UNiBON spol. s r.o.

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.
logo

Lokalizace firmy

  • Středočeský kraj

Typ firmy

  • Firma, střední (do 200 zaměstnanců)

O firmě

UNiBON se déle než 22 let specializuje na design, technologii a výrobu originálních i typových interiérů prodejně-obchodních míst. Navrhujeme, vyrábíme a dodáváme komplexní vybavení celých prodejen, Shop in Shop, P.O.P / P.O.S. materiálů z mnoha druhů plastů, kovů a dřeva.

Navrhujeme, vzorujeme a testujeme pak naše výrobky tak, aby výborně splňovaly svůj účel. Neustále hledáme nové technologie i výrobní postupy, abychom efektivně zhodnocovali investice našich klientů. Díky širokému výrobnímu zařízení jsme schopni flexibilně reagovat na všechny standardní i nestandardní situace a požadavky, kterými jsou například rychlost, kvalita, modularita, doprava a instalace, ale i náklady na konečnou cenu.

Více jak 10 let zavedený Quality Management Systém ISO 9001/2015 a neustálá snaha jeho zlepšování našim klientům garantuje vysokou spolehlivost. Také díky tomu s námi spolupracují ty nejvýznamnější světové společnosti/značky. Naše společné projekty dopravujeme a instalujeme po celé Evropě.

Aktuální pracovní pozice této firmy

  V současnosti nenabízí firma UNiBON spol. s r.o. žádné pracovní pozice

Studenti ČZU se mohou přihlašovat svým uživatelským jménem a heslem jako do UIS

 

Přednášky a akce

vpp

 

 

Facebook PEF
Provozně ekonomická fakulta ČZU v Praze
Pro zobrazení FB widgetu musí být povolena všechna cookies

 

Projekt JOBS PEF

Realizováno v rámci projektu Modernizace studia a studijních programů, kvalita a poradenství na ČZU v Praze, reg. č. CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002386, který je spolufinancován Evropskou unií.

logo-eu.jpg logo-msmt.jpg