SPORTISIMO s.r.o.

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.
logo

Lokalizace firmy

  • celá ČR
  • EU

Typ firmy

  • Firma, velká (nad 200 zaměstnanců)

O firmě

Jsme původem česká síť prodejen a e-shopů se sportovními potřebami. Od roku 2000 fandíme nejen sportu, ale všem zábavným aktivitám, které zákazníkům umožní „život v pohybu“. Cílem Sportisima je poskytovat jim k tomu veškeré vybavení.

Provozujeme téměř 200 kamenných prodejen v 5 zemích a e-shopy, v nichž nakupují naši zákazníci z celé EU.

Celkem máme asi 4 tisíce zaměstnanců. Na naší centrále pracuje asi 450 odborníků mnoha oborů – IT, vývoj softwaru, nákup, e-commerce, marketing, finance, HR, Business Intelligence a další. (Centrála Sportisima se nachází v Praze, v Rudné u Prahy, v Jablonci nad Nisou a v Hlinsku.)

Seznam otevřených pracovních pozic najdeš ZDE.

Firemní kutura

Ve Sportisimu panuje neformální a otevřená firemní kultura. Přestože jsme relativně velká mezinárodní firma, rozhodně nejsme korporace svázaná mnoha procesy a pravidly.

Hrajeme v duchu fair play, respektujeme se, důvěřujeme si a ceníme si rozdílnosti. Snažíme se být maximálně efektivní, chováme se zodpovědně a vždy máme na prvním místě zákazníka.

Nabízené benefity

Především možnost dělat zajímavou práci v inspirativním prostředí a v týmu skvělých lidí.

Kromě toho klasické benefity jako jsou příspěvky na stravování, bezplatné snídaně, moderní kanceláře (včetně ping pongu a fitka), slevy na zboží, outletová zaměstnanecká prodejna, placené volno nad rámec dovolené, MultiSport karta a mobilní tarify za výhodné ceny a další.

Aktuální pracovní pozice této firmy

  V současnosti nenabízí firma SPORTISIMO s.r.o. žádné pracovní pozice

Studenti ČZU se mohou přihlašovat svým uživatelským jménem a heslem jako do UIS

 

Přednášky a akce

 

Facebook PEF
Provozně ekonomická fakulta ČZU v Praze
Pro zobrazení FB widgetu musí být povolena všechna cookies

 

Projekt JOBS PEF

Realizováno v rámci projektu Modernizace studia a studijních programů, kvalita a poradenství na ČZU v Praze, reg. č. CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002386, který je spolufinancován Evropskou unií.

logo-eu.jpg logo-msmt.jpg