Veletrh pracovních příležitostí

Provozně ekonomická fakulta ČZU v Praze pořádá vždy koncem zimy ve svých prostorách Veletrh pracovních příležitostí. Jedná se o jednodenní workshop, na kterém se setkávají studenti a absolventi Provozně ekonomické fakulty (PEF) a zástupci významných českých i nadnárodních firem.

Firmy představují letošním i budoucím absolventům PEF širokou nabídku pracovních míst na různé typy pracovních poměrů, seznamují studenty s trainee programy, které aktuálně pořádají a s dalšími možnostmi spolupráce. Zástupci společností mají příležitost podělit se se studenty o cenné zkušenosti z praxe a případně si vybrat nové talentované spolupracovníky.

Studenti mají možnost osobně se setkat a pohovořit si se zástupci jednotlivých firem, porovnat jejich pracovní nabídky, získat cenné rady, informace a především kontakty, díky kterým zvyšují svoji šanci uplatnění na trhu práce.

21. ročník Veletrhu pracovních příležitostí

Ve čtvrtek 25. února 2021 proběhl 21. ročník Veletrhu pracovních příležitostí Provozně ekonomické fakulty. Ročník 2021 se podařilo poprvé pořádat v online podobě ve webovém prostředí, kde se ve virtuální místnosti setkali studenti a absolventi PEF se zástupci firem z praxe. 

Do online prostředí se přihlásilo na 1500 studentů a studentek PEF! Děkujeme všem, studetům a studentkám i firmám, za účast i skvělý přístup.

Pokud byste se s námi chtěli podělit o zpětnou vazbu, připravili jsme pro vás krátký formulář, děkujeme za jeho vyplnění.

 

Brožura VPP 2021

 

Fotogalerie z veletrhů

Videa z veletrhů

VPP 2020

VPP 2019

VPP 2019 pozvánka

VPP 2017

Studenti ČZU se mohou přihlašovat svým uživatelským jménem a heslem jako do UIS

Partneři VPP 2021

Přednášky a akce

Facebook Jobs

 

Facebook PEF

 

Projekt JOBS PEF

Realizováno v rámci projektu Modernizace studia a studijních programů, kvalita a poradenství na ČZU v Praze, reg. č. CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002386, který je spolufinancován Evropskou unií.

logo-eu.jpg logo-msmt.jpg