partnery. Našim klientům tak můžeme nabízet pohodlnou a digitalizovanou správu jejich financí a plánů i nejnovější metody plateb, to vše při zachování špičkové úrovně zabezpečení.  Stejně přistupujeme i k našim zaměstnancům, kterým dáváme do rukou kvalitní systémy, které usnadňují jejich každodenní práci. Naše společná snaha a kvalita práce se cení. Jsme hrdým držitelem aktuálních ocenění Banka roku 2017, Bankéř roku 2016 a TOP zaměstnavatel 2017 a 2018


KOMS Praha

Bystrá 761, 19000, Praha 9

KOMS Praha, s.r.o. již od roku 1992 zajišťuje dodávky a montáže průmyslových potrubních systémů v Čechách i zahraničí. KOMS Praha Vám nabízí práci špičkového sehraného týmu kvalifikovaných pracovníků, vyzbrojených nejen veškerými certifikacemi, ale hlavně dlouholetou zkušeností s prací v oboru. KOMS Praha pro Vás zajistí řešení potrubního systému nejen ve všech obvyklých typech materiálů a spojení, ale dokáže i kombinovat komponenty různých výrobců a nalézt tak optimální řešení z technologického i ekonomického hlediska.


Kooperativa pojišťovna, a.s. Vienna Insurance Group

Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. Její podíl na celkovém předepsaném pojistném v ČR je 20,5 %. Je univerzální pojišťovnou, která nabízí plný sortiment služeb a všechny standardní druhy pojištění jak pro občany, tak pro klienty z řad firem od drobných podnikatelů až po velké korporace. Kooperativa je součástí koncernu Vienna Insurance Group (VIG).


KORUS EU a.s.

29. srpna 792, 44101, Podbořany

Korus EU se zabývá výrobou a distribucí ochranných pracovních pomůcek, brusných materiálů, průmyslových lepicích pásek, obalových materiálů a průmyslových utěrek. Společnost vyvíjí vlastní výrobky a jejich technologické platformy pro aplikace v oblasti bezpečnosti práce, lepení, broušení a čištění. Samozřejmostí je péče o nové a stávající zákazníky z různých oborů, od automobilového průmyslu přes letecký, strojírenský až po stavebnictví či energetiku. Společnost těží z letitých zkušeností svých zaměstnanců, kteří hledají pro potenciálního i stávajícího zákazníka to nejlepší řešení.


KPMG Česká republika

Pobřežní 1a, 18600, Praha

KPMG je celosvětovou sítí poradenských společností. Ty ve 155 zemích sdružují více než 174 tisíc expertů. V České republice jsme v roce 2015 oslavili 25. výročí našeho působení na trhu a naše kanceláře najdete nejen v Praze, ale i v Brně, Ostravě a Českých Budějovicích. V nich dohromady pracuje přes 900 zaměstnanců.Našim klientům, ať už lokálním či zahraničním, poskytujeme služby v oblasti auditu, daňového poradenství a také služby právní a poradenské.Sledujeme a reagujeme na nejnovější trendy, nabízíme komplexní a inovativní řešení a neustále se vyvíjíme a vylepšujeme kvalitu naší práce. Proto v nás klienti vkládají důvěru, na které budujeme dlouhodobé vztahy.Naše firma je známá svou přátelskou firemní kulturou a také vstřícným a odpovědným přístupem jak ke klientům, tak ke svému okolí. Věříme, že základním pilířem naší firmy jsou spokojení a motivovaní spolupracovníci, kteří společně táhnou za jeden provaz. Pravidelně tak investujeme do vzdělání našich zaměstnanců, poskytujeme jim krátkodobé i dlouhodobé stáže v zahraničí a propracovaný systém benefitů.


Krajský úřad Středočeského kraje

Zborovská 11, 150 21, Praha 5

Středočeský kraj Středočeský kraj leží uprostřed Čech. Velikostí, počtem obcí i obyvatel patří mezi největší kraje České republiky. Jeho rozloha (11 015 km2 ) zabírá 14 % území ČR a je cca 1,9 krát větší, než je průměrná rozloha kraje v České republice. Kraj zcela obklopuje hlavní město Prahu a sousedí téměř se všemi Českými kraji kromě Karlovarského a moravských krajů. Územně náleží k Českému masivu, který je jednou z nejstarších částí evropské pevniny. Nejvyšším bodem území je vrchol brdských hřebenů Tok (865 m n. m.) v okrese Příbram, nejnižším bodem je řečiště Labe (153 m n. m.) v okrese Mělník. Administrativně se kraj dělí na 26 správních obvodů obcí s rozšířenou působností, které k 1. 1. 2003 nahradily bývalé okresní úřady. Rozlohou je největší správní obvod s rozšířenou působností Příbram (8,5 % rozlohy Středočeského kraje). Nejmenší je správní obvod s rozšířenou působností Neratovice (1 % rozlohy Středočeského kraje).


Kroužky - školské zařízení

Mánesova 3, 120 00, Praha 2

Jsme školské zařízení Kroužky, které zajišťuje zájmovou činnost pro děti v mateřských a základních školách v celé Praze a okolí a pro řadu našich oborů kroužků nabízíme studentům možnost brigády v podobě pozice lektora zájmového kroužku. Podporujeme tak u studentů uplatnění v jejich oboru s možností získání přímé praxe. Umožňujeme také dále studentům v rámci výuky v našem školském zařízení si doplnit kvalifikaci dle zákona o pedagogických pracovnících v rámci ,,Studia pro pedagogy volného času vykonávající dílčí přímou pedagogickou činnost“ nebo řadu dalších možností vzdělání akreditované MŠMT dle odbornosti a to zcela ZDARMA.   Jako školské zařízení podléháme České školní inspekci a řadu let úzce spolupracujeme s Pedagogickou fakultou Univerzity Karlovy, Fakultou tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy a Vysokou školou ekonomickou.


Lambert Partners s.r.o.

LAUFEN CZ s.r.o.

V Tůních 3/1637, 12000, Praha 2

Společnost LAUFEN CZ je součástí skupiny Roca, největšího producenta sanitární keramiky na světě. Zaměřujeme se na výrobu a prodej kompletního vybavení koupelen - nábytku, vodovodních baterií, sprchových koutů, podomítkových modulů, obkladů a dlažeb. Sídlo společnosti je v Praze, výrobní závody v Bechyni a ve Znojmě. V České republice pro nás pracuje více než 1000 zaměstnanců, vyrábíme a prodáváme zejména značky Laufen, Roca a Jika.


LEGO Production

, , Kladno

LEGO Group byla založena v roce 1932 a za svou více jak 80-ti letou historii se změnila z malé dánské rodinné firmy na světoznámou a úspěšnou společnost, jejímž mottem je „Pouze to nejlepší je dost dobré“. Naším posláním je ovlivňovat život dětí pozitivním směrem, inspirovat je a rozvíjet. Ve všem, co děláme, bereme ohled na naše zaměstnance, partnery i svět, v němž žijeme.   V Kladně působíme od roku 2000 a momentálně zaměstnáváme okolo než 2500 zaměstnanců. Jedna část produkce je zaměřena na montáž, potisk a balení LEGO® stavebnic, které jsou dodávány dětem do celého světa. V druhé části se specializujeme na vývoj a výrobu LEGO® 3D marketingových modelů. Většina modelů, které můžete vidět v LEGOLAND® parcích či našich specializovaných obchodech, je vyrobena v naší továrně. Mimo to jsme také nedávno otevřeli Centrum sdílených služeb (BSO - Business Service Operations), které se specializuje na finanční a HR procesy. Kromě výrobního závodu na Kladně působíme v České republice také v Jirnech, kde je situováno evropské distribuční centrum (EDC) a v Praze, kde se nachází obchodně-marketingové oddělení (LEGO Trading s.r.o.).

Letiště Praha, a. s.

Jana Kašpara 1069/1, 160 08, Praha 6

Letiště Praha je provozovatelem mezinárodního Letiště Václava Havla Praha. Zabývá se leteckým i neleteckým obchodem s cílem rozvíjet přímé letecké spojení do Prahy a nabízet zázemí kvalitního servisu cestujícím. Zajišťuje bezpečnost provozu a nabízí služby v oblasti parkování, občerstvení, VIP servisu a pronájmu prostor. Abychom cestujícím nabídli zajímavá letecká spojení, pohodlí na letišti před odletem a zajistili jejich bezpečnost, potřebujeme: Bezpečnostní kontrolu Pracovníky informačních služeb Ostrahu letiště Hasiče Pracovníky cateringu Ekology Dispečery parkovišť a automechaniky Elektrikáře Agenty VIP služeb Pracovníky úklidu Specialisty pro spolupráci s leteckými společnostmi

Lidl Česká republika v.o.s.

Lidl je úspěšným potravinovým řetězcem, který si silnou expanzí zajistil růst do celé Evropy. Na český trh společnost Lidl vstoupila v roce 2003 a od té doby otevřela 237 prodejen, které zásobují čtyři logistická centra v Brandýse nad Labem, Cerhovicích, Měříně a Olomouci. V současnosti ve společnosti Lidl pracuje více než 10 500 zaměstnanců v oblasti obchodu, nákupu, administrativy a expanze.


Lipa Learning

Pod Krejcárkem 975/2, 130 00, Praha

Lipa Learning je předním vývojářem mobilních aplikací pro předškolní děti všude na světě. Co hra, to unikátní vývojářské řešení, které navíc přispívá ke kvalitně strávenému rodinnému času. Jsme přesvědčení, že tomuto segmentu jednoznačně patří budoucnost celého IT.

LM Cafe, s. r. o.

Milady Horákové 1, 17000, Praha 7

Přijď pracovat do skvělého kolektivu CrossCafe Strossmayerák!


Logio s.r.o.

, ,

Ať už si to uvědomujeme nebo ne, dodavatelské řetězce nás obklopují stejně jako vzduch, který dýcháme. Každé jídlo nebo pití se na náš stůl dostává odněkud a neobjevuje se zázračně v lednici nebo na regálu supermarketu. Zrovna tak muselo dodavatelským řetězcem projít auto v kterém každý den jezdíme do práce. My o těchto vztazích přemýšlíme jako o tocích, které začínají většinou prvovýrobou a končí v ruce zákazníka. Jenom během včerejšího dne se takto po celém světě proteklo řádově 100 milionů tun materiálu a zboží (hmotný tok) a až 500 petabytů dat (informační tok). O to složitější je navrhnout ideální podobu toků v jedné firmě, natožpak v celém dodavatelském řetězci. My to umíme. Říkáme tomu řízení dodavatelských řetězců.

Lovochemie, a.s.

Terezínská 57, 410 02, Lovosice

Společnost Lovochemie, a.s., člen skupiny AGROFERT, je největším výrobcem dusíkatých a vícesložkových hnojiv v České republice. Společnost je jedním z největších zaměstnavatelů v Ústeckém kraji s více než 100letou historií. Svým zaměstnancům poskytuje zázemí silné a stabilní společnosti, řadu firemních benefitů a možnosti osobního a profesního rozvoje.


Lucky service, s.r.o.

Nad Závodištěm 379/1, 15900, Praha 5

V oblasti občerstvení a cateringu působíme na trhu již 12 let. Zajišťujeme kompletní cateringový servis pro open air akce. Máme zázemí pro vybudování občerstvovacího parku pro návštěvníky jakékoliv společenské akce. Od stánků, barů až po mobilní restaurace s rozmanitým druhem jídla a nápojů připravených na míru vaší akce druhem občerstvení i uzpůsobením výzdoby a oblečením prodejců. Zajišťujeme stánky a veškeré občerstvení na farmářských, velikonočních a vánočních trzích.  Naším hlavním produktem je Trdelník. Stánky máme na mnoha kulturních, hudebních a společenských akcích. Hledáme brigádníky pro stánkový prodej občerstvení a nápojů. 

M-SOR, s.r.o.

- poskytovatel kurzů sebeobrany a první pomoci

Magiclab s.r.o.

Oldřichova 36, 12800, Praha

Magiclab is a Prague-based post-production studio that utilizes cutting edge technologies to deliver a wide range of services including high-quality visual effects for features, shorts, series and commercials. We love sharing our passion for motion pictures and work hard on establishing long-term relationships with all our clients. We are proud of our international, highly skilled staff who enjoy collaborating on creative and challenging projects. It is the Magic we add that sets us apart.

Makro Cash & Carry s.r.o.

Jeremiášova 1249/7, 15000, Praha 5

Makro Cash & Carry ČR bylo založeno jako dceřiná společnost firmy SHV Makro. K 1. lednu 1998 převzala veškeré velkoobchodní aktivity společnosti SHV Makro v Evropě firma Metro AG. V České republice patří do sítě Makro Cash & Carry ČR třináct velkoobchodních center. Všechna mají celkovou plochu přibližně 15.000 m2, z toho prodejní plocha činí 9.700 m2. Vysoká obrátka zboží, provozní výkonnost, omezený počet prodejen, vyspělá logistika a přímé nákupy ve velkých objemech umožňují Makru Cash & Carry ČR prodávat zboží za nejvýhodnější velkoobchodní ceny.


Mall Group

U garáží 1611/1, 10700, Praha

Jsme velká parta, do které teď patří nejenom Mall, ale i další e-shopy, jako například Vivantis, CZC, Koloniál a další. Jsme E-commerce. Tvoříme špičku v oboru. A to díky schopným lidem, inovacím, nejnovějším technologiím, dynamickému přístupu a neustálému hledání nových cest. Tak jako se nezastaví rozvoj E-commerce, tak se nezastaví Mall Group. To je jeden z mnoha důvodů, proč do toho jít s námi. Pro své zaměstnance máme nejnovější technologické zázemí. Navíc počítejte s bonusy jako je legendární vietnamská polévka Phó pár metrů od kanclu, každý čtvrtek řízek v Distribučním centru, neformální popracovní schůzky v přilehlém restauračním zařízení a možná budete mít štěstí na kancelář, odkud je krásný výhled na Prahu. A když ne, tak grilování na terase také není k zahození!

manica s.r.o.

Jsme profesionálové na poradenství v oblasti IT. Postaráme se, aby vaše IT řešení opravdu efektivně sloužilo vašemu byznysu. Vaši lidé s ním budou umět hravě zacházet a poradíme také, jaké další aplikace a technologie by se vám mohly hodit.

MANN+HUMMEL

Mars, Incorporated

Michelská 1552/58, 14100, Praha Michle

Jsme rodinná firma s více než stoletou historií, která nabízí širokou škálu produktů pro spotřebitele a jejich zvířecí mazlíčky. Vyrábíme některé z nejoblíbenějších značek na světě, jako jsou například M&M’s®, SNICKERS®, TWIX®, MILKY WAY®, PEDIGREE®, ROYAL CANIN®, WHISKAS®, ORBIT®, SKITTLES®, UNCLE BEN’S® a spoustu dalších.


MAS Stolové hory, z. s.

