Škoda Auto

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.
logo

Lokalizace firmy

  • Středočeský kraj

Typ firmy

  • Firma, velká (nad 200 zaměstnanců)

O firmě

Automobilka bez informačních technologií je jako auto bez kol. Daleko se bez nich nedostane. Objevujte s námi možnosti personalizace vozů, posouvejte dál automatizaci nebo navrhujte systémy, bez kterých se neobejde výroba, sklad ani naše dealerská síť. Spolupracovat s vámi budou odborníci z celé firmy i koncernu Volkswagen. Zjistěte, co může přinést nevídané propojení expertiz. Kdo ví, třeba z linky jednou vyjede samořiditelné auto, které na silnici poprvé vyzkoušíte právě vy… Pojďme budoucnost nepředvídat, ale tvořit.

Firemní kutura

Studentům umožnujeme již během studia aplikovat získané znalosti do firemní praxe prostřednictvím odborných stáží, během nichž je možné vypracovat i závěrečnou práci. Pro absolventy bakalářského a magisterského studia nabízíme roční rozvojový Trainee program, díky kterému se stanete důležitou součástí Škoda Auto. V rámci doktorandského programu se placenou formou a pod dohledem našich odborníků podílíme na výzkumu vysokoškolských doktorandů. 

Aktuální pracovní pozice této firmy

  V současnosti nenabízí firma Škoda Auto žádné pracovní pozice

Studenti ČZU se mohou přihlašovat svým uživatelským jménem a heslem jako do UIS

 

Přednášky a akce

vpp

 

 

Facebook PEF
Provozně ekonomická fakulta ČZU v Praze
Pro zobrazení FB widgetu musí být povolena všechna cookies

 

Projekt JOBS PEF

Realizováno v rámci projektu Modernizace studia a studijních programů, kvalita a poradenství na ČZU v Praze, reg. č. CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002386, který je spolufinancován Evropskou unií.

logo-eu.jpg logo-msmt.jpg