Storyous member of SaltPay

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.

Lokalizace firmy

  • celá ČR
  • EU + UK, + RSA

Typ firmy

  • Firma, střední (do 200 zaměstnanců)

O firmě

Chceme, aby se z malých kaváren, květinářství, kosmetických salonů, kadeřnictví, autodílen a dalších malých a středních podniků co nevidět staly úspěšné firmy, kterým se ve všech směrech daří. Vytváříme proto komplexní řešení, které dává podnikatelům do rukou všechny nástroje, které potřebují od začátku budování svého byznysu až po jeho růst. Zároveň jim dává čas navíc, který mohou věnovat tomu nejdůležitějšímu – péči o své zákazníky. Co přesně naše řešení dokáže? Umíme poskytnout platební terminály s nejnižším transakčním poplatkem, pokročilý pokladní systém nebo věrnostní program napojený na platební kartu. Na pár kliknutí se majitelé firem dostanou k důležitým přehledům o svém byznysu: o tržbách, nejprodávanějších položkách nebo skladových zásobách. To jim dává jedinečnou příležitost zefektivnit svůj provoz – třeba do pár sekund vyexportovat faktury účetnímu, automaticky naskladnit zboží nebo si zkontrolovat aktuální návštěvnost podniku odkudkoli.

Z Česka pochází pokladní systém Storyous. Ten se nejdřív soustředil hlavně na gastro, ale ambice měl už od svého zrodu mnohem větší. Brzy proto pronikl i do dalších zemí a oborů. Nyní už má dohromady téměř 4 000 zákazníků nejen tady v Česku, ale taky ve Španělsku, Polsku i na Slovensku a aktuálně dál expanduje do Maďarska a Chorvatska.

Firemní kutura

Spirit. Jedna z našich pěti hodnot a možná ta nejdůležitější. To extra navíc, co jste ochotni udělat, protože vidíte, že je to potřeba a je vám jedno, že to nemáte v popisu práce. To extra navíc, co vkládáme do produktu, abychom naše zákazníky potěšili a překvapili. To extra navíc, proč se v pondělí těšíme do práce.

Náš tým
Jsme tým mladých ambiciózních lidí, který pracuje na naplnění společné vize: pomáhat malým a středním podnikům vyrůst. A růst tu pomáháme i lidem. Připoj se k víc než 800 člennému týmu, který má pobočky v Anglii, Portugalsku, Maďarsku nebo třeba na Islandu a přilož ruku k budování globální fintech společnosti. Začít můžeš u nás v Česku, kde buď rozšíříš naši 70 člennou posádku v pražských kancelářích nebo nám pomůžeš rozjet jeden z našich HUBů v Brně, Ostravě a nebo v Plzni. V Česku ale tvoje cesta rozhodně končit nemusí. Zázemí globální firmy ti dává ideální možnost se vypracovat a po pár měsících vycestovat třeba do Londýna, Porta nebo Budapešti. Talenty rádi podporujeme na cestě k plnění jejich vlastních snů. Najdi si u nás svoje místo a vyzkoušej, jaké to je být součástí globální společnosti se skvělou firemní kulturou.

 

 

Nabízené benefity

Individuální rozvoj - Pravidelné workshopy, na kterých se můžeš podílet jako student nebo i jako lektor, firemní knihovna v českém i anglickém jazyce, jazykové kurzy

Storyous tým - Říkají to všichni, ale u nás je tým opravdu pohodových lidí. Přesvědč se – na Instagramu nás najdeš jako @storyous, @storyouslife

Storyous akce - Company days, All-hands meetingy, Newbie eveningy, Hackatony, Teambuildingy (voda, hory, výšlap na Sněžku nebo pobyt v přírodě), Birthday breakfast a další ..

Firemní SIM - Firemní tarif pro zaměstnance zdarma je dnes snad samozřejmostí - aspoň u nás!

Občerstvení v kanceláři - Všichni milujeme dobré jídlo a pití, takže máme možnost si užívat ve společné kuchyňce výbornou kávu, koláčky, ovoce a další dobroty.

Aktuální pracovní pozice této firmy

  V současnosti nenabízí firma Storyous member of SaltPay žádné pracovní pozice

Studenti ČZU se mohou přihlašovat svým uživatelským jménem a heslem jako do UIS

 

Přednášky a akce

 

Facebook PEF
Provozně ekonomická fakulta ČZU v Praze
Pro zobrazení FB widgetu musí být povolena všechna cookies

 

Projekt JOBS PEF

Realizováno v rámci projektu Modernizace studia a studijních programů, kvalita a poradenství na ČZU v Praze, reg. č. CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002386, který je spolufinancován Evropskou unií.

logo-eu.jpg logo-msmt.jpg