Masarykovo náměstí 98, 549 54, Police nad Metují

Místní akční skupina Stolové hory je společenství občanů, které zastupuje zájmy obyvatel, podnikatelů, obcí a neziskových organizací. Základním cílem je zlepšit kvalitu života a životního prostředí ve venkovských oblastech především díky aktivnímu získávání a rozdělování dotačních prostředků pro fyzické i právnické osoby z regionu, v němž MAS působí.  Region MAS Stolové hory, z. s. je tvořen městem Náchod a mikroregiony Hronovsko a Policko. Název Stolové hory byl navržen a přijat s ohledem na to, že stolové hory s pískovcovými skalními městy jsou charakteristickým znakem celého území, přičemž se na jeho území nejen nacházejí (Ostaš), ale zároveň ho i ohraničují (Bor, Hejšovina). Region otevírá vstup do Broumovského výběžku, který je ohraničen Krkonošemi a Orlickými horami. Více než 73% území MAS Stolové hory spadá do CHKO Broumovsko. MAS Stolové hory, z. s. byla zaregistrována v březnu 2012 a působí na území obcí Bezděkov nad Metují, Bukovice, Česká Metuje, Machov, Police nad Metují, Suchý Důl, Velké Petrovice, Žďár nad Metují, Hronov, Žďárky, Stárkov, Vysoká Srbská, Velké Poříčí, Náchod. Administrativně tedy MAS tvoří 14 obcí, z toho 4 mají status města a 2 městyse. MAS se rozkládá v Královéhradeckém kraji na území okresu Náchod podél státní hranice s Polskem. Celková rozloha MAS Stolové hory, z. s. je 180 km2.

Masarykův ústav a Archiv AV ČR, v. v. i.

Gabčíkova 2362/10, 18200, Praha 8

Masarykův ústav a Archiv AV ČR, v. v. i.  tvoří šest oddělení, z toho tři vědecko-výzkumná a tři archivní. Archivní oddělení MÚA shromažďují a zpracovávají spisový materiál Akademie věd, archivní fondy předchozích vědeckých institucí a osobní fondy vědců působících na území našeho státu.  Vědecko-výzkumná oddělení MÚA se soustřeďují na historický výzkumživota a díla T. G. Masaryka, dějiny AV ČR, jejích předchůdců a obecně dějiny vědy a vědců na území ČR a kodikologické výzkumy, které se zaměřují zejména na soupis a studium bohemikálních rukopisů v ČR i v zahraničí.

Master Internet, s.r.o.

, ,

Kdo je Master Internet a co vlastně dělá? Jsme poskytovatelem serverových služeb. V ČR máme 2 datacentra – v Praze a v Brně. Pro zákazníky zajišťujeme serverhousingové služby, stavíme a pronajímáme servery a také jsme poskytovatelem dvou velkých profesionálních cloudů. Kromě toho máme v Brně divizi vývoje aplikací pro mobilní telefony, které jsou překládány do několika desítek světových jazyků a distribuovány po celém světě. Více o naší práci naleznete zde:www.master.czwww.masterapp.cz


MAXIMA pojišťovna, a.s.

Italská 1583/24, 120 00, Praha 2

Střední, dynamicky se rozvíjející pojišťovna s širokým portfoliem produktů: pojištění majetku pojištění osob pojištění podnikatelů zdravotní pojištění cizinců strategické projekty - pojištění mobilních telefonů, pojištění splátek úvěru, atd.

Mazars

Mazars s.r.o., 18600, Praha 8

Mazars je poradenská firma původem z Francie, která se za více než 70 let svého působení rozrostla do 86 zemí světa. V ČR jsme začínali s pár lidmi ve sklepních prostorách v roce 1995, nyní je nás 250 a sídlíme na Florenci. Naše společnost poskytuje služby v oblasti auditu, daňového poradenství, účetnictví a znalectví. U nás si všichni tykáme, dáváme přednost přátelství před ostrými lokty a upřednostňujeme klid a prostor na práci.  


McKinsey&Company

McKinsey & Company is a global management consulting firm. We work with leading organizations across the private, public and social sectors. Our scale, scope, and knowledge allow us to address problems that no one else can. We have deep functional and industry expertise as well as breadth of geographical reach. We are passionate about taking on immense challenges that matter to our clients and, often, to the world.


Media Planet

Vodičkova 12/5, 120 00, Praha

We are storytellers with a purpose. Mediaplanet creates useful content that educates our audience and positions our clients as solution providers. We are a one-stop shop for content creation and distribution. We started in Stockholm in 2002. Now we are in 16 offices across 15 countries on both sides of the Atlantic. We have more than a decade of experience creating cross platform content marketing campaigns, and offer solutions that fit nearly every industry, client and budget.


MEPCO

Spálená 108/51, 110 00, Praha 1


Mercedes Benz

Daimlerova 2296/2 149 45, Praha 4, 149 45

Mercedes-Benz (často jen Mercedes) je obchodní značka německého výrobce automobilů, nákladních vozidel, tahačů a autobusů společnosti Daimler AG a její divizí. (Před rokem 2007 měla společnost Daimler AG název DaimlerChrysler AG a ještě předtím Daimler-Benz AG.) Značka Mercedes-Benz vznikla v roce 1926 po spojení firem Daimler Motoren Gesellschaft a Benz & Cie., jejichž zakladateli byli Gottlieb Daimler a Karl Benz. Společnost Daimler-Benz AG, která tak vznikla, přijala pro své vozy ochrannou známku Mercedes-Benz.


Město Milovice

náměstí 30. června 508, 289 23, Milovice

První písemná zpráva pochází z roku 1396. Město se nachází v nadmořské výšce 191 metrů. Na území žije 10625 obyvatel. V obci naleznete pietní místo, kde je pohřbeno více než pět tisíc italských válečných zajatců a dalších tisíc válečných zajatců jiných národností.


Městská část Praha 11

Ocelíkova 672/1, 14941, Praha 4

Úřad městské části Praha 11 je jedním z úřadů, zařazených do systému výkonu samostatné působnosti a výkonu přenesené působnosti v hlavním městě Praze. Postavení, organizační strukturu a činnost upravuje zákon o hlavním městě Praze, Statut hlavního města Prahy a další obecně závazné právní předpisy, usnesení orgánů městské části a interní předpisy, vydávané k jejich provádění.


METAL TRADE COMAX, a.s.

Velvary 420, 273 24, Velvary

METAL TRADE COMAX je jedním z prvních představitelů kontinuálního lakování v Evropě a jediným výrobcem kontinuálně lakovaného plechu v České republice. Společnost je členem asociace ECCA se sídlem v Bruselu sdružující významné evropské zpracovatele lakovaného plechu. Společnost je dále výrobcem slévárenských slitin a předslitin neželezných kovů na bázi hliníku a mědi ve formě ingotů a jako první v České republice poskytuje od roku 2015 vedle dodávek ingotů i dodávky tekutého hliníku. METAL TRADE COMAX je dále výrobcem tenkostěnných profilů z pozinkovaných pásek a zpracovatelem hliníkových, pozinkovaných a ocelových svitků na pásky a tabule.  V místě svého sídla ve Velvarech společnost provozuje moderní prodejnu plechových střešních krytin a střešních doplňků STŘECHY COMAX®, druhou provozovnu otevřela v Jindřichově Hradci a třetí v anglickém Bristolu. Společnost má 4 výrobní závody a zaměstnává na 560 zaměstnanců. Pro řízení výrobních procesů má zavedeny systémy ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, ISO TS 16949 a ISO 50001. Každý rok společnost investuje stovky milionů Kč do rozvoje a nových technologií. Ročně prodá přes 190 tisíc tun svých výrobků, z toho 50% do zahraničí - výrobky společnosti METAL TRADE COMAX jsou dodávány do 26 zemí světa. Roční obrat společnost přesáhl 5 miliard Kč.


mezinárodní advokátní kancelář Schönherr s.r.o.

Jindřišská 937/16, 11000, Praha 1

Advokátní kancelář Schönherr (www.schoenherr.eu) patří mezi přední evropské advokátní kanceláře. Právní poradenství poskytuje ve čtrnácti zemích střední a východní Evropy. Pražská kancelář Schönherr poskytuje právní poradenství zejména v oblasti fúzí & akvizic, korporátního práva, práva nemovitostí, financování, firemních restrukturalizací, soutěžního práva, práva EU, veřejného práva, energetiky, telekomunikací a pracovního práva.


Michal Brejcha M.I.B.

Nové Domy 67, 16400, Praha 6

Jsme certifikovaný prodejce Třeboňského kapra působící na trhu již více jak 20 let, a udržujeme českou tradici prodeje vánočních kaprů na stáncích. Naše stánky můžete najít v předvánočním čase po celé České republice, a to jak před obchodními řetězci, velkými nákupními centry, tak na vánočních trzích a centrálních náměstích řady měst.

Ministerstvo financí

Letenská 15, 118 10 , Praha


Ministerstvo průmyslu a obchodu

Ministerstvo průmyslu a obchodu Na Františku 32 110 15, 110 15, Praha 1

Ministerstvo průmyslu a obchodu České republiky je ústředním orgánem státní správy pro státní politiku v oblasti průmyslu, obchodu, surovin a ekonomických vztahů vůči zahraničí.

Ministerstvo spravedlnosti ČR

Vyšehradská 16, 128 10 , 128 10 , Praha 2

Kompetence Ministerstva spravedlnosti podle § 11 zák. č. 2/1969 Sb., o zřízení ministerstev a jiných ústředních orgánů státní správy Ministerstvo spravedlnosti je ústředním orgánem státnísprávy pro soudy a státní zastupitelství. Ministerstvo spravedlnosti vystavuje právní posudky k úvěrovým a garančním dohodám, v nichž je smluvní stranou Česká republika. Ministerstvo spravedlnosti je ústředním orgánem státní správy pro vězeňství; je mu podřízena Vězeňská služba České republiky. Ministerstvo spravedlnosti zajišťuje telekomunikační síť Vězeňské služby České republiky. Ministerstvo spravedlnosti je ústředním orgánem státní správy pro probaci a mediaci. Ministerstvo spravedlnosti zastupuje Českou republiku při vyřizování stížností na porušení Úmluvy o ochraně lidských práv a základních svobod a jejích Protokolů a Mezinárodního paktu o občanských a politických právech a koordinuje provádění rozhodnutí příslušných mezinárodních orgánů.


Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Karmelitská 529/5 118 12, 11812, Praha 1

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky je ústředním orgánem státní správy pro předškolní zařízení, školská zařízení, základní školy, střední školy a vysoké školy, pro vědní politiku, výzkum a vývoj, včetně mezinárodní spolupráce v této oblasti, a pro vědecké hodnosti, pro státní péči o děti, mládež, tělesnou výchovu, sport, turistiku a sportovní reprezentaci státu.  Ministerstvu je podřízena Česká školní inspekce a řada přímo řízených organizací (z nejvýznamnějších Dům zahraniční spolupráce, CERMAT, Národní ústav pro vzdělávání, Národní institut pro další vzdělávání).

Ministerstvo vnitra ČR

Nad Štolou 3, 17034, Praha

Ministerstvo vnitra je ústředním orgánem státní správy pro vnitřní věci.


Ministerstvo zahraničních věcí ČR

, ,

Ministerstvo zahraničních věcí je ústředním orgánem státní správy České republiky pro oblast zahraniční politiky.


Ministerstvo zemědělství ČR

Těšnov 65 17, 11000, Praha 1


Mint Investments

Václavské náměstí 773/4, 11000, Praha

Skupina Mint Investments působí na trhu od roku 2002 a je jedním z předních nemovitostních investorů v České republice a na Slovensku. Celková hodnota spravovaných nemovitostí přesahuje EUR600m. Jsme dynamická a rychle rostoucí společnost, která se v posledních letech dostala do podvědomí investorů zejména díky akvizici a exitu Paláce EuroAstra a Panorama Business Center na Václavském náměstí, akvizicemi International Business Center v Karlíně, Avenir Business Parku v Butovicích, Obchodního centra Olomouc City v největší vynucené dražbě v ČR nebo výstavbou obchodně-společenského centra Breda&Weinstein v Opavě.

Místní akční skupina SVATOJIŘSKÝ LES, z.s.


Mondelez International

Společnost Mondelez Czech Republic s.r.o. je součástí skupiny společností Mondelēz International, která je předním světovým výrobcem čokolády, sušenek, žvýkaček a bonbonů. V současné době zaměstnává téměř 100 tisíc zaměstnanců a své výrobky prodává ve 165 zemích světa. Mezi její nejznámější značky patří čokoláda Milka a Cadbury, sušenky Oreo a LU nebo žvýkačky Trident. Do portfolia produktů na českém a slovenském trhu patří značky BeBe Dobré ráno, Brumík, Fidorka, Figaro, Halls, Kolonáda, Miňonky, TUC či Zlaté. Mondelēz International je v České republice a na Slovensku jedničkou ve výrobě sušenek a čokoládových cukrovinek. Ve čtyřech továrnách, dvou obchodních jednotkách a centru sdílených služeb zaměstnává téměř 3 tisíce lidí a obchodní zastoupení firmy zde prodává 430 produktů pod 19 značkami.


Monster

Monster is an online employment solution for people seeking great jobs, and employers who need great people. Our roots are as a "job board", but we've grown into so much more. Today, Monster is a recognized global provider of a broad range of job search, career management, recruitment and talent management products and services.

Mr. Tut

Okrouhlá 91, 473 01, Nový Bor

Náš tým lektorů je složen ze studentů vysoké školy, posledních ročníků středních škol či čerstvých absolventů. Jsmemladí, kreativní a děláme lekce zajímavé, aby pro dítě ani pro nás nebyly nudné. Nemáme typické učitelské manýry a na další lekce se těšíme. Model „Student to student“ se nám velmi dobře osvědčil. Proto u nás nehledejte vysokoškolské profesory a docenty s tituly z několika vysokých škol. Zakládáme si na tom, že vynikáme ve studiu oboru, který učíme. Vzděláváme se v něm i mimoškolně. Máme k dětem ještě velmi blízko, známe jejich trápení ze školy a snažíme se dělat lekce příjemné. Přesto máme přirozenou autoritu, která je založená na vzájemném respektu. Nejsme databáze lektorů. Jsme tým, všichni se známe osobně, jsme proškoleni a pravidelně se scházíme na lektorských schůzkách, kde si vyměňujeme své postřehy z praxe.


MultiSport Benefit s.r.o.

Zelený pruh 95/97, 140 00, Praha 4

MultiSport Benefit s.r.o. je dceřinou společností Benefit Systems SA, která v roce 2001 odstartovala své působení v Polsku. Od roku 2010 nabízíme zaměstnanecké benefity zaměřené na oblast sportu a relaxace firmám v České republice, a to za spolupráce s více než 900 sportovišti. Společnost MultiSport Benefit s.r.o. stále roste a s ní můžeš růst i Ty.


MVV Energie CZ a.s.

Kutvirtova 339/5, 15000, Praha 5

MVV Energie CZ a.s. je mateřská společnost dynamicky se rozvíjející energetické skupiny působící na Moravě, v severních Čechách a na Vysočině. MVV Energie CZ a.s. byla založena v říjnu 1993. Od roku 1999 je dceřinou společností německého energetického koncernu se sídlem v Mannheimu v Německu. Energetickou skupinu MVV Energie CZ tvoří patnáct společností s působností v patnácti městech České republiky. Prostřednictvím nejmodernějších technologií dosahuje skupina ekologické nezávadnosti, šetrnosti k životnímu prostředí a hospodárnosti a naplňuje tak své firemní motto „Zodpovědná energie". Tři hlavní pilíře strategie jsou výroba a distribuce tepelné energie, kombinovaná (kogenerační) vysokoúčinná výroba elektrické energie a energetické využití odpadu.  


