Unilever

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.
logo

Lokalizace firmy

  • celá ČR

Typ firmy

  • Firma, velká (nad 200 zaměstnanců)

O firmě

S více než 400 značkami ve čtrnácti kategoriích zahrnujících domácnost, osobní péči a potraviny se žádná jiná společnost nedotýká tolika lidských životů tolika různými způsoby. S širokým portfoliem našich značek patříme mezi lídry v různých oblastech našeho podnikání. Naše portfolio zahrnuje světově známé značky, jako jsou Lipton, Knorr nebo Dove, i dlouhodobě oblíbené lokální značky, jako je například zmrzlina Míša.

Firemní kutura

V centru všeho, co děláme, jsou naši lidé. Oni určují způsob, jakým podnikáme. Jejich schopnosti pracovat v různorodém prostředí, profesní naplnění, rovnováha pracovního a osobního života – to všechno jsou věci, na které dáváme zvláštní důraz.

Jako společnost rosteme, když rostou naši zaměstnanci. Proto dbáme o jejich spokojenost a naplnění, snažíme se zůstat se zaměstnanci ve spojení a sbírat jejich názory. Ty se pak promítají do dalšího vývoje naší společnosti. To je také důvod, proč zůstáváme ve spojení s našimi zaměstnanci po celém světě a sbíráme jejich názory, které se promítají do budoucnosti našeho podnikání.

Nabízené benefity

Tvojí odměnou bude samozřejmě měsíční mzda, bonus závislý na Tvém výkonu a široká škála benefitů různých druhů. Kromě běžných výhod, jako je například dovolená navíc, Ti nabízíme zmrzlinu, čaj, kávu a polévky na pracovišti, masáže, vlastní fitko s pravidelnými kurzy, celofiremní akce, rozvojové programy nebo interní prodeje našich výrobků.

Aktuální pracovní pozice této firmy

  V současnosti nenabízí firma Unilever žádné pracovní pozice

Studenti ČZU se mohou přihlašovat svým uživatelským jménem a heslem jako do UIS

 

Přednášky a akce

vpp

 

 

Facebook PEF
Provozně ekonomická fakulta ČZU v Praze
Pro zobrazení FB widgetu musí být povolena všechna cookies

 

Projekt JOBS PEF

Realizováno v rámci projektu Modernizace studia a studijních programů, kvalita a poradenství na ČZU v Praze, reg. č. CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002386, který je spolufinancován Evropskou unií.

logo-eu.jpg logo-msmt.jpg