Veletrh pracovních příležitostí

Provozně ekonomická fakulta ČZU v Praze pořádá vždy koncem zimy ve svých prostorách Veletrh pracovních příležitostí. Jedná se o jednodenní workshop, na kterém se setkávají studenti a absolventi Provozně ekonomické fakulty (PEF) a zástupci významných českých i nadnárodních firem.

Firmy představují letošním i budoucím absolventům PEF širokou nabídku pracovních míst na různé typy pracovních poměrů, seznamují studenty s trainee programy, které aktuálně pořádají a s dalšími možnostmi spolupráce. Zástupci společností mají příležitost podělit se se studenty o cenné zkušenosti z praxe a případně si vybrat nové talentované spolupracovníky.

Studenti mají možnost osobně se setkat a pohovořit si se zástupci jednotlivých firem, porovnat jejich pracovní nabídky, získat cenné rady, informace a především kontakty, díky kterým zvyšují svoji šanci uplatnění na trhu práce.

20. ročník Veletrhu pracovních příležitostí

Přijďte ve čtvrtek 27. února na již 20. ročník Veletrhu pracovních příležitostí Provozně ekonomické fakulty, na kterém máte možnost setkat se zástupci 27 společností z oboru bankovnictví a pojišťovnictví, právních služeb, finančnictví, IT, státní správy, mobilních operátorů, obchodních řetězců, automobilového průmyslu nebo Velké 4. 

A na koho konkrétně se můžete těšit?

Accenture, Adastra, s.r.o., Atlas Copco s.r.o., Agentura pro podnikání a inovace, BDO Group s.r.o., BluePool s.r.o., Colosseum, a.s., Concur (Czech) s.r.o., Generali Česká pojišťovna, ČSOB, Komerční banka, Reiffeisenbank a.s.,Exxon Mobil BSC Czechia s.r.o., Johnson & Johnson, Kaufland Česká republika v.o.s., KPMG Česká republika, LEGO Production s.r.o., Mazars s.r.o., Ministerstvo zahraničích věcí České republiky, Partners Financial Services, a.s., Rödl & Partner, SITA Information Networking Computing B.V.
ŠKODA AUTO a.s., TPA Audit s.r.o., Vodafone Czech Republic, a.s., VoZP ČR, ZARA Česká republika, s.r.o.

Fotogalerie z veletrhů

Videa z veletrhů

VPP 2019

VPP 2019 pozvánka

VPP 2017

Studenti ČZU se mohou přihlašovat svým uživatelským jménem a heslem jako do UIS

Partneři VPP 2020

Přednášky a akce

 

Facebook Jobs

 

Facebook PEF

 

Projekt JOBS PEF

Realizováno v rámci projektu Modernizace studia a studijních programů, kvalita a poradenství na ČZU v Praze, reg. č. CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002386, který je spolufinancován Evropskou unií.

logo-eu.jpg logo-msmt.jpg