Národní bezpečnostní úřad

Na Popelce 2/16, 150 00, Praha Košíře

Národní bezpečnostní úřad (NBÚ) je orgánem moci výkonné, byl zřízen zákonem č. 148/1998 Sb., o ochraně utajovaných skutečností a o změně některých zákonů, a to k 1. srpnu 1998. NBÚ je ústředním správním úřadem pro oblasti: ochrany utajovaných informací, bezpečnostní způsobilosti. Ve své činnosti se NBÚ řídí zákonem č. 412/2005 Sb., o ochraně utajovaných informací a o bezpečnostní způsobilosti, ve znění pozdějších předpisů.


Národní institut pro další vzdělávání

Senovážné náměstí 25, 11000, Praha 1

Národní institut pro další vzdělávání (NIDV) je přímo řízená organizace Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy s celostátní garancí dalšího vzdělávání a profesního rozvoje pedagogických pracovníků škol a školských zařízení včetně školských zařízení pro zájmové vzdělávání Jsme partnerem na cestě profesního rozvoje pedagogických pracovníků škol a školských zařízení a institucí působících v oblasti volného času dětí a mládeže, garantuje dostupnost, kvalitu a komplexnost metodické podpory a vzdělávacích a konzultačních služeb, vytváří platformu pro sdílení informací, názorů a zkušeností mezi veřejností, regionálním školstvím, ministerstvem školství a dalšími subjekty v oblasti vzdělávání a výchovy. Významnou součástí naší činnosti je také realizace projektů spolufinancovaných z Evropského sociálního fondu, jejichž prostřednictvím NIDV ověřuje a zavádí inovativní prvky v systému školství a celoplošně podporuje pedagogické pracovníky při zvyšování jejich odborných i profesních kompetencí.


Národní vzdělávací fond, o.p.s.

, ,

Národní vzdělávací fond (NVF) je obecně prospěšná společnost existující od roku 1994. Jejím cílem je podporovat rozvoj a restrukturalizaci lidských zdrojů v souladu s požadavky ekonomických a sociálních reforem České republiky.


Naviga 4, s.r.o.

Pobřežní 249/46, 186 00, Praha 8

Konzultační společnost poskytující poradenství pro veřejný i soukromý sektor v oblasti fondů EU, evaluací, analýz a projektového řízení.


Neit Consulting s.r.o.

Václavské náměstí 808/66, 15531, Praha 1

Společnost Neit Consulting poskytuje konzultační služby v oblasti informačních technologií. Naši specialisté jsou primárně zaměřeni na dodávky v oblasti business intelligence a procesního řízení. Řešení jsou založena na technologické a aplikační platformě Oracle a SAS Institute a na vlastních produktech.


Nespire, s.r.o.

Propojujeme svět byznysu se světem člověka, protože s obojím máme praktickou a dlouholetou zkušenost. Víme, že šťastní lidé pracují lépe. Víme také, že přesně tohle určuje úspěch firem - a jejich hospodářské výsledky.

Nestle


NETVOR s.r.o.

Sokolovská 81/55, 18600, Praha 8

NEXIA AP a.s.

Sokolovská 5/49, 18600, Praha 8

Jsme auditorská společnost zapsaná do seznamu vedeného Komorou auditorů České Republiky. Patříme mezi renomované a respektované subjekty v oblasti auditorských, účetních a poradenských služeb s vysokým profesním a etickým kreditem. Společnost Nexia AP a.s. vznikla dne 22. ledna 1993 (tehdy pod původní obchodní firmou AUDIT PLUS s.r.o.), díky čemuž se řadí mezi auditorské společnosti působící na trhu auditorských a poradenských služeb od samého vzniku této profese v České republice. Za dobu své existence pak uskutečnila řadu statutárních auditů ročních účetních závěrek pro české i zahraniční klienty a úspěšně realizovala speciální typy auditorských služeb, mezi něž patří zejména forenzní šetření, rozbory hospodaření a Due Diligence. Dále poskytovala a i nadále poskytuje svým klientům odborné poradenské služby v oblasti účetního, daňového, finančního a jiného ekonomického poradenství a poradenskou činnost při podnikových akvizicích a při přeměnách společností. Nexia AP a.s. je dlouholetým členem mezinárodní sítě auditorských, účetních a poradenských společností NEXIA INTERNATIONAL, která se s ohledem na svoji velikost dlouhodobě pohybuje z celosvětového hlediska mezi 10 nejvýznamnějšími subjekty v daném oboru (aktuálně konkrétně na 8. pozici). Členské firmy NEXIA International zaměstnávají přes 24 000 odborníků z více než 110 zemí světa při ročním obratu cca 3,1 miliardy US$.


NN pojišťovna a penzijní společnost

Nádražní 344/25, 150 00, Praha 5

Možná znáte pojišťovnu jako instituci, které víc než na lidech záleží na ročních obratech. U nás takhle nehrajeme. Pracovat v NN znamená stát se součástí společnosti, jejímž cílem je poskytovat finanční služby s lidským rozměrem. Smyslem a podstatou naší práce je pomáhat lidem zajišťovat jejich finanční budoucnost. Stabilizovat jejich životy a přinášet do nich alespoň trochu jistoty. A to vše v duchu našich hodnot „CARE – CLEAR – COMMIT“. S péčí, otevřeností a odpovědností v srdci přistupujeme nejen k našim klientům, ale také k zaměstnancům. Že je vám to blízké? Pak možná hledáme právě vás.


NOTIX, s.r.o.

Návršní 8, 140 00, Praha 4

NOTIX založili zkušení IT odborníci, díky potřebě dělat věci srdcem. Jsme hrdí, že jsme trochu jiní. Neděláme všechno, ale jsme dobří v tom, co děláme. Jednáme na rovinu, vážíme si lidí a nechceme být anonymní.

NUVIA a.s

Modřínová 1094, 674 01, Třebíč

Nuvia je inženýrsko-dodavatelská společnost zajišťující komplexní dodávky a služby pro zákazníky v České republice i v zahraničí. Jsme tradiční dodavatel zařízení a služeb pro jadernou energetiku a průmysl, laboratorních technologií, zákaznických softwarů, průmyslové automatizace a systémů pro detekci ionizujícího záření. Od roku 2012 jsme součástí mezinárodní Nuvia Group, jaderné divize francouzské společnosti Soletanche Freyssinet, v rámci nadnárodní skupiny VINCI - světového lídra v oblasti specializovaného inženýringu a největší stavební společnosti světa.


O2 Czech Republic

O2 Czech Republic je předním integrovaným telekomunikačním operátorem na českém trhu. V současnosti provozujeme téměř osm milionů mobilních a pevných linek, což z nás činí jednoho z vedoucích poskytovatelů plně konvergentních služeb na světě. Nabízíme nejucelenější nabídku hlasových a datových služeb v České republice. Mimořádnou pozornost věnujeme využití růstového potenciálu především v datové a internetové oblasti. Provozujeme nejrozsáhlejší pevnou a mobilní síť včetně sítí 3. generace - datovou síť CDMA a síť UMTS, která umožňuje přenos dat, hlasu, obrazu a videa. Jako první operátor v České Republice jsme spustili LTE (Long Term Evolution), síť 4. generace mobilní komunikace, která umožňuje nejrychlejší mobilní internet současnosti. O2 Czech Republic je také předním poskytovatelem ICT služeb v zemi.  


OBIS s.r.o.

Uherská 635, 190 17, Praha

Jsme specialistou na komplexní řešení pro úřady a velké organizace, zejména pro Magistráty a Městské úřady, Krajské úřady, v oblasti tvorby, implementace a údržby informačních systému. Naše informační systémy využívá především Magistrát hlavního města Prahy.

Oborová zdravotní pojišťovna

Roškotova 1225/1, 140 21, Praha 4

OZP je velká zdravotní pojišťovna se 736 000 klienty. OZP má smlouvy s nejkvalitnějšími lékaři po celé republice. OZP nabízí skvělé benefity a jedinečnou aplikaci VITAKARTA ONLINE, s kterou máte všechny informace o svém zdraví online.


OKIN GROUP, a.s.

Pařížská 68/9, 110 00, Praha 1 Josefov

OKIN GROUP je významným poskytovatelem podpůrných služeb pro podniky ve střední a východní Evropě. Na českém trhu působí již od roku 1993 a od té doby prošla velmi dynamickým rozvojem. Nyní společnost zaměstnává již přes 1500 zaměstnanců. Působí po celém území České republiky, na Slovensku, Ukrajině, v Bulharsku, Rumunsku, Polsku a Srbsku. Do budoucna je plánována expanze do dalších zemí střední a východní Evropy.   OKIN GROUP slučuje několik značek, které svou nabídkou postihují klíčové oblasti podpůrných služeb pro podniky – facility management, business process outsourcing a vzdělávání.


Old Prague House Bysaha s.r.o.

Náprstkova 214/7, 110 00, Praha Staré město

Old Prague House je malý rodinný hostel v centru Prahy s 12 pokoji. Nachází se v historické budově z 15. století, která se řadí mezi historické památky. V blízkosti hotelu se nacházejí významné pražské památky, jako Karlův most, Národní divadlo nebo Staroměstské náměstí.

Omnicom Media Group, s.r.o.

Lomnického 1705/9, 14000, Praha

Skupina Omnicom Media Group je celosvětovým gigantem v oblasti mediálního trhu - plánujeme a vyhodnocujeme mediální kampaně, nakupujeme média, poskytujeme na míru šité komunikační řešení významným značkám z různých oblastí. Na českém trhu je zastoupena mediálními agenturami OMD Czech, a.s., PHD, a.s. a Attention!Media, s.r.o.

ON tisk s.r.o.

On-tisk.cz je přední online systém pro zadávání a správu tiskových zakázek.


OPTIMAL Facility s.r.o.

Společnost OPTIMAL se v průběhu minulých let stala leaderem v dodávání řešení služeb na míru pro oblast technické správy nemovitostí a také pro všeobecnou správy nemovitostí zvláště pro průmyslové společnosti, logistické firmy, komerční a residenční firmy, hotely, nemocnice a samozřejmě také pro veřejný sektor střední Evropy. Úzce spolupracujeme s našimi zákazníky, stáváme se součástí jejich obchodního klimatu a potřeb, pomáháme je řešit a neustále hledat zlepšení. Pohlížíme na naši spolupráci jako na dlouhodobý závazek založený na vzájemné důvěře, respektu a tvorbě hodnot. Know-how Optimalu a hluboké technické znalosti společne s flexibilitou a schopností se přizpůsobit garantují náš výkon, odpovědnost a efektivitu při dodávce služeb. Společnost OPTIMAL vždy provozuje a udržuje veškerá svěřená zařízení v naprostém souladu s nejvyššími standardy odvětví a s ohledem na ochranu života, zdraví a co nejekonomičtěji, při maximálním šetřením energiemi a při minimalizaci odpadů a emisí.


Ornita

Bělehradská 2324/58, 120 00 , Praha 2

ORNITA, zapsaný ústav působí v oblasti envirnonmentílního vzdělávání, výchovy a osvěty (EVVO)  připravuje vzdělávací projekty pro děti, mládež, pedagogické pracovníky, ale i širokou veřejnost připravuje programy EVVO s důrazem na ornitologii pro základní a mateřské školy, gymnázia a další vzdělávací zařízení působí na celém území ČR Co je cílem ORNITY?Cílem ORNITY je zvýšení ekologického vědomí, prohloubení vztahu dětí a mládeže k přírodě, podpora a rozvoj environmentálního vzdělávání ve školách s důrazem na ornitologii. Kdo tvoří ORNITU a s kým spolupracuje?Tým ORNITY tvoří zkušení lektoři, odborní spolupracovníci z řad ornitologů, ekologů atp. Samozřejmostí je úzká spolupráce s pedagogy ze zapojených škol a s odbornou veřejností. Jak ORNITA pracuje?Ke splnění svých cílů ORNITA využívá především přímou spolupráci s dětmi, pro které pořádá přednášky, terénní programy a soutěže. Samozřejmostí je vydávání doprovodných odborně naučných tiskovin ke všem uskutečněným projektům. Co ORNITA již dokázala?Z uskutečněných projektů lze uvést například tyto projekty: Desatero sov, Kam ptáci letí, Ptáci v naší zahradě, Predátoři kolem ptačích budek, Veverka známá neznámá, Sedmero krkavců, Sovy do škol, atd.Aktuální přehled uskutečněných projektů naleznete na PROFILU ORNITY.

ORT Nový Bydžov spol. s r.o.

Červeněves 98, 50353, Smidary

Společnost ORT Nový Bydžov, ryze česká, soukromá společnost, vznikla v roce 1994 se zaměřením na drobnou zakázkovou výrobu v oboru kovovýroby. Vzrůstající nároky našich zákazníků zapříčinily nárůst výroby, rozšíření působnosti o další obory a nutnost doplnit výrobu o nová strojní zařízení. Hlavní činností firmy je dnes výroba a vývoj unikátních strojních zařízení (zejména jednoúčelových strojů), montáže a stěhování strojních zařízení, včetně celých výrobních linek a v neposlední řadě obrábění, kde disponujeme moderním laserovým zařízením, CNC frézovacím centrem a soustruhem. Každé naše strojní zařízení je unikátní. Díky týmu vysoce kvalifikovaných lidí a nadšených pro věc, kterých si velmi vážíme, si dovolíme tvrdit, že i zdánlivě nevyrobitelný stroj je navržen detail po detailu tak, aby fungoval jako celek a byl vyrobitelný. Našim zákazníkům především optimalizujeme výrobní procesy, zaměřujeme se na přesnost procesu. Díky tomu snižujeme náklady a chybovost. Samotným pracovníkům vytváříme lepší pracovní prostředí z hlediska bezpečnosti práce, čistoty a také jim nemalou měrou ulehčujeme od námahy, která je spojená s manipulací materiálu. Obrovské zkušenosti a know-how v oboru strojírenství garantují kvalitní servis.


Ostsächsische Sparkasse Dresden

Východosaská spořitelna Drážďany patří k největším spořitelnám v Německu a je vedoucímposkytovatelem finančních služeb na východě Saska. Více než 600.000 zákazníků důvěřujíporadenství a servisu spořitelny v hlavním městě Drážďany a přilehlých krajích SaskéŠvýcarsko/Východní Krušnohoří a Budyšín.Již několik let se stará Východosaská spořitelna Drážďany také o zákazníky z Českérepubliky, kteří v Německu nebo v Evropské unii pracují resp. mají obchodního partnera.

OTIS a.s.

Evropská 33E, 16000, Praha 6

OTIS je významnou mezinárodní společností zabývající se servisem a montáží výtahů a eskalátorů. Zároveň jsme největším světovým výrobcem výtahů, eskalátorů a pohyblivých chodníků a dalších vertikálních dopravních systémů. Provádíme servis a montáž výtahů a eskalátorů ve firmách, státních institucích, bytových družstvech i soukromých domech po celé České republice.

Partner in Pet Food CZ s.r.o.

Bucharova 1423/6, 15800, Praha

Partner in Pet Food Europe je komplexem 8 pet food výrobních závodů v rámci 5 zemí zásobující všech TOP 10 nejvýznamnějších řetězců po celé Evropě. Naše společnost Partner in Pet Food CZ s.r.o. je certifikovaným výrobcem suchých a konzervovaných krmiv pro psy a kočky, splňujeme náročné mezinárodní standardy (ISO, IFS, HACCP, externí audity zákazníků …), jsme vedoucí společností na českém trhu, zákazníkům nabízíme značky Propesko ,Reno, Prevital,Vital Bite a privátní značky.  


