POTIFOB, s.r.o.

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.
logo

Lokalizace firmy

  • Praha

Typ firmy

  • Firma, malá (do 30 zaměstanců)

O firmě

Pomáháme organizacím i jednotlivcům dobře řídit projekty, programy, portfolia, vývoj produktů, změny a IT.

Jsme největší poskytovatel certifikačních kurzů řízení projektů PRINCE2, programů MSP - Managing Successful Programmes, MoP - Management of Portfolios a P3O - Portfolio, Programme & Project Offices v ČR, SR a Maďarsku i významný poskytovatel školení ITIL. Kurzy realizujeme dle výběru zákazníků česky, anglicky i slovensky.

Držíme nejvyšší úroveň akreditace: strategická akreditovaná tréninková organizace (ATO) a certifikovaný partner AXELOS. Dále jsme schválená zkušební organizace (AEO) PRINCE2 i ITIL.
Jsme i významným poskytovatelem školení projektového řízení podle standardu PMI na českém a slovenském trhu.

Máme tým zkušených trenérů a konzultantů projektového řízení s bohatou praxí v odvětvích infokomunikačních technologií, finančních služeb, poradenství, rychloobrátkového zboží, dopravy a dalších.
Náš systém řízení kvality je v souladu s normou ISO 9001. Jako zatím jediní z ČR a SR jsme členem mezinárodního elitního uskupení ASPECT - Association for the Promotion of Excellence in Consultancy and Training.

Jako první jsme vytvořili a při výuce úspěšně využíváme českou i slovenskou akreditovanou verzi školících materiálů PRINCE2. S její pomocí již zvládli certifikační zkoušky stovky absolventů našich kurzů. Neméně úspěšní jsou ti, kteří se rozhodli pro anglickou verzi: dosavadní úspěšnost absolventů našich certifikačních kurzů PRINCE2 na zkouškách je 94% a u úrovně PRINCE2 Foundation 98%. Vysoká je i úspěšnost námi připravených kandidátů na jiných certifikacích.

Poskytujeme také poradenské služby kupř. při vedení projektů, programů i změn, budování a provozu PMO i řízení IT služeb.

Naše vybrané reference najdete na http://www.potifob.cz/doporuceni.htm (česky) resp. http://potifob.sk/odporucania.htm (slovensky).

Více o nás najdete na naší webové stránce www.potifob.cz (česká), www.potifob.sk (slovenská) resp. www.potifob.com (anglická).

Firemní kutura

Neformální kultura menší, ale současně mezinárodní firmy.

Nabízené benefity

  • možnost absolvovat manažerské kurzy z naší nabídky, zejména z oblasti projektového a agilního řízení, zdarma
  • po zaškolení možná částečná práce z domu
  • flexibilní pracovní doba
  • interní mentorovací a koučovací program

Aktuální pracovní pozice této firmy

  V současnosti nenabízí firma POTIFOB, s.r.o. žádné pracovní pozice

Studenti ČZU se mohou přihlašovat svým uživatelským jménem a heslem jako do UIS

 

Přednášky a akce

 

Facebook PEF
Provozně ekonomická fakulta ČZU v Praze
Pro zobrazení FB widgetu musí být povolena všechna cookies

 

Projekt JOBS PEF

Realizováno v rámci projektu Modernizace studia a studijních programů, kvalita a poradenství na ČZU v Praze, reg. č. CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002386, který je spolufinancován Evropskou unií.

logo-eu.jpg logo-msmt.jpg