OPTIMAL Facility s.r.o.

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.
logo

Lokalizace firmy

  • Praha

Typ firmy

  • Firma, střední (do 200 zaměstnanců)

O firmě

Společnost OPTIMAL se v průběhu minulých let stala leaderem v dodávání řešení služeb na míru pro oblast technické správy nemovitostí a také pro všeobecnou správy nemovitostí zvláště pro průmyslové společnosti, logistické firmy, komerční a residenční firmy, hotely, nemocnice a samozřejmě také pro veřejný sektor střední Evropy.

Úzce spolupracujeme s našimi zákazníky, stáváme se součástí jejich obchodního klimatu a potřeb, pomáháme je řešit a neustále hledat zlepšení.

Pohlížíme na naši spolupráci jako na dlouhodobý závazek založený na vzájemné důvěře, respektu a tvorbě hodnot.

Know-how Optimalu a hluboké technické znalosti společne s flexibilitou a schopností se přizpůsobit garantují náš výkon, odpovědnost a efektivitu při dodávce služeb.

Společnost OPTIMAL vždy provozuje a udržuje veškerá svěřená zařízení v naprostém souladu s nejvyššími standardy odvětví a s ohledem na ochranu života, zdraví a co nejekonomičtěji, při maximálním šetřením energiemi a při minimalizaci odpadů a emisí.

Aktuální pracovní pozice této firmy

  V současnosti nenabízí firma OPTIMAL Facility s.r.o. žádné pracovní pozice

Studenti ČZU se mohou přihlašovat svým uživatelským jménem a heslem jako do UIS

 

Přednášky a akce

vpp

 

 

Facebook PEF
Provozně ekonomická fakulta ČZU v Praze
Pro zobrazení FB widgetu musí být povolena všechna cookies

 

Projekt JOBS PEF

Realizováno v rámci projektu Modernizace studia a studijních programů, kvalita a poradenství na ČZU v Praze, reg. č. CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002386, který je spolufinancován Evropskou unií.

logo-eu.jpg logo-msmt.jpg