PaySysEU s.r.o.

medzinárodná platobná brána

Penny Market s.r.o.

Počernická 257, 25073, Radonice

Společnost Penny Market s.r.o. působí na českém trhu od roku 1997 a zaměstnává více než 7 tisíc zaměstnanců.  Společnost Penny Market s.r.o. je dceřinou společností mezinárodního obchodního řetězce REWE, který je jednou z největších světových obchodních společností. V České republice je více než 350 prodejen Penny Market. Penny Market je zastoupen i v mnoha dalších zemích Evropy, bližší informace o Penny Marketech v ostatních zemích naleznete na www.penny.eu. V našich prodejnách naleznete přibližně 2 000 položek v celé šíři potravinářského sortimentu. Našim zákazníkům nabízíme především české značky nebo zboží od českých výrobců. Současně se snažíme vycházet vstříc přáním našich zákazníků a podle daného regionu zařazujeme regionální speciality. Naši nabídku rozšiřujeme každý týden o nové akční zboží z oblasti potravin i spotřebního zboží.

Pfanner, spol. s r.o.

V Uličce 1243, 253 01, Hostivice


Pfizer, spol. s r. o

Stroupežnického 17, 150 00, Praha 5

Pfizer is one of the world's premier biopharmaceutical companies. Our mission is: "Working together for a healthier world." Pfizer Financial Shared Services operates by centralizing, standardizing and optimizing our global financial processes.


Philip Morris ČR a.s.

Vítězná 1, 28403, Kutná Hora

Naše společnost je předním výrobcem a prodejcem tabákových výrobků v České republice. Dospělým zákazníkům nabízíme oblíbené mezinárodní a domácí značky cigaret, jako jsou Marlboro, L&M, Red & White, Philip Morris, Petra či Sparta. Philip Morris ČR a.s. zaměstnává přibližně 1 100 osob a je obchodována na pražské Burze cenných papírů.


PHOENIX LÉKÁRENSKÝ VELKOOBCHOD, a.s.

K Pérovně, 945/7, 102, Praha 10

PHOENIX lékárenský velkoobchod, a. s. je s tržním podílem přes 40 procent leaderem na farmaceutickém distribučním trhu v České republice. Za téměř   25 let své existence vybudoval v České republice silnou základnu 6 skladů po celé ČR (Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Vysoké Mýto, Ševětín). Aktivity společnosti jsou rozděleny na farmaceutický velkoobchod - zásobování lékáren a nemocnic léčivy a poskytování skladovacích a logistických služeb farmaceutickým výrobcům. Kromě toho je společnost PHOENIX lékárenský velkoobchod, a.s. mateřskou společností BENU Česká republika, a.s., která v ČR provozuje síť lékáren.


Pierre Fabre Dermocosmetique s.r.o.

Prosecká 851/64, 19000, Praha 9

Pierre Fabre je třetí nejvýznamnější farmaceutická laboratoř ve Francii. Sídlo této rodinné společnosti je od počátku na jihozápadě Francie v regionu Midi-Pyrénées (v okolí města Toulouse). Pierre Fabre má své pobočky ve 44 zemích včetně České republiky a své produkty distribuuje po celém světě ve více než 130 zemích. Pierre Fabre působí již více než 50 let v různých oblastech zdraví: od dermokosmetických přípravků přes volně prodejné léky až po léky na předpis. Naše dermokosmetické značky (Eau Thermale Avène, Klorane, Ducray, Aderma a Elancyl) jsou v prodeji exkluzivně v lékárnách.

Pivovary Staropramen s.r.o.

Společnost Pivovary Staropramen je druhým největším výrobcem piva v České republice a významným tuzemským exportérem. V zahraničí nejoblíbenější značku z portfolia – Staropramen – mohou ochutnat spotřebitelé ve více než 35 zemích světa. Pivo nás baví, a proto jsme rádi, že našim zákazníkům můžeme nabídnout široké portfolio známých pivních značek, jako jsou celostátní značky Staropramen a Braník. Důležité místo v našem portfoliu zastává i naše silná regionální značka Ostravar, dále pak Vratislav, Měšťan a originální Velvet. Našim spotřebitelům přinášíme také belgická piva Hoegaarden, Leffe a Stella Artois. Úspěchů na českém pivním trhu dosahujeme nejen tím, že aktivně rozvíjíme a měníme pivní odvětví nabídkou zajímavých inovací a novinek, ale také díky skvělé týmové spolupráci našich lidí a důrazu na kvalitu ve všem, co děláme! Naše zkušenosti nás stále posouvají dál a využíváme jich při výrobě toho nejlákavějšího piva pro naše zákazníky a spotřebitele. … a to vše již od roku 1869 ...


POINT.X

Malátova 12,, , Praha 5

... mobilní řešení pro Pražskou energetiku ... messaging, navigace a podpora při zásahu pro Hasiče... mobilní řešení doručování zásilek pro Deutsche Bahn ... ....navádění ambulance, zkrácení času dojezdu a zdravotnická dokumentace pro Záchranku... systém sledování logistiky a výroby pro Opavia, Milka, Douwe-Egberts ... .řešení na smartphone a tablety pro monitoring trhu pro Red Bull ... a dalších několik desítek speciálních oborových mobilních řešení pro výrobu, automobilový průmysl, logistiku, lesnictví, energetiku a další odvětví, která jsou nasazena ve více než 30 zemích světa...


POTIFOB, s.r.o.

Urbánkova 15, 14300, Praha

Pomáháme organizacím i jednotlivcům dobře řídit projekty, programy, portfolia, vývoj produktů, změny a IT. Jsme největší poskytovatel certifikačních kurzů řízení projektů PRINCE2, programů MSP - Managing Successful Programmes, MoP - Management of Portfolios a P3O - Portfolio, Programme & Project Offices v ČR, SR a Maďarsku i významný poskytovatel školení ITIL. Kurzy realizujeme dle výběru zákazníků česky, anglicky i slovensky. Držíme nejvyšší úroveň akreditace: strategická akreditovaná tréninková organizace (ATO) a certifikovaný partner AXELOS. Dále jsme schválená zkušební organizace (AEO) PRINCE2 i ITIL.Jsme i významným poskytovatelem školení projektového řízení podle standardu PMI na českém a slovenském trhu. Máme tým zkušených trenérů a konzultantů projektového řízení s bohatou praxí v odvětvích infokomunikačních technologií, finančních služeb, poradenství, rychloobrátkového zboží, dopravy a dalších.Náš systém řízení kvality je v souladu s normou ISO 9001. Jako zatím jediní z ČR a SR jsme členem mezinárodního elitního uskupení ASPECT - Association for the Promotion of Excellence in Consultancy and Training. Jako první jsme vytvořili a při výuce úspěšně využíváme českou i slovenskou akreditovanou verzi školících materiálů PRINCE2. S její pomocí již zvládli certifikační zkoušky stovky absolventů našich kurzů. Neméně úspěšní jsou ti, kteří se rozhodli pro anglickou verzi: dosavadní úspěšnost absolventů našich certifikačních kurzů PRINCE2 na zkouškách je 94% a u úrovně PRINCE2 Foundation 98%. Vysoká je i úspěšnost námi připravených kandidátů na jiných certifikacích. Poskytujeme také poradenské služby kupř. při vedení projektů, programů i změn, budování a provozu PMO i řízení IT služeb. Naše vybrané reference najdete na http://www.potifob.cz/doporuceni.htm (česky) resp. http://potifob.sk/odporucania.htm (slovensky). Více o nás najdete na naší webové stránce www.potifob.cz (česká), www.potifob.sk (slovenská) resp. www.potifob.com (anglická).


PPL CZ s.r.o.

Společnost PPL CZ s.r.o. patří mezi nejvýznamnější přepravce zásilek na českém trhu. Od svého založení se PPL specializovala na vnitrostátní balíkovou přepravu na firemní adresy. Portfolio přepravních služeb pak jako první rozšířila o balíkovou přepravu na soukromou adresu a vnitrostátní paletovou přepravu. V současnosti zajišťuje v rámci ČR přepravu zásilek až do 3.000 kg. Spolupráce s partnerskou společností DHL umožnila také rozšíření služeb o přepravu balíků do Evropy.

Pražská energetika, a. s.

Na Hroudě 1492/4, 10005, Praha

Jsme stabilní a prosperující energetická skupina s dlouholetou tradicí a významný obchodník s energiemi na českém trhu. Skupina PRE je se svými cca 680 000 odběrnými místy třetím největším dodavatelem elektřiny v České republice. V současné době zaměstnává cca 1 400 zaměstnanců; pro své zákazníky distribuovala v roce 2014 cca 6,1 TWh elektřiny na všech napěťových úrovních a dosáhla celkového konsolidovaného čistého zisku ve výši 2,4 mld. Kč. Mezi základní aktivity Skupiny PRE patří prodej, obchodování s elektřinou a plynem po celém území ČR, distribuce elektřiny, její výroba a doplňkové energetické služby. Skupina PRE se profiluje jako spolehlivý poskytovatel široké palety služeb, což umožní naplnění její strategické vize být v rámci ČR silným a významným energetickým koncernem.

PRGX CR s.r.o.

, ,

Společnost PRGX CR s.r.o., která byla založena v roce 2001, poskytuje služby v oblasti recovery auditu, analytické a poradenské služby předním obchodním společnostem v České republice a na Slovensku. PRGX CR s.r.o. je divizí společnosti PRGX Global, Inc., světového lídra v recovery auditu a průkopníka Profit Discovery: jedinečné kombinace auditu, analýz a poradenských služeb vedoucích ke zlepšení zákazníkovy finanční výkonnosti.

PricewaterhouseCoopers Česká republika, s.r.o.

Hvězdova 1734/2c, 140 00, Praha 4

PwC PwC pomáhá svým klientům vytvářet hodnoty, o které usilují. Jsme síť firem s více než 208 tisíci lidmi ve 157 zemích světa. Poskytujeme kvalitní auditorské, daňové a poradenské služby, které podporují naše klienty při dosahování jejich cílů. Název „PwC“ označuje všechny společnosti skupiny PricewaterhouseCoopers International Limited, z nichž každá je samostatným a nezávislým právním subjektem. Více informací na www.pwc.com/structure.   PwC Česká republika PwC Česká republika vznikla roku 1998 celosvětovou fúzí dvou společností: Coopers & Lybrand a Price Waterhouse. Obě tyto společnosti vstoupily na český trh již roku 1990. V Česku, kde působíme od roku 1990, máme více než 600 zaměstnanců. Naši klienti oceňují zejména: komplexní nabídku a vysokou kvalitu služeb, důkladné znalosti řady průmyslových odvětví, služby v češtině, angličtině, němčině i japonštině, možnost využít naše celosvětové zázemí a působnost jakož i cit pro specifika místního trhu a potřeby každého klienta.

Process Automation Solutions s.r.o.

Průmyslová 1472/11, 10219, Praha 10

PROTECO PRAHA, spol. s r.o.

Bělohorská 59 Praha 6, 169 00, Praha 6

Na tuzemském trhu i na zahraničních trzích obchodujeme veškeré zemědělské komodity, osiva, krmiva, hnojiva, agrochemické přípravky, rostlinné oleje a pohonné hmoty. Svým obchodním partnerům nabízíme: seriózní, rychlé a profesionální jednání nákup a prodej komodit za solidní ceny zálohy na komodity včasnost a jistotu úhrad Cíle společnosti Maximální uspokojení potřeb obchodních partnerů. Udržet pozici solidní firmy u bank a obchodních partnerů. Uspokojovat potřeby obchodních partnerů rozšiřováním nabídky služeb. Rozšířit obchodní aktivity i v zemích mimo Evropskou unii.

Provozně ekonomická fakulta ČZU v Praze

Kamýcká 129, 165 21, Praha 6 Suchdol

Provozně ekonomická fakulta České zemědělské univerzity v Praze (PEF ČZU v Praze) je vzdělávací a vědecká instituce, která v souladu se zákonem o vysokých školách poskytuje vrcholné univerzitní vzdělání a rozvíjí tvůrčí, vědecké, pedagogické, sociální a kulturní činnosti v duchu národních, demokratických a humanitních tradic. Podílí se na přípravě vysokoškolsky vzdělané inteligence, přispívá k všestrannému rozvoji vzdělanosti.


QED GROUP, a.s.

Štěpánská 1677/20, 11000, Praha 1

QED GROUP je tým vysoce kvalifikovaných nadšenců v oblasti aplikované psychologie a behaviorální ekonomie. Firmám i jednotlivcům přináší inovativní přístupy a metody v oblasti osobního, týmového a organizačního rozvoje. Vyvinuli například metodu Sociomapování nebo osobnostní typologii 4Elements, které jsou unikátní nejen na českém trhu. Propojují svět psychologie, matematiky a businessu, aby přinášeli vždy něco navíc, vytěžili maximální hodnotu nabízených řešení a zajistili 100% spokojenost.


Qest Automation s.r.o.

Pernerova 676/51, 186 00, Praha 8

Jsme QEST! Vyvíjíme skvělé aplikace, tvoříme weby, informační systémy a třeba i chytré domy. Každý den na sobě pracujeme a posouváme se vpřed. Klientům tak zprostředkováváme to nejlepší: Kvalitu, technologie, rychlost, otevřenost, podporu a hlavně lidskost. Vztahy v týmu i s našimi zákazníky jsou hlavními pilíři naší práce. Spolupracujeme s českými startupy s místními a světovými ambicemi i se společnostmi s historií. Naše projekty jsou dynamické, stabilní a smysluplné.


RACOM s.r.o.

Mírová 1283, 59231, Nové Město na Moravě

RACOM s.r.o. (www.racom.eu) se zaměřuje na vývoj a výrobu bezdrátových komunikačních zařízení, kde je jedním ze světových technologických leaderů. Výrobky naší společnosti jsou na svých trzích synonymem pro spolehlivost a technologickou vyspělost. V svém regionu chceme budovat pověst dobrého a stabilního zaměstnavatele.


Raiffeisenbank

Hvězdova 1716/2b, 140 00, Praha 4

Raiffeisenbank na českém trhu působí od roku 1993. Podle celkových aktiv jsme pátou největší tuzemskou bankou pevně etablovanou na domácím trhu. Naší vizí je být nejrychleji rostoucí bankou na trhu a první seriózní alternativou pro náročné klienty tradičních bank. Raiffeisenbank nabízí služby a produkty jak fyzickým osobám, tak podnikatelům a firmám. Jsme komplexní bankou poskytující služby širokému spektru klientů, avšak cílíme na klíčové skupiny zákazníků, kteří mají hodně společného – jsou aktivní, nároční a spokojení! Spokojenost klientů je pro nás klíčovou mantrou ve všem, co jako banka děláme či nabízíme. Spektrum našich produktů a služeb zahrnuje vedení osobních i firemních účtů, poskytování úvěrových, spořicích a investičních produktů, specifických finančních služeb a poradenství pro firemní klientelu a velké korporace. 


Ramada Prague City Centre

Václavské náměstí 820/41, 110 00, Praha 1

Čtyřhvězdičkový hotel v centru Prahy s mladým kolektivem.

Refi-CZ, s. r. o.

