Umělá inteligence - AI

Přednáška z praxe
Přijďte na přednášku expertů ze Škoda Auto na umělou inteligenci a zjistěte, jaké jsou nejnovější trendy a poznatky ve využívání AI nejen v automobilovém průmyslu.

Přednáška je zařazena do odborných přednášek bakalářské praxe. Zváni jsou samozřejmě také studenti a studentky navazujícího studia.

Datum konání

4. 12. 2023   14:00-15:30

Místo konání

PEF EIV

Jazyk

česky

Popis obsahu přednášky

Umělá inteligence je jednou z inovačních šancí a v automobilovém průmyslu hraje velkou roli. Pomáhá nám při vývoji produktů, jakými jsou např. asistenční systémy nebo hlasové ovládání, ale také nám pomáhá zdokonalovat nejen procesy ve firmě, ale je používána v oblasti administrativy, ve výrobě a logistice, při prodeji, kontrole kvality, v nákupu a dalších podnikových činnostech.

Abychom u nás ve Škoda Auto rychle a chytře využili budoucích inovací, musíme spolupracovat na realizaci nových digitalizačních projektů. Sázíme tak na rozsáhlou digitalizaci procesů, produktů a služeb pro naše zákazníky.

Možno vygenerovat certifikát o absolvování akce

Přednášející

Ing. Tomáš Barczi, Ph.D. - Artificial Intelligence Expert

Přihlášení

  • Přihlášení do:   4. 12. 2023
  • Odhlášení do:   4. 12. 2023
  • Přihlášení je vyžadováno
  • Kapacita:   60 míst
  • Obsazeno:   54 míst

Studenti ČZU se mohou přihlašovat svým uživatelským jménem a heslem jako do UIS

 

Přednášky a akce

vpp

 

 

Facebook PEF
Provozně ekonomická fakulta ČZU v Praze
Pro zobrazení FB widgetu musí být povolena všechna cookies

 

Projekt JOBS PEF

Realizováno v rámci projektu Modernizace studia a studijních programů, kvalita a poradenství na ČZU v Praze, reg. č. CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002386, který je spolufinancován Evropskou unií.

logo-eu.jpg logo-msmt.jpg