MICROSOFT s.r.o.

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.

Lokalizace firmy

  • Praha

Typ firmy

  • Firma, velká (nad 200 zaměstnanců)

O firmě

What better way to predict the future than to create it?  

We strive to develop a future where the people who imagine and build technology reflect the people and societies for which they build it. That’s what inspires us to chart a new course.   

We also believe everyone should find meaning in their work. If each of us follows our individual passion and contributes our unique philosophy, the impossible becomes possible.   

So, what does your future hold? Not only for you personally, but for the world. With Microsoft, you can help empower every person and organization on the planet to achieve more. 

Microsoft’s mission is to empower every person and every organization on the planet to achieve more. Our culture is centered on embracing a growth mindset, a theme of inspiring excellence and encouraging teams and leaders to bring their best each day. We believe we should each find meaning in our work and we ensure employees have the freedom and the reach to help make a difference in the world.

Aktuální pracovní pozice této firmy

  V současnosti nenabízí firma MICROSOFT s.r.o. žádné pracovní pozice

Studenti ČZU se mohou přihlašovat svým uživatelským jménem a heslem jako do UIS

 

Přednášky a akce

vpp

 

 

Facebook PEF
Provozně ekonomická fakulta ČZU v Praze
Pro zobrazení FB widgetu musí být povolena všechna cookies

 

Projekt JOBS PEF

Realizováno v rámci projektu Modernizace studia a studijních programů, kvalita a poradenství na ČZU v Praze, reg. č. CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002386, který je spolufinancován Evropskou unií.

logo-eu.jpg logo-msmt.jpg