Zdiměřická 1412, 14900, Praha 4

Refi - CZ, s. r. o. je dodavatel kvalitních surovin pro gastronomii, pekařskou, cukrářskou a lahůdkářskou výrobu.


relax park MODRÁ STODOLA

Spojovací 918, 25262, Horoměřice

4* wellness hotel a restaurace na okraji Prahy 6 v obci Horoměřice příjme číšníka/servírku do restaurace nebo pracovníka na pozici recepční. Co Vás u nás čeká - mladý kolektiv, který Vás ve všem zaučí. Dostanete od nás najíst, napít a případně Vás také ubytujeme v malých pokojích nebo i velkém bytě. Dále poskytujeme zaměstnání u stabilního zaměstnavatele a za dobře vykonanou práci dobré platové podmínky + benefity. Co budeme chtít od Vás ? Měli by jste mít již nějakou zkušenost s obdobnou pozicí (číšník/servírka). Měli by jste mít zájem se v našem oboru dále zlepšovat a učit se novým věcem. Požadujeme dochvilnost a příjemné vystupování. Směny - dlouhý krátký týden nebo bridágně dle domluvy. Své životopisy zasílejte na email: prace@modrastodola.cz

Resilient a.s.

, ,

Zemědělská skupina Resilient s aktivitami v České republice, Estonsku a na Ukrajině se zaměřuje na pěstování obilovin, kukuřice, sóji, slunečnice a produkci mléka. Prostřednictvím svých dceřiných společností obhospodařuje 65 tisíc hektarů zemědělské půdy a chová 10 tisíc kusů dojného skotu.

RIGANTI s.r.o.

Jsme česká firma, která se specializuje na vývoj zakázkového software na platformě Microsoft .NET. Působíme na trhu od roku 2011. Náš tým tvoří 36 zkušených odborníků a kromě vývoje aplikací pro naše zákazníky poskytujeme i školení a konzultace.


Rödl & Partner

Platnéřská 2, 11000, Praha 1

Jako advokáti, daňoví poradci, auditoři, IT a podnikoví poradci jsme zastoupeni v 111 pobočkách v 51 zemích světa. Naši klienti celosvětově důvěřují 4.700 kolegům a kolegyním.   V České republice působíme od roku 1991, s více než 320 kolegy poskytujeme celé spektrum poradenství klientům v  kancelářích v Praze a Brně.   Jsme držitelem prestižního ocenění Právnická firma roku 2012 až 2018 v oboru daňového práva.  


Rohlik.cz

V Rohlíku děláme věci jinak. Zapomeňte na fronty a protivné prodavačky. Naši zákazníci si naklikají nákup online a naši milí kurýři jim ho přinesou až ke dveřím. Vytváříme spolu úžasnou inovaci a momentálně rozšiřujeme náš tým neobyčejných nadšenců o několik nových kolegů. Přidejte se k nám! Rohlik.cz je eshop pro on-line nákup a rozvoz potravin. To nejzajímavější: Přes 50 tisíc zákazníků v Praze a Brně, nový mega sklad v Praze a stovka aut, která denně rozveze spoustu nákupů. Vede nás Tomáš Čupr, člověk, co vybudoval Slevomat a DámeJídlo. Sdílíme společné nadšení pro věc a měníme nákupní zvyky v České republice.

ROI Management Consulting a.s.

V současné době se firma zajímá hlavně o Industrial 4.0, Iot, Machine learning atd. Akciovou společnost ROI Management Consulting založil v roce 1980 v Curychu Dr. sc. tech. Thomas Seidel. ROI znamená efektivní podnikové poradenství s měřitelnými výsledky a rychlou návratností investice. V následujících letech po založení společnosti vznikly postupně další pobočky ve Vídni, Mnichově a Praze. ROI patří do dlouhodobě se rozrůstající sítě partnerských společností v USA, Evropě a Asii. ROI se od svého založení vždy důsledně zaměřoval na klíčové body svých služeb a cíleně si budoval kvalifikaci ve vybraných odvětvích.


ROSTARS Group

ROSTARS Group provádí opravy a odstranění havarijních stavů, jako je například rozbité okno, prasklá voda, oheň nebo poražený plot, drobné práce (hodinový manžel), drobné opravy a údržbu. Dále provádí řemesla, jako je zámečník, klempíř, pokrývač, tesař, instalatér, topenář, zedník, zahradník a další.

ROUCEK Group s.r.o.

Špindlerova 286, 41301, Roudnice nad Labem

Společnost zabývající se vývojem vlastních aplikací pro podporu business procesů pro české i evropské firmy. Soustředíme se především na vlastní CRM řešení, software pro digitální marketing a řízení firem na základě zákaznické zpětné vazby.


RSM TACOMA a.s.

Karolinská 661/4, 186 00, Praha 8

Jsme členy RSM, šesté největší sítě nezávislých auditorských, daňových a poradenských firem na světě. Síť RSM byla založena v roce 1964 a své současné jméno používá po celém světě od 1. ledna 1993.


RTB media s.r.o.

, ,

Prodej akčních kamer, bluetooth sluchátek a reproduktorů.

SAB servis s.r.o.

Salanga

Salanga delivers training, consultancy and support to organizations that address poverty, malnutrition, health issues, social exclusion and the effects of climate change impacting communities and individuals around the world. We believe in true partnerships and aim to guide our partner organizations to achieve their goals, preserve their principles and become stronger and more accountable to their target communities and donors.


Salesianer Miettex Chemung s.r.o.

Jsme prestižní dynamicky se rozvíjející mezinárodní společnost, která se zabývá poskytováním služeb čistoty a hygieny (servisní pronájem textilií, pracovních oděvů a sanitární hygieny). www.salesianer.cz

Saller Group

Jsme Saller Group – skupina společností zabývající se plánováním a výstavbou komerčních objektů, které dlouhodobě pronajímáme, staráme se o ně a dále je rozšiřujeme. V nákupních parcích a obchodních centrech se rovněž staráme o centermanagement. Naše úspěchy stojí na práci 300 zaměstnanců v Německu, České republice, Polsku a na Slovensku. Především díky jejich profesionalitě trvale rosteme a jsme spolehlivým partnerem pro všechny nájemce.  

SANEK, s.r.o.

Slezská 32, 120 00, Praha 2

SANEK je konzultační a poradenská společnost a na trhu působí již 8 let. Máme za sebou: 20 let manažerské praxe 138 projektů pro 57 klientů 874 mandays konzultací 1651 tréninkových dní

SAP

SAP Business Services Centre Europe (SAP BSCE) provides various support services within HR Service Line to SAP subsidiaries in Europe, Middle East and Africa region. In most cases, our customers are our colleagues. The SAP Shared Services Organization contributes to the overall success of SAP worldwide by enabling all managers and employees to focus on their core activities through delivering excellent support and services. Our HR teams in BSCE provide a wide-range portfolio of HR related services to our customers. We are supporting SAP employees from the entire EMEA region. Our mission is to "add value to the company by enabling all managers and employees through efficient delivery of people-related tools and services to focus and perform on their core activities." Our professional teams are delivering services in the following processes: HRdirect, Global Mobility, Payroll, Data Management Centre, Organizational Management, Performance and Reward Management, Recruiting. These services cover different activities such as assigning employees abroad, hiring best talents, supporting performance and reward management, payroll and many others.


SAP Business Services Centre Europe s.r.o.

SAP Business Services Centre Europe (SAP BSCE) poskytuje různorodé finančni a administrativní služby pro pobočky společnosti SAP v regionech Evropa, Blízký východ a Afrika. Ve většině případů jsou našimi zákazníky naši kolegové. SAP Shared Services Organization přispívá ke globálnímu úspěchu společnosti SAP tím, že skrze výborný servis a podporu je umožněno všem manažerům a zaměstnancům soustředit se na jejich hlavní úkoly. Týmy pracující v Praze jsou součástí globální organizace (Global Finance Shared Services Organization), která je zastoupena v několika regionech (EMEA – Praha, Walldorf, Dublin; Amerika – Buenos Aires; APJ – Singapore). Global Finance Shared Service Organization je rozdělena do tří End-To-End procesů: Order To Invoice, Procure to Pay and Record to Report. Naším hlavním cílem je poskytovat standardizovaný vysoce kvalitní proces všem zákazníkům celosvětově.


SAP Concur

Bucharova 11, 158 00, Praha 5

SAP Concur is the world’s leading SaaS provider of web and mobile-based integrated travel and expense management solutions since 1993. We are a fast paced, rapidly growing cloud company that is powering cloud users from small mid-sized businesses to large Fortune 500 enterprises around the globe. Quick Facts: • SAP Concur provides high client satisfaction with over 95% client retention. • SAP Concur has insight into more than 100 million aggregated itineraries and expenses reports. • SAP Concur processes 55 million transactions, worth over $50 billion in T&E spend a year. • More than half (305) of the Fortune 500 companies are our clients On a busy day, SAP Concur services can see: • 700,000 logins • 300,000 expense reports processed • 120,000 trips booked • 170 million records archived • $52 million transferred to banks What we offer to students: Internship Experience Project (iXp) We place the right students with the right teams inside SAP Ariba, SAP Fieldglass, SAP Product and Innovation (P&I), and SAP Concur. Our mission is simple: Build the next-generation of SAP. What makes our ten-week to six-months, paid, full-time internship program different than any other? It’s simple: Our interns transform the way we conduct business.


SCIO s.r.o.

Pomáháme žákům a studentům ve studiu, připravujeme přijímací zkoušky pro vysoké i střední školy, jsme největším českým dodavatelem testů a evaluačních služeb školám. Vyvíjíme metodiky a vzdělávací kurzy pro děti i dospělé, vymýšlíme a realizujeme netradiční vzdělávací produkty. Práce u nás má smysl. Více viz www.scio.cz


Search Technologies

U krčského nádraží 38a, 140 00, Praha 4

Search Technologiesjsme přední nezávislou IT společností poskytující služby v oblasti designu, implementace a správy vyhledávacích aplikací a aplikací pro analýzy Big Data. Vyhledávání a  Big Data vyžadují důkladné porozumění podstaty strukturovaného a nestrukturovaného obsahu a stejně tak i porozumění způsobu, jak získávat znalosti a přidanou hodnotu z dat.  Dodali jsme výsledky pro více než 800 zákazníků, včetně předních společností v oblasti e-commerce, nakladatelství, médií, finančních služeb, personalistiky, výroby a ve vládním sektoru.


Sharonat International

Argentinská 286/38, 17000, Praha

Sharonat International is a professional company organizing Summits, Conferences and Training as well as providing Consultancy. It has diverse expertise in the field of organizing B2B and B2C events and providing consultancy. Currently, we are searching for highly motivated and talented individuals with outstanding communication and research skills, who will be responsible for the marketing and sales of our products and services.


Schaffer & Partner s.r.o.

Vodičkova 710/31, 11000, Praha 1

Schaffer & Partner je mezinárodně činná skupina daňových poradců, auditorů a advokátů. Hlavní kancelář v Norimberku byla založena již v roce 1987 a v současné době tvoří mezinárodní pracovní tým skupiny Schaffer & Partner více než 100 odborníků.   Sami sebe vnímáme jako poradce s dlouholetým know-how a s porozuměním problému klienta. Naše klienty zastupujeme individuálně – v případě běžných dotazů i v případě dlouhodobého strategického plánování. Úzká součinnost mezi odborníky z různých oborů a porozumění problematice vytváří důvěru a možnost pro dlouhodobou úspěšnou spolupráci s našimi klienty. Věříme, že jako sympatická a kompetentní kancelář jsme si našli svoje místo na trhu poradenských služeb.  


SCHAUMANN ČR s.r.o.

náměstí Svobody 35, 38701, Volyně

Firma SCHAUMANN ČR s.r.o. byla založena v roce 1994. Důležitým rysem naší firmy je stabilita poradenského týmu. V roce 2012 máme 24 odborných poradců, z toho 18 pracuje již od prvních let firmy SCHAUMANN ČR. Poskytujeme profesionální poradenství v chovu a výživě všech hospodářských zvířat včetně výroby objemných krmiv.


Siemens, s.r.o.

Siemensova 1, 155 00, Praha 13

Siemens patří mezi největší elektrotechnické firmy v České republice a již více než 125 let je nedílnou součástí českého průmyslu a zárukou moderních a inovativních technologií. Se svými 10 000 zaměstnanci se řadí mezi největší zaměstnavatele v Česku. Své technologie, výrobky a služby dodává zákazníkům ze soukromého i státního sektoru. Portfolio Siemens pokrývá řešení pro oblast průmyslu, energetiky, dopravy a veřejné infrastruktury, technologie budov a zdravotnictví. Skupina podniků Siemens v České republice vykázala v obchodním roce 2016 obrat přes 29 miliard Kč.


Simac Technik ČR, a.s.

Radlická 740/113C, 15800, Praha 5

Jsme přední systémový integrátor v oblasti návrhu, realizace a servisní podpory informačních a komunikačních systémů. V České republice máme status akciové společnosti, která je součástí nizozemského nadnárodního holdingu Simac Techniek N.V. Na českém trhu působíme již od roku 1994 a najdete nás v Praze a v Brně.Naším cílem je být efektivní volbou pro organizace a společnosti, které hledají spolehlivého a ekonomicky silného partnera s odborně vyškoleným týmem a dlouholetou zkušeností nejen na českém trhu.Systémová integrace v podání naší společnosti je o komplexním řešení potřeb zákazníků, které integruje infrastrukturu, bezpečnost, management a aplikace.


Sittardia

Zeyerova 1456, 43801, Žatec

Společnost Sittardia je profesionální společností s 20 letou působností na trhu. Tvoří ji 4 divize: S-publishing - vývoj IT aplikací, Sittardia - grafické studio, S-print - velkoplošný digitální tisk, Dárky - dárkové předměty. Sittardia s.r.o je řádným členem AČRA MK a držitel  ISO 9001:2001.


Slevomat

Belgická 38, 12000, Praha 2

Slevomat.cz je nejrychleji rostoucí firmou českého internetu, když dokázal dosáhnout ročního obratu 1 miliardy korun již za 3 roky a 9 měsíců od svého vzniku. Je první a největší firmou, která na českém trhu představila koncept hromadného nakupování. Zákazníkům každý den představuje výjimečné cenové nabídky na lokální služby, pobyty, zájezdy i zboží. Za dobu svého fungování Slevomat.cz zákazníkům ušetřil již přes 4 miliardy korun a rozšířil svou zákaznickou bázi na více než jeden milion lidí. Jen za poslední rok tým Slevomatu vyrostl o více než 100 zaměstnanců a neustále hledá další talenty. Chcete se také stát součástí našeho týmu?


Smart Agro, s.r.o.

Evropská 2590/33C, 160 00, Praha 6


SONNENTOR s.r.o.

Příhon 943, 696 15, Čejkovice

Bylinkový ráj SONNENTOR, který nabízí exkurze ve výrobě a zpracování čajů. Areál SONNENTORU postupně navštěvuje ročně tisíce turistů a návštěvníků, kteří mohou sdílet transparentnní podnikání SONNENTORU na vlastní oči. I přesto, že SONNENTOR neprodává své produkty do nadnárodních řetězců a supermarketů, daří se mu postupně a pomalu získávat nové zákazníky, zřizovat v Čejkovicích nová pracovní místa i podporovat regionální dodavatele.


SparkTECH s.r.o.

PSN House, Argentinská 286/38, 170 00, Praha 7


Specializovaný finanční úřad


Specializovaný finanční úřad - Odbor mezinárodního zdaňování

Odbor mezinárodního zdaňování je primárně kontrolním útvarem zaměřeným na problematiku daně z příjmů především, ale nejen se zahraničním prvkem – např. daňové ráje, převodní ceny (týkají se také obchodních vztahů dvou či více tuzemských subjektů), stálé provozovny, srážková daň apod., ale také na agendu související s mezinárodní výměnou informací.

