Výzkumný ústav Silva Taroucy pro krajinu a okrasné zahradnictví, v. v. i.

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.
logo

Lokalizace firmy

  • Středočeský kraj

Typ firmy

  • Firma, střední (do 200 zaměstnanců)

O firmě

VÚKOZ, v.v.i. je multioborové pracoviště pokrývající výzkum všech typů krajiny a na všech úrovních od ekosystémů, společenstev a populací až k jednotlivým organismům.

Odbor fytoenergetiky se od r. 1999 zabývá zejména aplikovaným výzkumem produkce biomasy pro energetické, materiálové a surovinové využití včetně stanovení jejího potenciálu a ekonomického hodnocení.

Firemní kutura

Odbor fytoenergetiky dlouhodobě podporuje rozvoj obnovitelných zdrojů energie v ČR, zejména pěstování energetických plodin a dřevin přírodě blízkými způsoby. Zabývá se širokou škálou aspektů této problematiky včetně šlechtění rostlin, agrotechnologie, potenciálu a ekonomiky biomasy (GIS), způsobů využití a zpracování biomasy, ekologických funkcí dřevin v zemědělských systémech hospodaření včetně agrolesnictví atd.

Na našem pracovišti vytváříme společný prostor pro týmový a individuální růst, rozvíjíme spolupráci s dalšími odbornými týmy u nás i v zahraničí nebo se zájmovými organizacemi (např. ČSAL, TKČR, ASZ) a vyhledáváme nové směry výzkumu podle výzev a potřeb ochrany přírody a krajiny, ale i zemědělské a průmyslové praxe.

Nabízené benefity

- aktivní účast na rozvoji našeho dynamického týmu v kreativním a motivujícím pracovním prostředí,

- hlavní pracovní poměr na pracovišti VÚKOZ, v.v.i. v Průhonicích,

- pružnou pracovní dobu,

- homeoffice,

- 5týdenní dovolenou, sick days,

- ubytování na podnikové ubytovně,

- závodní stravování,

- volnočasové poukázky,

- služební telefon aj.

Aktuální pracovní pozice této firmy

  V současnosti nenabízí firma Výzkumný ústav Silva Taroucy pro krajinu a okrasné zahradnictví, v. v. i. žádné pracovní pozice

Studenti ČZU se mohou přihlašovat svým uživatelským jménem a heslem jako do UIS

 

Přednášky a akce

vpp

 

 

Facebook PEF
Provozně ekonomická fakulta ČZU v Praze
Pro zobrazení FB widgetu musí být povolena všechna cookies

 

Projekt JOBS PEF

Realizováno v rámci projektu Modernizace studia a studijních programů, kvalita a poradenství na ČZU v Praze, reg. č. CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002386, který je spolufinancován Evropskou unií.

logo-eu.jpg logo-msmt.jpg