Budování osobní značky s Kristínou Zbožínkovou

Přednáška JOBS
Přijďte na přednášku Ing. Kristíny Zbožínkové, lektorky a koučky v oblasti soft skills o budování osobní značky. Dozvíte se, jak se stát hrdinou dnešní doby, vzorem, vlastním ideálem. Self Branding v moderním věku.

Přednáška je zařazena do cyklu na téma osobnostního rozvoje. Po absolvování všech tří přednášek cyklu každý absolvent získá osvědčení, které zaujme nejednoho personalistu v CV. Nezapomeňte na další dvě přednášky - 17.3 . Pravda o manažerských dovednostech a 14.4. Práce s motivací.

Datum konání

18. 2. 2020   9.30-11.15

Místo konání

PEF E 155

Jazyk

česky

Popis obsahu přednášky

Děti mají v mládí přesně definované vysněné povolání, pro jednoho astronaut, pro druhého popelář, pro třetího doktor. Sportovci svou pozornost často upínají k rekordmanům na světových šampionátech, nebo k olympijským vítězům. V pracovním světě jsou ideály malinko těžší. Něčí vzor bude silný manažer, který ustojí i největší tlak. Pro někoho jiného to může být individualita, která zvládne svou práci od A až po Z a nepotřebuje k tomu ničí pomoc. A někdo může vzhlížet k týmovému hráči, který vždy dokáže táhnout za jeden provaz. Také toužíte po tom, stát se tím, ke komu budou ostatní vzhlížet? Koho budou mít za vzor? Kým se budou chtít stát? Pojďme si společně definovat, jak se taková pozice buduje v moderním světě a na co si dát pozor teď hned.

Přednášející

Kristína Zbožínková - lektorka a koučka, specialistka na soft skills.

Kontakt: Kristina.zbozinkova@gmail.com, Lotyšská 8, Praha 6, 160 00 

Kristína Zbožínková

Přihlášení

  • Přihlášení do:   17. 2. 2020
  • Odhlášení do:   15. 2. 2020
  • Přihlášení je vyžadováno
  • Kapacita:   30 míst
  • Obsazeno:   0 míst

Studenti ČZU se mohou přihlašovat svým uživatelským jménem a heslem jako do UIS

 

Přednášky a akce

 

Facebook PEF
Provozně ekonomická fakulta ČZU v Praze
Pro zobrazení FB widgetu musí být povolena všechna cookies

 

Projekt JOBS PEF

Realizováno v rámci projektu Modernizace studia a studijních programů, kvalita a poradenství na ČZU v Praze, reg. č. CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002386, který je spolufinancován Evropskou unií.

logo-eu.jpg logo-msmt.jpg