Spinoco Czech Republic, a. s.

Šafránkova 1243/3, 155 00, Praha 5

Spinoco Czech Republic, a.s. je moderní a dynamická společnost. Vytváříme a integrujeme inovativní telekomunikační řešení a podporujeme nové a netradiční cesty k bezpečné a efektivní komunikaci. Naší vlajkovou lodí je Aplikace Spinoco - firemní řešení pro kvalitní komunikaci s klienty a zákaznickou péči na vysoké úrovni. Zásadní výhoda našeho řešení je spojení jednotlivých komunikačních prvků do jediné komplexní aplikace, kterou stále vyvíjíme a zdokonalujeme. Nesledujeme trendy, my je vytváříme!S námi se ve světě komunikací neztratíte.

Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra

Lhotecká 7, 143 01, Praha 12

SUZ je organizační složka státu podřízená náměstkovi ministra vnitra pro veřejný pořádek a bezpečnost.Otázky azylu a migrace jsou plně v kompetenci tří složek Ministerstva vnitra: SUZ, Odboru azylové a migrační politiky (OAMP) a Policie České republiky (PČR). SUZ spolupracuje s vládními a mezinárodními institucemi, samosprávou, nevládními organizacemi. Některé její činnosti jsou od roku 2006 spolufinancovány z prostředků Evropského uprchlického fondu, zejména jsou to programy prevence, integrace, repatriací, vybavení středisek a některé služby klientům. Od roku 2009 SUZ čerpá prostředky také z Evropského návratového fondu a Evropského fondu pro integraci státních příslušníků třetích zemí.

SŠ Náhorní

Střední škola s širokou skladbou oborů (Grafický design, Ekonomoie a podnikání, Knihkupecká činnost, Informační služby).

STAHLGRUBER CZ s.r.o.

Průmyslová 1385, 253 01 , Hostivice

Jsme jednou z předních společností v oblasti velkoobchodního prodeje automobilových součástí. Na více než 60 místech nabízíme sortiment více než 500 000 položek z oblasti spotřebního materiálu, příslušenství, nářadí, dílenského vybavení i rozmanitá servisní balení pro celé odvětví automobilového průmyslu. Potřeby našich zákazníků nás pohánějí k neustálému zlepšování a optimalizaci kvalifikace našich zaměstnanců, sortimentu, komunikačních systémů i logistiky.


Státní fond životního prostředí ČR

Olbrachtova 2006/9, 140 21, Praha

Státní fond životního prostředí České republiky je specificky zaměřenou institucí, která je významným finančním zdrojem při ochraně a zlepšování stavu životního prostředí.


Státní zemědělský intervenční fond

Ve Smečkách 33, 110 00, Praha 1

Státní zemědělský intervenční fond (SZIF) je akreditovanou platební agenturou - zprostředkovatelem finanční podpory z Evropské unie a národních zdrojů. Dotace z EU jsou v rámci Společné zemědělské politiky poskytovány z Evropského zemědělského záručního fondu (EAGF) a Evropského zemědělského fondu pro rozvoj venkova (EAFRD) a v rámci Společné rybářské politiky z Evropského námořního a rybářského fondu (ENRF). Program rozvoje venkova (PRV), který čerpá finanční prostředky z EAFRD, nahradil Horizontální plán rozvoje venkova (HRDP) a Operační program rozvoj venkova a multifunkční zemědělství (OP RVMZ). V rámci Společné zemědělské politiky se v EU uplatňují tři zásady - společný trh pro zemědělské produkty při společných cenách, zvýhodnění produkce ze zemí Unie na úkor vnější konkurence a finanční solidarita - financování ze společného fondu, do něhož všichni přispívají.


Step Up Labs

, ,

Nabízíme mobilní aplikaci Settle Up, která je dostupná pro Android, iOS, Windows a web. Hodí se cestovatelům, párům, spolubydlícím a všem partám co mají nějaké společné aktivity. Zadáváte tam kdo co platil a aplikace počítá, kdo komu kolik dluží a kdo má platit příště. Všechno je synchronizované a zálohované, ale aplikace funguje i plně offline.

STILL ČR spol. s r.o.

Štěrboholská 102, 102 19, Praha 10

STILL na celém světě inspiruje vývojem a výrobou vysoce kvalitních motorových vozíků s elektrickým, dieselovým a plynovým pohonem. Společnost STILL ČR spol. s r.o. je předním dodavatelem logistických řešení zahrnující jak vysokozdvižné vozíky, tak servisní služby a financování. Do kolektivu našeho finančního oddělení nyní hledáme kolegu/kolegyni na pozici.

Středisko Informačních Služeb PEF ČZU

Kamýcká 129, 165 21, Praha 6 Suchdol

Středisko informačních služeb (SIS) je specializovaný útvar děkanátu PEF ČZU zajišťující podporu provozu a rozvoje fakulty v oblastech informačních a komunikačních technologií, audiovizuálních technologií, e-learningu, prezentačních technologií, sociálních sítí, pořízení a zpracování fotografií a videí, propagace, event managementu, správy učeben a projektového řízení.

SUEZ Využití zdrojů a.s.

Španělská 1073/10, 120 00 , Praha 2

Společnost SUEZ Využití zdrojů a.s. je součást nadnárodní skupiny SUEZ, která poskytuje služby pro životní prostředí ve dvou základních oblastech: voda a odpady. SUEZ Využití zdrojů a.s. je přední společnost působící na českém trhu v oblasti odpadového hospodářství. Provozujeme moderní technologie na zpracování odpadů a poskytujeme komplexní služby v odpadovém hospodářství průmyslovým a municipálním zákazníkům. Důraz klademe na sociální a ekologické závazky udržitelného rozvoje.

Sumi Agro Czech, s.r.o.

Na Strži 1702/65, 140 00, Praha 4

Společnost Sumi Agro Czech. s. r. o. je jedinou čistě japonskou společností na českém a slovenském trhu podnikající v oblasti chemické ochrany zemědělských a jiných plodin. V současnosti jí obratově patří 5. místo v CZ a SK a je součástí páté největší obchodní organizace na světě - společnosti Sumitotmo Corporation Tokyo.


Svaz měst a obcí ČR

5. května 1640/65, 140 00, Praha 4

Svaz měst a obcí České republiky je celostátní, dobrovolnou, nepolitickou a nevládní organizací. Členy Svazu jsou obce a města. Svaz měst a obcí ČR je partnerem pro vládní i parlamentní politickou reprezentaci. Podílí se na přípravě a tvorbě návrhů legislativních i nelegislativních opatření v oblastech týkajících se kompetencí obcí. Činnost Svazu je založena především na aktivitě starostů, primátorů a členů zastupitelstev obcí a měst, kteří se nad rámec svých povinností věnují i obecným problémům samosprávy. V současné době Svaz sdružuje více než dva tisíce šest set měst a obcí a hájí tak zájmy více než osmi milionů obyvatel ČR.


svazek obcí Ladův kraj

Masarykovo nám. 53-podatelna MĚÚ, 251 01, Říčany

svazek 22 obcí


SVS spol. s r.o.

Areál SVS – Poučník 345, 267 18, Karlštejn

Od počátku fungování naší firmy jsme se zaměřili hlavně na kvalitu a odbornost. Jsme specialisté na výrobu samolepící, průmyslové i speciální etikety. Naše technologie jsou pořizovány s rozvahou a snažíme se je optimalizovat tak, abychom obhájili naše vedoucí postavení u našich zákazníků. Investujeme do vzdělávání našich zaměstnanců, abychom mohli být lídry a udávat trendy v oblasti výroby samolepících etiket a značení výrobků. Vytvořili jsme několik projektů, které ovlivnily technologii značení výrobků. Díky nim naši zákazníci označují svoje výrobky s nižšími náklady a snadněji. Kromě samotných odborných aktivit také pomáháme projektům, které dávají smysl.


Swardman, s.r.o.

Pod svahem 1582/12, 14700, Praha 4

Vyvíjíme, vyrábíme a prodáváme precizní vřetenové sekačky, mercedes mezi sekačkami na trávu. Jsme dynamicky rostoucí česká společnost s ambicí úspěchu na zahraničních trzích. Během čtyř let jsme získali zákazníky v 25 zemích světa včetně USA a Austrálie.Naše cíle jsou ty největší, můžeš nám je pomoct splnit.Zakladatel společnosti Tomáš Šena je absolventem ČZU a svou kariéru začal od píky sekáním trávníků, přes import sekaček sedostal až k vlastnímu vývoji, výrobě a následnému exportu do celého světa.


SYMPTOMA

SYMPTOMA is a search engine for diseases. Physicians enter symptoms and receive a list of matching causes - sorted by the probability for the specific case. SYMPTOMA has invested 7 years in research and established the probably biggest disease database with millions of connections to symptoms, risk factors and statistics. SYMPTOMA empowers physicians to diagnose even rare diseases.


Systeum s.r.o.

Systeum je softwarová a konzultační společnost se sídlem v Praze zaměřující se na vývoj zakázkového software a poskytování kapacit IT specialistů do perspektivních firem v České republice i v Evropě. V Systeum se vždy snažíme vytvářet ty nejvhodnější podmínky pro kreativní a zároveň příjemné IT prostředí. Záleží nám na vzdělávání, na využívání moderních technologií metodik. V Systeum dostanete možnost se účastnit zajímavých vývojových projektů v oblasti finančnictví, telekomunikací, pojišťovnictví, energeticky a dalších. Nově jsme začali vyvíjet vlastní aplikace v Androidu a iOS.

ŠKODA AUTO a.s.

tř. Václava Klementa 869, 293 01, Mladá Boleslav II

Škoda Auto patří k nejvýznamnějším ekonomickým uskupením ČR a zároveň k nejstarším automobilovým značkám na světě. O vznik společnosti se před 117 lety zasloužili její zakladatelé, Václav Laurin a Václav Klement, kteří svou firmu založili ve městě Jungbunzlau v Čechách, tedy v současné Mladé Boleslavi. Před druhou světovou válkou vznikly další dva výrobní závody v tehdejším Československu, v Kvasinách a Vrchlabí. Automobilka rozšířila výrobu i v rozvíjejících se zemích, např. v Rusku, Číně a Indii. Akcionářem společnosti je od 18. července 2007 společnost Volkswagen International Finance N. V. se sídlem v Amsterdamu.


Školní lesní podnik ČZU v Kostelci nad Černými Lesy

Náměstí Smiřických 1, 28163, Kostelec nad Černými lesy

Školní lesní podnik v Kostelci nad Černými lesy je vysokoškolským lesním statkem České zemědělské univerzity v Praze. Hlavní náplní činnosti ŠLP je zajištění praxí a cvičení pro studenty ČZU v Praze, podpora při zpracování odborných prací a výzkumných úkolů. Podnikem projde ročně přes 4 000 studentů. Podnik byl založen v roce 1935, základem se stala odloučená lesní správa Státních lesů v Kostelci n.Č.l. a rybniční kaskáda v Jevanech. V r. 1956 byl podnik převeden do resortu školství a postupně vznikala samostatná podniková struktura podřízená rektorovi VŠZ v Praze, od r. 1995 ČZU v Praze. Současná velikost spravovaného území činí cca 6 900 ha. Podnik se v lesích snaží hospodařit maximálně šetrným způsobem, podporovat přirozenou obnovu v těch porostech, kde je to možné, a využívat v maximální míře podrostní hospodářský způsob. Manipulaci dříví zajišťuje středisko dopravně manipulační, kde se nachází sklad s dostatečnou kapacitou pro uložení potřebných výřezů při zohlednění efektivity výtěže následného zpracování. Výrobu řeziva zajišťuje středisko dřevařské výroby. Vedle řeziva střediska prodávají také přidružené sortimenty jako štěpku, piliny, kůru, palivo, vlákninu atd. Další provozní jednotkou ŠLP je středisko okrasných a lesních školek. Toto středisko produkuje přes 2 miliony ks sazenic ve více než 500 druzích a 2000 kultivarech okrasných dřevin ročně. Významnou úlohu plní i středisko rybářství a myslivosti, které zajišťuje provoz kaskády rybníků na Jevanském potoce. Produkce ryb je dlouhodobou činností ŠLP, ale nelze opomenout velmi podstatnou funkci retenční, kdy se kaskáda podílí podílí na vyrovnání průtoků v povodí Jevanského potoka. Dalšími středisky jsou mechanizační dílny s možností oprav zahradní techniky, středisko služeb, jež zajišťuje provoz zámeckého areálu. Provoz lesního hospodářství provádí středisko lesní správa.

ŠUMAVSKÝ PRAMEN a.s.

Novohradská 21, 37001, České Budějovice

ŠUMAVSKÝ PRAMEN a.s., založená v roce 2000, je firmou s dlouholetou tradicí v oboru výroby a stáčení vynikající pramenité vody ŠUMAVSKÝ PRAMEN do barelů a jejím prodejem a distribucí po celé ČR. Dále se zabýváme prodejem nejmodernějších výdejníků vody, které Vám zajistí pohodlnou cestu k dodržování Vašeho pitného režimu. Naším cílem je nabízet profesionální a vysoce kvalitní produkty i služby všem našim zákazníkům, o což se stará náš profesionální tým i široká síť distributorů ve všech krajích České republiky i na Slovensku. Sloganem společnosti ŠUMAVSKÝ PRAMEN je HARMONIE – ZDRAVÍ – POHYB, proto se také angažujeme v podpoře sportovců a umělců.


T-Mobile Czech Republic

Voláš, píšeš nebo brouzdáš s námi po internetu už od roku 1996. Začínali jsme jako Paegas a roku 2002 vystoupili na mezinárodní úroveň coby T-Mobile. Dnes je s námi 6 milionů zákazníků a díky nim jsme jedničkou na českém mobilním trhu se silnou pozicí integrovaného ICT operátora. Věříme, že technologie mají lidem hlavně zjednodušovat a zpříjemňovat život. A že s „našimi lidmi“ se toho dá dosáhnout.


Tábor 007

, ,

Tábory a další akce během roku nás baví a organizujeme je již více než deset let. Jsme sehraná parta nadšených vedoucích, kteří se každý rok snaží zpříjemnit léto dětem… Každý z nás umí alespoň jeden světový jazyk. Jelikož dobře víme, jak jsou v dnešní době cizí jazyky důležité, připravujeme program tak, aby se účastníci tábora nejen skvěle bavili, ale také vylepšili své jazykové znalosti.

Tapiko s.r.o.

