Veletrh pracovních příležitostí

Provozně ekonomická fakulta ČZU v Praze pořádá vždy koncem zimy ve svých prostorách Veletrh pracovních příležitostí. Jedná se o jednodenní workshop, na kterém se setkávají studenti a absolventi Provozně ekonomické fakulty (PEF) a zástupci významných českých i nadnárodních firem.

Firmy představují letošním i budoucím absolventům PEF širokou nabídku pracovních míst na různé typy pracovních poměrů, seznamují studenty s trainee programy, které aktuálně pořádají a s dalšími možnostmi spolupráce. Zástupci společností mají příležitost podělit se se studenty o cenné zkušenosti z praxe a případně si vybrat nové talentované spolupracovníky.

Studenti mají možnost osobně se setkat a pohovořit si se zástupci jednotlivých firem, porovnat jejich pracovní nabídky, získat cenné rady, informace a především kontakty, díky kterým zvyšují svoji šanci uplatnění na trhu práce.

20. ročník Veletrhu pracovních příležitostí

Ve čtvrtek 27. února 2020 úspěšně proběhl již 20. ročník Veletrhu pracovních příležitostí Provozně ekonomické fakulty, na kterém se studenti a studentky mohli setkat se zástupci 30 společností.

Děkujeme všem studentům a studentkám za aktivní účast na veletrhu, děkujeme všem společnostem za jejich skvělý a profesionální přístup a také gratulujeme vítězům soutěží s HUBRU, Akčním týmem PEF i společnosti Rödl&Partner. V galerii se můžete podívat na průběh veletrhu.

Již nyní zveme všechny zúčastněné na 21. ročník Veletrhu pracovních příležitostí na PEF!

Na viděnou v roce 2021.

Plánek VPP 2020

Brožura VPP 2020

 

Fotogalerie z veletrhů

Videa z veletrhů

VPP 2020

VPP 2019

VPP 2019 pozvánka

VPP 2017

Studenti ČZU se mohou přihlašovat svým uživatelským jménem a heslem jako do UIS

Partneři VPP 2020

Přednášky a akce

 

Facebook Jobs

 

Facebook PEF

 

Projekt JOBS PEF

Realizováno v rámci projektu Modernizace studia a studijních programů, kvalita a poradenství na ČZU v Praze, reg. č. CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002386, který je spolufinancován Evropskou unií.

logo-eu.jpg logo-msmt.jpg