Salesianer Miettex Chemung s.r.o.

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.

Lokalizace firmy

  • Středočeský kraj

Typ firmy

  • Firma, malá (do 30 zaměstanců)

O firmě

Jsme prestižní dynamicky se rozvíjející mezinárodní společnost, která se zabývá poskytováním služeb čistoty a hygieny (servisní pronájem textilií, pracovních oděvů a sanitární hygieny). www.salesianer.cz

Firemní kutura

Společnost založená v roce 1916 jako rodinný podnik a od té doby v rodinném vlastnictví - to je solidní základ pro spolehlivá řešení v rámci pronájmu textilu. Hlavní činností firmy je kompletní nabídka textilu k pronájmu pro hotely a gastronomii, pracovních oděvů pro průmysl, obchod a řemesla, ale i dodávky textilu do zdravotnictví. Patří sem i textil pro čisté prostory, sanitární hygiena a čistící a reklamní rohože. Firma se jednoznačně hlásí ke kvalitě, hygieně a trvalé udržitelnosti a investicím do nejmodernějších technologií a kvalifikovaných zaměstnanců, což jí zajistilo čelní postavení na trhu. SALESIANER MIETTEX Vám pomůže čelit každodenním požadavkům ve Vaší oblastí působení.

Patří sem zajištění, předzásobení, uskladnění, údržba, hygienicky bezvadné praní textilu a včasné dodání, tedy celá logistika. Základem je hygiena a trvalá udržitelnost.

Nabízené benefity

profesní růst

zázemí stabilní tuzemské společnosti se 100 letou tradicí v oboru

možnost výuky cizího jazyka

stravenky

Aktuální pracovní pozice této firmy

  V současnosti nenabízí firma Salesianer Miettex Chemung s.r.o. žádné pracovní pozice

Studenti ČZU se mohou přihlašovat svým uživatelským jménem a heslem jako do UIS

 

Přednášky a akce

 

Facebook PEF
Provozně ekonomická fakulta ČZU v Praze
Pro zobrazení FB widgetu musí být povolena všechna cookies

 

Projekt JOBS PEF

Realizováno v rámci projektu Modernizace studia a studijních programů, kvalita a poradenství na ČZU v Praze, reg. č. CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002386, který je spolufinancován Evropskou unií.

logo-eu.jpg logo-msmt.jpg