Společnost Tapiko, s.r.o. vznikla v roce 2010 a od té doby se stala rostoucím podnikem, který zaměstnává 65 zaměstnanců z toho 55 se zdravotním postižením po celé ČR. Naším cílem je poskytovat, kvalitní služby, produkty a být inovativní, proto našim zaměstnancům dáváme prostor k tvůrčí činnosti a osobnímu rozvoji. Podívejte se na příběhy našich zaměstnanců: http://ozpprace.cz/pribehy-zamestnancu

Technologické centrum Písek

Vladislavova 250, 39701, Písek

Technologické centrum Písek s.r.o. (dále jen TCP) je regionální technologické centrum, zaměřené na technologie datových center, cloud computing a IoT technologie. Snažíme se podporovat rozvoj moderních služeb a inovativních technologií s vysokou přidanou hodnotou. Máme proto zázemí moderní budovy a především unikátního datového centra a cloud technologií. Rozvíjíme ekosystém partnerů z řad významných technologických firem, českých i zahraničních univerzit, technologických center i start-up firem a progresivních jednotlivců. Podílíme se na řadě vývojových a výzkumných projektů, zaměřených především na rozvoj kompetencí v oblasti datových center, Cloud Computingu a IoT řešení. Zázemí našeho technologického centra využívají tradiční zavedené společnosti i mladé inovativní firmy zaměřené na ICT. Na základě našich vlastních aktivit a produktového vývoje se nám v posledních letech podařilo vytvořit několik vlastních spin-off společností, díky kterým se TCP se na poli informačních technologií stalo přirozeným partnerem významných technologických firem. Především v oblasti datových center a privátních cloud platforem disponuje celosvětově žádaným know-how. V rámci regionu střední a východní Evropy jsme ojedinělým centrem, které reflektuje nejmodernější ICT technologie a staví na nich nové služby. Například otevřená cloudová platforma Mk20 je dnes mezinárodně využívána a společnost TCP cloud dnes patří mezi světovou špičku v této oblasti. Potvrdil to i nedávný prodej této spin-off společnosti americké společnosti Mirantis za jednu miliardu českých korun.  V posledních dvou letech se naše pozornost zaměřuje na oblast rozvoje cloud a IoT technologií v prostředí měst. V oblasti Smart City je TCP jedním z hlavních hráčů nově vznikajícího trhu. Díky technologickým kompetencím a dlouholeté spolupráci s partnery v akademické i veřejné sféře se nám daří být hlavním kompetenčním centrem tohoto oboru. Stojíme za rozvojem projektu SmartCity Písek, který je prvním pilotním projektem svého druhu v České republice. Jsme iniciátorem a vůdčím členem projektu Smart Region Jižní Čechy, jehož cílem je replikovat úspěšné realizace v krajském měřítku a jsme zakládajícím členem Czech Smart City Clusteru, který je vedoucí platformou Smart City v České republice a který sdružuje přední společnosti jako například Schneider Electric, Česká Spořitelna (Erste Group), Atos, EoN, T-mobile a další.

Teleplan

, ,

Společnost Teleplan je globální poskytovatel servisu elektronických zařízení přímo pro výrobce v oblasti 3C´s (Computer, Communication, Consumer Electronics) se sídlem v Amsterdamu a s 18 pobočkami a 5000 zaměstnanci po celém světě. Česká pobočka v Říčanech-Jažlovicích úspěšně funguje od roku 2006, má cca 750 zaměstnaců a pro své zákazníky, nadnárodní společnosti, zajišťuje odborný servis spotřební elektroniky. Protože společnost v České republice nadále roste a rozvíjí se, působíme rovněž v nově vybudovaných pobočkách v Chebu a Pohořelicích u Brna.


TEMPO TRAINING & CONSULTING a.s.

Nad Porubkou 838, 72100, Ostrava


Tender systems s.r.o.

náměstí Před Bateriemi 18, 162 00, Praha 6

Jsme menší čeká firma s více jak 15ti letou tradicí a sídlem na Praze 6. Zabýváme se vývojem a provozováním on-line aplikací, zejména pro podporu nákupu a procesů státní správy i soukromého sektoru.

Tesco Stores ČR a.s.

Vršovická 1527/68b, 11000, Praha

Historie značky Tesco se začala psát již v roce 1919 ve Velké Británii, v současné době společnost působí v Evropě a Asii. Na český trh vstoupila v roce 1996 a dnes patří k největším maloobchodním sítím v zemi. Tesco provozuje v České republice obchodní centra, čerpací stanice a obchody různých formátů – obchodní domy, hypermarkety, Extra, Supermarkety a Expresy. Filosofií Tesco je poskytnout zákazníkovi to nejlepší zboží a služby a stát se obchodem pro všechny. Proto také jako jediný obchodní řetězec v ČR prosazuje multiformátový systém obchodů. Co nejlepší dostupnost pro zákazníka zajišťuje síť supermarketů či obchodů Expres v centrech měst. 

tesena

Na Pankráci 1062/58, 140 00, Prague 4

Being part of the tesena team Since day one we have had ambitious growth plans and the goal to build a brand that is well respected in the testing space. Working for tesena you will be part of a diverse and energised team of thinkers and doers, who are serious and enthusiastic about what they do and who want to make an impact, to learn and cultivate their expertise, and collaborate on challenging projects with some of the region’s top testing professionals. Although we are growing fast, we remain flexible and responsive and take decisions quickly. Assignments are based on your skills and approach, so you can quickly find yourself working on a major project alongside our senior consultants.   As testing is really people orientated work, what we are looking for in candidates are well developed soft skills. We are looking for your ability to communicate and understand, to observe and ask intelligent questions, to solve problems, and to be structured and self-organised.   Get into software testing We work closely with Universities and offer part-time work for Students either a part-time work or to support them in their studies to research into specific techniques, tools and skills in software testing. Professional Development Your individual development program will enhance your ability to follow your chosen career path by helping you to gain new skills or improve those that you already have.  This will be achieved through a combination of formal training, regular mentoring and placement on projects that will help you get the skills and experience you need. For junior testers with little or no previous experience, your development starts with our intensive in-house developed on-boarding program designed to fully prepare you to join one of our projects. This program combines formal training courses, covering various aspects of software testing, with self-study and execution of small internal projects under the guidance of our senior staff. The subjects covered include both theoretical and practical aspects of testing, the use of common types of testing tools, SQL, basic test analysis and design techniques, integration testing and an introduction to automated testing.


The Grand Mark Prague

Hybernská 1002/12, 100 00, Praha 1 Nové Město

The Grand Mark Prague je hotel s elegantním nadčasovým interiérem, který se nachází v rezidenčním paláci ze 17. století v centru Prahy.


This One s.r.o.

Celetná 557/10, 14000, Praha

Jsme rozvíjející se outsourcingová společnost zaměřená na zpracování účetnictví, mezd a daňového poradenství. Abychom mohli naše služby poskytovat kvalitně a zodpovědně, potřebujeme mít tým spolehlivých a motivovaných pracovníků. Pokud chcete být naší součástí, napište nám :).

Timac Agro Czech

U nákladového nádraží 3153/8, 130 00, Praha

Timac Agro Czech je specialista na výživu rostlin a zvířat s rozsáhlými odbornými znalostmi v oblasti výživy rostlin, půdních kondicionérů a účinných hnojiv. Timac Agro vyvíjí, vyrábí a nabízí specifická hnojiva přizpůsobená místním půdám a potřebám zemědělců. Jako dceřiná společnost Roullier Group, Timac Agro Czech poskytuje svým zákazníkům výrobky které splňují nejvyšší mezinárodní standardy kvality a bezpečnosti. Technologie účinných hnojiv Timac Agro je na trhu revoluční a umožňuje pěstitelům optimalizovat své investice do rostlin a půdy a přitom ohleduplně vůči životnímu prostředí.

top vision s.r.o.

U Půjčovny 952/2, 110 00, Praha 1

Jsme jedničkou v manažerském vzdělávání Naše kurzy a dlouhodobé rozvojové programy vedou lektoři a profesionálové z praxe s těmi nejlepšími referencemi. Přinášíme inspiraci a možnost sdílet zkušenosti na manažerských fórech a konferencích. Vytváříme příležitosti pro váš růst Ať už chcete prohloubit znalosti ze svého oboru, nebo rozvíjet manažerské a komunikační dovednosti celých týmů, navrhneme pro vás efektivní řešení na míru. Postaráme se o vše Naši firemní klienti oceňují, že se nemusí o nic starat. Vzdělávací programy u nás začínají nápadem a důkladnou přípravou, pokračují bezchybnou realizací a končí vyhodnocením přínosů a efektivity. Klienti se k nám rádi vracejí Vážíme si dlouhodobé spolupráce. Stavíme na spokojenosti a dobrých referencích jak od firemních zákazníků, tak od účastníků kurzů, tréninků a fór. Máme zkušený tým Zkušenosti a znalosti našeho týmu jsou zárukou profesionality. Stále se vzděláváme a sledujeme nové trendy, abychom byli schopni plnit i ta nejnáročnější přání klientů. Patříme k největší vzdělávací skupině v ČR Jsme součástí EDUA Group, která nám poskytuje stabilní zázemí. Klientům můžeme nabídnout i jazykové vzdělávání od sesterských společností Caledonian School nebo Tutor. Klienty máme rádi K vašemu rozvoji přistupujeme kreativně a s nadšením. U nás se vždy potkáte s úsměvem, upřímným zájmem a vstřícným přístupem. Pokaždé se snažíme překonat vaše očekávání.

TOVEK, spol. s r.o.

Chrudimská 1418/2, 130 00, Praha 3

TOVEK je česká soukromá společnost, která se již 25 let věnuje vlastnímu vývoji a prodeji softwarových řešení pro zpracování nestrukturovaných i strukturovaných dat a analýzu informací. Jsme malá firma o 25 lidech, kde každý zaměstnanec je důležitou součástí celého týmu.

TPA Tax s.r.o.

Antala Staška 2027/79, 140 00, Praha 4

TPA Tax s.r.o. je mezinárodní poradenskou společností působící v jedenácti zemích střední a jihovýchodní Evropy a je nezávislým členem Baker Tilly Europe Alliance. TPA Tax s.r.o. se zabývá daňovým poradenstvím, auditem, vedením účetnictví, poradenstvím při akvizicích a prodejích společností, znaleckou činností, podnikovým a transakčním poradenstvím. V České republice působí již od roku 1993 a s týmem 130 poradců poskytuje klientům špičkové služby, jistotu, nápady a osobní přístup.  


TransPerfect

For over 20 years, TransPerfect has provided comprehensive language and technology solutions to help our clients communicate and conduct business more effectively in a global marketplace. Equipped with a quality management system certified to both the ISO 9001:2008 and EN 15038:2006 standards, TransPerfect provides a full array of language and business support services, including translation, interpretation, multicultural marketing, website globalization, subtitling, voiceovers, staffing services, multicultural marketing, training and learning, and legal support services. TransPerfect also offers a suite of cutting edge technologies that significantly reduce costs and improve consistency throughout the translation process, making TransPerfect the vendor of choice for the world's leading multinationals. With annual revenues of over $470 million, TransPerfect is the world's largest privately held provider of language services and technology solutions. From offices in more than 85 cities on six continents, TransPerfect offers a full range of services in 170+ languages to clients worldwide. With an unparalleled commitment to quality and client service, TransPerfect is fully ISO 9001 and EN 15038 certified. TransPerfect has global headquarters in New York, with regional headquarters in London and Hong Kong.  

Trask solutions a.s.

Milevská 2095/5, 14000, Praha 4

Trask solutions a.s. je přední konzultační a technologická společnost působící na trhu od roku 1994. Naším cílem je pomáhat organizacím dosahovat lepšího postavení na trhu díky inovativnímu využití informačních technologií. Nabízíme vám příležitost získat zajímavou práci v dynamickém a profesionálním prostředí naší společnosti.


travelojobs.com, s.r.o.

Rytířská 411/4, 11000, Praha 1

Naším cílem je propojovat zaměstnance a zaměstnavatele v cestovním ruchu, gastronomii a logistice. Mezi nejdůležitější řadíme nonstop rozšiřování databáze uchazečů adekvátních širokému poli cetovního ruchu. Nabízíme pozice na různých úrovní vzdělání i zkušeností, ale stále se držíme oblasti turismu. Náš portál pomáhá oběma stranám spojit se rychle a kdykoliv je to zapotřebí, nabízí marketingové služby, je uživatelsky přátelský a cenově dostupný i malým firmám. Hledáte práci nebo nové zaměstnance, brigádníky? Můžete nabídnout volnou pozici? Pak je pro vás Travelojobs.com tím správným partnerem.

Trias Consulting

, ,

Společnost, zabývající se outsourcingem IT, poradenskou, školicí a konzultační činností v oblasti IT.

trnd Central Eastern Europe Kft., o.s.

Lublaňská 667/42, 120 00, Praha

Trnd začal před více než 12 lety jako průkopník na poli “word of mouth” marketingu v Evropě. Od té doby jsme rozšířili působnost v oblasti kolaborativního marketingu a máme za sebou víc než 1200 kampaní pro největší světové i místní značky. Nyní jsme lídrem trhu WOM a kolaborativního marketingu.


TSR Czech Republic s.r.o.

, ,

Společnost TSR Czech Republic působí na českém trhu od roku 1993 a je největším zpracovatelem kovového odpadu v ČR. Společnost je významným a dlouholetým obchodním partnerem a dodavatelem upraveného kovového odpadu hutím a slévárnám v České republice i v zahraničí. Veškeré aktivity společnosti jsou organizačně uspořádány do 5 regionálních center v Hradci Králové, Plzni, Olomouci, Ostravě a Opavě.

UNiBON spol. s r.o.

Pražská 1957, 27401, Slaný

UNiBON se déle než 22 let specializuje na design, technologii a výrobu originálních i typových interiérů prodejně-obchodních míst. Navrhujeme, vyrábíme a dodáváme komplexní vybavení celých prodejen, Shop in Shop, P.O.P / P.O.S. materiálů z mnoha druhů plastů, kovů a dřeva. Navrhujeme, vzorujeme a testujeme pak naše výrobky tak, aby výborně splňovaly svůj účel. Neustále hledáme nové technologie i výrobní postupy, abychom efektivně zhodnocovali investice našich klientů. Díky širokému výrobnímu zařízení jsme schopni flexibilně reagovat na všechny standardní i nestandardní situace a požadavky, kterými jsou například rychlost, kvalita, modularita, doprava a instalace, ale i náklady na konečnou cenu. Více jak 10 let zavedený Quality Management Systém ISO 9001/2015 a neustálá snaha jeho zlepšování našim klientům garantuje vysokou spolehlivost. Také díky tomu s námi spolupracují ty nejvýznamnější světové společnosti/značky. Naše společné projekty dopravujeme a instalujeme po celé Evropě.


Unicare Medical Center s.r.o.


UniCredit Business Integrated Solutions S.C.p.A. - organizační složka

Želetavská 1525 1, 14000, Praha 4


Unilever

S více než 400 značkami ve čtrnácti kategoriích zahrnujících domácnost, osobní péči a potraviny se žádná jiná společnost nedotýká tolika lidských životů tolika různými způsoby. S širokým portfoliem našich značek patříme mezi lídry v různých oblastech našeho podnikání. Naše portfolio zahrnuje světově známé značky, jako jsou Lipton, Knorr nebo Dove, i dlouhodobě oblíbené lokální značky, jako je například zmrzlina Míša.


Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových

, ,

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) je organizační složkou státu a je součástí resortu Ministerstva financí. Mezi jeho základní agendy patří zastupování státu v majetkových právních jednáních, hospodaření s vymezeným státním majetkem a dislokační agenda. ÚZSVM svou činnost vykonává prostřednictvím regionálních pracovišť (8 územních a 45 odloučených) a má přibližně 1 800 zaměstnanců po celé republice.    


Úřad vlády České republiky

Nábřeží Edvarda Beneše 4, 118 01, Praha 1

Úřad vlády ČR je ústředním orgánem státní správy. Působnost Úřadu vlády ČR je stanovena zákonem č. 2/1969 Sb., o zřízení ministerstev a jiných ústředních orgánů státní správy ČR, ve znění pozdějších předpisů (často bývá označen jako tzv. kompetenční zákon). Úřad vlády ČR podle tohoto zákona plní úkoly spojené s odborným, organizačním a technickým zabezpečením činnosti vlády ČR a jejích orgánů. Činnost Úřadu vlády ČR řídí vedoucí Úřadu vlády ČR. Vedoucího Úřadu vlády jmenuje a odvolává vláda. Činnost Úřadu vlády ČR Činnost úřadu je možno rozdělit podle příjemců jeho služeb. V prvé řadě úřad poskytuje služby vládě jako celku. V tomto případě zajišťuje úřad především úkoly spojené s jednáním vlády (příprava schůzí vlády, příprava programu schůzí, příprava podkladů pro jednání vlády, evidence dokumentů určených pro jednání vlády, dokumentace průběhu jednání vlády apod.). Dále Úřad vlády ČR zajišťuje podmínky (organizačně technické zázemí) pro práci odborných útvarů předsedy vlády a členů vlády, kteří nedisponují vlastním úřadem (jedná se zpravidla o ministra bez portfeje nebo místopředsedy vlády). V neposlední řadě úřad zabezpečuje chod tzv. poradních a pracovních orgánů vlády jako jsou Legislativní rada vlády, Bezpečnostní rada státu, Rada vlády ČR pro lidská práva apod. Úkoly Úřadu vlády ČR Mezi úkoly Úřadu vlády ČR patří také spolupráce s Kanceláří prezidenta republiky, s Kanceláří Senátu Parlamentu, s Kanceláří Poslanecké Sněmovny Parlamentu, s ministerstvy a jinými správními úřady a s ostatními státními a veřejnými orgány a organizacemi. Z tohoto popisu vyplývá, že Úřad vlády ČR plní především funkci administrativní. Pro zajímavost Úřad vlády ČR se stal ústředním orgánem státní správy poměrně nedávno, a to díky zákonu o státní službě (zákon č. 218/2002 Sb., o službě státních zaměstnanců ve správních úřadech a odměňování těchto zaměstnanců a ostatních zaměstnanců ve správních úřadech (služební zákon), ve znění pozdějších předpisů).

Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský

Hroznová 2, 656 06 , 656 06 , Brno

ÚKZÚZ: je zřízen Ministerstvem zemědělství ČR jako specializovaný orgán státní správy     je organizační složkou státu je správním úřadem. Provádí správní řízení a vykonává jiné správní činnosti, odborné a zkušební úkony, kontrolní a dozorové činnosti v oblasti odrůdového zkušebnictví, krmiv, agrochemie, půdy a výživy rostlin, osiv a sadby pěstovaných rostlin, trvalých kultur (vinohradnictví a chmelařství), ochrany proti škodlivým organismům a v oblasti přípravků na ochranu rostlin. Sídlo ústavu je v Brně a jeho činnost je zabezpečována na pracovištích na území celé České republiky. Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský je držitelem certifikátu ČSN EN ISO 9001:2009 pro výkon státní správy, úřední kontroly a související zkušebnictví  v oblasti vstupů do zemědělství.


VAFO PRAHA s.r.o.

Chrášťany 94, 252 19, Rudná u Prahy

Naše společnost VAFO PRAHA se zabývá výrobou, distribucí a vývojem prémiových a superprémiových krmiv pro psy a kočky. Jsme rodinnou firmou s již více než dvacetiletou tradicí a zkušeností v oboru. Roční objem výroby, 58 000 t krmiv zajišťujeme ve třech moderních výrobních závodech v České republice. Jsme hrdi na to, že naše produkty - značky Brit Care, Brit Premium, Brit Animals a Let‘s Bite vyvážíme do 54 zemí světa.

Vigour Alfa spol. s r.o.

V Kapslovně 2767/2, 130 00, Praha 3

Vigour je mladá moderní společnost poskytující pracovní kapacitu IT specialistů pro projekty významných společností v oblasti bankovnictví, pojišťovnictví, energetiky, telekomunikací, průmyslu, obchodu a veřejného sektoru. V České republice působíme již od roku 1994. V současné době zaměstnáváme více než 900 IT specialistů v Praze, Brně, Mladé Boleslavi, Hradci Králové, Plzni, Bratislavě a Kyjevě. Jsme exkluzivním partnerem společnosti Unicorn.


Vodafone Czech Republic a.s.

náměstí Junkových 2808/2, 15500, Praha 13

Skupina Vodafone Group Plc je globální mobilní operátor se základnou ve Velké Británii, který působí ve 26 zemích a služby poskytuje 446 miliónům zákazníků.


Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky

Bělehradská 130 P.O. BOX 57 120 00, 120 00, Praha 2

Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky Vám od roku 1993 zajišťuje lékařskou péči prostřednictvím špičkových odborníků ve vojenských i civilních zdravotnických zařízeních (např. Ústřední vojenská nemocnice Praha, Ústav leteckého zdravotnictví Praha, Vojenský rehabilitační ústav Slapy, Fakultní nemocnice Na Homolce atd.) a lázeňských ústavech. Zaručujeme seriózní jednání s pojištěnci a lékaři. O své pojištěnce pečujeme prostřednictvím smluvní zdravotnické sítě v celé České republice. VoZP ČR díky své ekonomické stabilitě, hospodárnému zacházení s finančními prostředky plynoucími nejen z veřejného zdravotního pojištění a cílevědomým hospodařením s vlastními fondy, nabízí svým pojištěncům výhody v podobě níže uvedených příspěvků zaměřeným především na prevenci zdraví.


Vrchní státní zastupitelství v Praze

nám. Hrdinů 1300 , 140 65, Praha 4

Státní zastupitelství zastupuje stát při ochraně veřejného zájmu ve věcech svěřených zákonem do jeho působnosti. Vykonává i další úkoly, stanoví-li tak zákon.   Vrchní státní zastupitelství působí v řízení o řádných opravných prostředcích proti těm rozhodnutím, které učinily krajské soudy jako soudy prvního stupně. Vrchní státní zastupitelství působí také při vyřizování podnětů ke stížnostem pro porušení zákona v trestních věcech a při přezkoumávání těchto věcí z vlastní iniciativy. Vrchní státní zastupitelství vykonávají dohled nad činností krajských státních zastupitelství. Na vrchních státních zastupitelstvích jsou zřízeny speciální odbory závažné hospodářské a finanční kriminality.

Všeobecná fakultní nemocnice v Praze

U Nemocnice 499/2, 12808, Praha 2

Všeobecné fakultní nemocnice v Praze patří mezi největší zdravotnická zařízení v České republice   JSME JEDNIČKA NA TRHU VFN patří mezi největší a nejúspěšnější fakultní nemocnice v České republice. Naše práce má skutečné výsledky, kterých si nejde nevšimnout. HLEDÁME INDIVIDUALITY Náš pracovní tým se skládá z více než pěti tisíc různých talentů a osobností. Každý z nás vkládá do své práce jinou perspektivu, vědomosti a zkušenosti.Navzájem se od sebe učíme, inspirujeme se a pomáháme si. Naše interní průzkumy ukazují, že to, čeho si na naší práci vážíme nejvíc, je náš kolektiv.Díky přátelské a často neformální atmosféře se nám dobře spolupracuje. Děláme práci, která nás baví, s lidmi, kteří nás baví. VYTVÁŘÍME FLEXIBILNÍ PRACOVNÍ PODMÍNKY Velký počet spokojených zaměstnanců VFN hovoří za vše. Studentům nemocnice poskytuje stáže a brigády, jsou zde speciální programy, které umožňují spolupracovat s maminkami, které jsou na rodičovské dovolené, mnoho zaměstnanců využívá zkrácené pracovní doby.Všichni využíváme webovou aplikaci, takže se k emailu můžeme připojit odkudkoli. Velkou měrou se tak podílíme na vytváření vlastních pracovních podmínek.  JSME VELKÁ NEMOCNICE S VELKÝMI MOŽNOSTMI Velikost a šíře nemocnice je naše výhoda. Kromě možnosti navazovat na tradici, zastávat smysluplnou práci, být součástí úspěchu, vytvářet si vlastní pracovní podmínky a pracovat v přátelském a inspirativním týmu, nemocnice vyvíjí celou škálu možností osobnostního a profesního rozvoje, která je k dispozici všem zaměstnancům bez rozdílu. Máme zde špičkové kouče či odborná školení. Každý z nás tak zde pracuje na rozvoji potenciálu nejen svých projektů, ale především vlastního talentu a dovedností.


Výzkumný ústav bezpečnosti práce, v.v.i.

VZP ČR

Orlická 4/2020, 130 00, Praha 3

VZP ČR provádí veřejné zdravotní pojištění v souladu s platnými právními předpisy. VZP ČR je právnickou osobou, v právních vztazích vystupuje svým jménem, může nabývat práv a povinností a nese odpovědnost z těchto vztahů vyplývající. VZP ČR zajišťuje výběr pojistného na veřejné zdravotní pojištění a úhradu zdravotní péče z prostředků zdravotního pojištění a další činnosti, které jí umožňuje zákon. VZP ČR vede registr pojištěnců veřejného zdravotního pojištění, je správcem zvláštního účtu veřejného zdravotního pojištění.


we R from east a.s

Všehrdova 562/6, 118 00, Praha

Jsme malá firma zabývající se distribucí luxusních módních doplňků - šperky, klobouky, kabelky...apod.  Spolupracujeme s dodavateli ze zemí převážné jižné Evropy ale i Afriky, naši zákazníci jsou v Japonsku. 

Web 4 all

Uruguayská 10, 12000, Praha 2

Wincor Nixdorf s.r.o.

Společnost Wincor Nixdorf, s.r.o. zaujímá přední postavení mezi výrobci a dodavateli informačních systémů pro oblast bankovnictví a maloobchodu (Retailu). Hlavní činností společnosti jsou návrhy a prodeje komplexních hardwarových a softwarových řešení včetně servisu a poradenských služeb. Divize bankovních systémů nabízí kompletní řadu samoobslužných zařízení pro provádění platebních transakcí. Rozšiřuje nabídku komplexních řešení v oblasti informačních a transakčních terminálů. Soustřeďuje pozornost na CRM (Customer Relationship Management - řízení vztahů se zákazníky) a E-Commerce.   Divize pokladních systémů poskytuje vybavení informačními technologiemi, a to od elektronických pokladních systémů až po informační systémy pro centrály velkých obchodních řetězců. Nabízí řešení a služby, které zahrnují vše od počátečních konzultací až po plné převzetí zodpovědnosti za celkový chod informačního systému. Divize technického servisu a podpory nabízí široké portfolio nadstandardních služeb. Zajišťuje nepřetržitou servisní službu a garanci včasného úspěšného servisního zásahu dle reakčních dob stanovených na základě potřeb zákazníka.


WorkLounge

Václavské náměstí 3, 110 00, Praha

WorkLounge je nejen kancelářský prostor, ale hlavně komunita tvůrců, která poskytuje služby pro globální síť.

Zámek Kynžvart

Správa státního zámku Kynžvart, 354 91, Lázně Kynžvart

V západních Čechách nedaleko Mariánských Lázní se na okraji chráněné krajinné oblasti Slavkovský les nachází lázeňské městečko Lázně Kynžvart. Jeho historie je pevně svázána s významným šlechtickým rodem Metternichů, jehož nejvýznamnějším představitelem byl kníže Klemens Václav Nepomuk Lothar von Metternich. Asi 2 kilometry pod městečkem se dosud nachází jeho nádherné klasicistní letní sídlo Zámek Kynžvart. Tato jedinečná památka umístěná uprostřed jednoho z největších anglických zámeckých parků v České Repuplice skrývá mnoho různých historických pokladů.


Zásilkovna s.r.o.

Lihovarská 12, 190 00, Praha

Zásilkovna byla založena v roce 2010. Internetovým obchodům umožňuje nízkonákladový a efektivní způsob dopravy jejich zboží – zákazník si balík vyzvedne osobně na vybraném výdejním místě. Přidanou hodnotou je možnost si zboží na pobočce rozbalit nebo ho podat k reklamaci. Zásilkovna.cz také nabízí alternativu k poštovním službám – levnější, rychlé a jednoduché doručování zásilek na adresu v ČR a podání na pošty všech sousedních států. 


Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky

Kodaňská 1441/46, 10100, Praha 10

ZP MV ČR byla zřízena ke dni 1. 10. 1992 rozhodnutím Ministerstva práce a sociálních věcí České republiky (č. j. 23-23541-92-7 ze dne 1. 10. 1992). Ke dni 1. 5. 1997 se s pojišťovnou sloučila zdravotní pojišťovna GRÁL – Železniční zdravotní pojišťovna a ke dni 1. 1. 1998 Regionální zaměstnanecká zdravotní pojišťovna. Právní základ pro vznik, činnost a zánik ZP MV ČR a dalších zaměstnaneckých pojišťoven je dán zákonem č. 280/1992 Sb., o resortních, oborových, podnikových a dalších zdravotních pojišťovnách, v platném znění. ZP MV ČR je nositelem všeobecného zdravotního pojištění pro pojištěnce, kteří jsou u ní zaregistrováni. Za tímto účelem pojišťovna zejména provádí výběr pojistného na zdravotní pojištění, kontroluje výběr pojistného a zprostředkovává úhradu nákladů za poskytnutou zdravotní péči hrazenou z prostředků veřejného zdravotního pojištění v souladu s platnými právními předpisy a na základě uzavřených platných mezistátních smluv.


ZERLINA s.r.o.

Ekologická farma o cca 50ha hospodařící v CHKO Beskydy, zaměřená na živočišnou výrobu - kozy, ovce, skot, koně, zpracování prvovýroby - kozí mléko, maso, a ekoturistiku.

ZERS spol. s r.o.

Neškaredice 95, 28401, Kutná Hora

Zabýváme se kompostováním BRO a výrobou kompostů, recyklací stavebních odpadů, provozujeme agroslužby. Hospodaříme na 70 ha. Více na www.zers.cz

Anderson Willinger

Malé náměstí, Karlova 455/48, , Praha 1

ANDERSON WILLINGER is First Clients´ Choice for Executive Search. Based on the Top Leaders‘ ranking, Anderson Willinger is the leading Executive Search Organization regarding quality of service and results delivered. We link the best leaders with our Clients in the following fields: CEE/CIS Executives & CEO, General Management • Banking, Insurance, Consumer Finance, Leasing • Strategy, Business Development, M&A • Private Equity, Venture Capital, Asset Management • Underwriting, Claims Management, Risk Management, Corporate Finance, Treasury, Capital Markets, Trading • Electricity, Gas, Renewable Energy, Utility • CFO, Finance & Business Controlling, Accounting, Tax, Audit, Cash Collection • Sales & Marketing, Product Development, Business Intelligence, CRM, Consumer Insights, Innovation, PR PA • HR, Performance Management • Pharmaceuticals, Healthcare, Medical, BIOTechnology • IT Development, CIO, ICT • Production, Engineering, R&D • OEM •Project Management, Procurement, Lean Management, Supply Chain, BPI • Professional Services, Legal, Tax, Management Consulting • Distribution, Retail • Construction, Real Estate • CRM, Digital Our expertise is present in the next CEE / CIS areas: Czech Republic, Slovakia, Poland, Hungary, Bulgaria, Romania, CIS, Belorussia, Kazakhstan, Baltics, Ukraine, Ex-Yougoslavia, Slovakia, Austria, Russia. Please contact our Center of Excellence at teisler@andersonwillinger.com, www.andersonwillinger.com